که مارکوس Söder بایرن برتر و ممکن است مرکل جانشین?

به عنوان باواریا CSU حزب دارای آن حزب کنفرانس این جمعه همه چشم ها قدرتمند برتر مارکوس Söder. بسیاری او را به عنوان یک مدعی قوی به جای آنگلا مرکل به عنوان صدراعظم محافظه کار.

چند سیاستمداران آلمانی دیده می شود ثروت خود را افزایش افکار عمومی در طول coronavirus بحران از Markus Söder Bavaria دولت نخست وزیر و رئیس مسیحی اتحادیه اجتماعی (CSU) محافظه کار باواریا متحدان به آنجلا مرکل اتحادیه دموکرات مسیحی (CDU). او همچنین ریاست شورای دولت premiers است که در هدایت آلمان را coronavirus مستند اقدامات و چنین بوده است که یکی از چند چهره به ظاهر به طور منظم در کنار صدراعظم پس از بحران جلسات.

Söder خود را آغاز کرد آخرین تصدی در مارس 2018 پس از انتخاب مجدد خود را با سرود به خانه اش دولت: “بایرن در حال دیدن طلایی بار. بایرن قوی است. بایرن رشد خواهد کرد. بایرن جامد است. بایرن امن است. اینجا جهان است که هنوز هم در سفارش و آن را به ماندن در آن راه.” این معنای تلویحی از آن سخنرانی بود CSU سن پیام: بایرن خوب است تا زمانی که CSU خوب است.

ادامه مطلب: مرکل دولت تصویب رتبه بندی بالا در میان همه گیر

سیاسی همه طفیلی

اما Söder را به بالا افزایش یک مبارزه طولانی است که مورد نیاز تاخیر, صبر, haggling و احتمالا کمی skullduggery و پشت درهای بسته برخورد. Söder CSU دبیر مدتها قبل به عنوان سال 2003 به 2007, هرگز راز خود را از حس تماس بالاتر.

پس از سال 2007 او در یک رشته از پست ها در باواریا دولت: وزیر فدرال و اتحادیه اروپا را, وزیر محیط زیست و سلامت, وزیر, امور مالی, توسعه و Heimat – که غیر قابل ترجمه میهنی کلمه آلمانی که نزدیک ترین معادل میهن است. آن را تنها در ماه مارس سال 2018 است که او در نهایت در زمان overfrom دیرین خود را رقیب Horst Seehofer فعلی فدرال وزیر کشور به عنوان رئیس دولت باواریا.

جاه طلبی و صبر

نام مارکوس Söder می آید تا صدها بار در روم Deininger جدید کتاب “CSU — پرتره از یک حزب خاص” اما اولین صفت متصل به آن در این سیاستمدار اولین ذکر است “بلند پروازانه.”

در سال های اخیر در کنفرانس Seehofer را دولت, اذیت کردن نمایندگان با رهبری خستگی قبل از پرتاب خود را به کار خود را با قدرت تجدید, به عنوان جوان Söder انتظار در بال.

هنگامی که این جفت ارز ملاقات در سالن قبل از حزب کنفرانس ها شروع شد و خلق و خوی تحت سلطه بود سرد heartiness و یک کمی بیش از حد نمایشی خنده برای دوربین. و قبل از رسمی توزیع بیش از قدرت مرد جوان خود را نشان داده بودند به بهتر سخنران عمومی. Söder یک بار یک روزنامه نگار می داند که چگونه به بازی یک جمعیت.

به نمایندگی از هر دو سنتی و مدرن

Söder نیز قادر به در بر گرفتن کل طیف از سنتی به مدرن است. “ما می خواهیم به مدرن اما ماندن باواریا,” او گفت: “دولت برای اولین بار اعلام در مارس سال 2018 است. “ما را مدیریت خواهد کرد به آینده و مراقبت از مشکلات هر فرد است. انجام و مراقبت در مورد پهن و نگرانی که ما فلسفه است.” اما پس از باواریا دولت انتخابات در ماه اکتبر 2018 به ارمغان آورد که به لحاظ تاریخی ضعیف 36.7% برای CSU او تا به حال برای به اشتراک گذاشتن خود را دولت محافظه کار رقبای Freie Wähler (رایگان رای دهندگان).

در عین حال او به سرعت تبدیل به یک شریک قوی برای مرکل پایان روز هنگامی که Seehofer-led CSU گاهی اوقات به نظر می رسد به عنوان قویترین حزب مخالف به خود آورد همکاران. Söder led مرکز-راست حمله راست جایگزین برای آلمان (AfD), مخالفت با هر دو سمت چپ و راست افراطی.

و به عنوان coronavirus بحران شروع شد Söder که گل رز به میان محبوب ترین سیاستمداران در آلمان است. سریع خود را روشن اعلامیه — از بسته شدن مدارس برای متوقف کردن حرفه ای فوتبال — چپ دیگر دولت premiers انتهایی پشت سر او به خصوص آرمین Laschet رهبر آلمان در پرجمعیت ترین ایالت نوردراین-وستفالن در کشور که در حال حاضر اعلام کرد نامزدی خود را برای موفقیت مرکل به عنوان حزب ،

‘معرض خطر’

هنگامی که آن را به شل شدن عمومی و محدودیت های آن Söder دوباره که چراغ راه است. “ما را دیده اند سخت بار در چند هفته گذشته و خطر برای بایرن عالی بود,” او گفت:. “ما فقط باید به ببینید که چگونه دیگر کشورهای جهان باید شانس کشورهای همسایه بیشتر کشورهای دور. و ما می توانید ببینید که ما بسیار خوش شانس است.” البته او اضافه کرد که شانس نمی آمد “شانس” بود اما “به دست هم” طریق “سریع و سازگار اقدامات” توسط خود دولت و مقامات محلی و مردم در مقیاس بزرگ است.

آن است که در حال حاضر به Söder منجر به CSU از coronavirus بحران پس از “حزب کوچک کنفرانس” انجام می شود و تقریبا در روز جمعه. این CSU بدون شک جشن خود دستاوردها و تلاش برای حرکت خود را به بعد از انتخابات عمومی تعیین شده برای سقوط 2021.

ادامه مطلب: آنچه شما نیاز به دانستن در مورد CSU

جوانترین از مدعیان

البته Söder نامزدی برای ریاست نمایندگی CDU/CSU داد که به دور از مطمئن باشند. نبرد در CDU اردوگاه — بین جانباز حزب heavyweights Laschet تاجر فریدریش مقرر و نوربرت Röttgen — آرام شده در ماه های اخیر اما هر سه سیاستمداران در حال حاضر آغاز شده و به مصاحبه دوباره.

و آنچه از Söder? نورنبرگ-متولد سیاستمدار همچنان به اصرار دارند که او در دسترس نیست برای نامزدی. اما 53 ساله خواهد بود جوانترین نامزد quartet: مقرر است 64, Laschet 59 و Röttgen 54 است. البته او هم در کنار او — اما یک روز او ممکن است چهره ینس Spahn در حال حاضر این کشور با وزیر بهداشت که تنها فقط تبدیل 40 و نیز ابراز علاقه به رهبری است.

در اینجا شما می توانید پیدا کردن اطلاعات بیشتر در آلمان پوشش

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>