که: Coronavirus ‘شتاب’ در برخی از کشورهای آمریکای لاتین

که منطقه ای آمریکای لاتین اقتدار بهداشت هشدار داده است که جدید کروناویروس است “هنوز هم شتاب” در برزیل, پرو, شیلی, السالوادور گواتمالا و نیکاراگوئه به عنوان آمریکا تبدیل به جدید کانون جهانی همه گیر.

Carissa اتین که مدیر برای آمریکا و رئیس سازمان بهداشت پان آمریکا گفت که برزیل در هفته گذشته گزارش داد که بالاترین شماره جدید از coronavirus موارد برای هفت روز پس از وقوع اولین رسیده این کشور از بیش از 209 میلیون.

بیشتر:

به تاریخ برزیل تایید کرده است نزدیک به 375,000 مورد دوم تنها به ایالات متحده است. حداقل 23,473 مردم مرده بود از COVID-19 بیماری ناشی از این ویروس که از شنبه, با توجه به, دانشگاه جانز هاپکینز, چوب خط حساب کردن. رئیس جمهور Jair Bolsonaro شده است آشکارا خصمانه نسبت به کروناویروس محدودیت.

برزیل روزانه مرگ و میر در جهان تبدیل شد بالاترین در روز دوشنبه و در یک دانشگاه تحصیل کرده است هشدار داد که این کشور تعداد مرگ و میر می تواند صعود پنج برابر به 125,000 در اوایل ماه اوت است.

“منطقه ما تبدیل به کانون COVID-19 همه گیر” اتین گفت: به عنوان دیگر PAHO مدیران هشدار داد وجود دارد “بسیار دشوار” هفته آینده برای منطقه و برزیل دارای یک راه طولانی برای رفتن قبل از آن را می بیند همه گیر پایان.

آمریکا باید ثبت نام بیش از 2.4 میلیون موارد جدید کروناویروس و بیش از 143,000 مرگ و میر ناشی از نتیجه COVID-19 بیماری تنفسی است. آمریکای لاتین گذشت اروپا و ایالات متحده در روزانه عفونت, او گفت:.

“هر دو کشور پرو و شیلی نیز گزارش بالا بروز نشانه آن است که انتقال هنوز تسریع در این کشورها” اتین گفت: در یک مجازی هفتگی جلسه توجیهی در روز سه شنبه.

پرو گزارش شده بیش از 123,900 موارد و 3,629 مرگ و میر در حالی که شیلی تایید کرده است بیش از 76,900 عفونت گزارش یک رکورد از 5000 مورد جدید در روز دوشنبه در حالی که آن تلفات رسیده 806.

اتین اظهارات آمده است که به برخی از سخت ترین-آمار کشورهای سراسر جهان شروع به سهولت جنبش محدودیت های طراحی شده حاوی ویروس و مقاومت نسبت به این اقدامات رشد در آمریکای لاتین است.

Bolsonaro است انتقاد فرمانداران که تحمیل کرده اند coronavirus مستندات در سراسر کشور در حالی که معترضان در پایتخت شیلی سانتیاگو به خیابان ها ریختند در 18 مه خواستار بیشتر حمایت دولت در میان سخت مستند در این شهرستان است.

پرو در هفته گذشته گسترش آن در سراسر کشور مستند تا پایان ماه ژوئن است.

“در حال حاضر زمان برای کشورها به سهولت محدودیت” اتین هشدار داد.

مالاریا مواد مخدر دادگاه

که در روز سه شنبه نیز گفت: این انتظار بررسی ایمنی هیدروکسی کلروکین به پایان خواهد رسید تا اواسط ماه ژوئن. مالاریا مواد مخدر بود که trialled به عنوان بخشی از بدن جهانی “همبستگی” ابتکار است که در کاوش ممکن است COVID-19 درمان است.

محاکمه شد متوقف شد و پس از مطالعات آورده ایمنی خود را به سوال از جمله یکی منتشر شده در روز جمعه که پیشنهاد این دارو ممکن است در واقع افزایش شانس مرگ برای کسانی که رنج می برند از COVID-19.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با وجود هشدارهای از مقامات بهداشت بارها تبلیغ هیدروکسی کلروکین به عنوان یک اقدام پیشگیرانه در برابر coronavirus آشکار هفته گذشته که او تا به حال یک دوره دارو.

Bolsonaro نیز ترویج هیدروکسی کلروکین.

روز دوشنبه در برزیل وزارت بهداشت گفت: این امر در ادامه به توصیه این دارو برای COVID-19.

“ما در آرامش باقی مانده وجود خواهد داشت و هیچ تغییر” وزارت بهداشت رسمی Mayra پینهیرو یک کنفرانس خبری گفت.

منبع: الجزیره و خبرگزاری ها

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>