که خواستار علم و همبستگی بیش از coronavirus

Coronavirus شیوع یک اورژانس بهداشت جهانی مدیر کل سازمان بهداشت جهانی اعلام کرده است اما افزود که محدودیت های مسافرتی به چین می تواند معکوس شود.

یک “بی سابقه شیوع” تا به حال شده است در ملاقات با “بی سابقه ای در پاسخ” گفت که رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus پس از بحران جلسه ای در سوئیس شهر ژنو در روز پنج شنبه.

بیشتر:

به نام او برای جامعه جهانی به “مبتنی بر شواهد” تصمیم گیری در مورد سفر و تجارت با چین و تقبیح اقدامات یک جانبه برای منزوی کردن پکن گفت که مخالف برخی از اقدامات انجام شده و در معرض تهدید است.

“این زمان برای حقایق ترس نیست,” او گفت:. “این زمان برای علم نه شایعات. این زمان برای همبستگی و نه ننگ.”

Coronavirus: زندگی تحت مستند در ووهان (1:27)

“دولت چین را تبریک گفت, گفت:” Adhanom Ghebreyesus “برای اقدامات فوق العاده آن را گرفته برای مهار این بیماری.”

سرعت که با مقامات چینی شناسایی ویروس توالی ژنوم آن و مشترک این یافته ها با جهانی کارشناسان بهداشت عمومی بود “بسیار چشمگیر” او اضافه شده است.

بهداشت عمومی اورژانس

توسط پنجشنبه شب وجود دارد 98 اعلام موارد coronavirus در 18 کشور در خارج از چین از جمله هشت مورد از انسان به انسان انتقال است. وجود دارد که تا کنون بوده است و هیچ مرگ و میر در خارج از چین است. بیش از 7000 موارد شناسایی شده در داخل چین که در آن 180 نفر جان خود را از دست داده اند.

کار برای ساخت یک واکسن در حال حاضر آغاز شده گفت: که سر.

“ما نمی دانیم که چه نوع از آسیب این ویروس می تواند انجام دهد اگر آن را به گسترش در کشور با ضعف سیستم بهداشت و درمان گفت:” Adhanom Ghebreyesus.

“من اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی بین المللی نگرانی است.”

این است که هر اعتماد به نفس در چین توانایی برای جلوگیری از شیوع و “معکوس جزر و مد” او گفت:. وی با اشاره به مقیاس بسیج بهداشت و درمان وجود دارد اشاره کرد یک بیمارستان ساخته شده بود فقط در 10 روز.

“وجود دارد هیچ دلیلی برای اقدامات که بر مسافرت های بین المللی و تجارت گفت: Adhanom Ghebreyesus. “ما از همه کشورها به اجرای تصمیمات است که مبتنی بر شواهد و سازگار است.”

محدودیت های مسافرتی ‘غیرسازنده’

که کمیته گفت: به طور کلی شواهد نشان داده است که محدود کردن جنبش مردم و کالا در طول بهداشت عمومی در شرایط اضطراری ممکن است بی اثر است و ممکن است منحرف کردن منابع از دیگر مداخلات.

محدودیت های نیز ممکن است قطع کمک های مورد نیاز و پشتیبانی فنی اخلال در کسب و کار و اثرات منفی بر اقتصاد کشور متاثر از شرایط اضطراری که در بیانیه ای گفت.

“تنها راه ما خواهد شکست این شیوع گفت:” چه کسی رئیس “است که برای همه کشورها به کار با هم در یک روح همبستگی و همکاری است. ما همه در این با هم و ما فقط می تواند آن را متوقف کند با هم.”

برخی از کشورها گرفته بود مشکوک اقدامات گفت: Didier Houssin این که کمیته اضطراری صندلی.

“به چه معنی است – یک سفر محدودیت? به این معنی برای مثال امتناع از صدور ویزا مرز بسته شدن قرنطینه از مسافران که در وضعیت خوب,” او گفت:.

“این اعلامیه را فراهم خواهد کرد که این امکان را به سوال از جمله اقدامات است که در حال حاضر گرفته شده توسط برخی از کشورها: چرا شما را از این تصمیم ؟ آنچه که علم حمایت از این تصمیم ؟ می تواند به شما تجدید نظر در این تصمیم ؟

“و ما پیشنهاد چه کسی باید اطلاع رسانی جهانی در مورد شفافیت در مورد این اقدامات – که باید تشکیل یک مثال به دنبال, اما تصمیم به تجدید نظر کند.”

الجزیره چارلی آنجلا شده است پس از شیوع.

“تنها وجود دارد ستایش, چین, واکنش,” او گفت:. “چه کسی است و گفت که اگر چین نشده بود پاسخ داد: در راه آن تا به حال ما را دیده اند بسیاری از مرگ و میر. آنها می گویند چین به انجام بهترین خود را برای جلوگیری از آن – اما در حال حاضر که در حال بدست گرفتن بیش از.

“به نظر می رسد نگرانی اصلی این است برای کمک به آماده شدن کشورهای, که, آنها به عنوان آن را باید در ضعف سیستم بهداشت و درمان. اما همچنین آنها ساخته شده و تعدادی از توصیه های – آنها را نمی توان محدود کردن تجارت و یا سفر آنها آماده ارائه مشاوره و حمایت از کشور و آنها می خواهند برای مبارزه با شایعات و اطلاعات نادرست است.”

روسیه روز پنج شنبه بسته مرز خود را با چین و این که در حال حاضر می تواند سوال چنین تصمیم گیری در یک دولتی سطح آنجلا اضافه شده است.

“اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی به آنها قدرت از طریق سازمان ملل متحد به انتشار بودجه مختصات تست و راه اندازی متخصص آزمایشگاه برای مقابله با مولکولی تشخیص این ویروس” آنجلا اشاره کرد.

اما این که پیام نشده است اذعان ملی مقامات بهداشت عمومی.

لحظات پس از این که اعلام ترینیداد و توباگو تحمیل 14 روز محدودیت در مسافران از چین بازدید از این جزیره کارائیب در حالی که بریتانیا اعلام کرد این بود که افزایش آن در سطح خطر از Coronavirus به “نسیم” با بریتانیا ارشد پزشکی افسران گفت: در بیانیه ای آنها در نظر گرفته آن را محتاطانه برای دولت به تشدید برنامه ریزی خود را در مورد مطلب شیوع گسترده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>