کاخ سفید طول می کشد تهاجمی عمومی استقرار میان جدید کروناویروس گسترش

کارشناسان می گویند این می تواند یک سال یا بیشتر به توسعه یک واکسن.

کاخ سفید روز دوشنبه در ادامه به پروژه یک تصویر است که آن را در حالت تهاجمی در چگونه آن را اداره جدید coronavirus با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مجموعه به نشستن با دارویی مدیران به بحث در مورد تلاش برای توسعه یک واکسن.

“ما خواسته ایم آنها را به سرعت بخشیدن به هر آنچه که آنها انجام می دهند از نظر واکسن کاملا” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: مواد مخدر-ساخت شرکت مدیران در طول یک دفتر بیضی عکس op. او قبلا برنامه ریزی شده برای دیدار با آنها را روز شنبه در موضوع قیمت گذاری دارو هر چند دستور بالا مورد در این نشست از توسعه به تمرکز بر روی این ویروس است.

حتی به عنوان رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روزهای اخیر به کرات امکان واکسن در حال توسعه “بسیار به سرعت در حال بالا” دولت مقامات بهداشت هشدار داده اند که شتاب روند هنوز هم قرار می دهد توسعه واکسن یک سال به یک سال و نیم است.

“بنابراین اگر چه این سریع ترین ما تا کنون رفته از یک توالی از یک ویروس به یک دادگاه آن را هنوز هم خواهد بود هر گونه قابل اجرا به اپیدمی مگر اینکه ما واقعا صبر کنید حدود یک سال تا یک سال و نیم” دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی در NIH گفت: چهارشنبه گذشته به عنوان او ایستاده بود در کنار رئیس جمهور در کاخ سفید در جلسه ویروس.

در علاوه بر این به رئيس جمهور در ملاقات با شرکت های دارویی او تنظیم شده است به ناهار با معاون رئیس جمهور پنس او وظیفه در هفته گذشته با رهبری دولت در پاسخ به گسترش ویروس.

در علاوه بر این به هماهنگی تمام-از-دولت با رویکرد پاسخ به این ویروس در بحران پنس برای مقابله با هواپیمایی و کشتی کروز اجرائی در هفته بعد.

او نیز مختصر خبرنگاران دوشنبه شب در کنار تازه منصوب کاخ سفید coronavirus پاسخ هماهنگ کننده دکتر دبورا L. Birx است که انتظار می رود به طور منظم کوتاه با خبرنگاران در تلاشهای دولت در هفته پیش رو است.

در حالی که وجود داشته است و نگرانی ها در روزهای اخیر در مورد خطرات ناشی از اجتماعات بزرگ در شتاب پتانسیل گسترش ویروس رئیس جمهور تهمت خواسته بود جمعه که آیا او فکر می کند آن را بی خطر به برگزاری کمپین عمده تظاهرات مانند او برنامه ریزی شده برای دوشنبه شب در Charlotte, North Carolina.

“من فکر می کنم آن را بسیار امن است. من فکر می کنم آن را بسیار امن” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

“این مجموعه تا مدت زمان طولانی پیش,” او گفت: از خود او تظاهرات و اشاره کرد که دموکرات ها در حال انجام همان. “آنها همه داشتن تظاهرات.”

حتی در حالی که کاخ سفید به دنبال نشان دادن یک فعال تمام-از-رویکرد دولت برای مقابله با ویروس رئیس جمهور به طور همزمان به دنبال تطهیر این ویروس ارائه مشاوره به مردم از طریق توییتر به “آرام و هوشیار!” و به دنبال منحرف کردن هر گونه انتقاد از دولت در پاسخ به عنوان یک “جعل.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>