که جمهوری خواهان به چالش کشیدن برگ برنده برای سال 2020 نامزدی?

در حالی که استخر از دموکرات ها در رقابت برای ریاست جمهوری این حزب نامزدی است که در میان بزرگترین و متنوع ترین در تاریخ ایالات متحده آمریکا رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مواجهه بسیار کوچکتر کادر از رقبا برای جمهوری بلیط در سال 2020 است.

پس از دو خواهان کاهش یافته است تنها یک حریف باقی مانده در این مسابقه مغلوب ساختن پیشی جستن. است که در مقایسه با شرکت 11 رقیب در حزب دموکرات که یکی تا به حال بیش از دو دوجین نامزد.

در یک بیانیه در کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه گفت که حزب جمهوری خواه است بصورتی پایدار و محکم پشت مغلوب ساختن پیشی جستن و “هر گونه تلاش برای به چالش کشیدن رئیس جمهور نامزدی موظف است به مطلقا هیچ جا” باعث انتقاد است که رهبران جمهوری خواه در حال ساخت آن غیر ممکن است برای نامزد دیگری برای موفقیت است.

در اینجا این است که نگاهی به در حال حاضر تنها جمهوری خواه به چالش کشیدن مغلوب ساختن پیشی جستن.

لایحه جوش, 74

لایحه جوش سابق فرماندار ماساچوست که در خدمت دو دوره از سال 1991 تا 1997. او فرار ناموفق برای معاون رئیس جمهور در سال 2016 به عنوان یک آزادیخواه. او اولین بار جمهوریخواه برای به چالش کشیدن برگ برنده جمهوریخواهان بلیط.

جوش یک حزب خارجی با لحاظ مالی اما به لحاظ اجتماعی محافظه کار لیبرال انداز شده است مداوم منتقد از تهمت, فریم, چالش خود به رئیس جمهور به عنوان یک عمل وظیفه.

“من واقعا فکر می کنم اگر ما شش سال بیشتر از چیزهای مشابه ما تا به حال در خارج از کاخ سفید در دو سال گذشته خواهد بود که سیاسی تراژدی او گفت:” در سی ان ان پس از اعلام اجرا خود را در ماه آوریل است. “بنابراین من می خواهم شرمنده خودم اگر من بالا بردن دست و اجرا شود.”

Bill Weld

جمهوری خواه و نامزد انتخابات ریاست جمهوری سابق فرماندار ماساچوست لایحه جوش گفت که او خواهد بود “شرمنده” اگر او نبود چالش مغلوب ساختن پیشی جستن [فایل: Julius کنستانتین Motal/آسوشیتد پرس]

جوش در حال اجرا بر روی پلت فرم از “احترام به قانون”, “مسئول مالی خویشتن داری” و “تضمین و حفاظت از آزادیهای فردی برای هر آمریکایی” با توجه به مبارزات انتخاباتی خود سایت و با هدف قرار دادن جمهوری خواهان که در آغوش آزادیخواه مقادیر کوچک دولت, بازار آزاد و آزادی شخصی.

فرماندار سابق وعده داده است برای کاهش زباله برای کاهش مالیات است. او طرفدار سقط جنین و خواستار سیاست های مهاجرتی است که به دسترسی گسترده تر به ویزا و مجوز کار برای مهاجران. او قبلا پشتیبانی ممنوعیت سلاح های تهاجمی و پشتیبانی واژگون کالیفرنیا ممنوعیت ازدواج همجنس بازان. او گفت: تغییر آب و هوا واقعی است و ناشی از انسان است.

در سیاست خارجی جوش به شدت مخالف گسترش تسلیحات هسته ای بدون نظارت و حمایت کرده است دوباره 2015 ایران. او گفت که خروج نیروهای نظامی آمریکا از افغانستان است.

در مصاحبه با MSNBC صبح جو برنامه در ماه سپتامبر جوش گفت: تهمت بود به جرم “خیانت” برای فشار بر اوکراین برای بررسی از رقیب سیاسی جو بایدن. وی افزود: مجازات برای خیانت است “مرگ”.

کاهش یافته است

مارک سانفورد 59

سابق آمریکا نمایندگی مارک سنفورد خود کاهش یافته است طولانی-شات پیشنهاد به چالش مغلوب ساختن پیشی جستن برای حزب جمهوری خواه نامزدی ریاست جمهوری در اواخر سال گذشته.

سنفورد نسبت داده شده تصمیم خود را برای پایان دادن به پیشنهاد خود را برای حذف مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان نامزد جمهوری خواه در ناتوانی برای جلب توجه به مسئله کلیدی بدهی های ملی است.

“من تعلیق مسابقه من برای ریاست جمهوری به دلیل استیضاح ساخته شده است هدف من از ساخت این بدهی کسری بودجه و هزینه های صدور بخشی از این مناظره ریاست جمهوری غیر ممکن است راست, در حال حاضر,” سنفورد در بیانیه ای گفت.

جو والش 57

جو والش سابق آمریکا و نماینده محافظه کار رادیو میزبان بحث نشان می دهد کاهش یافته است از نژاد پس از آیووا قفقاز در ماه فوریه گفت: حمایت از او یک دموکرات در ماه نوامبر انتخابات.

“من نمی تواند او را متوقف کند (تهمت) در یک جمهوری خواه اولیه, اما من می توانید مطمئن شوید که آیا من بهترین سطح به تلاش برای متوقف کردن او … توسط مردم را هم” والش با سی ان ان گفت که اعلام پایان دادن به ریاست جمهوری پیشنهاد شده است.

“هر حزب دموکرات خواهد بود بهتر از مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید,” او گفت:.

منبع: الجزیره و خبرگزاری ها

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>