که توقف هیدروکسی کلروکین محاکمه coronavirus: به روز رسانی زنده

  • که اعلام کرده است به طور موقت تعلیق کارآزمایی بالینی مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین.

  • تعداد coronavirus موارد در روسیه صعود به 353,427 با 8,946 عفونت های جدید در 24 ساعت گذشته.

  • ایالات متحده منع ورود از برزیل کشور دوم بالاترین تعداد موارد در جهان پس از ایالات متحده است.

  • بیش از 5.3 میلیون نفر در سراسر جهان آلوده شده اند coronavirus تا به امروز با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. بیش از 344,000 مردم فوت کرده اند در حالی که بیش از دو میلیون نفر بهبود یافته اند.

در اینجا آخرین به روز رسانی:

چهار شنبه, مارس 25

17:59 GMT – هلندی PM نمی بینم مرگ مادر به دلیل COVID-19 قوانین

هلند نخست وزیر Mark Rutte قادر به دیدن مرگ مادر در هفته های آخر به خاطر او اطاعت coronavirus محدودیت در برابر مراجعه به مراقبت از خانه و دفتر خود گفت.

اخبار در مورد Rutte ظهور به عنوان بریتانیا بود گریبانگیر سیاسی ردیف بیش از اتهامات که از دستیاران نخست وزیر بوریس جانسون شکست COVID-19 قوانین به سفر متقابل کشور به ماندن در پدر و مادر خود و مستغلات.

Rutte روز دوشنبه اعلام کرد مرگ 96 سال Mieke Rutte-دیللینگ در یک خانه در لاهه در مارس 13, نزدیک به دو ماه پس از دولت بسته تمام موسسات عمومی در 20 مارس.

17:43 GMT – ستاره سابق NBA سارکوم خارج از بیمارستان پس از درمان برای COVID-19

جورج تاون بسکتبال مربی سابق NBA بزرگ Patrick Ewing منتشر شده از بیمارستان و دوره نقاهت بعد از COVID-19 در خانه پسر خود را گفت.

57 سال Hall of Famer که بازی برای Hoyas در دانشگاه و نیویورک نیکز در NBA جمعه اعلام کرد که او تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus شد و در بیمارستان تحت درمان.

17:25 GMT – آلمان تمبر اقتدار در لوفت هانزا با $9.8 میلیارد تاسیسات

آلمان انداخت لوفت هانزا 9 میلیارد یورو ($9.8 میلیارد دلار) راه نجات موافقت نجات می دهد که برلین حق وتو در صورت خصمانه پیشنهاد برای خطوط هوایی است.

بزرگترین شرکت امداد و نجات پس از coronavirus بحران زده را ببینید دولت 20 درصد سهام است که می تواند به افزایش 25 درصد به علاوه یک سهم در صورت تصاحب تلاش آن را به عنوان به دنبال محافظت از هزاران نفر از شغل.

Lufthansa

لوفت هانزا قفل شده در مذاکرات برلین برای هفته بیش از کمک به آن نیاز دارد برای زنده ماندن یک انتظار طولانی سفر رکود با شرکت هواپیمایی کشمکش بر سر چه مقدار کنترل عملکرد در ازای حمایت مالی [فایل: بلومبرگ]

17:10 GMT – چک اسلواک باز کردن مرز برای کوتاه بازديد

جمهوری چک و اسلواکی خواهد خود را به باز کردن مرز این هفته برای کسانی که سفر به کشور دیگر تا 48 ساعت نخست وزیر چک Andrej بابیان گفت.

“این خواهد بود که ممکن است بدون آزمون و یا قرنطینه” شروع جمعه وی افزود: در یک پیام ارسال شده در توییتر.

16:50 GMT – فرانسوی مبارز در هیدروکسی کلروکین با وجود مطالعه

یک بحث برانگیز فرانسوی دکتر اصرار او ایستاده بود و با اعتقاد به این که ضد ویروسی داروهای هیدروکسی کلروکین و کلروکين می تواند کمک به بیماران بهبود می یابند از coronavirus رد یک مطالعه نشان داد که هیچ سود وجود دارد.

مارسی مبتنی بر دکتر پروفسور دیدیه Raoult به دست آورده است بزرگ و برجسته در فرانسه در دوران بحران خود را برای بحث اعتقادات و بازدید شد توسط رئیس جمهور امانوئل پاکسازی در فرد به عنوان رئیس دولت صدا از کارشناسان.

Raoult همواره مطرح کرده است که مواد مخدر یک ملموس سود یک موضع است که با صدای بلند حمایت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که گفت: او حتی شده مصرف هیدروکسی کلروکین به عنوان یک احتیاط.

16:35 GMT – که به طور موقت متوقف مطالعه مالاریا مواد مخدر

سازمان بهداشت جهانی گفت که آن را به طور موقت رها هیدروکسی کلروکین – مالاریا, داروی آمریکا مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او در حال شکل گرفتن است – از آن جهانی مطالعه تجربی COVID-19 درمان کرد و گفت که کارشناسان آن نیاز به بررسی تمام شواهد موجود تا به امروز است.

در یک جلسه توجیهی در روز دوشنبه که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت که در یک مقاله منتشر شده در هفته گذشته در مجله لانست نشان داد که مردم مصرف هیدروکسی کلروکین بودند در معرض خطر بالاتر مرگ و مشکلات قلبی نسبت به کسانی که وجود دارد خواهد بود “یک توقف موقت” در هیدروکسی کلروکین بازوی خود را جهانی کارآزمایی بالینی.

“این نگرانی مربوط به استفاده از هیدروکسی کلروکین و کلروکين در COVID-19,” Tedros گفت که مواد مخدر پذیرفته شده برای درمان افراد مبتلا به مالاریا و یا بیماری های ایمنی خودرو.

WHO news conference on the novel coronavirus (COVID-2019)

که تصمیم را پس از انتشار در هفته گذشته از یک مطالعه در مجله لانست نشان می دهد که استفاده از مواد مخدر در COVID-19 بیماران می تواند خود را افزایش دهد احتمال مرگ [فایل: Denis Balibouse/رویترز]

16:17 GMT – سخنگوی پوتین بازیابی پس از جلسه با COVID-19

رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین, سخنگوی دیمیتری Peskov ترک بیمارستان بعد از دوره نقاهت بعد از رمان coronavirus این خبرگزاری روسی اینترفاکس گزارش داد.

Peskov, 52, بود نشان داد دو هفته پیش بود که او تحت درمان برای ویروس. او دچار ذات الریه در هر دو ریه ها اینترفاکس گزارش داد.

15:55 GMT – دستیار به انگلیسی PM کامینگز می گوید که او نمی پشیمانی مستند سفر

نخست وزیر بوریس جانسون نزدیک ترین مشاور Dominic کامینگز گفت که او نمی پشیمانی تصمیم خود را به درایو 250 مایل از لندن به شمال انگلستان گفت که او تا به حال نه مسخره مستند قوانین اقامت در خانواده اش مزرعه.

“من پشیمان نیستم از آنچه من انجام داد. معقول و منطقی مردم را به خوبی ممکن است اختلاف نظر در مورد من چگونه فکر کردن در مورد آنچه به انجام در این شرایط است. اما من فکر می کنم که آنچه که من بود در واقع معقول و منطقی در این شرایط” کامینگز اشاره کرد و اضافه کرد که این قوانین تحت پوشش شرایط استثنایی که آن را به مسائل به دنبال پس از کودکان کوچک است.

Dominic Cummings, senior aide to Prime Minister Boris Johnson, makes a statement inside 10 Downing Street, London, Monday May 25, 2020, over allegations he breached coronavirus lockdown restrictions.

دومینیک کامینگز ارشد مشاور نخست وزیر بوریس جانسون باعث می شود بیانیه ای در داخل 10 خیابان داونینگ لندن بیش از اتهامات او نقض coronavirus مستند محدودیت های [Jonathan بردی/استخر/AP]

15:30 GMT – فرانسه وعده های ” مهم ” پرداخت افزایش برای کارگران بهداشت

نخست وزیر ادوارد فیلیپ گفت: سلامت کارگران را به زودی دریافت سنگین پرداخت را افزایش می دهد به عنوان بخشی از تعمیرات اساسی فرانسه سیستم بیمارستان در پاسخ به کروناویروس بحران است.

“من می توانم بگویم بدون هر گونه ابهام در مورد افزایش قابل توجه” فیلیپ گفت: در حالی که لگد زدن به مشاوره با پزشکان و پرستاران که در حال انتظار برای نتیجه گیری در ماه جولای.

سلامت کارگران به مدت طولانی شکایت در مورد حقوق کم و ناکافی کارکنان در بیمارستان ها منجر به یک سری از حملات سال گذشته به تقاضای بودجه را افزایش می دهد.

14:50 GMT – کره جنوبی نیاز به ماسک بر حمل و نقل پرواز

کره جنوبی خواهد شد نیاز به پوشیدن ماسک در هنگام استفاده از حمل و نقل عمومی و تاکسی در سراسر کشور شروع سه شنبه به مقامات به دنبال راه های بیشتری برای کاهش سرعت گسترش coronavirus به مردم افزایش فعالیت های عمومی خود را.

وزارت بهداشت رسمی Yoon Taeho گفت: ماسک نیز نیاز خواهد بود در تمام پروازهای داخلی و بین المللی از روز شنبه.

می توانید برنامه های خود قرار داده coronavirus در بررسی ؟ | داخل داستان

14:35 به وقت تهران – در مسابقه برای گردشگری یونان بازگشایی کافه جزیره, کشتی

یونان دوباره راه اندازی خدمات کشتی به طور منظم به آن جزایر سه شنبه ها و کافه ها و رستوران ها نیز به عقب باز برای کسب و کار به عنوان کشور تسریع تلاش ها برای نجات گردشگری آن فصل است.

سفر به جزایر شده بود به طور کلی خارج از محدوده پس از یک مستند تحمیل شد در اواخر ماه مارس به توقف گسترش coronavirus تنها با تامین کنندگان کالا و اقامت دائم اجازه دسترسی.

14:25 GMT – ژاپن آبه می گوید واکسن یک اولویت برای بازی های المپیک

نخست وزیر ژاپن شینزو آبه گفت: swift توسعه واکسن و درمان های موثر برای COVID-19 اولویت نسبت به دستیابی به توکیو بازی های المپیک سال آینده.

آبه گفت: بهبودی از این بیماری همه گیر کوروناویروس تنها در ژاپن نخواهد بود به اندازه کافی برای نگه داشتن بازی به دلیل آن را شامل تماشاگران و ورزشکاران از سراسر جهان است.

آبه تصریح کرد که دولت امیدوار به نگه داشتن توکیو بازی ها “در یک فرم کامل” با تماشاگران – به عنوان یک ضد بشری پیروزی برابر coronavirus.

14:05 GMT – مغلوب ساختن پیشی جستن نیازمند جواب فوری از فرماندار در RNC ظرفیت

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواستار آن شدند که در کارولینای شمالی دموکراتیک فرماندار ثبت نام کردن “بلافاصله” اجازه می دهد در کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه به حرکت رو به جلو در ماه اوت با حضور کامل با وجود ادامه COVID-19 بیماری همه گیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن توییتهایی دربارهی این RNC, برنامه ریزی برای شارلوت آمده فقط دو روز پس از کارولینای شمالی ثبت بزرگترین افزایش روزانه در موارد مثبت و در عین حال.

روز جمعه و فرماندار Roy کوپر منتقل دولت به فاز دوم از بازگشایی تدریجی توسط شل شدن محدودیت در مو سالن آرایشگاه ها و رستوران ها. اما او گفت: دولت باید همچنان به سازمان دیده بان نزدیک virus روند و دستور داده داخلی مکانهای تفریحی ورزشگاه و میله بسته باقی می ماند برای چند هفته بیشتر.

13:59 GMT – پاکستان متعهد تقویت کننده مستند در بحبوحه افزایش ویروس موارد

پاکستان ممکن است تقویت آن مستند به بنیادی گسترش coronavirus مقامات گفت: در میان سنبله در عفونت و مرگ و میر پس از سه هفته از محدودیت برداشته شد.

مقامات بهداشتی منطقه ای و دولت های زنگ با بیان این که پاکستان را تایید کرد coronavirus caseload رسید گذشته 56,000 با حدود 1200 مربوط به مرگ و میر.

تعداد موارد تایید شده بیش از دو برابر شده از 23,000 on May 6, زمانی که کشور برداشته آن مستند.

S Asia - Pakistan

جدید موارد گزارش شده به نظر می رسد به بیش از سنبله مسلمان جشنواره عید فطر در این آخر هفته [فایل: K. M. چودری/AP]

13:55 GMT – اسپانیا به پایان قرنطینه برای گردشگران در جولای 1

اسپانیا می گوید آن بلند خواهد شد 2-در هفته اجباری حبس برای همه ورود مسافران از خارج از کشور شروع ژوئیه 1.
دولت گفت در یک بیانیه کوتاه که کابینه وزیران تصمیم به لغو اجباری قرنطینه.

نخست وزیر پدرو سانچز در حال حاضر اعلام کرد بیش از آخر هفته که ملت آماده بود به استقبال برخی از بازدید کنندگان خارجی در ماه جولای.

دولت به دنبال ایجاد دالان امن بین بخش هایی از اسپانیا که شیوع بیماری تحت کنترل و مناطق مشابه در اروپا است که یک منبع مهم از گردشگران است. شده است وجود دارد هیچ بحث تا کنون از بازگشایی به مسافران از خارج از اتحادیه اروپا.

13:47 GMT – تایلندی محقق چشم مقرون به صرفه و قابل دسترس واکسن برای آسیای جنوب شرقی

یک محقق پیشرو در تایلند فشار به تولید یک coronavirus واکسن می گوید هدف آن است که آن را مقرون به صرفه و قابل دسترس به جنوب شرقی آسیا و نقشی در جلوگیری از کمبود عرضه در سطح جهانی.

دولت تایلند اعلام کرد در هفته گذشته برنامه های خود را به یک واکسن آماده برای به کارگیری در سال آینده بعد از محققان در بانکوک دانشگاه Chulalongkorn با موفقیت انجام آزمایشات بر روی موش.

“ما نمی هدف برای ساخت پول است. این یک موضوع پول اما دسترسی به یک” گفت: Kiat Ruxrungtham مدیر دانشگاه coronavirus واکسن توسعه است.

او گفت: این مهم نه به تکیه تنها بر اقتصادهای بزرگ برای توسعه و تولید coronavirus واکسن و یا می تواند وجود داشته باشد عرضه تنگناها. “بیایید می گویند وجود دارد که اثبات آن کار می کند, چگونه می توانید از مرکز تولید میلیون ها یا میلیاردها دوز ؟ بنابراین مانند کشور ما که یک کشور کوچک ما نیاز به گام تا و سپس انجام کار خود ما نیز هست.”

13:30 به وقت تهران – فلسطین دولت به پایان می رسد coronavirus مستند

دولت فلسطینی است که پایان دادن به آن در دو ماه coronavirus مستند در کرانه نخست وزیر محمد Shtayyeh اعلام کرد پس از کاهش مداوم در موارد جدید.

مغازه ها و کسب و کار عمل خواهد شد به صورت عادی از روز شنبه در حالی که کارمندان دولت را به بازگشت به کار پس از تعطیلات عید در چهارشنبه Shtayyeh گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

مساجد و کلیساها و پارک های عمومی را نیز بازگشایی هر چند با اجتماعی فاصله گرفته است. حمل و نقل عمومی خواهد شد. کافه ها و رستوران ها خواهد شد اما موضوع به محدودیت اعلام می شود در روزهای آینده.

“تسهیل در اقدامات و بازگشت تدریجی به زندگی عادی است که گرفته شده با احتیاط” Shtayyeh گفت: هشدار افزایش موارد می تواند منجر به محدودیت بودن دوباره.

13:05 GMT – مغولستان به حفظ دقیق ویروس مقررات ‘تا زمانی که واکسن یافت’

مغولستان را حفظ دقیق coronavirus مقررات تا یک واکسن یافت, نخست وزیر گفت: بالا بردن چشم انداز کشور در حال قفل شده است و برای سال آمده است.

Wedged بین روسیه و چین محصور در خشکی مغولستان در مارس 12 تبدیل شدن به یکی از اولین کشورها به بستن مرزهای خود در برابر رشد اپیدمی جهانی.

دانشگاه ها و مدارس و مهد کودک بسته هستند و تا ماه سپتامبر کنفرانس ها و تظاهرات عمومی ممنوع, کودکان زیر 12 مجاز در مراکز و یا رستوران ها و facemasks اجباری هستند.

“کشور را حفظ خواهد کرد به قرنطینه قوانین تا زمانی که یک واکسن در دسترس می شود” نخست وزیر Khurelsukh Ukhnaa به خبرنگاران گفت: در پارلمان این کشور. او از ارائه جزئیات بیشتر در مورد چه اقداماتی را در محل باقی می ماند اما گفت: “نمی دانم زمانی که مرزهای خواهد بازگشایی شده است.سلام این Usaid صدیقی در دوحه مصرف بیش از collegue Umut Uras.


این است Umut Uras. من به توزیع بیش از این وبلاگ در مدت کوتاهی به یکی دیگر از همکاران.

در اینجا یک خلاصه سریع از آخرین تحولات تا 13:00 به وقت تهران:

  • Coronavirus موارد در روسیه صعود به 353,427 با 8,946 عفونت های جدید در 24 ساعت گذشته
  • ژاپن برداشته شده در سراسر کشور وضعیت اضطراری
  • شمار تلفات ناشی از شیوع بیماری در سوئد در صدر 4,000

12:45 GMT – COVID-19 مرگ و میر در سوئد بالا 4,000

شمار تلفات ناشی از شیوع رمان coronavirus در سوئد در صدر 4,000 آمار منتشر شده توسط آژانس بهداشت عمومی نشان داد.

اطلاعات منتشر شده در وب سایت آژانس نشان داد که مرگ و میر ناشی از COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید, حال, افزایش یافته است به 4,029 از 3,998 یک روز زودتر در حالی که تعداد موارد تایید شده به مبلغ 33,843 تا از 33,459.

سوئد گرفته شده است یک نرم لمسی رویکرد به مبارزه با ویروس ترک اکثر مدارس و مغازه ها و رستوران ها باز و با تکیه بر اقدامات داوطلبانه متمرکز اجتماعی فاصله و بهداشت خوب.

چگونه ما نگه داشتن دین و ایمان در زیر مستند? | اینجا شروع کنید

12:20 به وقت تهران – EuroLeague و EuropCup فصل فسخ

اروپا دو باشگاه بسکتبال مسابقات شده اند خاتمه این فصل بدون نام بردن از هر برندگان با توجه به COVID-19 گیر برگزارکنندگان EuroLeague Basketball گفت.

“پس از بررسی هر گزینه ممکن, هیئت اجرایی ساخته شده است که تصمیم به لغو 2019-20 EuroLeague و EuroCup,” سازماندهی بدن گفت: در آن حساب رسمی توییتر.

این 2020-21 EuroLeague و EuroCup فصل شروع خواهد شد در 1 اکتبر و سپتامبر 30 بود گفت: بیانیه ای که اضافه شده که همان 18 تیم که در رقابت های این فصل EuroLeague نیز رقابت در مبارزات انتخاباتی است.

11:45 GMT – سوریه سوابق 20 مورد جدید در بزرگترین واحد-روز افزایش

سوریه را به وزارت بهداشت گزارش 20 مورد جدید از رمان coronavirus بزرگترین واحد در روز افزایش به تاریخ.

این کشور جنگ زده را ثبت کرده 106 عفونت و چهار مرگ و میر تا کنون و موارد جدید را افزایش داده اند در روزهای اخیر با بازگشت از سوریه از خارج از کشور وزارت گفت.

سوریه نگه داشته است یک شبه حکومت نظامی در محل اما شروع به باز کردن برخی از اقتصاد خود را پس از یک مستند. پزشکان و امداد گروه نگران هستند که پزشکی زیرساخت های ویران شده توسط نه سال جنگ را جدی تر شیوع مرگبار و دشوار است به دفع کردن.

11:15 GMT – ژاپن آسانسور coronavirus اضطراری

ژاپن برداشته در سراسر کشور وضعیت اضطراری بیش از coronavirus به تدریج بازگشایی جهان سوم بزرگترین اقتصاد به عنوان مقامات دولتی هشدار داده احتیاط بود و هنوز هم لازم است برای جلوگیری از موج دیگری.

“ما تا به حال بسیار معیارهای دقیق برای لغو وضعیت اضطراری. ما در نظر گرفته که ما را ملاقات کرده اید این” نخست وزیر شینزو آبه گفته تلویزیونی در سراسر کشور در کنفرانس خبری.

اینجا بیشتر بخوانید.

Japan PM Abe Announces End of State Of Emergency For Covid-19 In Japan

در ژاپن نخست وزیر ژاپن صحبت می کند در یک کنفرانس خبری در آوریل 25 در توکیو [گتی ایماژ]

10:40 GMT – هلندی جلالی: گزارش 2 مورد از سمور یا راسو انتقال ویروس به انسان

هلندی وزارت کشاورزی گفت: آن را پیدا کرده بود آنچه به آن معتقد است در یک مورد دوم از یک انسان آلوده شدن با کروناویروس جدید, بعد از آمدن در تماس با یک راسو که به ویروس.

در نامه ای به مجلس, وزیر Carola Schouten تکرار شده است که این کشور در موسسه ملی بهداشت معتقد است خطر از حیوان به انسان انتقال این ویروس در خارج از مزارع که بر روی آنها نگه داشته است “قابل اغماض است.”

در مارس 26, دولت هلند گزارش سمور یا راسو در مزرعه ای در جنوب این کشور کشف شده است که این بیماری باعث گسترده تر بررسی چنین مزارع که در آن سمور یا راسو تربیت برای پوست است. هفته گذشته دولت گزارش اولین مورد مشکوک به از سمور یا راسو به انسان انتقال است.

10:15 GMT – مالزی گزارش 172 جدید, موارد, بسیاری از آنها را به خارجی ها

مالزی گزارش 172 جدید کروناویروس موارد بسیاری از آنها خارجی ها برگزار می شود در مهاجرت انبار و در نظر گرفتن تعداد کل عفونت در کشور به 7,417.

وزارت بهداشت گفت: تعداد مرگ و میر بدون تغییر باقی مانده است در 115.

Businesses in Malaysia turn to produce hand sanitizers

تعداد coronavirus مربوط به مرگ و میر در مالزی می ایستد در 115 [ایسنا]

09:45 به وقت تهران – سنگاپور را تایید 344 تازه موارد

سنگاپور و وزارت بهداشت در روز دوشنبه تایید کرد 344 بیشتر coronavirus موارد مصرف آن شمارش از عفونت به 31,960.

کاهش تعداد موارد در روز دوشنبه است تا حدی به دلیل کمتر بودن آزمون انجام شده این وزارتخانه در بیانیه ای گفت.

اکثریت قریب به اتفاق افراد مبتلا به تازگی در حال کارگران مهاجر زندگی در خوابگاه, وزارت, گفت:, و اضافه کرد که چهار نفر بودند سنگاپور و یا اقامت دائم.

09:20 GMT – پزشکان مسلمان در مالزی صرف عید در بیمارستان

عید تبدیل شده غم انگیز تر امر برای مسلمان, مسلمان مالزی پزشکان در میان coronavirus همه گیر است که تا کنون دیده می شود بیش از 7000 نفر در کشور مبتلا به کروناویروس از جمله 115 که درگذشت COVID-19.

با اکثریت مسلمان مالزی اعمال محدودیت های گسترده در جنبش از اواسط ماه مارس در یک پیشنهاد برای جلوگیری از شیوع ویروس.

09:00 GMT – اندونزی گزارش 479 جدید کروناویروس موارد

اندونزی گزارش 479 موارد جدید از رمان coronavirus در نظر گرفتن مجموع در کشور جنوب شرق آسیا به 22,750 سلامت مقام وزارت Achmad Yurianto گفت.

Yurianto گزارش 19 بیشتر coronavirus مرگ و میر در نظر گرفتن مجموع به 1,391. اندونزی دارای بالاترین COVID-19 تلفات در شرق آسیا پس از چین است.

08:35 GMT – فیلیپین پست پنج جدید کروناویروس مرگ و میر

فیلیپین’ وزارت بهداشت گزارش شده پنج اضافی رمان coronavirus مرگ و میر و 284 عفونت های بیشتری بزرگترین افزایش روزانه موارد در دو هفته.

در بولتن وزارت گفت: تعداد مرگ و میر را افزایش داده اند به 873 در حالی که موارد تایید شده افزایش یافته است به 14,319. اما 74 بیشتر بیماران بهبود آوردن مجموع بهبود به 3,323.

philippines blog entry

هفتاد و چهار بیشتر بیماران بهبود یافته اند در کشور آوردن مجموع بهبود به 3,323 [هارون Favila/AP]

08:15 GMT – گردشگران خارجی می توانید کتاب تعطیلات در اسپانیا از ماه جولای: وزیر

گردشگران خارجی می توانند کتاب تعطیلات در اسپانیا از ماه جولای به عنوان دو هفته خود به قرنطینه برای مسافران خارج از کشور است به احتمال زیاد به حالت تعلیق آن به وزیر گردشگری گفت.

یکی از بدترین آمار سازمان ملل در جهان از coronavirus گردشگری وابسته به کشور اسپانیا است که به تدریج کاهش سخت lockdown اگر آن را نگه داشته است یک قرنطینه برای بازدید کنندگان به طوری که برای جلوگیری از موج دوم از عفونت.

“این کاملا منسجم برای برنامه ریزی تعطیلات تابستان برای آمدن به اسپانیا در ماه جولای” ریس Maroto گفت: در مصاحبه با ایستگاه رادیویی محلی Onda Cero.

07:50 – روسیه coronavirus عفونت تصویب 350,000

موارد coronavirus در روسیه صعود به 353,427 داشتن افزایش یافته است 8,946 در 24 ساعت گذشته این کشور coronavirus پاسخ به بحران مرکز گفت.

آن گفت: تعداد مرگ و میر افزایش یافته بود 92 یک شبه مصرف کلی در سراسر کشور مرگ و میر از این ویروس به 3,633.

Coronavirus cases in Russia exceed 300 thousands

یک زن می پوشد یک ماسک به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر coronavirus او به عنوان پیاده در Pyatnitskaya خیابانی در مسکو [سازمان حفاظت محیط زیست]

07:30 GMT – مجارستان بخشی از بازگشایی مرز با صربستان برای شهروندان محلی

مجارستان باز کرد خود را در مرز جنوبی برای شهروندان صربستان و مجارستان, مجارستانی, وزیر امور خارجه پیتر Szijjarto یک کنفرانس خبری گفت.

مجارستان تصمیم به مقابله به مثل مشابه اندازه گرفته شده توسط صربستان در روز جمعه Szijjarto گفت که رمان coronavirus همه گیر شد و تحت کنترل در هر دو کشور است که اجازه کاستن از محدودیت.

این حرکت به دنبال تدریجی بازگشایی محصور در خشکی مجارستان مرزهای دیگر که در حال حاضر اجازه می دهد برخی از جنبش اگر چه محدودیت شده اند به طور کامل برداشته.

07:00 – آلمان تایید coronavirus موارد افزایش 289 به 178,570

تعداد تایید coronavirus موارد در آلمان افزایش 289 به 178,570 داده ها از موسسه کخ رابرت (RKI) برای بیماری های عفونی نشان داد در روز دوشنبه.

گزارش مرگ و میر افزایش 10 به 8,257 داده ها نشان داد.

Germany

به گزارش coronavirus مربوط به مرگ و میر در آلمان افزایش 10 به 8,257 [سازمان حفاظت محیط زیست]

06:35 GMT – مجارستان 2021 بودجه شامل $9.3 میلیارد ضد همه گیر صندوق

مجارستان 2021 بودجه را شامل نزدیک به هزار میلیارد فورینت ($9.34 bn) ضد pandemic, صندوق, وزیر دارایی Mihaly Varga گفت: در یک ویدیو ارسال شده در Facebook اضافه کرد که او ارائه بودجه به مجلس است.

مانند دیگر دولت مجارستان کابینه نعوظ کشیده یک بسته محرک اقتصادی در اوایل سال جاری برای مبارزه با خرید اینترنتی از رمان coronavirus بیماری همه گیر. دولت امیدوار است که یک بینی 3-به علاوه درصد رکود را به نوبه خود در اطراف در 2021.

06:10 GMT – تایلند گزارش دو مورد جدید, یک مرگ

تایلند تایید کرد دو coronavirus موارد و یکی اضافی مرگ یک سخنگوی وزارت بهداشت گفت.

شماره های جدید به ارمغان آورد و تعداد کل موارد در جنوب شرقی آسیا کشور به 3,042 و مرگ و میر به 57 پس از شیوع بیماری در ماه ژانویه آغاز شد گفت: Taweesin Wisanuyothin سخنگوی COVID-19 مدیریت مرکز.

بیش از 96 درصد از بیماران یا 2,928 مردم را بهبود, او گفت:.


سلام این Umut Uras در دوحه مصرف بیش از همکار من کیت Mayberry.

من توزیع بیش از این وبلاگ برای همکاران من در دوحه. قبل از من در اینجا یک یادآوری سریع از آنچه اتفاق می افتد شده است در گذشته چند ساعت. برای اولین بار آمریکا اضافه کرده است برزیل را به فهرست کشورهایی که با آن تحمیل ممنوعیت سفر. برزیل دوم بیشترین تعداد موارد در جهان پس از ایالات متحده است. در استرالیا که در آن شیوع بیماری تحت کنترل است کودکان در سراسر ولز جنوبی جدید را بازگشت به مدرسه در حالی که ژاپن در حال آماده سازی برای لغو وضعیت اضطراری در توکیو.


05:30 GMT – Duterte خواستار فیلیپین, دولت به کارگران خانه

رییس جمهور فیلیپین رودریگو Duterte داده است دولت خود را یک هفته به روند برخی از 24,000 عودت کارگران فیلیپینی گیر برای هفته ها در کشتی های کروز و یا در coronavirus قرنطینه به طوری که آنها در نهایت می تواند به خانه.

هزاران نفر را در داخل برخی از 29 عروق خاموش خلیج مانیل و یا گیر در هتل ها و شلوغ امکانات بهداشتی برخی از رشد نا امید داشتن آزمایش منفی برای coronavirus و تکمیل موظف 14 روز در قرنطینه.

در خارج از کشور کارگران فیلیپینی و یا OFWs هستند که نان آور و یک حمایت کلیدی پایه Duterte. خود را بیش از 30 میلیارد دلار سالانه حواله یک راننده کلیدی اقتصاد فیلیپین حمایت از میلیون ها نفر از اعضای خانواده.

“رئیس جمهور گفت: آنها می توانید استفاده از تمام منابع دولتی و با هر وسیله حمل و نقل – اتوبوس, هواپیما, کشتی – به OFWs صفحه اصلی” Duterte سخنگوی هری Roque روز دوشنبه گفت:.

05:05 GMT – نقاب ضد عفونی: چین باشگاه سعی کنید به عقب بر گردیم به شیار

کاباره ها شروع به بازگشایی در چین به عنوان coronavirus محدودیت ها کاسته.

همه مشتریان باید به نام خود و شماره قبل از ورود و رفتن را از طریق یک دما را بررسی کنید.

چارلز Guo صاحب 44KW در شانگهای به رویترز گفت که کسب و کار آهسته بود برای شروع چون مردم بودند “کاملا در مورد امنیت خود نگران” اما برداشت کرده بود تا پایان ماه گذشته.

همه کارکنان پوشیدن ماسک و دستکش در حالی که دستگیره درب توالت و دیگر سطوح ضد عفونی در هر ساعت. مشتریان ملزم به پوشیدن ماسک, اما دست santiser است آزادانه در دسترس و نوشیدنی ها در خدمت یکبار مصرف ،

China clubs

مردم پوشیدن ماسک صورت در یک کلوپ شبانه در شانگهای [Aly آهنگ/رویترز]

04:05 GMT – سنگاپوری آشپز تا عید جشن برای کارگران مهاجر

سنگاپوری Dushyant کومار و یک تیم از سرآشپزها پخته شده یک عید و جشن Briyani برای صدها نفر از کارگران مهاجر هزینه های این جشنواره در قرنطینه به دلیل شیوع کروناویروس در شهرستان دولت.

“ما می خواهیم به مطمئن شوید که آنها دریافت نمی سمت چپ” کومار به رویترز گفت که او آماده مواد غذایی برای حدود 600 مردان است. “لبخند در چهره خود را به شما می دهد مقدار زیادی از رضایت.”

سنگاپور برخی از 300,000 کارگران مهاجر عمدتا از هند و بنگلادش و چین زندگی می کنند که در شلوغ خوابگاه تبدیل شده اند که در پی این حادثه طبیعی در این کشور شیوع کروناویروس.

کومار ابتکار بودجه عمومی کمکهای مالی و غیر دولتی. او نیز ارائه 1,000 وعده غذا در روز برای مردان است که در سخت قرنطینه از اوایل ماه آوریل است.

03:40 GMT – یک میلیون شغل از دست رفته: قیمت coronavirus در مکزیک

رئیس جمهوری مکزیک آندرس مانوئل لوپز Obrador می گوید: رمان coronavirus می تواند هزینه تا یک میلیون شغل چرا که بسیاری از صنایع در نظر گرفته شود نه ضروری باقی می ماند بسته است.

“پیش بینی من این است که با کروناویروس یک میلیون شغل از دست خواهد رفت” لوپز Obrador گفت: در یک سخنرانی تلویزیونی در روز یکشنبه. او سپس وعده داده شده دولت را ایجاد دو میلیون شغل جدید است.

لوپز Obrador دولت بارها گفت آن است که شیوع بیماری تحت کنترل است اما پس از ارسال تعداد رکورد برای موارد جدید و مرگ و میر. اقتصاد مکزیک در حال حاضر در رکود اقتصادی قبل از همه گیر رخ داد و برخی بانک ها پیش بینی کرده اند که آن می تواند قرارداد 9 درصد این سال است. اینجا بیشتر بخوانید.

Mexico economy

کارگران در مهار سیم و کابل کارخانه در سیوداد خوارس ٬ چیئوائوا [فایل: خوزه لوئیس گونزالس/رویترز]

03:00 GMT – COVID-19 ظهور در مالزی مهاجرت بازداشتگاه

مالزی مدنی بنده در وزارت بهداشت است به نام برای مراقبت های پزشکی و آلودگی در این کشور مهاجرت بازداشتگاه پس از سه مشخص شد که موارد coronavirus.

Dr Noor هشام عبدالله که توسط دبیر کل در وزارت بهداشت وجود دارد گفت: باید ne هیچ تبعیض علیه غیر انتفاعی در برخورد با این ویروس.

“ما نیاز به افزایش فعال موارد تشخیص و جداسازی و درمان آن موارد مثبت بلافاصله” Dr Noor هشام نوشت: در Facebook صفحه. “قرنطینه کسانی که تماس نزدیک و ضدعفونی مربوطه مراکز. این ویروس می داند هیچ مرزهای و نه به نفع هر قومیت و موقعیت اجتماعی است.”

مالزی انجام یک سری از حملات در مستند نشده مهاجران در این کشور coronavirus مستند. وزارت بهداشت داده ها نشان می دهد 115 موارد تایید شده در سراسر سه مراکز.

02:15 GMT – مد ژاپنی خرده فروش Uniqlo شروع به فروش ماسک صورت

ژاپنی, خرده فروش Uniqlo است که شروع به فروش ماسک در فروشگاه خود را برای دیدار با کروناویروس تقاضا است.

ماسک خواهد بود ساخته شده از همان مواد خشک شدن سریع به عنوان آن AIRism نام تجاری از لباس زیر برای کمک به پوشنده لباس را سرد و با توجه به شاخص Nikkei Asian Review.

02:00 GMT – ژاپن برای لغو وضعیت اضطراری برای توکیو

ژاپن است که انتظار می رود به لغو وضعیت اضطراری در توکیو و چهار دیگر مناطقی که هنوز تحت coronavirus محدودیت.

دولت به دنبال تصویب این طرح از کلیدی مشاوران در روز دوشنبه با نخست وزیر شینزو آبه با توجه به برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی در 6pm (09:00 GMT)

توکیو فرماندار Yuriko Koike گفت: سرمایه خواهد حرکت به بازگشایی کتابخانه ها و موزه ها با لغو وضعیت اضطراری و اجازه می دهد رستوران ها برای باز کردن برای طولانی تر است. تئاتر, سینما و مکانهای دیگر خواهد بازگشایی در مرحله بعد.

01:20 GMT – کودکان در NSW بازگشت به کلاس به عنوان پدر و مادر به بازگشت به کار

Chlldren در تمام سنین در سراسر استرالیا ترین-پرجمعیت ایالت نیو ساوت ولز رفت و برگشت به کلاس روز دوشنبه به عنوان دفاتر شروع به بازگشایی شده است.

NSW برتر Gladys Berejiklian گفت: رسانه ها تنها یک “بسیار کوچکی” از پدر و مادر انتخاب کرده بود به نگه داشتن فرزند خود را در خانه به دلیل نگرانی در مورد COVID-19.

Australia school

کودکان در سراسر ولز جنوبی جدید بازگشت به کلاس های درس خود را در روز دوشنبه به عنوان coromavirus محدودیت کاسته شد [Joel Carrett/سازمان حفاظت محیط زیست]

00:00 GMT آمریکا – ممنوعیت برزیل ورود به کروناویروس تلفات موج

ایالات متحده آمریکا روز یکشنبه گفت که آن را منع همه سفر به آمریکا غیر شهروندان شده اند که در برزیل.

“ما امیدواریم که از آن خواهد شد به طور موقت اما به دلیل وضعیت در برزیل, ما در حال رفتن به هر مرحله لازم است برای محافظت از مردم آمریکا” مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین گفت: CBS چهره ملت برنامه.

برزیل ثبت شده 653 مرگ و میر در روز یکشنبه و اضافی 15,813 موارد آوردن مجموع به 363,211.

نوشتن در توییتر فیلیپ Martins, یک, امور خارجه, مشاور رئیس جمهور Jair Bolsonaro بازی پایین حرکت می کند گفت: این ممنوعیت بود “هیچ چیز خاص در برابر برزیل” و ما به دنبال “preciously تاسیس پارامترهای”.

سلام و به انجمن خوش آمدید Al Jazeera را ادامه پوشش coronavirus بیماری همه گیر. من کیت Mayberry در کوالالامپور.

خواندن تمام به روز رسانی از دیروز (24 مه) در اینجا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>