Whitey Bulger داور می گوید: او تاسف قتل اعتقاد

EASTHAM جرم. — بدنام جرم رئیس جیمز “سفید پوست” Bulger وحشت بوستون از سال 1970 به 1990s با یک کمپین از قتل و اخاذی و قاچاق مواد مخدر پس از صرف 16 سال بر روی لام پس از او با نوک انگشتانش به او دستور بازداشت.

در سال 2013 جانت Uhlar یکی از 12 منصفه که Bulger گناه عظیم racketeering مورد از جمله مشارکت در قتل 11. اما در حال حاضر Uhlar می گوید او تاسف رای گیری را محکوم Bulger در هر یک از اتهام قتل.

او پشیمانی ناشی از کش بیش از 70 نامه Bulger نوشت و به او از زندان که برخی از توصیف او بی خبر مشارکت در مخفی سیا آزمایش با LSD. در یک جستجو از جان گذشته برای یک ذهن کنترل مواد مخدر در 1950s آژانس dosed Bulger با قدرتمند توهم زا بیش از 50 بار زمانی که او خدمت خود را برای اولین بار کشش در زندان در آتلانتا — چیزی هرگز به ارمغان آورد تا در دادگاه فدرال.

“من تا به حال شناخته شده است, من می خواهم که کاملا برگزار شد خاموش در قتل اتهام” Uhlar گفت: آسوشیتد پرس در مصاحبه اخیر است. “او نمی قتل قبل از LSD. مغز خود را ممکن است تغییر داده شده است پس چگونه می تواند به شما می گویند او واقعا گناه داره؟…”

در همان زمان Uhlar می گوید او می خواهم که رای به محکوم Bulger در لیست طولانی از دیگر جنایی شمارش معنی او هنوز هم به احتمال زیاد باید در زندان درگذشت.

Uhlar به صحبت علنی در مورد او پشیمانی قبل از اما می گوید او را باور است که گانگستر بود به اشتباه به جرم در قتل اتهام تقویت شد پس از خواندن یک کتاب جدید توسط دانشگاه براون استاد Stephen Kinzer: “Poisoner مسئول: Sidney Gottlieb و سیا جستجو برای کنترل ذهن.”

کتاب حفاری به داستان تاریک از سازمان سیا رئیس سابق شیمیدان و تلاش خود را برای توسعه تکنیک های کنترل ذهن با دادن LSD و دیگر مواد مخدر به unsuspecting افراد از جمله همکاران و مشاهده اثر.

“این دلگرم کننده بدانند که من از دست دادن ذهن من به فکر این مهم بود” Uhlar گفت.

گوتلیب راز برنامه شناخته شده در MK-ULTRA خدمت پزشکان و دیگر پیمانکاران فرعی به اداره LSD در دوزهای زیادی به زندانیان معتاد و دیگران بعید به شکایت. در Bulger را مورد کانگستر و همکار زندانیان ارائه شد کاهش زمان خود را برای مشارکت و گفته آنها خواهد بود در تحقیقات پزشکی به درمان برای اسکیزوفرنی.

“اعتراض به احساس ما از انجام کاری ارزشمند برای جامعه” Bulger نوشت: در نامه ای به Uhlar نوشته شده توسط AP.

اما هیچ چیز شده است می تواند بیشتر از حقیقت.

“سازمان سیا کنترل ذهن برنامه شناخته شده به عنوان MK-ULTRA درگیر افراطی ترین آزمایش بر روی انسان تا کنون انجام شده توسط هر یک از آژانس های دولت ایالات متحده” Kinzer گفت. “در دوران اوج خود در 1950s که برنامه و مدیر آن Sidney Gottlieb سمت چپ در پشت یک دنباله از خراب بدن و ذهن خرد در سراسر سه قاره.”

پس از Bulger شد, را مجرم Uhlar و دیگر منصفه فدرال قاضی او را محکوم به زندگی دو نظر به علاوه پنج سال. اما زندگی خود را پشت میله های زندان به پایان رسید کمی بیش از یک سال پیش در سن 89 زمانی که او مورد ضرب و شتم به مرگ توسط همکار زندانیان در مدت کوتاهی پس از ورود در صندلی چرخدار خود در Hazelton زندان فدرال در Bruceton Mills, West Virginia. هیچ اتهامات جنایی واصل شده اند.

اگر چه بسیار نوشته شده بود در مورد سازمان سیا کنترل ذهن آزمایش های قبل از Bulger را محاکمه Uhlar گفت که او می دانست هیچ چیزی در مورد آنها را تا زمانی که او شروع متناظر با گانگستر مشهور پس از محکومیت و او در مورد خود دلخراش تجارب با LSD.

مشتاق به یادگیری بیشتر Uhlar بررسی 1977 جلسات توسط سنای آمریکا کمیته اطلاعاتی بود که به دنبال MK-ULTRA و شهادت که در آن مدیر Stansfield ترنر اذعان کرد شواهد نشان می دهد که آژانس تا به حال شده است به جستجو برای مواد مخدر است که می تواند آماده شدن برای کسی که “ناتوان کننده یک فرد یا حتی کشتن یک نفر دیگر.”

“از آن باز می شود این سوال که آیا (Bulger) مسئول قتل او متعهد” Uhlar گفت.

در سال 2013 محاکمه Bulger وکلای, J. W. کارنی جونیور و هنک Brennan, رونمایی از رمان دفاع که در آن بستری Bulger یک گانگستر هر چند یک فعال فاسد توسط مأموران اجرای قانون.

اما آنتونی Cardinale یک بوستون وکیل که وکالت متعدد جرم و جنایت سازمان یافته متهمان گفت: باید با استفاده از Bulger مشارکت در سازمان سیا آزمایش با LSD به سادگی یک جنون دفاع.

“من می خواهم که او را به حال آمده به دادگاه مانند Harvey Weinstein همه ژولیده و در صندلی چرخ,” او گفت:.

آن را گرفته اند و تنها یک داور رای دادن گناه نیست در همه اتهامات جنایی در Bulger محاکمه به تولید آویزان داوران مجبور دادستان به تصمیم بگیرد که آیا به دوباره سعی کنید یک مورد — “هیولا پیروزی” با توجه Bulger دهه از جرم Cardinale گفت.

حتی تحت سناریوی محتمل تر با Bulger مجرم در همه تعداد به جز اتهام قتل, حکم نهایی به احتمال زیاد ویرانگر بوده است برای اعضای خانواده قربانیان خود را.

“تبرئه از Whitey Bulger در اتهام قتل را فقط اضافی ناشی از درد و اندوه گفت:” Paul V. کلی سابق دادستان فدرال است که به نمایندگی از خانواده یکی از Bulger قتل قربانیان.

Bulger اغلب نوشت: به Uhlar به عنوان اگر او یک دوست و حتی شوخی با او. اما در یکی از نامه او همچنین محصور تر شوم پیام محاط به او در بازگشت از عکس های گرفته شده از او در “سنگ” بدنام سابق زندان جزیره آلکاتراز در خلیج سان فرانسیسکو که در آن او منتقل شد و از آتلانتا.

“در پایان از آلکاتراز های جدی تر و قادر به در مورد هر چیزی” Bulger نوشت. “زمان سخت باعث می شود مردم.”

AP تحقیقی محقق سفت Herschaft در نیویورک کمک به این گزارش.

دنبال آسوشیتد پرس تحقیقی خبرنگار مایکل Rezendes در https://twitter.com/mikerezendes

تماس با AP جهانی تحقیقات تیم در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>