کاخ سفید هشدار بولتون وکیل در برابر چاپ و نشر کتاب

کاخ سفید روز چهارشنبه در اعتراض به انتشار یک کتاب نوشته شده توسط رئيس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سابق مشاور امنیت ملی, جان بولتون که به تصویر می کشد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان بازی یک نقش محوری در یک فشار مبارزات انتخاباتی در اوکراین به عنوان سنا استیضاح آزمایشی وارد مرحله جدیدی شد.

یک نامه از کاخ سفید و شورای امنیت ملی به بولتون وکیل گفت: این مقاله بر اساس یک بررسی مقدماتی به نظر می رسد حاوی “مقادیر قابل توجهی از اطلاعات طبقه بندی شده” و نمی تواند منتشر شود بدون حذف این مواد است. برخی از مواد در نظر گرفته شد top secret با توجه به نامه.

“تحت قانون فدرال و عدم اطلاع توافق نامه مشتری خود را امضا شده به عنوان یک شرط برای به دست آوردن دسترسی به اطلاعات طبقه بندی شده در این مقاله ممکن است منتشر نمی شود و یا در غیر این صورت فاش بدون حذف این اطلاعات طبقه بندی شده” نامه است.

بیشتر:

دموکرات مشاهده بولتون به عنوان یکی از چهره های کلیدی است که می تواند کمک به آنها را تحکیم پرونده خود را در برابر رئیس جمهور و گزارش در مورد این کتاب مطالب به نظر می رسد برای تقویت استدلال خود را در دادگاه. دموکرات ها می خواهند به تماس Bolton, سیاست خارجی هاوک در چند جمهوری خواه دولت و تعدادی از مقامات دیگر به شهادت اما بسیاری از سناتور جمهوریخواه که تا کنون در برابر این ایده از داشتن هر گونه شهود.

در این نامه گفت که کاخ سفید خواهد بود در تماس با بولتون وکیل با “راهنمایی” به صورت نسخه خطی تجدید نظر.

بولتون در تضاد با مغلوب ساختن پیشی جستن

سناتور آغاز کرد و این دو برنامه ریزی شده روز طرح سوال برای هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن تیم حقوقی و دموکراتیک قانونگذاران در مجلس نمایندگان که در خدمت به عنوان دادستان در دادگاه به اتهام سوء استفاده از قدرت و مانع کنگره ناشی از درخواست خود که اوکراین بررسی سیاسی رقیب جو بایدن.

سناتور دموکرات استفاده می شود سوالات خود را به بازیگران شک در صحت تهمت دفاع و پرونده خود را برای شاهدان از جمله بولتون.

سنا می رود که به تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن اما اجازه می دهد شاهدان مانند بولتون می تواند به تحمیل آسیب های سیاسی در حزب جمهوری خواه رئیس جمهور به عنوان او به دنبال انتخاب مجدد در نوامبر 3. بایدن یک نامزد پیشرو برای نامزدی حزب دموکرات را به چالش مغلوب ساختن پیشی جستن.

تناقض مغلوب ساختن پیشی جستن نسخه از وقایع بولتون نوشت: در یک کتاب منتشر نشده نسخه خطی که رئیس جمهور به او گفت که او می خواست برای توقف $391m در امنیت کمک به اوکراین تا کیف به دنبال تحقیقات به دموکرات ها از جمله بایدن و معاون رئیس جمهور سابق پسر هانتر بایدن نیویورک تایمز گزارش داد.

بولتون اتهامات به قلب از استیضاح اتهامات عنوان شده علیه. دموکرات ها گفته اند تهمت تجاوز قدرت خود را با استفاده از امنیت کمک های تصویب شده توسط کنگره برای کمک به اوکراین در نبرد روسیه و حمایت از جدایی طلبان – به عنوان یک اهرم برای به دست آوردن یک قدرت خارجی به لام یک رقیب سیاسی. مغلوب ساختن پیشی جستن تیم حقوقی گفته است که شواهدی در حمایت از این اتهام بر اساس شایعات.

John Bolton

مغلوب ساختن پیشی جستن گوش خود را به عنوان پس از آن-مشاور امنیت ملی جان بولتون صحبت می کند در طول ریاست جمهوری امضای تفاهم نامه [فایل: Leah میلیس/رویترز]

یک بولتون سخنگوی تا به حال هیچ اظهار نظر در کاخ سفید نامه. نه خود ناشر و نه وکیل بلافاصله در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

سنا می رود که در روز جمعه به رای گیری در مورد اینکه آیا به تماس شاهدان از جمله بولتون. دموکرات ها نیاز به چهار سناتور جمهوریخواه به پیوستن به آنها را در جهت به دست آوردن اکثریت در 100 کرسی مجلس سنا. رهبران جمهوری خواه به امید رای به عنوان به سرعت به عنوان ممکن است به تبرئه تهمت ترک کرد.

از بین بردن مغلوب ساختن پیشی جستن از اتاق را به دو سوم اکثریت. وجود دارد 53 سناتور جمهوریخواه و هیچ یک علنا حمایت خود حذف. دموکراتیک-چراغ خانه استیضاح مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه گذشته.

مغلوب ساختن پیشی جستن شدت انتقاد کرد در بولتون در توییتر. او گفت: بولتون “نمی تواند مورد تایید برای سفیر ایران در سازمان ملل متحد سال پیش نمی تواند دریافت تایید برای هر چیزی پس از, ‘التماس من برای یک غیر سنا تایید کار” و افزود که “اگر من به او گوش ما خواهد بود در جنگ جهانی شش در حال حاضر.”

مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده که بولتون که خود را به کاخ سفید ارسال در سپتامبر “می رود و بلافاصله می نویسد تند و زننده & نادرست کتاب. همه طبقه بندی شده امنیت ملی است. که انجام این کار؟”

مغلوب ساختن پیشی جستن که رد بولتون حساب در گفت و اخراج بولتون. Bolton, سیاست خارجی هاوک که در خدمت به عنوان موقت “زنگ تفریح منصوب” را به عنوان سفیر آمریکا در سازمان ملل متحد تحت جمهوری خواه رئیس جمهور سابق جورج بوش گفت: او را ترک کنید.

سوال در سنا

در پاسخ به سوال بالا سنا دموکرات چاک شومر, سرب, خانه دادستان آدام شیف پاسخ داد که وجود خواهد داشت هیچ راهی برای یک محاکمه عادلانه و بدون شاهد است.

“و هنگامی که شما یک شاهد به سادگی مربوطه به عنوان جان بولتون که می رود به قلب از جدی ترین و فاحش ترین رئیس جمهور سوء که داوطلب می آیند و شهادت – به نوبه خود او را دور به دنبال راه های دیگر من فکر می کنم عمیقا در تضاد با بودن یک داور بی طرف,” شیف گفت.

سناتور ارسال سوالات در نوشتن به خواندن با صدای بلند با ما قاضی جان رابرتز که ریاست دادگاه.

Trump

این هنرمند طرح کشد که از طرف مجلس سنا در طول دفاع استدلال در استیضاح محاکمه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن [دانا Verkouteren/AP Photo]

دموکرات الیوت انگل رئیس کمیته روابط خارجی مجلس گرفت موضوع را با مغلوب ساختن پیشی جستن مشاجره که بولتون گفت: هرگز هر چیزی در مورد اوکراین توجه به زمانی که او پست خود را ترک کرد. انگل گفت: بولتون پیشنهاد به او در سپتامبر 23 تماس تلفنی که پنل باید نگاه به مغلوب ساختن پیشی جستن را حذف آخرین مارس ماری Yovanovitch به عنوان سفیر آمریکا به اوکراین محوری رویداد در اوکراین مهم است.

مغلوب ساختن پیشی جستن حذف او و پس از او شخصی وکیل رودی جولیانی و دیگران سوار منفی علیه او در زمانی که جولیانی شد فشار دادن اوکراین به دنبال انگیزه های سیاسی تحقیقات در مرکز استیضاح درام.

در اوکراین متولد شده ما تاجر لو Parnas که مشغول به کار با جولیانی به فشار اوکراین, وارد, واشنگتن, DC, از نیویورک و در راس به سمت آبهای اما رد شد ورود. او سوار توسط دوربین های تلویزیونی و عکاسان و ثبت نام-toting شدند.

Parnas متوقف دموکراتیک رهبر شومر را انتخاب کنید تا بلیط برای محاکمه. هیچ الکترونیک مجاز در سنا بازدیدکنندگان گالری و Parnas دستور داده شده است به پوشیدن یک دستبند مچ پا به ردیابی محل خود را به عنوان او در انتظار محاکمه در مبارزات انتخاباتی فدرال اتهامات مالی.

Parnas نشان داد تمایل به شهادت در دادگاه و اضافه میکند: “رئیس جمهور می دانست که همه چیز را که قرار بود با اوکراین است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>