که دکتر Anthony Fauci آمریکا قابل اعتماد صوتی در coronavirus?

اگر دکتر Anthony Fauci می گوید که آمریکایی ها خواهد بود هوشمند به گوش دادن. به عنوان coronavirus دارای طرح میتوانست زندگی روزانه در سراسر جهان Fauci ما مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی تبدیل شده اعتماد صوتی در ایالات متحده در جدا کردن واقعیت و داستان است.

ترس و سردرگمی از شیوع بیماری جدید نیست به Fauci که در بیش از 30 سال به کار گرفته HIV, سارس, MERS, ابولا و حتی این کشور در سال 2001 تجربه با بیوتروریسم – این حمله سیاه زخم.

بیشتر:

Fauci سیاسی کارفرمایان – از رونالد ریگان به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن – باید به او اجازه انجام این توضیح چرا که او صادقانه و قابل فهم ترجمه مجموعه اطلاعات پزشکی به زبان روزمره در حالی که نه اغراق و نه کمرنگ جلوه دادن.

در 79 دولت بالا بیماری های عفونی متخصص است که سن در این گروه جمعیتی در معرض خطر ابتال به COVID-19. اما او در حال کار دور ساعت و گرفتن تنها چند ساعت خواب. او کمی خشن از همه صحبت کردن در مورد کوروناویروس و او در حال گذراندن ساعت صحبت کردن به اخبار و سرگرمی شخصیت در تلویزیون و اینترنت است.

U.S. President Trump leads daily coronavirus briefing at the White House in Washington مغلوب ساختن پیشی جستن دیده است تصویب افزایش رتبه خود را به عنوان دولت طول می کشد قوی تر عمل در برابر این بیماری همه گیر هر چند انتقاد در ادامه [Jonathan ارنست/رویترز]

در عین حال او قدرت belies سن و سال او و او اعتبار آن به ورزش از جمله در حال اجرا است.

Fauci شد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از رفتن به نمایندگی از آنجا که ما شهروندان اعتماد او را با توجه به نظر سنجی. بالا دانشمند با صراحت گفت که این بیماری همه گیر کوروناویروس بدتر خواهد شد در ایالات متحده و انتقاد دولت فدرال در جنبه های خاصی از آن پاسخ.

اوایل زندگی

Fauci متولد بروکلین نیویورک در شب کریسمس سال 1940 به یک ایتالیایی-آمریکایی ، رئیس جمهور جورج بوش که در سال 2008 اعطا Fauci مدال آزادی ریاست جمهوری اشاره کرد که حتی به عنوان یک پسر به او نشان داد یک خط مستقل: در یک محله پر از بروکلین داجرز طرفداران Fauci ریشه برای یانکی ها.

Fauci شد رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی در سال 1984 زمانی که کشور در تلاطم ایدز بحران است. او به یاد می آورد نا امیدی بزرگ برای مراقبت از بیماران در حال مرگ در موسسه ملی بهداشت (NIH) در بیمارستان با هیچ چیز برای ارائه.

پس از ساعت ها او را با چت پس از آن-جراح عمومی C اورت Koop در مورد آنچه دانشمندان شد یادگیری در مورد ایدز موثر بر Koop معروف 1986 گزارش آموزش آمریکایی ها در مورد این بیماری است.

NIH National Institute of Allergy and Infectious Diseases Director Anthony Fauci speaks during a news conference in the Rose Garden of the White House

NIH موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی مدیر Anthony Fauci در حال سخنرانی در یک کنفرانس خبری در باغ گل رز کاخ سفید [فایل: Al Drago/رویترز]

در سال 1990 زمانی که ایدز فعالان swarmed NIH در اعتراض به آنچه که آنها را دیدم به عنوان دولت بی تفاوتی Fauci آنها را به ارمغان آورد به جدول. سریع به جلو و به او کمک کرد تا به شکل تهمت ابتکار برای پایان دادن به HIV در ایالات متحده است.

اگر چه او را صرف کار خود را در دولت Fauci به نظر نمی رسد به از دست انسان لمس – و این که ممکن است بخشی از این کلید برای موفقیت او به عنوان یک رابط.

در طول سال 2014 شیوع ابولا بسیاری از آمریکایی ها دست پاچه هنگامی که یک پرستار آلوده شده توسط بیمار او مراقبت برای یک مسافر از غرب آفریقا است. ابولا می تواند باعث خونریزی مرگبار.

Fauci مواجه کسانی که ترس با تنظیم یک مثال شخصی. زمانی که NIH بیمارستان منتشر شد که پرستار نه تنها او می گویند او مسری نیست, او به او یک آغوش قبل از اینکه دوربین های تلویزیونی برای اثبات او نگران نیست.

تصحیح مغلوب ساختن پیشی جستن

سریع به جلو و شش سال و Fauci است دوباره در خط مقدم دانشمندان در تلاش برای برطرف کردن اطلاعات غلط و توضیح بیماری همه گیر کوروناویروس حتی زمانی که این بدان معنی است که در تقابل با رئیس جمهور.

Fauci با استفاده از یک استعاره از یکی از سریعترین حرکت ورزشی برای توصیف استراتژی خود را در شیوع. “شما اسکیت به آن جن است اما به آن جن را از رفتن به,” او گفت: یک کمیته مجلس.

او به طور همزمان حمایت مهار سعی کنید به نگه داشتن این ویروس از, پخش كردن, کاهش, خود را برای بررسی آسیب های آن سست در جامعه تلاش فوری برای افزایش تست و کوتاه مدت و دراز مدت علم به توسعه درمان و واکسن. او امیدوار است پاسخ پویا قرار داده خواهد شد این کشور که در آن جن به پایان می رسد تا رفتن.

“این غیر قابل پیش بینی” او گفت:. “تست در حال حاضر قصد ندارم به شما بگویم که چگونه بسیاری از موارد شما در حال رفتن به. چه خواهد شد به شما بگویم … خواهد بود که چگونه شما را در پاسخ به آن با مهار و کاهش.”

Fauci سی ان ان گفت که این بیماری همه گیر می تواند در نهایت کشتن بين 100000 و 200000 نفر در آمریکا باید کاهش ناموفق بود.

Trump Fauci

دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی و معاون رئیس جمهور مایک پنس گوش دادن به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آدرس coronavirus گروه ضربت روزانه مطبوعاتی در کاخ سفید [فایل: Jonathan ارنست/رویترز]

خدمت رئيس جمهور که در ابتدا رد coronavirus با مقایسه آن را به فصلی آنفولانزا Fauci بوده و حتی دست ، او موفق به کسب احترام از قانون گذاران دموکرات و جمهوری خواه همراه با تهمت مقامات دولت.

تقریبا در یک ماده از این واقعیت مد Fauci اذعان به کنگره در اوایل این ماه که دولت سیستم طراحی نشده بود برای تست توده بالقوه عفونت. “این است که عدم اجازه دهید آن را بپذیرد گفت:” قانونگذاران.

وقتی پرسیده شد که در مورد مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات به ضد مالاریا مواد مخدر است که او گفت می تواند یک “تغییر بازی” در مسابقه برای پیدا کردن یک coronavirus درمان Fauci, ایستاده در کنار رئیس جمهور گفت: نبود اطلاعات علمی برای حمایت از استفاده از مواد مخدر است.

“پاسخ این است که ‘هیچ’,”‘ Fauci گفت: یک خبرنگار که پرسید: اگر او در بر داشت مواد مخدر امیدوار کننده است.

“مدارک شما در حال صحبت کردن در مورد … است شواهد,” او اضافه شده است.

“من در خدمت شش رئیس جمهور و من هرگز انجام هر چیزی به غیر از گفتن دقیق شواهد علمی و توصیه های سیاست مبتنی بر علم و شواهد” او قبلا گفته یک خانه کمیته در اوایل این ماه.

Trump Fauci

NIH موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی مدیر Anthony Fauci صحبت می کند به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گوش طی یک کنفرانس خبری در باغ گل رز کاخ سفید [فایل: Al Drago/رویترز]

Fauci را خلوص و صداقت را متوقف کرده مغلوب ساختن پیشی جستن از ستایش او. “تونی انجام شده است یک کار فوق العاده ای کار طولانی و ساعت های طولانی” در اوایل این ماه به عنوان شایعات swirled که وجود دارد تقسیم بین Fauci و کاخ سفید است.

مغلوب ساختن پیشی جستن نگرانی در مورد امکان Fauci اخراج در مارس 12 بعد دکتر گفت در سی ان ان interivew که کلاه زودتر اجتماعی فاصله و اقامت در خانه سفارشات از دولت “می تواند به نجات زندگی بیشتر”.

مغلوب ساختن پیشی جستن را بازتوییت کرد یک تماس را به آتش Fauci پس از او ساخته شده نظرات.

برای Fauci بخشی او گفت که در حالی که جفت مخالف در برخی از چیزهایی که وجود ندارد را بدست آورد.

“رئیس جمهور گوش به من چه گفته اند و چه افراد دیگر در گروه ضربت گفته اند. زمانی که من توصیه او را گرفته آنها را” Fauci گفت: صبح امروز در بازار پادکست هفته گذشته است.

“ایده فقط سوراخ سوراخ شدن یکی در مقابل دیگری است که نه تنها مفید,” او اضافه شده است. “ما یک مقدار مشکل بزرگتر در اینجا از تلاش به نقطه تفاوت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>