که راه اندازی بنیاد برای بودجه جدید: Coronavirus به روز رسانی های زنده

  • تعداد coronavirus موارد در عرب منطقه خلیج فارس که شامل قطر, کویت, عربستان سعودی, امارات متحده عربی, بحرین و عمان گذشت 200,000 به عنوان بزرگترین اقتصاد عربستان سعودی و امارات متحده عربی شروع به سهولت محدودیت.

  • این که راه اندازی این است که پایه و اساس قانونی جداگانه بدن است که با هدف گسترش سازمان دهنده پایه در حالی که انکار این بنیاد ایجاد شد در پاسخ به ما مکث در بودجه.

  • اسپانیا آغاز شد و 10 روز از عزاداری روز چهارشنبه در حافظه بیش از 27000 نفر که از دست داده اند زندگی خود را به کوروناویروس. پرچم در حال پرواز نیمه افراشته تا ژوئن 5.

  • بیش از 5.6 میلیون نفر از coronavirus تایید شده است در سراسر جهان با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. بیش از 350000 نفر فوت کرده اند در حالی که نزدیک به 2.3 میلیون نفر بهبود یافته اند.

در اینجا آخرین به روز رسانی:

جمعه, مارس 27

19:45 GMT – روسیه را به تعویق انداخت ژوئیه نشست BRICS

روسیه گفته است که تصمیم گرفت برای به تعویق انداختن نشست سران کشورهای BRICS انجمن از کشورهای نوظهور که شامل روسیه و برزیل و هند و چین و آفریقای جنوبی در ابتدا برنامه ریزی شده برگزار می شود در سن پترزبورگ در ماه جولای با توجه به گسترش coronavirus.

نشست سران شورای سازمان همکاری های شانگهای (SCO) نیز به تعویق افتاد. حوادث شد با توجه به میزبانی سن پترزبورگ در ماه جولای 21-23.

“از تاریخ جدید برای این اجلاس مشخص خواهد شد بسته به توسعه بیشتر از وضعیت اپیدمیولوژیک در ایالات متحده از گروه بندی و در سراسر جهان” کمیته سازماندهی در بیانیه ای گفت.

19:15 GMT – کانادا قول تغییرات در ارشد مراقبت های پس از نظامی می درخشد کانون توجه

نخست وزیر کانادا جاستین ترودو قول داده است برای کمک به مقامات استانی وصله پینه کردن این کشور ارشد سیستم مراقبت های پس از کمک به سربازان در خانه های سالمندان در انتاریو و کبک گزارش جدی کمبود این هفته است.

خانه های پرستاری حساب برای حدود 80 درصد از تمام مرگ و میر نسبت به کروناویروس جدید در کانادا. وضعیت وخیم در انتاریو, پرجمعیت ترین استان و در کشور همسایه کبک. برخی از 1400 پرسنل نظامی در حال تبادل در برای کمک به.

“همه چیز روی میز” ترودو گفت: در روزانه خود را در کنفرانس مطبوعاتی زمانی که خواست آنچه را که دولت فدرال را برای کمک به رفع این سیستم در حال حاضر.

توطئه ویروس: COVID-19 اطلاعات غلط در ما | گوش دادن پست

19:00 GMT – دیده بان هسته ای سازمان ملل قصد دارد به تعویق افتاد جلسه هیئت مدیره با توجه به همه گیر

سازمان ملل متحد هسته ای watchdog 35-ملت هیئت مدیره قصد دارد تا ماه آینده فصلنامه جلسه یک هفته بعد از اصل برنامه ریزی شده و به طور عمده توسط لینک ویدئو به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس هیئت مدیره به رئیس گفت: کشورهای عضو در روز چهارشنبه.

شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی بود که بعد از برنامه ریزی برای دیدار از 8 ژوئن است که با توجه به بحث در مورد مسائل از جمله ایران را به نقض آن معامله هسته ای با قدرت های بزرگ که آژانس توسط پلیس.

به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس اما U. N. مرکز در وین که در آن آژانس بینالمللی انرژی اتمی که مقر آن بسته شده است به بسیاری از کارکنان آغاز شد و به تدریج بازگشایی در مه 15. هیئت مدیره رئیس سوئد سفیر ایران در آژانس بین المللی انرژی Mikaela Kumlin Granit شده است مشاوره اعضای هیئت مدیره در مورد چگونگی و زمانی که برای دیدار با.

18:45 GMT – سودان می گوید: 3 زندانی اعضای سرنگون بشیر رژیم آلوده

حداقل سه زندانی اعضای ارشد سرنگون رژیم سابق سودان رهبر Omar al-Bashir باید coronavirus کشور دادستان خدمات گفته است.

دولت که گزارش 4,146 coronavirus موارد و 184 coronavirus مرگ و میر منتشر شد بیش از 4000 زندانی در ماه مارس را به عنوان یک اقدام پیشگیرانه در برابر گسترش این بیماری در زندان.

اما همه کسانی که در زندان برای جرائم مرتکب به عنوان بخشی از مدیریت اجرا توسط رهبر سابق al-Bashir که سرنگون شد در قیام یک سال پیش در بازداشت باقی می ماند.

تانزانیا COVID-19 پاسخ: دولت متهم به coverup

18:30 به وقت تهران – در مجموع تعداد موارد در خلیج عربی متحده پیشی 200,000: همشهری چوب خط حساب کردن

تعداد coronavirus موارد در شش خلیج عربی متحده دو برابر در کمتر از یک ماه به پیش افتادن از 200,000 روز چهارشنبه با توجه به خبرگزاری رویترز شمارش در منطقه دو تا از بزرگترین اقتصادهای حرکت برای از سرگیری فعالیت است.

Coronavirus عفونت در تولید انرژی منطقه که با عبور از 100,000 علامت در مارس 11, تا به حال شده است در ابتدا مربوط به سفر اما پس از آن در میان افراد کم درآمد کارگران مهاجر در سر می برند چهارم باعث شد مقامات برای افزایش تست.

عربستان سعودی که بیشترین عفونت و گفت: محدودیت خواهد بود برداشته در سه مرحله به اوج خود رسید در یک حکومت نظامی به طور کامل پایان از 21 ژوئن به غیر از شهر مقدس مکه است.

Qatar - coronavirus

یک مرد می پوشد لباس محافظ و ماسک صورت را به عنوان او را هل می دهد یک سبد در chairmen در دوحه قطر در ابتدای شیوع[ایسنا]

18:15 به وقت تهران بنگلادش – آتش سوزی در بیمارستان جان پنج COVID-19 بيمار

آتش شکسته است در یک بیمارستان در بنگلادش پایتخت, کشته شدن پنج coronavirus بیماران خدمات آتش نشانی رسمی گفت.

شش جسد از بهبود موقت واحد جداسازی ایالات بیمارستان برای درمان COVID-19 بيمار گفت: Zillur رحمان مدیر خدمات آتش نشانی.

آن را بلافاصله روشن نیست چه چیزی باعث آتش, او گفت:.

18:00 GMT – دبیرکل سازمان ملل متحد محکوم فقدان بس از ماه مارس درخواست

دبیر کل سازمان ملل متحد آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ را محکوم کرده است عدم توجه مارس خود تماس برای برقراری آتش بس در درگیری در سراسر جهان برای کمک به مبارزه با COVID-19.

“جهانی آتش بس خواهد شرایط را برای ایجاد یک قوی تر, پاسخ به همه گیر و تحویل کمک های بشردوستانه به آسیب پذیر ترین افراد,” او گفت: پرداختن به شورای امنیت سازمان ملل.

“من تشویق عبارات پشتیبانی می کند. اما این حمایت شده است ترجمه شده به عمل بتن,” او گفت:. “در برخی از موارد این بیماری همه گیر و حتی ممکن است ایجاد انگیزه برای دو طرف درگیر در مطبوعات به نفع خود و یا به اعتصاب سخت در حالی که توجه بین المللی متمرکز شده است در جای دیگر.”

یمن نظام سلامت ‘سقوط کرده است” به عنوان coronavirus گسترش: سازمان ملل متحد

17:45 GMT – پادکست: کنیا COVID-19 و آموزش جهانی فاصله

این بیماری همه گیر است مختل آموزش و پرورش برای نزدیک به 1.3 میلیارد و دانش آموزان در سراسر جهان.

غالب جایگزین مدل برای آموزش و پرورش بوده است افسار به دسترسی به اینترنت و پخش ایستگاه های.

اما چه اتفاقی می افتد به کودکانی که در خانواده های بدون دسترسی به تکنولوژی و یا یک اتصال به اینترنت ؟

الجزیره را, پادکست می رود به کنیا برای پیدا کردن.

17:30 به وقت تهران – بریتانیا برای مقابله با شعلهور شدن با محلی اقدامات: وزیر بهداشت

بریتانیا به تدریج حرکت به سمت بیشتر موضعی اقدام به مقابله با محلی coronavirus شعله ور شدن یو پی اس به عنوان مخالف به سراسر کشور اقدامات انجام شده تاکنون وزیر بهداشت مت Hancock گفته است.

“در هفته های آینده ما خواهد شد به تدریج و با دقت بسیار حرکت به دور از یک مستند است که ملی در حوزه پتو در نرم افزار و شروع به حرکت به سمت یک سیستم است که بسیار هدفمند در محدوده و با تمرکز محلی اقدام در مقابله با محلی شعله ور شدن یو پی اس.

“این به ما کمک خواهد کرد بازگرداندن برخی از آزادی های اساسی است که توجه زیادی به مردم,” او گفت:. “این یک تغییر بسیار متمایز در رویکرد ما.”

دومینیک کامینگز سوخت انگلیسی, خشم پس از موازین مستند

17:15 GMT – فرانسه گزارش کمتر از 100 coronavirus مرگ و میر برای روز هفتم

فرانسه coronavirus مرگ و میر افزایش یافته است کمتر از 100 برای هفتمین روز در حال اجرا, تقویت امید که بدترین بیماری همه گیر است برای کشور.

فرانسه وزارت بهداشت گفت: تعداد مرگ و میر افزایش یافته بود توسط 66 یا 0.2 درصد به 28,596 چهارم-بالاترین شمارش در جهان است.

17:00 GMT – وزیر خارجه فرانسه نگران بیش از وضعیت در گویان فرانسه

وزیر خارجه فرانسه Jean-Yves Le Drian گفت: فرانسه شد “بسیار نگران” با گسترش COVID-19 در فرانسه گویان خارج از کشور اداری منطقه از فرانسه به ویژه در مشاهده از راه بحران به کار گرفته در کشور همسایه برزیل.

“ما نگران خاص راه برزیل دسته بیماری همه گیر. ما نگران افزایش تعداد قربانیان و در مورد گسترش ویروس… و ما بسیار هوشیار در گویان,” Le Drian گفت: سنای فرانسه شنوایی.

برزیل و میر ممکن است پیش افتادن 125,000 در ماه اوت

16:45 GMT – زیمبابوه موارد بیش از دو برابر به 132

تعداد افرادی که آزمایش مثبت برای جدید کروناویروس در زیمبابوه بیش از دو برابر به 132 بزرگترین افزایش روزانه در یک سخنگوی دولت گفته است.

نیک Mangwana در توییتر نوشت که در بسیاری از موارد از Zimbabweans که در حال بازگشت از عمدتا آفریقای جنوبی و بوتسوانا.

16:30 به وقت تهران – آلمان برای بلند کردن ویروس های مرتبط با هشدار سفر به کشورهای عضو اتحادیه اروپا از ژوئن 15

آلمان را بلند یک هشدار سفر به 26 همکار کشورهای عضو اتحادیه اروپا از ژوئن 15, وزیر امور خارجه Heiko Maas گفت:, و اضافه کرد که برلین می گیرید بعد از آن سفر دستورالعمل برای کشورهای دیگر از جمله ترکیه است.

یک منبع دولتی گفت: در این مرحله نیز شامل غیر عضو در اتحادیه اروپا, انگلیس, ایسلند, نروژ, سوئیس و لیختن اشتاین. این امر باز کردن راه برای جدا کردن قطعه از مشاوره در سفر برای توجه به مناطق.

آلمانی کابینه است که انتظار می رود به طور رسمی تایید آرام سفر دستورالعمل برای دیگر کشورهای عضو اتحادیه اروپا هفته آینده به عنوان بزرگترین اقتصاد اروپا به آرامی برطرف محدودیت های اعمال شده برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

بیشتر:

16:15 به وقت تهران ایتالیا – سوابق 117 جدید, مرگ و میر, 584 موارد جدید

مرگ و میر ناشی از COVID-19 اپیدمی در ایتالیا صعود توسط 117 در برابر 78 روز قبل از عمران سازمان حفاظت کرده است گفت: در حالی که روزانه از شمارش موارد جدید صعود به 584 از 397 روز سه شنبه.

کل مرگ و میر پس از وقوع آمد به نور در فوریه 21 در حال حاضر در 33,072 آژانس گفت: جایگاه سوم در جهان پس از کسانی که از آمریکا و انگلیس.

تعداد موارد تایید شده به مقدار 231,139 ششم بالاترین جهانی شمارش پشت آن از ایالات متحده, برزیل, روسیه, اسپانیا و بریتانیا است.

Italy Venice

گردشگران ناهار در یک رستوران با the Grand Canal پس از شیوع کروناویروس در ونیز ایتالیا [مانوئل Silvestri/رویترز]

16:00 GMT – انگلستان تست و ردیابی برنامه برای راه اندازی در روز پنج شنبه: Johnson

یک COVID-19 تست و ردیابی خدمات راه اندازی خواهد شد در انگلستان روز پنجشنبه برای کمک به شل شدن مستند اقدامات نخست وزیر بوریس جانسون گفت.

“ما همچنین گفت: از فردا و این مهم توسعه است که یک آزمون جدید و ردیابی عملیات که زندگی مردم را تغییر دهد و است که نیاز به مقدار زیادی از فکر و پیروی از اما که من فکر می کنم خواهد بود ارزش آن را برای کل کشور” جانسون گفت: کمیته ای از نمایندگان مجلس در روز چهارشنبه.

این سرویس که یک گروه ضربت از 50000 نفر برای تست و شناسایی مخاطبین از هر کسی که تست مثبت برای ویروس را در ابتدا شامل برنامه که کلیدی است برای پیدا کردن ناشناس تماس با ما. دولت نمی دهد یک تاریخ برای زمانی که گوشی های هوشمند و فن آوری خواهد بود مستقر شده اند.

15:45 GMT – که رئیس اعلام کرد ایجاد پایه و اساس ضربه به منابع مالی جدید

که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus اعلام کرده است ایجاد یک پایه و اساس است که آن را قادر به ضربه بزنید منابع جدید مالی از جمله عموم مردم است.

که پایه و اساس است که ایجاد شده به عنوان یک مستقل گرانت-ساخت نهاد که پشتیبانی خواهد کرد که تلاش برای رسیدگی به فشار بیشتر بهداشت جهانی چالش با افزایش بودجه جدید از “غیر سنتی منابع”, با توجه به سازمان است.

جدید بدن خواهد شد “را تسهیل کمک از عموم فرد اهدا کنندگان عمده و شرکت ها همکاران به چه کسانی و شرکای قابل اعتماد برای تحویل در بالا تاثیر برنامه های” را که گفت.

ایالات متحده به حالت تعلیق کمک های مالی به این که در اوایل سال جاری رئیس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در معرض تهدید این ماه به توقف کمک های مالی در دسترس نباشد اگر بدن نه متعهد به اصلاحات ظرف مدت 30 روز. اما Tedros گفت: پایه جدید تا به حال “هیچ چیزی برای انجام با های اخیر در مسائل مالی”.

که سر می گوید او را به رهبری مبارزه با ویروس پس از مغلوب ساختن پیشی جستن تهدید

15:30 به وقت تهران – رستوران فرانسوی تنظیم جداول خالی در درخواست تجدید نظر برای مستند کمک

رستوران ها و هتل ها در سراسر فرانسه تنظیم جداول خالی و بخور آشپز پیش بند خارج روز چهارشنبه در اعتراض به ادامه مستند محدودیت و تقاضا بیشتر کمک های دولت است.

فرانسه دستور shutdown از آن صنعت مهمان نوازی در مارس 14 – سه روز قبل در سراسر کشور coronavirus مستند – و همه موسسات بسته باقی می ماند حتی پس از دولت شروع آرامش بخش برخی از محدودیت در آوریل 11.

“این غم نیست که رستوران ها و کافه ها باز آنها بخشی از زندگی ما و فرهنگ” Aurore Begue مالک مشترک از سه رستوران گفت: خبرگزاری رویترز در اعتراض جلسه توسط الکساندر سوم پل بر روی رود سن.

نخست وزیر ادوارد فیلیپ را به پرده اقدامات برای سهولت این مستند در روز پنج شنبه هر چند معلوم نیست که آیا که شامل بازگشایی رستوران ها و کافه ها به خصوص در “منطقه قرمز’ ویروس نقاط داغ مانند پاریس.

france restaurants

ده ها تن از آشپز پیش بند آشپز کلاه و رستوران سینی های نمایش داده شده بر روی زمین از یک بانک از رودخانه سن در پاریس در سراسر کشور در اعتراض توسط رستوران ها و بارها صاحبان [Benoit Tessier/رویترز]

15:15 GMT – اسپانیا گزارش فقط یک کروناویروس جدید, مرگ, آوردن مجموع به 27,118

اسپانیا ثبت شده 27,118 مرگ و میر ناشی از coronavirus وزارت بهداشت گفت: فقط یکی بیشتر از روز قبل.

تنها 39 مرگ و میر گزارش شده طی هفت روز در حالی که در مجموع 236,769 موارد تشخیص داده شده اند پس از آغاز شیوع وزارت آمار و ارقام نشان داد.

دولت هشدار داده است که داده ها ممکن است نوسان در روزهای آینده به عنوان مقامات صورت گذشته نگر اعمال یک روش جدید برای ورود به سیستم موارد و مرگ و میر.

COVID-19: اسپانیا داوطلبان ایجاد ماسک برای کارکنان بهداشتی درمانی

15:00 GMT – لهستان حزب حاکم می گوید: ژوئن 28 مهلت برای انتخابات ریاست جمهوری

آخرین تاریخ ممکن است که لهستان می تواند برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در ژوئن 28, رهبر حاکم ملی قانون و عدالت (PiS) حزب گفت: در میان تعمیق درگیری های اطراف آن در زمان رای دادن.

تاریخ لهستان در انتخابات ریاست جمهوری در اصل برنامه ریزی شده برای مارس 10 نامشخص باقی مانده است با PiS را متهم به مخالفت با کنترل سنا از تاخیر در تاکتیک های طراحی شده برای کمک به خود را نامزد اصلی شانس.

برنامه ریزی برای انتخابات سقوط در اوایل این ماه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس مجبور ساختن دولت به رها اصلی برنامه.

“موضع ما روشن است مشترک: انتخابات برگزار خواهد شد” جرسلو Kaczynski یک کنفرانس خبری گفت ، flanked توسط رهبران تاریخ و همکاران او در حکم داد. “اگر وجود دارد هر گونه تلاش برای مخالفت با این, پس از آن ما خواهد شد با استفاده از تمام ابزارهای در دولت اختیار برای دیدن به آن است که قانون به دنبال آن است.”

ما باید نگرانی در مورد نظارت در طول همه گیر? | اینجا شروع کنید

14:45 GMT – گرجستان به بازگشایی تمام مغازه ها و کافه ها, رزومه کاری, حمل و نقل عمومی قبل از ژوئن 8: PM

گرجستان راه اندازی مجدد خواهد شد حمل و نقل عمومی و بازگشایی مغازه ها و کافه ها و رستوران ها قبل از ژوئن 8 شوروی سابق نخست وزیر Giorgi Gakharia گفته است.

Gakharia گفت: دولت که حمل و نقل عمومی از جمله مترو, خواهد, رزومه, on May 29, در حالی که مغازه ها و مراکز خرید مسقف و فضای باز بازارها و رستوران ها با فضاهای باز خواهد بازگشایی از 1 ژوئن. رستوران ها و انواع هتل ها و بین شهری حمل و نقل خواهد شد از سرگیری عملیات از تاریخ 8 ژوئن.

“ما در زمان تصمیم گیری در بیشتر کاهش محدودیت های موجود با توجه به اقتصادی و اجتماعی منافع شهروندان ما” Gakharia گفت که با پوشیدن ماسک صورت در حمل و نقل عمومی و در مغازه ها باقی خواهد ماند واجب است.

استخرهای شنا و سالنهای تئاتر و شب باشگاه باقی می ماند بسته شده است. گرجستان گزارش شده بود 735 موارد از کروناویروس که از روز شنبه با 12 مرگ و میر.

Tbilisi

خالی کافه واقع در منطقه محبوب با گردشگران در طول بیماری همه گیر کوروناویروس در تفلیس, گرجستان [Irakli Gedenidze/رویترز]

14:30 به وقت تهران – UK می تواند کمک به شرکت های آماده برای مبارزه با تروریسم در اروپا و COVID-19 وزیر می گوید

دولت بریتانیا در حال کار با کسب و کار برای کمک به آنها آماده شدن برای خروج از اتحادیه اروپا حتی آن را به عنوان کمک می کند تا آنها را به مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس کابینه دفتر وزیر مایکل گوو ،

“ما با توجه به اجرای فاز,” او گفت: یک کمیته پارلمانی اضافه کرد که ماندن در حوزه اتحادیه اروپا به معنی هزینه های اضافی برای مالیات دهندگان.

“آنچه که ما انجام خواهد داد این است که مطمئن شوید که کسب و کار تنظیم مناسب به این وضعیت در 1st ژانویه هنگامی که ما در خارج از اتحادیه گمرکی و بازار واحد” او گفت:. “بدیهی است که ما تمام شده است دغدغه توسط COVID همه گیر … آن را نیز مورد هر چند که ما می تواند گام تا ما تعامل با کسب و کار پیش از 31 دسامبر.”

بیشتر:

14:15 GMT – مرکل: آلمان متحده گرفتن مسئولیت های بیشتر برای اقدامات ایمنی

آلمان دولت فدرال نظارت coronavirus از نزدیک اما عملی مسئولیت نهفته است به طور فزاینده ای با 16 متحده آنگلا مرکل گفته است, هشدار مراقبت باید گرفته شود برای جلوگیری از این ویروس گسترش سریع دوباره.

به عنوان تعدادی از جدید کروناویروس موارد کاهش یافته, آلمان کاسته است اقدامات سخت معرفی شده در اواسط ماه مارس به سرعت گسترش ویروس اما در حال حاضر سیاستمداران از مناطق مختلف در تضاد هستند تا چه حد به آن بروید.

پس از گفتگو با رهبران کشورهای سابق کمونیستی شرق و برخی از آنان را تحت فشار قرار دادند برای یک تغییر به دور از قوانین سختگیرانه به یک بازنده رویکرد مبتنی بر توصیه های مرکل هشدار داد که بحران هنوز رتبهدهی نشده است ،

بازگشایی مغازه ها در اروپا مشتاقانه در انتظار بازگشت گردشگری

14:00 GMT – سنگاپوری محکوم به چهار سال زندان برای COVID-19 Facebook پست

یک راننده تاکسی شد زندان برای چهار ماه در سنگاپور روز چهارشنبه بیش از یک Facebook پست که در آن او به دروغ ادعا کرد رسانه های مواد غذایی خواهد دید و خواست مردم به سهام با توجه به قریب الوقوع COVID-19 محدودیت های رسانه های محلی گزارش.

Kenneth لای یونگ هوی, 40, حذف پیام ارسال به Facebook با حدود 7,500 اعضا پس از 15 دقیقه پرونده های دادگاه نشان می دهد اما دادستان خواستار مجازات است که جلوگیری از دیگران است.

سنگاپور که شاهد حملات وحشت خرید در طول چهار ماه نبرد با ویروس تحمیل سختی مجازات بر کسانی که مهار نقض قوانین و یا گسترش اطلاعات غلط به عنوان آن می پردازد یکی از آسیا بالاترین COVID-19 نرخ.

“روانی مبارزه برای کاستن از ترس و هیستری است فقط به عنوان مهم به عنوان مبارزه برای جلوگیری از گسترش COVID-19,” معاون دادستان عمومی دبورا لی گفت: در صدور حکم تسلیم با توجه به مورد اسناد و مدارک.

singapore vending masks

ساکنان جمع آوری رایگان محافظ ماسک صورت صادر شده توسط دولت از فروش ماشین آلات راه اندازی خود را در املاک و مسکن در سنگاپور [ادگار سو/رویترز]

13:45 GMT – اتحادیه اروپا به قرض $8.5 میلیارد دلار به افزایش هزینه های واکسن و مواد مخدر, بهداشت

کمیسیون اروپا پیشنهاد کرده است که استقراض $8.49 bn در بازارهای مالی به صندوق هزینه های اضافی بر روی واکسن مواد مخدر و بهداشت و درمان بیش از چهار سال آینده و کاهش وابستگی خارجی لوازم.

این طرح که نیاز به تایید از دولت های عضو اتحادیه اروپا و قانونگذاران را تکمیل $2.6 میلیارد دلار بودجه اضطراری است که می تواند همچنین به اعزام آدرس پزشکی کمبود در بلوک مشخص شده توسط COVID-19 بیماری همه گیر.

“اروپا باید در تلاش برای تقویت آن استقلال استراتژیک با کاهش بیش از حد به واردات وابستگی بیشتر مورد نیاز محصولات و خدمات مانند محصولات پزشکی و داروسازی” اتحادیه اروپا سند منتشر شده در چهارشنبه گفت:.

13:30 GMT – سوئیس اجازه می دهد تا وقایع تا 300 نفر از ژوئن 6

دولت سوئیس گفت: خصوصی و عمومی حوادث تا 300 نفر و تجمعات خودجوش از 30 تا به مردم اجازه داده می شود دوباره از ژوئن 6, بیشتر, کاهش, محدودیت به عنوان COVID-19 همه گیر نشان می دهد نشانه هایی از ebbing.

دولت تصمیم خواهد گرفت که در ژوئن 24, آیا به همچنین بلند کردن ممنوعیت حوادث تا 1000 نفر است. حوادث بزرگ با بیش از 1000 شرکت کنندگان نخواهد بود و ممکن است تا پایان ماه اوت دولت گفت: در بیانیه ای در روز چهارشنبه.

دولت گفت در روز چهارشنبه آن را می خواهد برای بازگرداندن حرکت آزاد مردم با دیگر منطقه شنگن کشورهای عضو ژوئیه 6.

switzerland

یک کارمند از زوریخ به حمل و نقل عمومی اپراتور Verkehrsbetriebe Zuerich (VBZ) دست محافظ ماسک صورت برای مسافران [Arnd Wiegmann/رویترز]

13:15 به وقت تهران – مسکو آمادگی خود را برای سهولت برخی از محدودیت ها از ژوئن 1

مسکو آماده است به رزومه های غیر غذایی تجارت و اجازه می دهد تا خشک پاک کننده ها و مغازه های تعمیر برای باز کردن از ژوئن 1, آن را به عنوان آسان آن coronavirus مرتبط با مستند شهر شهردار سرگئی سوبیانین گفته است ولادیمیر پوتین رئیس جمهور.

روسیه روز چهارشنبه گفت: در سراسر کشور خود را مرگ و میر از این رمان coronavirus بود در 3,968 و کلی آن مورد شمارش رسیده بود 370,680.


سلام این یوسف Stepansky در دوحه مصرف بیش از همکار من فرح نجار.


12:11 GMT – همه گیر ایجاد ‘مستند نسل” به عنوان یکی از شش اسرائیلی توقف کار: سازمان ملل متحد

این COVID-19 همه گیر شده و باعث افزایش بیکاری در سراسر جهان است اما آمار کارگران جوان به خصوص سخت وادار بیش از یک ششم افراد زیر 29 به توقف کار سازمان ملل متحد گفت.

“من فکر نمی کنم آن است که راه به اغراق به بحث در مورد خطر یک مستند نسل” سازمان بین المللی کار رئیس گای رایدر گفته مجازی کنفرانس مطبوعاتی هشدار داد که این تاثیر در افراد جوان فرصت می تواند “آخرین یک دهه یا بیشتر.”

11:58 GMT – پوتین دعوت می شود از انگلستان جانسون در اجلاس واکسن

رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین به دعوت از نخست وزیر بوریس جانسون برای شرکت در یک اجلاس در coronavirus واکسن اما هیچ تصمیم گیری شده است و در عین حال بر مشارکت کرملین گفت.

در ژوئن 4, دولت بریتانیا برگزار خواهد شد واکسن جهانی اجلاس سال 2020 به بسیج منابع مورد نیاز برای اطمینان جهانی در دسترس بودن واکسن در برابر coronavirus.

11:39 GMT – لیگ برتر باشگاه های رای برای بازگشت به تماس با آموزش

باشگاه های لیگ برتر رای دادند به اتفاق آرا به بازگشت به تماس های آموزشی از جمله پرداختن به انگلیسی پرواز بالا نقل مکان کرد و یک گام نزدیک تر به از سرگیری پس از توقف با توجه به کوروناویروس.

بیانیه ای پس از دیدار از تمام 20 باشگاه گفت: “جوخه در حال حاضر قادر به آموزش به عنوان یک گروه و در تعامل با مقابله در حالی که به حداقل رساندن هر گونه غیر ضروری تماس نزدیک.

“لیگ برتر را اولویت سلامت و تندرستی از همه شرکت کنندگان است.”

باشگاه هفته گذشته بازگشت و به آموزش در گروه های کوچک و بدون تماس و تحت سخت سلامت از پروتکل های.

شده اند وجود دارد هیچ لیگ برتر مسابقات از اوایل ماه مارس به دلیل همه گیر و 92 وسایل باقی می ماند.

10:35 GMT – عمان برای پایان دادن به مستند از Muscat

عمان را در روز جمعه پایان یک مستند از آن Muscat – که شامل سرمایه – که شده است در محل پس از 10 آوریل به عنوان سلطان برطرف آن coronavirus مهار اقدامات دولت خبر داد.

آن گفت: یک کمیته دولتی نیز دستور نهادهای دولتی برای اطمینان از حداقل 50 درصد از کارکنان در حال کار از دفاتر خود از مارس 31.

10:29 GMT – انگلیسی تور نوید بازگشت از نخبگان در سطح تنیس در انگلستان

یک سری از تنیس حرفه ای رویدادها را در بریتانیا از اوایل ماه جولای به عنوان ورزش در ادامه به ظهور از خاموش شدن ناشی از این بیماری همه گیر.

چمن انجمن تنیس (LTA) گفت: چهار انگلیسی, تور حوادث برگزار خواهد شد بین ژوئیه 3-26 منوط به تایید دولت مورد نیاز است.

“پس از coronavirus بحران شده اند کار فوق العاده سخت برای حمایت از تمام بازیکنان ما سالن مربیان و مسئولان از طریق این بسیار به چالش کشیدن زمان” LTA اجرایی اسکات لوید در بیانیه ای گفت.

“من خوشحال به اعلام امروز در مرحله بعدی از نخبگان تنیس بازگشت به رقابت با خیال راحت در پشت درهای بسته به عنوان بخشی از پنج فاز طرح هماهنگ توسط انگلستان ورزشی با دولت است.”

10:17 GMT – اتحادیه اروپا پیشنهاد 750bn-یورو بازیابی صندوق

کمیسیون اروپا پیشنهاد یک 750 میلیارد یورو بازیابی صندوق به راه اندازی مجدد اقتصاد اروپا شده است که در برخورد با کروناویروس شیوع یک مقام گفت.

Paolo Gentiloni اتحادیه اروپا در امور اقتصادی کمیسر در یک صدای جیر جیر مورد ستایش قرار داد این پیشنهاد به عنوان یک “اروپایی دستیابی به موفقیت” که “مقابله با یک بحران بی سابقه”.

09:23 به وقت تهران – در فرانسه ممنوع هیدروکسی کلروکین برای درمان coronavirus

دولت فرانسه ممنوع درمان COVID-19 بيمار با هیدروکسی کلروکین یک بحث و مضر به مواد مخدر است که رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفته او مصرف پیشگیرانه.

این حرکت پس از دو فرانسوی نهادهای مشورتی و سازمان بهداشت جهانی هشدار داد این هفته است که این دارو برای درمان آرتریت روماتوئید و لوپوس – نشان داده شده بود به طور بالقوه خطرناک در مطالعات مختلف.

تحت قوانین جدید فرانسه, این دارو می تواند استفاده شود تنها در آزمایشات بالینی برای آزمایش اثر بخشی آن در برابر ویروس.

US-HEALTH-VIRUS-MEDICINE

که هشدار داد این هفته که هیدروکسی کلروکین نشان داده شده بود به طور بالقوه خطرناک در مطالعات [جورج فری/خبرگزاری فرانسه]

09:01 GMT – اندونزی گزارش 686 جدید موارد مرگ و میر 55

اندونزی گزارش 686 جدید کروناویروس موارد آوردن تعداد کل عفونت در جنوب شرقی آسیا کشور به 23,851 یک وزارت بهداشت گفت.

اندونزی نیز تایید 55 جدید و میر ناشی از این ویروس در آوردن کل مرگ و میر به 1,473 فتح کرد گرفته شد این مقام Achmad Yurianto به خبرنگاران گفت.

در ضمن 6,057 مردم بهبود یافته اند.

08:32 GMT – اسپانیا آغاز می شود 10 روز ماتم ملی

اسپانیا را آغاز کرده است یک مقام رسمی 10 روز سوگواری برای دهها هزار نفر از قربانیان این بیماری همه گیر کوروناویروس در کشور است.

تمام پرچم ها در ساختمان های عمومی در سراسر کشور و در کشتی های نیروی دریایی خواهد بود و کاهش به نصف ماست تا ژوئن 5 به پرداخت ادای احترام به بیش از 27000 نفر است که تا کنون جان خود را از دست.

اینجا بیشتر بخوانید.

08:28 GMT – فیلیپین گزارش 18 جدید, مرگ و میر, 380 عفونت بیشتر

فیلیپین’ وزارت بهداشت گزارش شده 18 جدید کروناویروس مرگ و میر و 380 عفونت های اضافی بالاترین تک روز افزایش دهد و در مواردی بیش از هفت هفته.

در بولتن وزارت گفت: مجموع مرگ و میر رسیده اند 904 در حالی که موارد تایید شده افزایش یافته است به 15,049. آن گفت: 94 بیشتر بیماران بهبود آوردن مجموع بهبود به 3,506.

Shops install a makeshift plastic barrier as a protection from coronavirus disease, in Quezon City

مشتریان با پوشیدن لباس محافظ و ماسک صورت را از معاملات خود را از طریق یک پلاستیک سد به عنوان یک اقدام پیشگیرانه در برابر بیماری کروناویروس (COVID-19) در مواد غذایی محلی در شهرستان کزون [Eloisa لوپز/رویترز]

08:22 GMT – فنلاند بیکاری نزدیک به دو برابر در ماه آوریل از سال پیش

فنلاند تعداد بیکاران جویای کار نزدیک به دو برابر در ماه آوریل به 433,100 از 229,700 یک سال قبل از آن وزارت امور اقتصادی و اشتغال گفت.

تعداد افراد جویای کار افزایش 124,000 در ماه آوریل از ماه قبل از آن گفت.

وزارت اعداد بر اساس ثبت جویای کار در فنلاند اشتغال دفاتر شامل کسانی که به طور موقت گذاشته با توجه به شیوع کروناویروس.

07:37 GMT – روسیه گزارش جدید مرگ و میر موارد

روسیه گفت: 161 مردم با کروناویروس مرده بود در 24 ساعت گذشته, آوردن مرگ و میر در سراسر کشور به 3,968.

مقامات گزارش 8,338 موارد جدید هل دادن روسیه را به طور کلی مورد شمارش به 370,680.

07:15 GMT – سنگاپور گزارش 533 موارد جدید

سنگاپور و وزارت بهداشت گزارش 533 جدید کروناویروس موارد مصرف آن در مجموع به 32,876.

06:57 GMT – انگلستان جلالی می گوید: ‘در حرکت’ به خشم بیش از Cummings انجام

دولت بریتانیا گفت که آن زمان به حرکت در, پس از نخست وزیر بوریس جانسون مشاور ارشد باعث خشم و گسترده تمسخر با ساخت 400 کیلومتر (250 مایل) سفر جاده ای در طول coronavirus مستند.

دومینیک کامینگز حاضر به ترک پس از آن آشکار شد که او رانده بود از لندن به شمال انگلستان در ماه مارس با 4 سال پسر و همسرش که بیمار بود در آن زمان به نزدیک به بستگان.

جانسون حمایت کرده است مشاور خود را.

“در حال حاضر من فکر می کنم زمان آن است که برای همه ما به حرکت در” مسکن وزیر رابرت Jenrick بی بی سی گفت.

“است که می گویند این یک مسئله مهم است یا این که مردم نمی مراقبت زیادی در مورد آن, اما من فکر می کنم وجود دارد مقدار زیادی بیشتر است که ما نیاز به تمرکز در حال حاضر این ویروس و اقتصاد است.”

Outbreak of the coronavirus disease (COVID-19) in London

دومینیک کامینگز ویژه مشاور نخست وزیر بوریس جانسون برگ خانه اش در لندن پس از شیوع این بیماری کروناویروس (COVID-19) [هانا مک کی/رویترز]

06:32 GMT – بلغارستان به بازگشایی رستوران ها و کافه ها

بلغارستان اجازه خواهد داد که رستوران ها و کافه ها برای بازگشایی در ظرفیت کامل در ژوئن 1 به عنوان کشور بالکان بیشتر کاسته محدودیت های اعمال شده در اواسط ماه مارس برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

وزیر بهداشت مساوى Ananiev تایید این تصمیم و همچنین اجازه از سرگیری فرهنگی و حوادث سرگرمی از جمله تئاتر و کنسرت و اجرای مرحله. کلاس های رقص نیز می تواند رزومه با استفاده از تا 30 درصد از ظرفیت های داخلی خود و تا 50 درصد از, هوای آزاد, ظرفیت.

با توجه به سفارش, اما, دیسکو, کافه پیانو و میله های شب اقامت بسته به کشور همچنان تحت یک بیماری همه گیر اعلام وضعیت تا ژوئن 14.

06:10 به وقت تهران – دبی برطرف مستند محدودیت

Cinemans ورزشگاه موسسات آموزشی و سرگرمی, جاذبه های شده اند مجاز به بازگشایی در دبی, روز پس از گسترش در سراسر کشور حکومت نظامی تحمیل شد در امارات متحده عربی.

خواهد بود وجود دارد هیچ محدودیتی در حرکت و یا عملیات کسب و کار بین 6 صبح و 11 شب به وقت محلی دبی رسانه گفت:, و اضافه کرد که اجتماعی فاصله قوانین باید رعایت شود.

سلام این فرح نجار مصرف بیش از همکار من کیت Mayberry .

05:30 به وقت تهران –

من توزیع بیش از این وبلاگ برای همکاران من در دوحه در مدت کوتاهی.

یک بروز رسانی سریع در تحولات این صبح است. جهانی مرگ و میر افزایش یافته است بالاتر از 350 ، 000 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز در کره جنوبی دیده می شود بالاترین سنبله در موارد 49 روز با جدید خوشه در حال حاضر در حال ظهور در سراسر آنلاین تحویل انبار و ژاپن و اتحادیه اروپا در حال آماده سازی غول جدید بسته های مشوق برای coronavirus-آمار اقتصاد.

05:00 GMT – دولت پاکستان متعهد تمدید مستند اقدامات به عنوان موارد افزایش

دولت پاکستان این است که خانههای گلی خالی تجدید مستند پس از آن حرکت به رفع بسیاری از coronavirus محدودیت های بیش از دو هفته گذشته منجر به افزایش موارد جدید.

Defacto, وزیر بهداشت ظفر میرزا گفت: وجود داشته است “شدید راش” به بازار و مردم رفتار به عنوان اگر “این ویروس تا به حال ریشه کن شده است” از آنجا که محدودیت آرام شد.

04:45 GMT – اقتصادهای بزرگ آماده عظیم محرک اقتصادی جدید بسته

اتحادیه اروپا و ژاپن در حال آماده سازی عظیم محرک اقتصادی جدید بسته به اقتصاد خود در حال حرکت پس از هفته از coronavirus مستند.

ژاپن اقدامات با توجه به نهایی در جلسه هیئت دولت بعد از آن در روز چهارشنبه. این $1.1 تریلیون بسته شامل پول نقد برای کوچک و متوسط شرکت های پرداخت به کارکنان بهداشتی درمانی و همچنین بودجه برای توسعه واکسن و تجهیزات پزشکی و اجاره subisidies برای افراد و یا کسب و کار که در حال مبارزه.

27 کشور اتحادیه اروپا نیز با توجه به پرده آخرین آن طرح محرک اقتصادی در روز چهارشنبه. بیش از یک تریلیون یورو طرح شامل کمک های مالی و وام و تضمین می کند. برخی از بیشتر لحاظ مالی محافظه کار سازمان ملل ابراز نگرانی در مورد کمک های مالی از آنجا که آنها نیاز به پرداخت از طریق مشترک استقراض است که می تواند منجر به افزایش ملی کمک به بودجه اتحادیه اروپا.

04:20 GMT – کره جنوبی می بیند سنبله در موارد جدید خوشه در خرده فروشی ها مرکز تدارکات

کره جنوبی دیده می شود بزرگترین موج جدید کروناویروس موارد در 49 روز با یک کلاستر جدید در حال ظهور در خرده فروشی و تدارکات مرکز غرب سئول ،

کره مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (KCDC) می گوید آن را تایید 40 موارد جدید تا نیمه شب روز سه شنبه.

حداقل 36 موارد مرتبط شده اند به Coupang انبار که بسته شد برای ضد عفونی در روز دوشنبه. همه 3,600 افرادی که کار می کنند وجود دارد در حال آزمایش برای ویروس. Coupang لذت می برد و موجی از کسب و کار به عنوان کره جنوبی باقی ماند در داخل خانه اگر چه برخی از کارگران شکایت در مورد شرایط.

“ما بسیار عصبی در مورد جامعه عفونت و ما در حال نگه داشتن یک چشم نزدیک بر روی وضعیت” معاون وزیر بهداشت Kim Kang-لب گفت: در یک جلسه.

Korea Coupang

Coupang کارگران خود را متمایز آبی سلطنتی لباس در تدارکات مرکز [Kim Hong-Ji/رویترز]

04:15 GMT – ‘من استفاده از آن به عنوان پروفیلاکسی’: ال سالوادور رهبر سیاهی هیدروکسی کلروکین

ال سالوادور را نایب Bukele اتحاد پیوست ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro به ستودن مزایای هیدروکسی کلروکین.

Bukele گفت که او ترویج آن به عنوان یک درمان coronavirus – با توجه به نگرانی در مورد استفاده از آن – اما به عنوان یک اقدام پیشگیرانه.

“من با استفاده از آن به عنوان پروفیلاکسی رئیس مغلوب ساختن پیشی جستن از آن به عنوان پیشگیری بسیاری از رهبران جهان استفاده از آن به عنوان پیشگیری” او ادعا کرد.

در صورتی که شما تعجب در مورد مواد مخدر خواندن آنچه ما ساکن دکتر تا به حال به می گویند در مورد آن را در اینجا. وجود دارد برخی بسیار تند و زننده عوارض جانبی.

که تعلیق کارآزمایی بالینی از هیدروکسی کلروکین برای COVID-19

04:00 GMT – نیوزیلند انتظار سفر ایمن طرح با استرالیا در ماه ژوئن

نیوزیلند نخست وزیر Jacinda protocol wine studio انتظار است پیش نویس یک طرح برای از سرگیری سفر بین دو کشور آماده خواهد شد در اوایل ماه ژوئن است.

“ما در حال کار برای حرکت در این عنوان به سرعت به عنوان ما می تواند” protocol wine studio به خبرنگاران گفت: امروز صبح. “ما هر دو بسیار مشتاق آن … در سراسر هر دو طرف خندق.”

ایده این است برای ایجاد یک سفر حباب است که اجازه می دهد استرالیا و زلاند نو به سفر به هر یک از دیگر کشورهای بدون نیاز به 14 روز coronavirus قرنطینه.

03:25 GMT – سنگاپور مجموعه ماشین آلات برای ماسک

سنگاپور راه اندازی ماشین آلات در جامعه مراکز در اطراف جزیره به توزیع رایگان resuable ماسک صورت.

شهر-دولت ساخته شده ماسک صورت اجباری در آوریل 14 و به ماسک رایگان برای هر خانواده.

02:05 GMT – استرالیا رکورد جوانترین coronavirus مرگ

A 30-year-old man با شرایط بهداشتی اساسی درگذشت در کوئینزلند شدن جوانترین قربانی coronavirus در استرالیا.

مقامات در حال ردیابی یک پیوند ممکن است بین مرد و روبی شاهزاده کشتی کروز که باعث بزرگترین خوشه ای از موارد در کشور پس از آن از منوی view در سیدنی در ماه مارس است. شریک زندگی خود را نیز نشان علائم این بیماری است.

برخی از 103 نفر در استرالیا در حال حاضر از درگذشت coronavirus.

01:30 به وقت تهران – جهانی مرگ و میر بیش از 350,000: دانشگاه جانز هاپکینز

اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز نشان می دهد که تایید مرگ و میر از coronavirus در سراسر جهان در حال حاضر 350,417 با حدود 28 درصد از این مرگ و میر در ایالات متحده است. واقعی تلفات می تواند بسیار بالاتر است.

  • ما – 98,902
  • بریتانیا – 37,130
  • ایتالیا – 32,955
  • فرانسه – 28,533
  • اسپانیا – 27,117

چین که در آن بیماری برای اولین بار ثبت شده در اواخر سال گذشته تایید کرده 4,638 مرگ و میر.

ما تلاش کرده اند به سند برخی از این زندگی از دست رفته در طول چند ماه گذشته.

شما می توانید جزئیات بیشتر در برخی از قربانیان در اینجا. اگر کسی به شما می خواهم به پرداخت ادای احترام به, لطفا در تماس گرفتن.

00:00 GMT – اسپانیا برای شروع 10 روز ماتم ملی

اسپانیا یکی از کشورهای بدترین ضربه coronavirus آغاز خواهد شد و 10 روز ماتم ملی در روز شنبه را به یاد داشته باشید بیش از 27000 نفر که از دست داده اند زندگی خود به این بیماری است.

پرچم خواهد بود پرواز نیمه افراشته در هزاران ساختمان های عمومی در سراسر کشور و همچنین در کشتی های نیروی دریایی اسپانیایی.

در پایان سوگواری در ژوئن 5, پادشاه Felipe VI نیز منجر به یک مراسم رسمی در یاد مرده.

23:30 GMT (سه شنبه) – پلیس در برزیل, حمله خانه Bolsonaro رقیب در coronavirus پروب

پلیس فدرال برزیل روز سه شنبه حمله به خانه های ریو دو ژانیرو فرماندار Wilson Witzel به عنوان بخشی از یک COVID-19 فساد بررسی است.

Witzel یک رقیب سیاسی از جناح راست رئیس جمهور Jair Bolsonaro.

پلیس فدرال گفت: جستجو در حکم بخشی از تحقیقات مربوط به اتهام فساد مربوط به استفاده از پول اختصاص داده شده برای این بیماری همه گیر کوروناویروس. جزئیات بیشتر در مورد که داستان در اینجا.

Demonstrators take part in a protest against Rio de Janeiro Governor Wilson Witzel's measures on the coronavirus disease (COVID-19) outbreak and in support of Brazil's President Jair Bolsonaro, in Rio

حامیان رییس جمهوری برزیل Jair Bolsonaro که رد coronavirus به عنوان یک “کمی آنفولانزا’ اعتراض Rio de Janeiro فرماندار Wilson Witzel اقدامات برای مبارزه با شیوع. Witzel در حال حاضر هدف از پلیس پروب به استفاده از coronavirus بودجه [لوکاس لاندو/رویترز]

23:00 GMT (سه شنبه) – هنوز هم شتاب’ – هشدار در کروناویروس در آمریکا

که منطقه ای آمریکای لاتین اقتدار بهداشت هشدار داده است که جدید کروناویروس است “هنوز هم شتاب” در برزیل, پرو, شیلی, السالوادور گواتمالا و نیکاراگوئه با آمریکا و تبدیل شدن به جدید کانون جهانی همه گیر.

سلام و به انجمن خوش آمدید Al Jazeera را ادامه پوشش coronavirus بیماری همه گیر. من کیت Mayberry در کوالالامپور. خواندن تمام به روز رسانی از دیروز (26 مه) در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>