که دفاع coronavirus دست زدن به انگلستان تلفات افزایش می یابد: به روز رسانی زنده

رئیس سازمان بهداشت جهانی (WHO) در دفاع از دست زدن به آن از بیماری همه گیر کوروناویروس رئیس جمهور آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن متهم آژانس بودن “چین-محور” و تهدید به قطع کمک های مالی.

در همین حال بریتانیا روز چهارشنبه ثبت بالاترین روزانه مرگ و میر در 938 آوردن تعداد کل coronavirus مرتبط با مرگ و میر به 7,097.

بیشتر:

در حالی که اسپانیا در گزارش دیگری 757 مرگ و میر بیش از 24 ساعت گذشتهووهان آغاز شد اجازه می دهد مردم را به ترک برای اولین بار از این چینی مرکزی شهرستان مهر و موم شده بود خاموش 76 روز پیش شامل coronavirus که اولین ظهور وجود در اواخر سال گذشته.

در اینجا آخرین به روز رسانی.

چهار شنبه, آوریل 8

18:00 GMT – غزه ترس covonavirus شیوع خواهد بود خود را به نقطه شکستن

مردم در غزه صدای نگرانی که کمبود بحرانی تجهیزات و لوازم پزشکی می تواند مجموعه ای خاموش سریع گسترش در میان محاصره دو میلیون نفر است.

صنعت گردشگری در نوار ساحلی سال است که تحت محاصره رهبری همسایه اسرائیل است.

17:40 GMT – بنگلادش: کخس بازار تحت مستند بیش از coronavirus ترس

بنگلادش تحمیل کرده است یک مستند در جنوب منطقه که میزبان بیش از یک میلیون Rohingya در تلاش برای جلوگیری از گسترش coronavirus در شلوغ اردوگاه های پناهندگان.

“ورود و خروج از کخس بازار منطقه ممنوع است از هم اکنون در” کمال Hossain رئیس دولت منطقه گفت: در بیانیه ای در روز چهارشنبه و پس از این کشور گزارش داد 218 مورد از coronavirus و 20 مرگ و میر.

اینجا بیشتر بخوانید.

Rohingya camp, Bangladesh

Banglades تا کنون گزارش 218 مورد از coronavirus و 20 مرگ و میر [Suzauddin Rubel/خبرگزاری فرانسه]

17:35 به وقت تهران – دبی تعلیق ازدواج, طلاق, برای جلوگیری از گسترش coronavirus

ازدواج و طلاق در دبی شده اند به حالت تعلیق “تا اطلاع ثانوی” به عنوان یک نتیجه از coronavirus.

این حرکت اعلام شده توسط وزارت دادگستری که روز چهارشنبه در میان “اقدامات برای جلوگیری از گسترش این بیماری همه گیر” نورد در خلیج امارات که گزارش 2,659 عفونت و مرگ و میر 12.

جزئیات بیشتر در اینجا.

17:30 به وقت تهران – در مقایسه COVID-19 سارس و MERS

این بیماری همه گیر از COVID-19 اولین بار است که یک بین المللی بحران بهداشتی رخ داده است با توجه به گسترش یک رمان coronavirus یا دیگر زئونوز (حیوانات-سرچشمه) ویروس ها.

در اینجا یک مقایسه از اطلاعات و داده های ما در COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید با مشابه های اخیر coronavirus-بیماری های مرتبط با.

INTERACTIVE: Coronavirus outbreaks April 8 2020

17:25 GMT – اتیوپی اعلام وضعیت اضطراری برای مبارزه با COVID-19

اتیوپی اعلام وضعیت اضطراری در کشور برای کمک به جلوگیری از گسترش این بیماری همه گیر کوروناویروس.

خانه را به برخی از 110 میلیون نفر از مردم اتیوپی به ثبت 55 coronavirus موارد و دو مرگ به تاریخ.

اینجا بیشتر بخوانید.

An Ethiopian health worker stands at a testing station amid concerns about the spread of coronavirus disease (COVID-19) in Addis Ababa

یک اتیوپی صدای سلامت کارگر می ایستد در یک coronavirus تست ایستگاه در آدیس آبابا [Giulia Paravicini/رویترز]

17:13 GMT – ایتالیا در نظر چگونه به حرکت در بعد از coronavirus اوج

نزدیک به یک ماه پس از یک مستند در سراسر کشور اجرا شد و برای جلوگیری از گسترش این ویروس که بود ravaging از طریق ایتالیا به شمال وجود دارد دولت در بحث ها و بحث های عمومی در مورد حرکت به “فاز دو”.

این خواهد بود که یک دوره که در طی آن شهروندان را مجبور به یادگیری برای زندگی با ویروس.

اینجا بیشتر بخوانید.

Fifth week of lockdown to combat the coronavirus disease (COVID-19) in Italy

بیشتر که مردم از coronavirus در ایتالیا بیش از هر کشور دیگر [جنیفر Lorenzini/رویترز]

16:50 GMT – Dow باز می شود تا 300 امتیاز در امیدوار است بحران نزدیک شدن به اوج

عمده ایالات متحده بازار سهام شاخص باز بالاتر به روز چهارشنبه در امیدوار است که شیوع کروناویروس در حال نزدیک شدن به اوج خود در ایالات متحده و انتظارات در حال رشد است که کنگره فشار را از طریق صدها میلیارد دلار بیشتر در حمایت اضطراری برای اقتصاد کتک.

میانگین صنعتی داو جونز صعود 321 امتیاز یا 1.43 درصد به 22,812.00 در اوایل دقیقه از معاملات در نیویورک است. S&P 500 index – سنج برای عملکرد ما بازنشستگی و پس انداز کالج برنامه – شروع به پریدن کرد 1.41 درصد بالاتر در حالی که شاخص Nasdaq Composite با معامله 1.32 درصد بالاتر است.

اینجا بیشتر بخوانید.

16:46 GMT – که Tedros دفاع همه گیر دست زدن به

که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesu در دفاع از خود سازمان و مدیریت COVID-19 همه گیر در پاسخ به یک سوال در مورد تهمت و انتقاد و پیشنهاد است که واشنگتن می تواند بررسی بودجه.

“بنابراین توصیه من سه چیز” Tedros به خبرنگاران در ژنو است. “لطفا وحدت در سطح ملی بدون استفاده از COVID برای امتیاز سیاسی است. دوم صادق همبستگی در سطح جهانی است. و صادق رهبری از آمریکا و چین است.”

او همچنین خواست رهبران به “politicise” ویروس.

16:14 GMT – انگلیسی coronavirus مرگ و میر تا 938

انگلستان coronavirus مرگ و میر افزایش 938 به 7,097 مردم به عنوان 16:00 GMT در مارس 7, وزارت بهداشت گفت.

از 08:00 GMT در مارس 8, در مجموع 232,708 شده بود را آزمایش کردند که 60,733 آزمایش مثبت است.

16:10 GMT – لبنان راه اندازی اقدامات کمک های اولیه با پرداخت نقدی

لبنان و امور اجتماعی وزارت اعلام کرد که در حال راه اندازی یک کمک برنامه برای کسانی که بیشترین نیاز کشور را بدترین بحران اقتصادی در یک نسل است و تشدید در سراسر کشور مستند به ساقه گسترش coronavirus.

در فاز اول خود به 75 میلیارد پوند لبنان برنامه با هدف ارائه یک بار کمک نقدی از 400,000 لبنان پوند ($140 در زمان موازی بازار نرخ ارز) را مورد 187,500 خانواده با توجه به Jad حیدر یک مشاور امور اجتماعی وزیر Ramzi Moucharafieh.

جزئیات Timour Azhari داستان از بیروت در اینجا.

گوش دادن پست: جغرافیای سیاسی نبرد برای COVID-19 روایت

16:05 GMT – فرانسه PM: بیش از حد به زودی برای بلند مستند

فرانسه و مستند در محل برای بیش از سه هفته کمک کرده است شامل گسترش جدید کروناویروس اما زمان به محدودیتهای هنوز رتبهدهی نشده است آمده است, نخست وزیر ادوارد فیلیپ گفت.

فیلیپ گفت: مجلس این مستند را “گذشته” دوباره نشان می دهد ممکن است فراتر از آن زمان 15 آوریل پایان تاریخ. COVID-19 تن کشته و بیش از 10000 نفر در فرانسه.

“گسترش (بیماری) رو به کاهش است به طوری که ما ممکن است به زودی رسیدن به یک مسطح منحنی (ع) است که قطعا با توجه به این مستند اثر”, او گفت:, اما اضافه شده:

“زمان برای باز کردن این مستند آمده است. ما باید برای دیدن آن به مردم مطابق با آن است.”

15:50 GMT – مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او را نمی بیند ناوارو یادداشت

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او را نمی بیند یادداشت ها توسط کاخ سفید در تجارت مشاور پیتر ناوارو هشدار از coronavirus خطرات.

ناوارو, چین, شاهین با ارسال یک یادداشت در اواخر ماه ژانویه هشدار جدید کروناویروس می تواند ایجاد یک بیماری همه گیر و خواست ممنوعیت سفر به چین, نیویورک تایمز گزارش داد.

دوم یادداشت نوشته شده است در اواخر فوریه و ارسال به رئیس جمهور گفت: از آن می تواند به کشتن بیش از دو میلیون آمریکایی.

15:15 GMT – آفریقای وزیر منظم برای ‘مستند ناهار’

جمهوری آفریقای سیریل Ramaphosa قرار دادن وزیر ارتباطات در ویژه “ترک” به مدت دو ماه است که یکی از آنها خواهد بود و پرداخت نشده برای شکستن قوانین از سراسر کشور مستند و داشتن ناهار با یک مقام سابق.

Ramaphosa پس از عمل یک عکس از وزیر استلا Ndabeni-Abrahams در ناهار ظهور در رسانه های اجتماعی angering آفریقای جنوبی محدود به خانه های خود در طی 21 روز مستند آغاز شده است که در تاریخ 27 مارس به مهار شیوع کروناویروس.

با توجه به قوانین نفر تنها مجاز به ترک خانه های خود برای کارهای ضروری مانند خرید مواد غذایی و یا به دنبال کمک های پزشکی. پلیس بیش از 17 ، 000 نفر در طول چند روز اول از مستند های بسیاری برای نقض مستند.

Newly appointed Minister of Communications and Telecommunications Stella Ndabeni-Abrahams (R) is sworn in by Chief Justice Mogoeng Mogoeng at Sefako Makgato Presidential Guesthouse on May 30, 2019 in وزیر استلا Ndabeni-ابراهیم ناهار بود با سابق, رسمی, نقض مستند قوانین [خبرگزاری فرانسه]

14:35 GMT – داعش خواستار رایگان coronavirus تست

دادگاه عالی هند دستور داده است تا خصوصی آزمایشگاه های پزشکی در سراسر کشور به اتهام بیماران برای آزمایش COVID-19.

با توجه به رسانه ملی. دادگاه گفت که آزمایشات مربوط به COVID-19 آیا در مورد تایید آزمایشگاه های دولتی و یا خصوصی مورد تایید آزمایشگاه باید رایگان از هزینه.

دادگاه همچنین گفت که این موضوع که آیا موسسات سلامت خواهد پرداخت توسط دولت تصمیم گرفته خواهد شد بعد.

14:35 به وقت تهران – در میان مستند آفریقای جنوبی زباله وانت رنج می برند بیشتر

آفریقای جنوبی شده اند ممنوع از کار در خیابان ها با توجه به سه هفته مستند های اعمال شده توسط دولت در مارس 27 برای جلوگیری از گسترش این بیماری همه گیر کوروناویروس.

اندازه گیری است محدود آفریقای جنوبی به خانه های خود و اجازه تنها برای برخی از کار تلقی خدمات ضروری برای ادامه.

در حالی که مدیریت پسماند اعلام شد ضروری خدمات رسمی بازیافت بخش بود. و آفریقای جنوبی زباله وانت رنج می برند از آنجا که از اندازه گیری.

خواندن داستان توسط Jamaine Krige و Yeshiel Panchia از ژوهانسبورگ در اینجا.

Coronavirus South Africa

آفریقای جنوبی شده اند تحت مستند تحمیل شده از مارس 27 [Yeshiel Panchia/الجزیره]

14:15 GMT – ترکیه برای پیگیری شهروندان از طریق تلفن همراه برای اجرای قرنطينه

ترکیه را به نظارت بر گوشی های تلفن همراه از کسانی که مبتلا به کروناویروس جدید برای اطمینان از آنها نمی رود, قرنطینه, مقامات روز چهارشنبه گفت: به مناسبت آخرین اقدام برای جلوگیری از شیوع است که فعال در ماه گذشته.

ترکیه شروع خواهد شد ردیابی شهروندان و ارسال آنها را به یک پیام و تماس با آنها را در هر زمان آنها را ترک خانه های خود در انتخابات ریاست جمهوری ارتباطات اداره گفت.

از آنها خواسته خواهد شد برای بازگشت به خانه و پلیس قسمت بزرگي ازانرژي جنبش کسانی که همچنان به نقض قوانین قرنطینه آن گفت:, و اضافه کرد که ترکیه قانون اجازه می دهد تا برای پردازش اطلاعات شخصی بدون رضایت برای “استثنایی با هدف”.

14:00 GMT – استرالیا تصویب عظیم بسته محرک

استرالیا محافظه کار دولت یارانه دستمزد شش میلیون نفر برای حداقل شش ماه پس از نمایندگان مجلس مصوب بزرگترین کشور مالی بسته محرک برای کوسن اقتصادی ضربه از coronavirus بیماری همه گیر.

با استناد به تهدید طولانی مدت رکود اقتصادی نخست وزیر اسکات موریسون دولت در اواخر ماه گذشته مشخص شده یک طرح برای پرداخت به کارکنان در هر شرکت است که دیده می شود 30 درصد کاهش در درآمد از 1500 دلار استرالیا ($928) هر دو هفته.

دستمزد یارانه بسته است که انتظار می رود هزینه 130 میلیارد دلار استرالیا است centrepiece از 320 میلیارد دلار استرالیا متعهد توسط دولت و بانک مرکزی در حمایت مالی به عنوان اپیدمی خاموش شرکت ها و برگ بسیاری از بیکار.

12:30 GMT – مصر گسترش در سراسر کشور مقررات منع رفت و آمد شبانه

مصر را گسترش در سراسر کشور مقررات منع رفت و آمد شبانه 15 روز تا مارس 23 برای مقابله با کروناویروس گسترش نخست وزیر مصطفي Madbouly گفته است.

فرودگاه نیز بسته ماندن او گفت: در یک سخنرانی تلویزیونی در کنفرانس خبری افزود که حکومت نظامی را در حال حاضر شروع و یک ساعت بعد در ساعت 8 بعد از ظهر به وقت محلی هر شب.

مصر نیز تایید کرد نه بیشتر مرگ و میر ناشی از coronavirus افزایش مرگ و میر به 94 و آوردن مجموع تعداد موارد آلوده به 1450.

12:15 GMT – اتحادیه اروپا علوم رئیس استعفا بیش ویروس پاسخ

رئیس شورای تحقیقات اروپا استعفا کرده است, اتحادیه اروپا تایید کرد, بنا به گزارش ها در اعتراض به بلوک دست زدن به آن coronavirus پاسخ.

مائورو فراری که تنها در زمان بیش به عنوان رئیس جمهور ERC در ماه ژانویه گفت: بار مالی او “بسیار نا امید” توسط اتحادیه اروپا در پاسخ به این بیماری همه گیر است که آمار ایتالیا و اسپانیا بسیار سخت است.

یک سخنگوی کمیسیون اروپا, اتحادیه اروپا اجرایی که نظارت ERC تایید فراری استعفا کرده بود با اثر فوری در روز سه شنبه.

“این کمیسیون ابراز تاسف از استعفای استاد فراری در این مرحله اولیه در قیمومیت خود و در زمان بحران بی سابقه ای که در آن نقش اتحادیه اروپا تحقیقات کلیدی” سخنگوی در بیانیه ای گفت.

12:00 GMT – ایران می گوید coronavirus مرگ و میر در نزدیکی 4,000

A medical aid worker sets up and installs a bed at a shopping mall, to receive patients suffering from the coronavirus disease (COVID-19), in Tehran

کمک های پزشکی کارگر مجموعه و نصب یک تخت در یک مرکز خرید ایران یکی از بزرگترین است که تبدیل به یک مرکز برای دریافت بیماران مبتلا به بیماری کروناویروس در تهران [علی خارا/WANA از طریق رادیو فردا]

جدید ایران coronavirus تلفات صعود به 3,993 با 121 مرگ و میر بیشتر در 24 ساعت گذشته یک سخنگوی وزارت بهداشت گفت: تلویزیون دولتی اضافه کرد که تعداد کل عفونت در کشور افزایش یافته است به 64,586.

“ما تا به حال 1,997 جدید آلوده موارد در 24 ساعت گذشته …. وجود دارد 3,956 افراد آلوده در شرایط بحرانی” سخنگوی kianush می Jahanpur اضافه شده است.

11:46 GMT – چک coronavirus موارد بالا 5,000 اما رشد را کند می کند

تعداد موارد جدید کروناویروس در جمهوری چک افزایش یافته است گذشته 5,000 اگر چه کندتر نرخ رشد مجاز به وزیر بهداشت آدم Vojtech می گویند او با اعتماد به نفس دولت تا به حال مانع کنترل نشده و گسترش آن را به عنوان شروع می شود کاهش مستند اقدامات است.

“ما می توانیم آماده به صورت تدریجی کنترل بازگشت به زندگی عادی” Vojtech به خبرنگاران گفت:.

“ما قطعا در گذشته بدترین. در همان زمان ما را موفق به حفاظت از بیمارستان ها و بخش های مراقبت ويژه که هنوز ذخایر.”

چک مقامات گزارش 195 موارد جدید در روز سه شنبه از اوج 375 در 27 مارس ،

11:33 به وقت تهران – توکیو می بیند بزرگترین روزانه پرش در عفونت

Less than usual pedestrians cross the Shibuya crossing after the government announced the state of emergency for the capital following the coronavirus disease outbreak in Tokyo, Japan

کمتر از حد معمول پیاده عبور Shibuya عبور پس از دولت اعلام وضعیت اضطراری برای سرمایه پس از coronavirus شیوع بیماری در توکیو [Issei کاتو/رویترز]

توکیو ثبت 144 coronavirus عفونت در چهارشنبه بزرگترین روزانه پرش از زمان شروع این بیماری همه گیر فرماندار شهر Yuriko Koike گفت: در اولین روز از وضعیت اضطراری با هدف شامل شیوع.

در مجموع عفونت در پایتخت ژاپن ایستاده در 1,339 گفت: Koike افزایش کمک کرد که حمل در سراسر کشور شمارش به 4,768 با توجه به شب گزارش پخش عمومی NHK.

مرگ و میر در ژاپن که از صبح روز چهارشنبه در ایستاده بود 98 گفت: NHK.

تعدادی از عفونت است که هنوز هم کوچک تر از در بسیاری از کشورهای اروپایی و ایالات متحده اما افزایش مداوم در برخی از مناطق باعث شینزو آبه به اعلام اورژانس در توکیو اوزاکا و پنج دیگر سخت ضربه استان.

11:00 GMT – سوئیس coronavirus تلفات می رود گذشته 700, مثبت, آزمون نزدیکی 23,000

سوئیس مرگ و میر از coronavirus رسیده 705 مردم کشور وزارت بهداشت گفت: افزایش از 641 نفر در روز سه شنبه.

تعداد تست مثبت برای این بیماری نیز افزایش یافته و به 22,789 از 22,242 روز سه شنبه آن را گفت.

10:45 GMT – که اروپا می گوید: “در حال حاضر زمان برای استراحت اقدامات

سازمان بهداشت جهانی اروپا است گفت: با وجود دیدن “نشانه های مثبت” از برخی از کشورها آن را خیلی زود به مقیاس اقدامات شامل گسترش جدید کروناویروس.

“در حال حاضر زمان برای استراحت اقدامات است. آن زمان برای یک بار دیگر دو و سه ما تلاش جمعی برای رانندگی نسبت به سرکوب با کل حمایت از جامعه” که مدیر منطقه ای برای اروپا هانس Kluge گفت: در یک کنفرانس خبری در روز چهارشنبه.

بیشتر:

10:30 به وقت تهران – بلاروس coronavirus موارد تصویب 1,000, جدید مرگ و میر

Coronavirus precautions in Minsk

یک نمای کلی از Nemiga خیابان دیده می شود در میان coronavirus همه گیر احتیاطی در مینسک بلاروس [Anadolu Agency]

تعداد coronavirus موارد در بلاروس در صدر 1,000 روز چهارشنبه وزارت بهداشت گفت: گزارش 205 عفونت های جدید, یک رکورد روزانه افزایش یابد.

تعداد کل موارد یافت و با 1,066 اما هیچ تغییر در تعداد مرگ و میر که باقی مانده در 13. بلاروس مرزهای خود را بسته معرفی قرنطینه اقدامات و یا خواسته مردم به دنبال اجتماعی فاصله دستورالعمل.

رئیس جمهور الکساندر لوکاشنکو به نام coronavirus یک “جنون” است که می توان به مبارزه با ودکا, سونا و رانندگی تراکتور اما برخی از شهروندان خود را در حال بدست گرفتن امور به دست خود برای محافظت از خود.

10:10 GMT – اتیوپی اعلام وضعیت اضطراری برای جلوگیری از گسترش COVID-19

اتیوپی نخست وزیر Abiy احمد با اعلام وضعیت اضطراری در کشور برای کمک به جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید.

“با توجه به جاذبه #COVID19 دولت اتیوپی به تصویب یک وضعیت اضطراری” Abiy دفتر گفت: در توییتر در روز چهارشنبه.

آفریقای دوم پرجمعیت ترین کشور در بیش از 110 میلیون اتیوپی ثبت کرده است 52 نفر از COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus و دو مرگ.

مقامات در حال حاضر گرفته شده از یک سری از اقدامات برای جلوگیری از گسترش از جمله بسته شدن مدارس, ممنوعیت تجمعات عمومی و نیاز اکثر کارکنان به محل کار از خانه.

نخست وزیر اشاره نمی کند چه گام های بیشتری برداشته خواهد شد در حالت اضطراری است.

10:00 GMT اتحادیه اروپا وزرای موفق به توافق ویروس اقتصادی نجات در طولانی مذاکرات

اتحادیه اروپا و وزرای مالی نتوانسته اند به توافق برسند و در تمام شب در ایران بر حمایت بیشتر برای خود coronavirus-آمار اقتصاد و رئیس گفت: صبح روز چهارشنبه او تعلیق مذاکرات تا شنبه.

منابع دیپلماتیک و مقامات گفت: دشمنی بین ایتالیا و هلند بیش از آنچه که باید شرایط متصل toeurozone اعتباری برای دولت مبارزه با این بیماری همه گیر شد مسدود کردن پیشرفت در نیم trillioneuros ارزش کمک کند.

“پس از 16 ساعت از بحث ما نزدیک به یک معامله اما ما هنوز وجود دارد,”رئیس Eurogroup ماریو Centeno گفت. “من به حالت تعلیق theEurogroup و (ما) ادامه فردا.”

اینجا بیشتر بخوانید.

09:45 GMT – مالزی گزارش 156 جدید کروناویروس موارد با مرگ و میر 2 جدید

مالزی مقامات بهداشتی گزارش کرده اند 156 مورد جدید از عفونت کروناویروس هل دادن تجمعی کل به 4,119 موارد به جنوب شرق آسیا سومین اقتصاد همچنان دست به گریبان با بالاترین میزان عفونت در منطقه است.

وزارت بهداشت نیز گزارش داد دو جدید, مرگ و میر, از جمله یکی از ملی پاکستان که با حضور جمعی مذهبی جمع آوری شد که منبع بیش از 1000 عفونت در کشور است.

وزارت گفت: 65 نفر کشته شده اند و تا کنون پس از عقد قرارداد coronavirus.

09:30 به وقت تهران – لهستان تایید 5,000 موارد coronavirus

Outbreak of the coronavirus disease (COVID-19) in Gdynia

زنان تحسین در بالکن خود را به عنوان آنها را به عمل به قدردانی از همه متخصصان مراقبت های بهداشتی در طول شیوع بیماری کروناویروس در Gdynia, لهستان [Matej Leskovsek/رویترز]

تعداد بیماران مبتلا به این رمان coronavirus در لهستان رسیده 5,000 علامت این کشور وزارت بهداشت گفت.

از صبح روز چهارشنبه در این کشور ثبت شده بود دقیقا 5,000 تایید موارد عفونت با COVID-19 با 136 مرگ و میر در کل.

سهشنبه مشخص شده بزرگترین افزایش روزانه در مرگ و میر – در 22 – و دوم-بزرگترین افزایش روزانه در مجموع موارد ابتلا به کروناویروس در 435. لهستان تا کنون آزمایش نزدیک به 100,000 نفر است.

برای تقریبا چهار هفته در حال حاضر در مکان عمومی, زندگی در لهستان شده است به شدت محدود اقدامات در جای خود قرار داده به سرعت گسترش رمان coronavirus. مدارس و رستوران ها بسته و همه تجمعات بیش از دو نفر ممنوع است.

09:10 GMT – اندونزی گزارش 218 جدید کروناویروس عفونت در نظر گرفتن مجموع به 2,956

اندونزی تایید کرده 218 جدید کروناویروس عفونت در نظر گرفتن مجموع در جنوب شرقی آسیا کشور به 2,956 سلامت مقام وزارت Achmad Yurianto گفت.

او گزارش داد 19 کروناویروس جدید, مرگ و میر در نظر گرفتن مجموع 240 در حالی که 222 نفر بهبود یافته اند.

08:45 GMT – اسرائیل coronavirus موارد بالا 9,400 مرگ و میر در 71

تعداد coronavirus موارد در اسرائیل در حال حاضر در صدر 9,400 و مرگ و میر می ایستد در 71 کشور وزارت بهداشت گفت.

شش نفر کشته و 156 بیشتر آزمایش مثبت برای COVID-19 بالا بردن تعداد کل موارد به 9,404.

وزارت گفت: 147 از بیماران در شرایط بحرانی هستند در حالی که 801 بهبود یافته اند تا کنون.

در اواخر روز سه شنبه اسرائیل تحمیل یک مستند از طریق پنج شنبه به مناسبت عید فصح یهودی تعطیلات.

08:30 به وقت تهران – فیلیپین گزارش, پنج, جدید, مرگ و میر, 106 بیشتر موارد coronavirus

A woman wearing a protective face mask reads the Bible in a gymnasium which turned into a shelter for the homeless following the enforcement of a community quarantine in Manila

یک زن با پوشیدن ماسک محافظ بار خوانده شده کتاب مقدس در سالن تربیت بدنی تبدیل به یک پناهگاه بی خانمان پس از اجرای یک جامعه قرنطینه در فیلیپین اصلی جزیره Luzon شامل coronavirus بیماری در مانیل. [فایل: Eloisa لوپز/رویترز]

فیلیپین’ وزارت بهداشت گفت: شیوع کروناویروس کشته شدن یکی دیگر از پنج نفر با 106 عفونت های اضافی.

در بولتن وزارت بهداشت گفت: تعداد کل مرگ و میر افزایش یافته است به 182 در حالی که عفونت را افزایش داده اند به 3,870. دوازده بيمار بهبود در چهارشنبه آوردن مجموع به 96 آن اضافه شده است.

08:15 GMT – روحانی خواستار صندوق بین المللی پول به تهران آن درخواست وام میان coronavirus

رئیس جمهور ایران حسن روحانی خواسته است تا صندوق بین المللی پول به این کشور را به $5bn آن درخواست بودجه اضطراری برای کمک به تهران در مبارزه با شیوع کروناویروس.

“من مصرانه از سازمان های بین المللی به انجام وظایف خود … ما یک عضو از صندوق بین المللی پول … وجود دارد باید بدون تبعیض در دادن وام” روحانی گفت: در یک سخنرانی تلویزیونی در جلسه هیئت دولت.

در مارس 12, ایران اعلام کرد که تا به حال درخواست وام از صندوق بین المللی پول برای کمک به مبارزه با آنچه شد و سپس یکی از مرگبارترین در جهان COVID-19 شیوع است.

ایران است نه دریافت کمک از صندوق بین المللی پول پس از یک “شارژ اعتبار” صادر بین 1960 و 1962 با توجه به آمار و ارقام صندوق بین المللی پول.

روحانی همچنین با انتقاد از تحریم های جدید آمریکا علیه ایران با عنوان “اقتصاد و پزشکی تروریسم”.

08:00 به وقت تهران روسیه – گزارش ثبت 1,175 روزانه افزایش جدید کروناویروس موارد

Coronavirus cases increase in Moscow

مقامات بهداشت پوشیدن لباس محافظ حمل و نقل بیمار که نشان می دهد coronavirus علائم به Kommunarka بیمارستان به عنوان گسترش ویروس همچنان به سرعت در میان اقدامات دولت در مسکو. [Anadolu Agency]

تعداد coronavirus موارد در روسیه افزایش بیش از 1000 دلار برای دومین روز در حال اجرا با در نظر گرفتن مجموع به 8,672 بحران پاسخ مرکز روز چهارشنبه گفت:.

تعداد موارد گزارش شده افزایش 1,175 رکورد روزانه افزایش می دهد در حالی که مرگ و میر افزایش پنج به 63 مرکز گفت.

بیشتر:

07:45 GMT – UK PM صرف شب دوم در بخش مراقبت های ویژه مبارزه با کروناویروس

نخست وزیر بوریس جانسون صرف یک شب دوم در بخش مراقبت های ویژه و در یک شرایط با ثبات پس از دریافت اکسیژن برای حمایت از COVID-19 عوارض.

جانسون که تست مثبت نزدیک به دو هفته پیش گرفته شده بود به سنت توماس ” بیمارستان روز یکشنبه شب به عنوان او تا به حال مداوم درجه حرارت بالا و سرفه اما وضعیت او بدتر شده در روز دوشنبه و منتقل شد به بخش مراقبت های ويژه.

55 ساله انگلیسی, رهبر دریافت اکسیژن حمایت شد اما قرار نیست در یک ونتیلاتور و تعیین معاون وزیر امور خارجه Dominic Raab گفت: به زودی پشت در راس به عنوان چهره جهان یکی از بدترین بهداشت عمومی بحران در یک قرن.

اینجا بیشتر بخوانید.

07:30 GMT – میانمار تایید سوم مرگ و میر ناشی از کوروناویروس

Concerns COVID-19 Cases Are Going Unreported In Southeast Asia

برمه مردم را برای خرید ماسک در یک فروشگاه در مارس 03, 2020 در یانگون میانمار. [فایل: پائولا برونشتاین/گتی ایماژ]

دو نفر فوت کرده اند در میانمار پس از ابتلا به کروناویروس آوردن مجموع به سه میانمار, سلامت, مقامات گفتند.

63 سال درگذشت cardiogenic shock با سپسیس شدید پنومونی و سايتوکين طوفان همراه با COVID-19 بیماری همراه با یک زن 47 ساله است که در اثر نارسایی تنفسی با septicaemia با توجه به این ویروس میانمار بهداشت و وزارت ورزش را تایید کرد.

این کشور گزارش داد که اولین مرگ ناشی از این ویروس در 31 مارس است.

از روز شنبه وزارت تایید کرده است 22 مورد کوروناویروس.

07:18 GMT – Virus ممکن است جرقه ‘ویرانگر جهانی, کاندوم کمبود

جهانی, کاندوم کمبود بلندی است که این بیماری همه گیر کوروناویروس کرکره کارخانه ها و مختل زنجیره تامین جهانی را بالای ساز ضد بارداری گفت: با سازمان ملل متحد هشدار دهنده از “ویرانگر” عواقب.

مالزی – یکی از جهان بالا لاستیک تولید کنندگان و یک منبع اصلی از کاندوم – تحمیل یک مستند در سراسر کشور در ماه گذشته به عنوان عفونت رسید و به بالاترین سطح خود در جنوب شرقی آسیا.

اما محدودیت در انجام عملیات از مالزی پیشگیری از بارداری غول Karex که باعث می شود یک در هر پنج کاندوم در سطح جهان معنی این شرکت انتظار دارد تولید 200 میلیون کمتر کاندوم از حد معمول از اواسط ماه مارس تا اواسط آوریل.

“جهان قطعا دیدن کاندوم های کمبود” گفت: Karex اجرایی Goh Miah Kiat. “آن را به چالش کشیدن اما ما در حال تلاش ما بهترین در حال حاضر به انجام هر کاری که ما می توانیم. آن است که قطعا یک نگرانی عمده – کاندوم ضروری است دستگاه های پزشکی.”

06:15 GMT – پاکستان برای افزایش COVID-19testing ظرفیت

Outbreak of the coronavirus disease (COVID-19), in Karachi

یک کارگر بهداشت با پوشیدن یک دست کت و شلوار محافظ می بینی-گرد و خاک از یک زن در درایو-از طریق غربالگری و تست تسهیلات برای COVID-19, در کراچی, پاکستان. [اختر سومرو/رویترز]

دولت پاکستان می گوید قصد دارد در quadrupling روزانه خود COVID-19 تست ظرفیت حداقل 25,000 آزمون در روز تا پایان آوریل پرداختن به نگرانی های کلیدی در یک کشور که در آن تحلیلگران ترس اعداد از coronavirus عفونت گزارش نشده و به دلیل عدم تست ظرفیت.

وزیر برنامه ریزی اسد عمر گفت: دولت نیز افزایش عرضه آن از تجهیزات حفاظت شخصی برای پزشکان از 9 آوریل با تجهیزات ارائه می شود به طور مستقیم به بیمارستان ها و نه از طریق دولت های استانی.

به عنوان ofWednesday صبح پاکستان تا به حال 3,546 activecases از coronavirus درمان سراسر کشور با حداقل 57 مرگ و میر و 458 بیماران بهبود پس از وقوع آغاز شد و در اواخر فوریه با توجه به دولت داده است.

05:55 GMT – توییتر دورسی مجموعه $1bn صندوق

توییتر مدیر عامل شرکت جک دورسی است که صرفنظر $1bn در انبار برای ایجاد یک بشردوستانه سرمایه گذاری متمرکز در ابتدا در سطح جهانی و تلاش های امدادی برای COVID-19 بیماری همه گیر.

دورسی اعلام کرد که سرمایه گذاری جدید به نام شروع کوچک در یک سری از توییت و گفت: “سهم به مقدار 28 درصد از ثروت خود را. این سازمان فاش خواهد شد تمام نقل و انتقالات و فروش و کمک های مالی در Google Doc صفحه گسترده.

شروع به کوچک محدود خواهد بود به COVID-19 کار می کنند. “هنگامی که ما خلع سلاح این بیماری همه گیر” او نوشت سازمان را تغییر تمرکز خود را به سلامت و تحقیقات به جهانی درآمد پایه این ایده است که دولت ها باید تضمین حداقل درآمد برای همه شهروندان است.

صبح به خیر. این است Linah Alsaafin مصرف بیش از همکار من کیت Mayberry.

05:30 به وقت تهران

من در مدت کوتاهی بود توزیع بیش از این وبلاگ برای همکاران من در دوحه.

خلاصه ای از صبح امروز تحولات:

  • تعداد موارد تایید شده از coronavirus در سراسر جهان در حال حاضر بیش از 1.4 میلیون با 82,133 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز است که ردیابی شماره.
  • رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن این کشور را که بیش از آن در واکنش به شیوع کروناویروس.
  • ممنوعیت سفر از چین در شهر ووهان جایی که این ویروس برای اولین بار پدید آمده در اواخر سال گذشته در نهایت برداشته شده است. حدود 65 ، 000 نفر در زمان این فرصت برای ترک به این ممنوعیت برداشته شد.
  • و نیوزیلند است ابراز خوشبینی محتاطانه بوده و ممکن است در کند کردن روند گسترش ویروس.

05:25 GMT – عفو بین الملل: در فیلیپین برای بررسی منع سوء استفاده

عفو بین الملل خواستار فیلیپین برای بررسی اتهامات نقض حقوق بشر توسط مقامات محلی در برابر thoseaccused از نقض حکومت پس از سه LGBTQI مردم مجبور بودند برای انجام تحقیر آمیز به عنوان یک مجازات است.

اعمال گرديد و به اشتراک گذاری رسانه های اجتماعی, سازمان عفو گفت.

“این اقدامات توهین آمیز نباید زیر فرش جاروب توسط مقامات محلی به بهانه ‘اجرای حکومت” و “فقط دستورات’,” سازمان عفو بین المللی فیلیپین مدیر اجرایی بوچ Olano در بیانیه ای گفت.

مقامات محلی یافت شده است بازداشت حکومت نظامی متخلفان از جمله کودکان در سگ قفس در حالی که در منطقه دیگر یک افسر پلیس به ضرب و شتم ساکنان برای عبور از محدودیت.

04:50 GMT – تایلند و آلمان و گزارش موارد جدید

تایلند و آلمان فقط داده های خود را آخرین به روز رسانی در coronavirus در کشور خود.

تایلند گزارش سه مرگ و میر بیشتر مردان از هند و روسیه و ایالات متحده است. برخی از 30 نفر در حال حاضر از درگذشت این ویروس در کشور جنوب شرق آسیا. این تعداد از 2,369 موارد تایید شده.

در آلمان وجود دارد 254 بیشتر مرگ و میر آوردن مجموع به 1,861. تعداد موارد تایید شده در ضمن رز به 103,228.

04:25 GMT – نیوزیلند ابراز خوشبینی محتاطانه پس از موارد آهسته

نیوزیلند نخست وزیر Jacinda protocol wine studio گفته او با احتیاط خوش بینانه در مورد کاهش گسترش این رمان coronavirus پس از این کشور گزارش داد که کمترین تعداد روزانه موارد در دو هفته.

“ما ممکن است در عین حال دیدن برجستگی در طول راه است اما من همچنان با احتیاط خوش بینانه است که ما در حال شروع به نوبه خود گوشه ای” protocol wine studio گفت: “ما جلسه در ولینگتون.

New Zealand

نیوزیلند خیابان خالی در پایان ماه مارس پس از یک بی سابقه ای 28-بعد خاموش تحمیل شد; نخست وزیر protocol wine studio گفت: او با احتیاط خوش بینانه گسترش این بیماری شد کاهش [Mark Baker/AP Photo]

نیوزیلند تحمیل ملی مستند در اواخر ماه مارس است. Itreported 50 موارد جدید در روز چهارشنبه از 54 روز سه شنبه و 67 در دوشنبه آوردن مجموع به 1,210. یک نفر مرده است.

Protocol wine studio گفت هیچ برنامه ای برای استراحت محدودیت های اعمال شده در طول این هفته تا آخر هفته عید پاک.

04:10 GMT – نمایندگان مجلس در آسیای جنوب شرقی هشدار ‘استبدادی تبدیل’

گروهی از نمایندگان مجلس در آسیای جنوب شرقی هشدار دولت های منطقه در برابر استفاده از وقوع به عنوان بهانه ای برای دفاع از خود را به قدرت سرکوب منتقدان و تضعیف نهاد.

در بیانیه ای آسه آن نمایندگان مجلس برای حقوق بشر اشاره کرد که در فیلیپین و تایلند اعلام کرده بود ایالات اضطراری در حالی که کامبوج بود و انتظار می رود برای انجام این کار به زودی.

مالزی نماینده مجلس چارلز سانتیاگو که صندلی های این گروه گفت: تلاش برای گرفتن قدرت بیشتر شد “وحشتناک”.

“در حالی که این زمان فوق العاده ای است که ممکن است نیاز به اقدامات فوق العاده ما باید به محافظت در برابر استبدادی به نوبه خود از برخی از دولت های پاسخ به COVID-19 بعدی یا مصدوم می تواند ما حقوق و دموکراسی” او گفت:.

03:50 GMT – مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا می کند که از دست رفته تماس’ در coronavirus

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد Trumpclaims که”از دست رفته تماس” در coronavirus همه گیر شد “بسیار چین-محور” در آن رویکرد و رفته بود همراه با پکن تلاش ماه پیش برای به حداقل رساندن شدت شیوع.

شما می توانید پیدا کردن اطلاعات بیشتر در اینجا.

03:05 GMT – چین بررسی یک عضو مهم از یازدهم بیش از شیوع

برجسته حزب کمونیست عضو که مورد انتقاد رهبر چینی چین را از دست داده و از شیوع کروناویروس در حال بررسی ظن یک “نقض شدید از نظم و انضباط و قانون” مشترک دولت-حزب watchdog گفت: با توجه به آسوشیتد پرس اعلام کرد.

رن Zhiqiang سابق رئیس دولت-اجرای املاک و مستغلات کنگلومرا Huayuan گروه و یک حزب عضو که شناخته شده تبدیل شده است در حال حاضر به صحبت کردن در موضوعات حساس است.

رن دیده نشده از اواسط ماه مارس پس از انتشار آنلاین از مقاله نقد و دولت را از دست داده و coronavirus.

یک جمله در بیانیه روز سه شنبه توسط حزب-دولت مشترک انضباطی ناظر بدن در پکن غربی منطقه گفت: رن تحت یک “بررسی و نظارت بر تحقیقات” اما به هیچ جزئیات و ذکر نکرده رن مقاله و یا اظهارات قبلی.

در این مقاله پس از حذف توسط چین سانسور, AP گفت.

02:05 GMT – هنگ کنگ گسترش اجتماعی فاصله محدودیت آوریل 23

هنگ کنگ گسترش اجتماعی-فاصله محدودیت از جمله ممنوعیت تجمعات عمومی بیش از چهار نفر تا مارس 23.

این اقدامات همچنین شامل بسته شدن برخی از میله و همچنین سینما, ورزشگاه, کاباره ها کارائوکه سالن ماساژ سرو و فال باشگاه است. سالن زیبایی و ماساژ سرو نیز به این فهرست اضافه شده.

Hong Kong

هنگ کنگ پس از پر جنب و جوش سرگرمی بخش از Lan Kwai Fong در حال حاضر آرام به عنوان یک نتیجه از اجتماعی فاصله محدودیت [جروم Favre/سازمان حفاظت محیط زیست]

خاک گزارش شده 936 مورد کوروناویروس با چهار مرگ و میر و نیز سخت تر قرنطینه مورد نیاز برای افرادی که از خارج از کشور.

01:30 GMT – چین گزارش پرش در تایید موارد coronavirus از خارج از کشور

ملی چین کمیسیون بهداشت گزارش شده 62 جدید تایید موارد جدید coronavirus, تقریبا تمام آنها در مردم از بازگشت از خارج از کشور.

سرزمین اصلی وارد میشه موارد بود در 1,042 از شنبه, 59 بیش از یک روز قبل از آن با توجه به سازمان بهداشت.

که به ارمغان می آورد تعداد موارد تایید شده به 81,802 تا کنون.

00:10 GMT – ووهان ممنوعیت سفر برداشته و پس از دو ماه تعطیلی

ممنوعیت سفر از ووهان چین شهر که در آن کروناویروس اولین ظهور در اواخر سال گذشته برداشته شده است با اولین قطار از ترک این شهر در اوایل صبح روز چهارشنبه.

این شهرستان شده است در سخت قرنطینه پس از پایان ماه ژانویه به عنوان بخشی از یک سری از اقدامات را امتحان کنید و جلوگیری از گسترش ویروس.

China Wuhan

یک پلیس در کنار یک قطار با سرعت بالا – برای اولین بار به ترک ووهان را Hankou ایستگاه راه آهن در دو ماه [Aly آهنگ/رویترز]

23:00 GMT – اروگوئه تصویب پرواز برای تخلیه مسافران از کشتی کروز

اروگوئه به معتقدات بشر دوستانه به پرواز به تخلیه برخی از مسافران از کشتی کروز که در آن نزدیک به 60 درصد از 217 نفر در هیئت مدیره باید آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

استرالیا متعلق به گرگ مورتیمر قرار بود در یک سفر دریایی به قطب جنوب اما coronavirus پدید آمده در مدت کوتاهی پس از آن به سمت چپ یوشوایا در دور در جنوب آرژانتین در مارس 14.

کشتی کروز صاحب شفق اعزامی به “قرارداد پزشکی هواپیما … به بازگرداندن استرالیا و New Zealander مسافران” اروگوئه وزارت امور خارجه گفت:, و اضافه کرد که این هواپیما داده شده بود اجازه می رسند در روز پنج شنبه.

وزیر امور خارجه ارنستو Talvi گفت در توییتر که توافق کرده و از طریق “شدید گفتگو و همکاری نزدیک با دولت استرالیا.”

من کیت Mayberry در کوالالامپور با الجزیره در ادامه پوشش coronavirus بیماری همه گیر.

خواندن تمام به روز رسانی از دیروز (7 آوریل) در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>