که در سال 2020 ما دموکرات نامزد ریاست جمهوری ؟

کمتر از نه ماه از سال 2020 ایالات متحده آمریکا انتخابات ریاست جمهوری, استخر دموکراتیک نامزد رقابت برای حزب خود نامزد است که در میان بزرگترین و متنوع ترین در تاریخ ایالات متحده آمریکا.

وجود دارد در حال حاضر تنها 11 نامزد در مسابقه را از بیش از 25 در اوایل این سال است. این زمینه است که به احتمال زیاد برای ادامه به کوچک شدن به عنوان نامزد پیشرو همچنان به جلو و دور در پای صندوق های رای و به عنوان نژاد گرم.

تا کنون دموکرات برگزار شد هفت بحث.

یک بعدی می آید بر روی پاشنه از یک هرج و مرج آیووا حزبی که در آن هیچ نامزدی اعلام شده است برنده. سناتور برنی ساندرز و خم جنوب ایندیانا شهردار پیت Buttigieg بودند گردن و گردن در نماینده تعقیب و گریز با 100 درصد از حوزه گزارش.

تمرکز در حال حاضر معطوف به New Hampshire است که در برنامه ریزی برای برگزاری اولین, اولیه در روز سه شنبه.

به عنوان زمینه باریک, در اینجا نگاهی به زمان 2020 دموکراتیک آرای انتخابات ریاست جمهوری.

مایکل بنت 54

مایکل بنت به عنوان یک سناتور آمریکایی از ایالت کلرادو از سال 2009. بنت رئیس سابق دنور مدرسه منطقه حک کردن مشخصات به عنوان ضعیف سیاست گرا سناتور.

او به دست اورد اینترنت شهرت این سال برای یک سخت سرزنش از حزب جمهوری خواه و سناتور تد کروز از تگزاس بیش از خاموش کردن دولت.

بنت نزدیک بود به راه اندازی یک انتخابات ریاست جمهوری پس از آن اما تا به حال توقف آن زمانی که او مبتلا به سرطان پروستات است.

در این فایل عکس گرفته شده در مارس 10, 2019, آمریکا, سناتور مایکل بنت صحبت می کند در آمریکای شمالی ساختمان معاملات اتحادیه کنفرانس در واشنگتن, DC [ژاک گیبسون/گتی ایماژ/خبرگزاری فرانسه]

بنت دفتر گفت: در سال گذشته که سناتور بود تحت درمان با موفقیت. که پاک راه را برای او در مارس 2, 2019, کمپین راه اندازی.

بنت تا کنون تنها بحث مرحله دو بار در اول و دوم بحث. او موفق به واجد شرایط برای رویدادهای دیگر.

جو بایدن 76

جو بایدن به عنوان معاون رئيس جمهور تحت سابق رئیس جمهور باراک اوباما از سال 2009 تا سال 2017 پس از نزدیک به چهار دهه خدمت به عنوان یک سناتور از دلاور.

بایدن ترین سیاستمدار با تجربه در این مسابقه و در میان قدیمی ترین در 76. این خواهد بود که برای سومین بار ریاست جمهوری اجرا شود. اولین کاخ سفید پیشنهاد در سال 1987 به پایان رسید و پس از یک سرقت ادبی است ،

در یک ویدئو اعلام نامزدی خود را ارسال شده در توییتر در مارس 25, بایدن متمرکز در سال 2017 مرگبار درگیری بین سفید supremacists و counterprotesters در Charlottesville, Virginia. بایدن با اشاره رییس جمهور آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دیدگاه که وجود دارد برخی از “بسیار خوب مردم” در هر دو طرف از خشونت روبرو می شوند که در سمت چپ یک زن مرده است.

“ما در جنگ برای روح این ملت می شود.” “اگر ما به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هشت سال در کاخ سفید او را برای همیشه لطفا برای و اساسا تغییر شخصیت این ملت – که ما که هستیم. و من نمی توانم ایستاده و تماشای آن اتفاق می افتد.”

در سال گذشته بایدن در تلاش برای پاسخ به نظرات از لوسی Flores, 2014 معاون فرماندار نامزد در نوادا که گفت که او ساخته شده او را ناراحت کننده با لمس شانه های او و پشت سر او قبل از یک رویداد کمپین. چندین زن دیگر مشابه ساخته شده اند ادعا می کند.

در یک ویدئو بایدن متعهد به “آگاه” احترام “فضای شخصی” اما فلورس گفت: فاکس نیوز در این هفته است که این سناتور سابق جوک در مورد این موضوع شده اند “خیلی فوق العاده بی احترامی”.

این حادثه فقط یک نگاه اجمالی از سخت بررسی از هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواهان انتظار می رود بایدن که برای رئيس جمهور اجرا دو بار قبل اما هرگز از چنین قوی سیاسی موقعیت شروع.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن صحبت می کند در بایدن شجاعت جوایز سال گذشته در نیویورک [فرانک فرانکلین دوم/AP Photo]

سال گذشته او نیز بارها و بارها مجبور به توضیح خود را در سال 1991 تصمیم به عنوان رئیس کمیته قضایی مجلس سنا به اجازه می دهد آنیتا هیل به صورت سوال در مورد اتهامات او را از آزار و اذیت جنسی علیه کلارنس توماس سپس یک نامزد را برای دیوان عالی کشور است.

بایدن از عذر خواهی کرد برای نقش او در دادرسی. اما در #MeToo عصر این یک مثال دیگر است که چرا منتقدان بر این باورند که او ممکن است در تلاش برای گرفتن با دموکراتیک اولیه رای دهندگان از سال 2020 است.

بایدن نیز تبدیل به یکی از چهره های برجسته در مجلس نمایندگان استیضاح پرس و جو از مغلوب ساختن پیشی جستن. که پروب محور در جولای 25 تلفن تماس که در آن تهمت فشرده رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky به بررسی بایدن و خود را تاجر و پسر شکارچی.

دموکرات ها را متهم به تهمت از فشار بر اوکراین برای پیدا کردن متهم اطلاعات در بایدن پس از خودداری حدود 400 متر در آمریکا کمک به اوکراین است. شده است وجود دارد هیچ مدرکی از تخلف توسط Bidens. در ماه دسامبر دموکراتیک کنترل مجلس نمایندگان استیضاح مغلوب ساختن پیشی جستن برای سوء استفاده از قدرت و انسداد کنگره است.

بایدن به نام برای مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح.

به عنوان یک سناتور بایدن ساخته شده است که تمام بحث مراحل در طول این کمپین فصل است.

مایکل بلومبرگ, 77

مایکل بلومبرگ به عنوان شهر نیویورک شهردار از سال 2002 تا 2013.

77 ساله میلیاردر که وارد مسابقه در ماه نوامبر است موارد فوق چهار متحده با اولین مقدماتی و قفقاز تمرکز در عوض در کشورهای مانند California که رای در روز سه شنبه.

“ما نمی توانیم چهار سال بیشتر از رئیس جمهور تهمت را بی پروا و غیر اخلاقی اقدامات” شهردار سابق گفت: اعلام نامزدی خود را. “او نشان دهنده یک تهدید وجودی برای کشور ما و ارزش های ما. اگر او برنده دیگری در روابط ما ممکن است هرگز بازیابی از آسیب است.”

بسیاری از آنها مورد انتقاد قرار بلومبرگ برای اجرا او را متهم به تلاش برای خرید ریاست جمهوری است.

“من درک می کنم که افراد ثروتمند در حال رفتن به کفش بیشتر از بقیه از ما, آنها در حال رفتن به اتومبیل بیش از بقیه از ما, آنها در حال رفتن به خانه گفت: Senator Elizabeth Warren, frontrunner.

COP 23 United Nations Climate Conference In Bonn

تاجر آمریکایی مایکل بلومبرگ صحبت می کند در طول جلسه در پلیس 23 ملل متحد در کنفرانس تغییرات اقلیمی در سال 2017 در شهر بن آلمان [فایل: Lukas Schulze/گتی ایماژ]

سناتور برنی ساندرز ناودان بلومبرگ حتی قبل از اعلام رسمی.

“من بیزارند و با این ایده که مایکل بلومبرگ و یا هر یک میلیاردر فکر می کند که آنها می توانید دور زدن روند سیاسی و صرف ده ها میلیون دلار برای خرید انتخابات” ساندرز توییتی در میان حدس و گمان بلومبرگ خواهد وارد این مسابقه است.

بلومبرگ اتحاد پیوست دادن تعهد کمپین امیدوار کننده به دور حداقل نیمی از ثروت خود را به سازمان های خیریه.

او خشم بسیاری از اقلیت رای دهندگان خود را در طول 12 سال در دفتر شهردار برای استقبال و دفاع از بحث “توقف-و-frisk” پلیس استراتژی با وجود آن نامتناسب بر مردم از رنگ.

در مواجهه با یک آمریکایی آفریقایی تبار جماعت در بروکلین ایسنا عذر خواهی کرد و اذعان اغلب منجر به بازداشت اقلیت.

عذرخواهی دریافت شد sceptically توسط بسیاری از فعالان برجسته اشاره کرد که از آن ساخته شده بود به عنوان او گام برای ورود به انتخابات ریاست جمهوری.

در حال اجرا یک غیر متعارف نژاد با, کمک های مالی, عصر ایران شکست خورده است را به واجد شرایط برای بحث.

پیت Buttigieg, 37

پیت Buttigieg در خدمت به عنوان شهردار South Bend, ایندیانا, از سال 2012.

قبل از آن Buttigieg یک مشاور برای مک کینزی و شرکت.

او برای اولین بار آشکارا گی نامزد حزب دموکرات برای ریاست جمهوری. او اعلام کرد او پیشنهاد ریاست جمهوری در 23 ژانویه 2019.

وجود دارد هیچ موقعیت های سیاست در وب سایت خود را. او تقریبا بدون پرداخت حضور در ایالات متحده است که مهم ترین. و مبارزات انتخاباتی خود را مدیر یک دبیرستان از دوستان با تجربه در انتخابات ریاست جمهوری سیاست است.

با وجود این او به طور ناگهانی تبدیل به یکی از پرطرفدارترین نامها در دموکرات ریاست جمهوری ابتدایی فصل است. در مبارزات انتخاباتی او اغلب صحبت در مورد مبارزه به legalise ازدواج هم جنس گرایان.

پیت Buttigieg صحبت می کند ما در طول کنفرانس شهرداران زمستان در جلسه ای در واشنگتن [فایل: Jose Luis Magana/AP Photo]

او نیز بارها و بارها مورد انتقاد معاون رئیس جمهور مایک پنس برای مشاهدات خود را که تضعیف حقوق بشر.

“من مهم نیست از ایمان خود را; من انتقادی از سیاست های بد. من مشکلی ندارم با دین است. من مذهبی بیش از حد. من یک مشکل با دین به عنوان یک توجیه به ضرر مردم و به خصوص در جامعه همجنسگرایان,” ایندیانا دموکرات گفت: در مصاحبه با NBC The Ellen DeGeneres Show سال گذشته است.

Buttigieg لحظه ممکن است عبور اگر او را ندارد اقدام سریع برای ایجاد یک سازمان ملی قادر به مهار انرژی او نیاز به حفظ خود را افزایش در نه ماه یا تا قبل از اولین رای بازیگران هستند.

Buttigieg واجد شرایط به صورت تمام بحث تا کنون.

Tulsi Gabbard, 38

Tulsi Gabbard به عنوان یک کنگره آمریکا از هاوایی دوم منطقه پس از سال 2013 است.

Gabbard اولین هندو عضو کنگره است. در سن 21 او جوانترین انتخاب شود به ما قانونگذاری ایالتی خدمت در هاوایی در مجلس نمایندگان.

او همچنین خدمت در هاوایی ارتش گارد ملی در یک منطقه جنگی در عراق و مستقر شد به کویت.

او مخالف شدید ازدواج هم جنس گرایان زمانی که او از خدمت در قوه مقننه ایالتی در 20s خود را. اما او پس از انکار آن نمایش ها و ادعای حمایت از او برای دفاع از حقوق همجنسگرایان.

منتقدان pounced در تلاش خود را برای جلوگیری از ثبت نام پیش از ازدواج همجنسگرایان در هاوایی و دیدار او با رئیس جمهور سوریه بشار اسد. در اوایل سال جاری او گذراند نظر قطعه در پاسخ به گزارش های رسانه ها در مورد او گفته روابط هندو و لعب است.

Tulsi Gabbard ارائه نامزدی سخنرانی برای سناتور برنی ساندرز در روز دوم در کنوانسیون ملی دموکرات در فیلادلفیا [فایل: Mike Segar/رویترز]

“در حالی که سرفصل پوشش من اعلام می توانست این جشن نقطه عطفی برای اولین بار و شاید حتی مطلع آمریکایی ها در مورد جهان سوم بزرگترین دین, برخی به جای fomented سوء ظن و ترس و تعصب مذهبی در مورد نه تنها من بلکه حامیان,” او نوشت.

Gabbard رسما مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری در فوریه 2, 2019.

Gabbard واجد شرایط برای اولین بار دو بحث اما موفق به انجام این کار برای سوم. او واجد شرایط برای اکتبر و نوامبر رویدادهای اما او موفق به دیدار با الزامات مورد نیاز برای دسامبر و ژانویه بحث.

Ctq, 58

Ctq به عنوان یک سناتور آمریکایی از ایالت مینه سوتا از سال 2007 تبدیل شدن به حالت اول انتخاب زن سناتور.

قبل از پیوستن به سنا او Hennepin County وکیل.

Ctq منتظر به صحبت در انکنی منطقه دموکراتها زمستان ضیافت در روز پنج شنبه 21 فوریه 2019 در Des Moines, آیووا [چارلی Neibergall/AP Photo]

Klobuchar به دست آورد توجه ملی در سال 2018 زمانی که او sparred با برت Kavanaugh در سنا جلسات خود را برای دادگاه عالی نامزدی.

او اعلام کرد که او ریاست on 10 فوریه 2019.

در مبارزات انتخاباتی سابق دادستان و شرکت وکیل پشتیبانی از یک جایگزین برای مدیکر سنتی, بهداشت و درمان, بودجه و در نظر گرفتن یک موضع برابر افزایش تجویز دارو قیمت.

او واجد شرایط برای همه بحث تا کنون.

Deval پاتریک 63

سابق فرماندار ماساچوست Deval پاتریک در ماه نوامبر گفت که او به دنبال حزب دموکرات را در سال 2020 نامزدی ریاست جمهوری با وجود در حال حاضر شلوغ نژاد در تلاش برای آوردن یک کشور تقسیم شده و انشعاب حزب سیاسی با هم.

پاتریک 63 ساله آمریکایی آفریقایی تبار و متحد رئیس جمهور سابق باراک اوباما گفت که او مورد احترام در زمینه نزدیک به 20 دموکرات ها به دنبال به چالش مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر آینده انتخابات است. اما او گفت که او نگران بود وجود دارد بیش از حد تمرکز بر روی هر کدام دلتنگی برای راه کارها استفاده می شود انجام می شود و یا اصرار دارد که ایده های بزرگ تنها راه پیش رو است.

Deval Patrick

Deval پاتریک نظر می رسد در مرحله اول در غرب رویداد در هتل Bellagio در لاس وگاس, نوادا [فایل: کارلو احدی/رویترز]

در یک کمپین تصویری اعلام پیشنهاد خود را پاتریک اشاره کرد و اضطراب و خشم در میان آمریکایی ها که احساس خود را به دولت و اقتصاد است و اجازه دهید آنها را. او گفت که او تعیین می شود “برای ساخت بهتر و پایدار تر, جامع تر رویای آمریکایی برای نسل بعدی”.

“در این زمان است که در مورد شخصیت این کشور گفت:” در این ویدئو. “در این زمان بیش از از بین بردن منفور و تفرقه رهبر به عنوان مهم است اما در مورد ارائه به جای آن برای شما.”

او ساخته شده است که آن را به بحث مرحله.

برنی ساندرز, 77

برنی ساندرز به عنوان یک خدمت ما نماینده برای 16 سال قبل از انتخاب شدن به مجلس سنا در سال 2006 که در آن او در حال حاضر نشان دهنده ایالت ورمونت است.

مترقی و مؤسسین کنگره حزبی مترقی او طولانی ترین خدمت مستقل کنگره در تاریخ آن است.

ساندرز اعلام کرد ریاست جمهوری خود را به اجرا در 19 فوریه 2019. ساندرز فرار ناموفق پیشنهاد برای ریاست جمهوری در سال 2016 پس از از دست دادن به هیلاری کلینتون.

در سال 2020 نژاد ساندرز را به مبارزه به ایستادگی کردن در یک بسته بندی شده زمینه ترقی خواهان touting مسائل او به ارمغان آورد به حزب دموکرات جریان اصلی و چهار سال پیش.

برنی ساندرز صحبت می کند به عنوان او دارای یکی از اولین رویدادهای کمپین در شیکاگو, ایلینوی در مارس 3, 2019 [جاشوا Lott/رویترز]

پیشنهادات خود را شامل تحصیل در کالج $15 حداقل دستمزد ساعتی و مراقبت های بهداشتی جهانی.

او از مزایای قوی به رسمیت شناختن نام و یک شبکه قوی کوچک-دلار اهدا کنندگان کمک به او به منظور بالا بردن $5.9 متر طول روز اول خود را در مسابقه.

او را واجد شرایط برای تمام بحث های برگزار شده تا کنون.

تام Steyer, 62

تام Steyer یک میلیاردر دهنده و لیبرال فعال اعلام شده در جولای 9, 2019 او از پیوستن به حزب دموکرات ریاست جمهوری زمینه در ابتدا پس از گفت او نمی خواهد اجرا به تمرکز توجه خود را بر impeaching مغلوب ساختن پیشی جستن و گرفتن همکار دموکرات انتخاب شده به کنگره است.

“وجود دارد یک شکست در واشنگتن دی سی و منظورم فقط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” Steyer توییتی در موضوع اعلام نامزدی خود را. “من صحبت کردن در مورد شرکت های بزرگ پول و شکسته ما نظام سیاسی.”

62 ساله یکی از قابل رویت ترین و عمیق به جیب لیبرالها دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح. اما او قبلا گفته او رشد کرده نا امید در سرعت که در آن دموکرات-کنترل مجلس نمایندگان در حال نزدیک شدن به مغلوب ساختن پیشی جستن.

Tom Steyer

تام Steyer بنیانگذار NextGen آب و هوا صحبت می کند در کالیفرنیا دموکراتیک کنوانسیون در سان فرانسیسکو, کالیفرنیا, [فایل: استفان لام/رویترز]

او اعلام شده هیچ اشاره ای به موضوع استیضاح به جای تمرکز بر روی همین دلیل او معتقد است که نیاز به کاهش نفوذ شرکت های بزرگ در سیاست. او همچنین گفت که او قصد دارد به هدف تغییرات آب و هوایی است که تمرکز Steyer-حمایت گروه حمایت NextGen امریکا است.

با استناد به مسائل از جمله تغییر آب و هوا و مواد مخدر بحران Steyer گفت که تقریبا در هر “عمده مقاوم به درمان مشکل در آن شما یک پول بهره برای آنها توقف پیشرفت توقف عدالت است که واقعا مهم است به خط پایین خود را.”

Steyer خود را اعلام کرد پیشنهاد ریاست جمهوری پس از اولین مناظره ریاست جمهوری در ماه ژوئن. او موفق به ایجاد بحث مرحله در ماه های ژوئیه و سپتامبر. اما او واجد شرایط برای اکتبر, نوامبر, دسامبر, ژانویه و فوریه بحث.

الیزابت وارن, 69

الیزابت وارن به عنوان یک سناتور آمریکایی از ایالت ماساچوست از سال 2013.

وارن شناخته شده به عنوان یک پیشرو تدریس قانون در چندین دانشگاه و یک استاد دانشگاه هاروارد.

وارن رهبر حزب لیبرال و شدید وال استریت منتقد بود که ابزاری در ایجاد مصرف کننده حمایت مالی اداره است.

در اوایل سال جاری او عذر خواهی کرد به چروکی ملت برای گرفتن یک تست DNA برای اثبات ادعای خود به بومیان آمریکا و نسب یک ادعا است که باعث تهمت به تمسخر مراجعه به او به عنوان “پوکاهونتاس”.

الیزابت وارن آدرس Reverend Al Sharpton این شبکه اقدام ملی طی یک پست-midterm انتخابات در راسل سنا ساختمان اداری در کاپیتول هیل [فایل: تراشه Somodevilla/گتی ایماژ/خبرگزاری فرانسه]

او اعلام کرد ریاست جمهوری اجرا در فوریه 9, 2019. او وعده داده است برای مبارزه با آنچه که او خواستار یک “تقلب در سیستم اقتصادی” که سوغات ثروتمند.

او به تازگی پرده برداری از یک وام دانشجویی بخشش پیشنهاد که لغو خواهد تا 50.000 دلار از بدهی برای میلیون ها نفر از شهروندان ایالات متحده. او همچنین از دانشگاه آزاد شهریه برای دانش آموزان در دو و چهار سال و موسسات.

وارن واجد شرایط به صورت تمام بحث های تا کنون.

اندرو یانگ, 44

اندرو یانگ بنیانگذار سرمایه گذاری برای امریکا. در سال 2012 دولت اوباما در انتخاب او به عنوان یک قهرمان را تغییر دهید.

در سال 2015 انتخاب شد به عنوان ریاست جمهوری سفیر جهانی کارآفرینی است.

او با ثبت فدرال کمیسیون انتخابات به رئيس جمهور برای اجرا در سال 2020 on 6 نوامبر 2017.

کارآفرین و سابق tech اجرایی است که با تمرکز مبارزات انتخاباتی خود در بلند پروازانه جهانی درآمد طرح.

اندرو یانگ می رسد در یک شهر سالن جلسه در کلیولند در روز یکشنبه 24 فوریه 2019 [Phil طولانی/AP Photo]

یانگ می خواهد به تضمین همه شهروندان آمریکایی بین سنین 18 و 64 $1,000 چک هر ماه.

پسر مهاجران از تایوان یانگ همچنین هل دادن برای مدیکر برای همه و ارائه شکل جدیدی از سرمایه داری است که “انسان محور”.

یانگ موفق به واجد شرایط برای ژانویه بحث بود اما پس برای فوریه رویداد.

که کاهش یافته است ؟

تا کنون 18 کاندیدا کاهش یافته است خارج از مسابقه با احتمال بیشتری برای پایان دادن به مبارزات انتخاباتی خود را به عنوان ردیف بالا نامزدها همچنان به افزایش خود را منجر شود.

در اینجا نگاهی که کاهش یافته است خارج از مسابقه:

Cory Booker

Cory Booker به عنوان یک سناتور آمریکایی از ایالت نیوجرسی – اولین آمریکایی آفریقایی تبار در تاریخ دولت برای برگزاری این دفتر از سال 2013. او شهردار نیوآرک از سال 2006 تا 2013.

پس از تلاش در این نظر سنجی و جمع آوری کمک های مالی بوکر کاهش یافته و خارج از مسابقه در ماه ژانویه است.

“آن را با تمام قلب من که من به اشتراک گذاری این اخبار – من تعلیق انتخاباتی برای رئیس جمهور” او توییتی که اعلام کرد او در پایان پیشنهاد خود را.

برای من تیم هواداران و همه کسانی که به من داد یک شات – با تشکر از شما. من با افتخار از آنچه که ما ساخته شده است و من احساس می کنم چیزی جز ایمان به آنچه که ما می توانید انجام با هم,” او اضافه شده است.

بوکر بود واجد شرایط برای پنج بحث اما موفق به دیدار با الزامات مورد نیاز برای ششمین رویداد.

استیون بولاک

مونتانا فرماندار استیو بولاک ترک پیشنهاد خود را برای نامزدی حزب دموکرات در اوایل دسامبر.

“امروز من تعلیق من, کمپین برای تبدیل شدن به حزب دموکرات نامزد برای ریاست جمهوری و” بولاک و 53 در بیانیه ای گفت: در روز دوشنبه. “در حالی که وجود دارد بسیاری از موانع ما نمی تواند پیش بینی کرده اند که ورود به این مسابقه روشن شده است که در این لحظه من نمی قادر خواهد بود برای شکستن از طریق به ردیف بالا از این هم شلوغ زمینه از نامزدها.”

بولاک و 53 را بازگشت به مونتانا به پایان دوره دوم خود به عنوان فرماندار. او نمی خواهد اجرا برای سنای آمریکا با وجود تشویق از رهبران حزب به انجام این کار و کمک به دموکرات ها گردش کنترل کنگره را فوقانی خانه از جمهوری خواهان.

بولاک بود و انتخاب مجدد محافظه کار در مونتانا در سال 2016 ساخت و او را تنها دموکراتیک ریاست جمهوری مدعی بود که برنده انتخابات ایالت در یک دولت مغلوب ساختن پیشی جستن انجام شده در سال 2016.

بولاک موفق به مناظره ریاست جمهوری در ماه ژوئن ، اما تا در ماه جولای. با توجه به دستورالعمل سختگیرانه تر برای حوادث در اکتبر و نوامبر و او را واجد شرایط نیست.

جولیان کاسترو

جولیان کاسترو انتخاب شد شهردار سن آنتونیو تگزاس در سال 2009 و در خدمت تا سال 2014.

او به عنوان 16 وزیر مسکن و توسعه شهری (HUD) تحت باراک اوباما از سال 2014 تا سال 2017.

او به پایان رسید او پیشنهاد ریاست جمهوری در ماه ژانویه گفت: در یک فیلم: “من مصمم است که آن را به سادگی نیست زمان ما است.”

او گفت که او انجام می شود مبارزه. “من شما را به نگه داشتن کار به سمت یک کشور که در آن هر فقره یک ملت که در آن هر کس می تواند یک کار خوب خوب مراقبت های بهداشتی و یک محل مناسب برای زندگی است.”

کاسترو ساخته شده بحث در مرحله اول چهار رویدادهای اما موفق به واجد شرایط برای پنجم و ششم بحث.

بیل د Blasio

نیویورک شهر شهردار به عنوان یک پیشرو پرچمدار در سال 2013 زمانی که او برنده اول از دو دوره چهار ساله در راس این کشور بزرگترین شهر بر روی پلت فرم از پرداختن به نابرابری درآمد. اما او تلاش کرده است میان وسط تصویب رتبه بندی و برخی موانع سیاسی برای ساخت یک مشخصات ملی.

پس از دو سال 2020 دموکراتیک بحث اما عدم واجد شرایط برای سپتامبر رویداد در شهر نیویورک شهردار کاهش یافته و خارج از مسابقه در اواسط ماه سپتامبر.

“من احساس می کنم مثل من کمک همه که من می توانم به این اولیه انتخابات” د Blasio گفت: MSNBC زمانی که اعلام کرد او به خروج از مسابقه. “آن را به وضوح در زمان من نیست.”

John Delaney, 56

John Delaney در خدمت به عنوان یک کنگره آمریکا برای مریلند ششم منطقه از سال 2013 تا 2019.

او برای اولین بار از حزب دموکرات به طور رسمی اعلام یک اجرا برای این حزب 2020 نامزدی ریاست جمهوری, اما در پایان ماه ژانویه او گفت که او ترک نژاد.

دلانی که در حال حاضر شده است به مبارزه برای بیش از یک سال اعلام کرد, پایان ریاست جمهوری خود را اجرا کنید در یک مصاحبه در سی ان ان.

او موفق به واجد شرایط برای اولین بار بحث شد اما قادر به انجام این کار به صورت دوم. او نمی تواند در این دیدار با دستورالعمل برای بقیه مباحث.

کریستن جیلیبرند

کریستن جیلیبرند به عنوان یک سناتور آمریکایی از نیویورک از سال 2009.

پس از شکست به واجد شرایط برای سومین دموکراتیک ریاست جمهوری بحث Gillibrand که مبارزات انتخاباتی در یک پلت فرم محور حقوق زنان کاهش یافته است خارج از مسابقه است.

در اعلام تصمیم خود در اوت 28, Gillibrand به ما گفت که رسانه ها او تصمیم گرفت که نامزد به تایید.

“من فکر می کنم که زنان دارای یک توانایی منحصر به فرد برای گرد هم آوردن مردم و درمان این کشور” Gillibrand نیویورک تایمز گفت ،

“من فکر می کنم یک زن نامزد می تواند الهام بخش و هیجان انگیز,” او اضافه شده است.

مایک شن

مایک شن 89 ساله سناتور سابق ساخته شده کمی شناخته شده اجرا برای نامزدی حزب دموکرات در سال 2008 در زمان یکی دیگر از چاقو در آن در اوایل دموکراتیک مسابقه.

هدف او این بود که به بحث در مرحله اما وقتی که اتفاق نمی افتد, او رسما به پایان رسید مبارزات انتخاباتی خود در ماه اوت و تایید Sanders.

کامالا هریس

کامالا هریس است که در خدمت به عنوان یک سناتور آمریکایی از کالیفرنیا پس از 2017. در اوایل ماه دسامبر او به پایان رسید او پیشنهاد برای نامزدی و گفت: مبارزات انتخاباتی خود را ندارد منابع مالی برای ادامه.

“من گرفته ام سهام و در این نگاه از هر زاویه و در طول چند روز گذشته آمده اند تا یکی از سخت ترین تصمیمات زندگی من” هریس گفت: در یک ایمیل به هواداران در روز سه شنبه. “من در مبارزات انتخاباتی برای رئیس جمهور به سادگی نمی باید منابع مالی ما نیاز به ادامه خواهیم داد.”

هریس بود واجد شرایط برای همه پنج بحث قرار گرفت که قبل از او به پایان رسید او پیشنهاد داد.

Shive

Shive خدمت به عنوان فرماندار کلرادو از سال 2011 تا سال 2019.

او اعلام کرد او در پایان دادن به او پیشنهاد ریاست جمهوری در اوت 15 در یک ویدیو ارسال شده در توییتر.

“در حالی که این کمپین را ندارد در نتیجه ما امیدوار بودند برای هر لحظه ای است ارزشمند است و من خدا را شکر به هر کسی که در حمایت از این کمپین و ما کل تیم” Hickenlooper توییتی.

بعد از آن در ماه اوت Hickenlooper اعلام کرد او را به اجرا در سنای آمریکا علیه جمهوری وقت کوری گاردنر در کلرادو.

جی Inslee

جی Inslee به عنوان فرماندار ایالت واشنگتن از سال 2013.

در اوت 21, او اعلام کرد او حذف از مسابقه گفت: “روشن شده است که من قصد ندارم به حمل توپ. من قصد ندارم به رئیس جمهور.”

Inslee ساخته شده مبارزه با تغییر آب و هوا مرکزی موضوع مبارزات انتخاباتی خود. در اعلام خود عقب نشینی Inslee گفت که او امیدوار است دیگر 2020 نامزد خواهد با استفاده از مفصل او 10 سال آب و هوا طرح است.

Wayne Messam

Wayne Messam در خدمت به عنوان شهردار میرامار فلوریدا پس از 2015.

در اواسط ماه نوامبر او در توئیتر خود نوشت که او تعلیق مبارزات انتخاباتی خود.

Messam تا به حال موفق به ایجاد یک بحث مرحله در طول مبارزات انتخاباتی.

ست Moulton

ست Moulton به عنوان ما نماینده ماساچوست ششمین کنگره منطقه پس از 2015.

در اوت 23, او اعلام کرد او حذف شد از سال 2020 مسابقه به ما گفتن در رسانه ها اگر یکی از پیشرفته تر از نامزدها موفق به کسب نامزدی این می تواند آن را سخت تر برای دموکرات ها به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن.

“من فکر می کنم آن را آشکار است که این در حال حاضر سه راه مسابقه بین بایدن وارن و ساندرز و واقعا این یک بحث در مورد چگونه به دور چپ حزب باید برود” Moulton نیویورک تایمز گفت ،

ریچارد اخدا

ریچارد اخدا شد اولین مقام ریاست جمهوری مدعی به رها کردن مسابقه.

در ژانویه سابق ایالت ویرجینیای غربی سناتور اعلام کرد او در تعلیق مبارزات انتخاباتی خود اذعان او “نمی توان به رقابت بپردازند”.

Beto O’rourke

Beto o’rourke خدمت تگزاس 16 کنگره منطقه در مجلس نمایندگان از سال 2013 تا 2019.

O’rourke به دست اورد شهرت در سال گذشته برای رکورد خود را جمع آوری کمک مالی و توانایی به منظور جلب جمعیت قبل از او به طور غیر منتظره ای باریک از دست دادن در سنای آمریکا علیه جمهوری وقت تد کروز.

در تاریخ 1 نوامبر o’rourke اعلام کرد او در انداختن انتخابات ریاست جمهوری. نیویورک تایمز گزارش داد که مبارزات انتخاباتی خود مواجه شد فشار مالی.

“من خدمت به کشور را نمی توان به عنوان یک نامزد یا یک نامزد” o’rourke گفت: در یک پست آنلاین.

“اگر آن را دشوار است به قبول آن برای من روشن است اکنون که این کمپین را ندارد و به معنی حرکت رو به جلو با موفقیت” نوشت: متوسط. “با اذعان به این شرکت است که در بهترین منافع کسانی که در این کمپین آن است که در بهترین منافع خود را از این حزب به عنوان ما به دنبال متحد کردن اطراف یک نامزد و آن را در بهترین منافع کشور است.”

تیم رایان

تیم رایان به عنوان یک مجلس نماینده ای از اوهایو منطقه 13 از سال 2003.

در اکتبر 24, او اعلام کرد او در پایان پیشنهاد خود را برای نامزدی خواهد بود و به جای آن به دنبال انتخاب مجدد در خانه خود مسابقه.

رایان کمپین مشخص شده بود آهسته جذب سرمایه و تعداد کم نظر سنجی.

او واجد شرایط برای اولین بار دو بحث اما موفق به انجام این کار برای ماه های سپتامبر و اکتبر حوادث.

جو Sestak

نماینده سابق آمریکا جو Sestak پیوست نژاد در ماه ژوئن.

در اعلام نامزدی خود را Sestak بازنشسته سه ستاره دریایی آمریکا ادمیرال تأکید او 31 سال کار نظامی نیاز به بازگرداندن ما رهبری در جهان و مقابله با چالش ها از تغییر آب و هوا و چین در حال رشد نفوذ جهانی.

اما پس از شکست به واجد شرایط برای هر یک از مباحث و تحت تاثیر قرار دادن اهدا کنندگان 67 سال کاهش یافته است از این مسابقه در اوایل دسامبر.

در بیانیه ای که در توییتر خود صفحه Sestak ارائه شده خود را با تشکر از هواداران “برای افتخار در حال اجرا برای رئیس جمهور” به عنوان “من پایان مبارزه ما با هم”.

“بدون امتیاز از مطبوعات ملی این ناعادلانه است به درخواست دیگران به شوهر خود را حل و فصل و به قربانی کردن منابع دیگر هیچ” او نوشت.

اریک Swalwell

اریک Swalwell یک آیووا, مادری به عنوان یک نماینده مجلس از کالیفرنیا 15th کنگره منطقه از سال 2013.

او کاهش یافته است انتخابات ریاست جمهوری پس از اولین اصلی بحث در ماه ژوئن.

ماریان ویلیامسون

ماریان ویلیامسون یک نویسنده و کارآفرین و فعال.

Self-help guru کاهش یافته و خارج از مسابقه در ماه ژانویه است.

“من ماندم در این مسابقه را به استفاده از هر تلاش ممکن برای به اشتراک گذاشتن پیام ما. با قفقاز و مقدماتی در حال حاضر برای شروع, اما ما نمی قادر خواهد بود به اندازه کافی برای جلب آرا در انتخابات برای بالا بردن مکالمه ما هر بیشتر از آن است که در حال حاضر” ویلیامسون در بیانیه ای گفت.

ویلیامسون واجد شرایط برای اولین بار دو بحث اما موفق به انجام این کار در ماه سپتامبر اکتبر نوامبر و دسامبر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>