که صاحب شرکت شما ؟ NMC سرمایه گذاران در لندن در حال پیدا کردن راه سخت


وب سایت B. R. Shetty

Bavaguthu Raghuram شتی ملاقات با سفیر انگلیس به U. A. E., Patrick مودی

بحران آشکار در NMC سلامت خاورمیانه بزرگترین بیمارستان اپراتور پرسیده است: بحث در مورد حکومت از خارج از کشور شرکت های لیست در لندن است.

رمز و راز از NMC مالکیت ساختار عمیقتر روز دوشنبه پس از بنیانگذار و co-رئیس Bavaguthu Raghuram شتی ترک هیئت FTSE 100-شرکت ذکر شده بیش از نگرانی هایی است که او misreported خود را در خطر است.

از جمعه چهار مدیره استعفا کرده اند از جمله مدیر سرمایه گذاری رئیس هانی Buttikhi و غیر مدیر اجرایی Abdulrahman Basaddiq که در پیوست زیر یک رابطه توافق بین شرکت و سهامداران اصلی Shetty, سعید آل Qebaisi و Khaleefa Al Muhairi. به عنوان یک نتیجه NMC NMC +0.90% گفت: آن را در نظر نمی Basaddiq به طور مستقل.

“حماسه در NMC سلامت ادامه می یابد و بنابراین آیا این درد و رنج از سهامداران آن است. کل امر تبدیل به یکی از بدترین بازار سهام فاجعه داستان از زمان های اخیر گفت: Russ قالب مدیر سرمایه گذاری در کارگزار سهام AJ بل.

“آن را جمع آوری سوالات جدی در مورد نحوه اداره شرکت مسائل و خارج از کشور listings گرفته شده توسط تنظیم کننده. پس از همه, خصوصی بهداشت و درمان اپراتور است نه از پای در آسمان درپوش کوچک. آن است که در حال حاضر حداقل یک FTSE 100 شرکت است. متاسفانه آن اقدام نمی کند مانند یک” قالب اضافه شده است.

سهام در NMC شد تا 1.42% در ساعت 13:00 به وقت تهران.

به عنوان انگلستان vies برای کمیاب جدید لیست شرکت های بورس لندن و لیست رگولاتور باید فروش خود را به اداره استاندارد به نام مزیت رقابتی است.

وجود دارد قابل توجیه ناآرامی زمانی که لیست اقتدار پیشنهاد آبیاری کردن قوانین خود را در تلاش برای خواستگاری عربستان سعودی ملی نفت شرکت آرامکو. اما تنظیم کننده و سرمایه گذاران باید به یاد داشته باشید درس های آموخته شده از ضرر و زیان گذشته زمانی که قوانین ضعیف بودند.

NMC پیوست بورس لندن در سال 2012 و ترویج شد به معتبر blue-chip شاخص FTSE 100 در سال 2017, به آن دسترسی به یک استخر عمیق از سرمایه گذاران و احترام لازم با سرمایه گذاران غربی.

شامل FTSE 100 شرکت باید به یک “لیست حق بیمه” و به موضوع دقیق حاکمیت شرکتی قوانین از جمله دادن سهامداران اقلیت اضافی رای گیری قدرت در مسائلی مانند مدیران مستقل است.

حق بیمه شرکت های فهرست شده نیز باید حفظ شناور آزاد – تعداد سهام در دست – حداقل 25%. اندازه شناور آزاد مسائل به عنوان اگر اکثریت سهام آنها برگزار شده توسط صمیمی گروهی از تاسیس سهامداران آنها ورزش می تواند نفوذ ناروا بیش از هیئت مدیره.

قوانین فعلی تنگ تر شد در سال 2013 پس از دو مشخصات بالا boardroom اختلافات در قزاقستان خیش ENRC و اندونزی معدنچی پس از آن شناخته شده به عنوان Bumi چپ سرمایه گذاران پرستاری تلفات سنگین. در آن زمان انگلستان مثال قدرت است که بخشی از سازمان رفتار مالی بود چشم پوشی معمول حکومت الزامات مورد نیاز برای این شرکت ها اجازه می دهد آنها را به لیست کمتر از 25% از سهام خود را.

شرکت های که در آن یکی از سهامداران دارای بیش از 30 درصد در حال حاضر نیاز به یک “ارتباط توافق” در محل برای اطمینان حاصل شود که آنها می تواند به طور مستقل از آن سهامداران است.

مشکلات مطرح شده توسط غالب سهامداران تاثیر ظاهر دوباره در سال 2017 زمانی که FCA پیشنهاد ایجاد یک “لیست حق بیمه” دسته بندی به صورت مستقل کنترل شرکت است. این دسته را اجازه داده اند آرامکو که برنامه ریزی شده بود به لیست 5% یا کمتر از آن سهام به طیف گسترده ای از حق بیمه لیست الزامات طراحی شده برای محافظت از اقلیت سرمایه گذاران.

در پایان آرامکو لغو لندن پا از آن IPO roadshow بالا بردن بیش از 25 میلیارد دلار در محلی Tadawul بورس در ماه دسامبر.

اما شکست در NMC نشان می دهد که تنظیم کننده نیاز به کار بیشتر برای اطمینان از استانداردهای بالا در تنظيم و اداره امور شرکت هستند که پایبند به این شهر شهرت است در معرض خطر نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>