که گزارش تعداد رکورد جدید روزانه coronavirus موارد

سازمان بهداشت جهانی (WHO) ابراز نگرانی در مورد افزایش تعداد coronavirus موارد در کشورهای فقیر حتی به عنوان بسیاری از کشورهای غنی را آغاز کرده اند در حال ظهور از مستندات.

جهانی سلامت بدن گفت: 106,000 موارد جدید عفونت رمان coronavirus ثبت شده است در 24 ساعت گذشته بیشتر در یک روز پس از شیوع این بیماری آغاز شد و در ماه دسامبر.

بیشتر:

“ما هنوز راه طولانی برای رفتن در این بیماری همه گیر” که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus یک کنفرانس خبری گفت. “ما بسیار نگران افزایش موارد در پایین و کشورهای با درآمد متوسط.”

دکتر مایک رایان سر که در شرایط اضطراری برنامه گفت: “ما به زودی رسیدن به غم انگیز نقطه عطف از پنج میلیون نفر”.

این است که زیر آتش آمده از ایالات متحده رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که متهم را از داشتن سنن و شیوع و از طرفداری از چین که در آن ویروس است که اعتقاد به ظهور در اواخر سال گذشته.

این هفته مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به خروج از که و به طور دائم خودداری بودجه.

Tedros اذعان دریافت یک نامه از مغلوب ساختن پیشی جستن است اما به نظر بیشتر است.

Tedros گفت که او متعهد به پاسخگویی و انجام یک بررسی به پاسخ به همه گیر.

200126061554884

چنین بود بررسی درخواست توسط عضو در یک قطعنامه این هفته که گذشت با اجماع اگر چه ما بیان رزرو در مورد برخی از عناصر آن است.

“من گفت: این وقت و زمان دوباره که خواستار مسئولیت پذیری بیشتر از هر کسی. آن را باید انجام شود و زمانی که آن را انجام داده است آن را به یک جامع یک” Tedros گفت: از نقد و بررسی, در حالی که کاهش, می گویند زمانی که آن را شروع می شود.

رایان گفت: این ارزیابی به طور معمول پس از انجام یک اورژانس است.

“من ترجیح می دهم در حال حاضر با انجام این کار از یک پاسخ اضطراری از اپیدمی کنترل توسعه و توزیع واکسن از ما بهبود نظارت از صرفه جویی در زندگی و توزیع ضروری PPE [تجهیزات حفاظت شخصی] به کارگران و پیدا کردن اکسیژن پزشکی برای مردم در شکننده تنظیمات کاهش تاثیر این بیماری بر روی پناهندگان و مهاجران” رایان گفت.

Tedros گفت که او تا به حال مدت طولانی است که به دنبال منابع دیگر تامین بودجه برای این که گفت آن 2.3 میلیارد دلاری بودجه بود “بسیار کوچک” برای جهانی آژانس در اطراف است که از متوسط بیمارستان در جهان توسعه یافته است.

در نظر است که می تواند بیشتر آزار تهمت رایان گفت: مردم باید جلوگیری از استفاده از مالاریا دارو هیدروکسی کلروکین برای درمان و یا جلوگیری از عفونت کرونا ويروسی به جز به عنوان بخشی از یک کارآزمایی بالینی به مطالعه آن.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفته او مصرف هیدروکسی کلروکین برای جلوگیری از عفونت کروناویروس.

“در این مرحله [نه] هیدروکسی کلروکین و نه کلروکين شده که هنوز یافت می شود موثر در درمان COVID-19 و پیشگیری در برابر پایین آمدن با بیماری” رایان گفت.

“در واقع مخالف که در هشدارهای صادر شده است توسط بسیاری از مقامات در مورد عوارض جانبی بالقوه از مواد مخدر است.”

نگرانی های آمریکا به قطع بودجه

رایان همچنین هشدار داد که هر گونه پایان دادن به ملاحظه ما بودجه برای کسانی که, سازمان ملل متحد, آژانس سلامت را یک “عمده مفهوم ضروری برای ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به آسیب پذیر ترین افراد در جهان”.

رایان گفت: ما بودجه می رسد که در شرایط اضطراری برنامه بود “در دستور $100m یک سال” و خیلی می رود به “بشردوستانه سلامت عملیات در سراسر جهان در تمام انواع شکننده و دشوار تنظیمات”.

او ابراز “نگرانی” در مورد هر گونه کاهش بودجه.

{articleGUID}

“جایگزین آن نجات بخش بودجه برای خط مقدم خدمات درمانی به برخی از سخت ترین مکان ها در جهان: ما بدیهی است که باید به کار با شرکای دیگر به اطمینان حاصل شود که منابع مالی آن هنوز هم می تواند جریان,” او گفت:.

“این است برای رفتن به یک مفهوم ضروری برای ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به برخی از آسیب پذیر ترین افراد در جهان است.

“و ما اطمینان داریم که دیگر اهدا خواهد شد و اگر لازم است, گام برای پر کردن این شکاف.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>