کاخ سفید سنا GOP کار در $1T بسته محرک پرداخت نقدی به آمریکایی ها

پس از ترک کاخ سفید در کنفرانس خبری با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, خزانه داری, منشی, Steven Mnuchin ملاقات پشت درهای بسته سنا جمهوری خواهان برای کمی بیش از یک ساعت سهشنبه, تبادل قانونگذاران در $1 تریلیون بسته محرک اقتصادی سوم تزریق اضطراری هزینه های طراحی شده برای کمک به اقتصاد ایالات متحده خرد رمان coronavirus شیوع یک اندازه گیری که شامل پرداخت های مستقیم به آمریکایی ها است.

“این ممکن است به بیش از $1 تریلیون” سناتور. مایک دور یک داکوتای شمالی جمهوری خواه به خبرنگاران گفت: به عنوان او خارج شد در جلسه ناهار.

“این است که یک عدد بزرگ. این یک وضعیت منحصر به فرد در این اقتصاد” Mnuchin به خبرنگاران گفت: بعد از ناهار ترسیم سه حوزه عمومی از تمرکز برای مرحله بعدی محرک کمک و گفت: “این یک ترکیبی از وام. این یک ترکیب مستقیم چک به افراد است. این ترکیبی است از ایجاد نقدینگی برای کسب و کارهای کوچک.”

مرکزی قطعه از طرح های تن به تن با تهمت و دولت یکی است که شامل حدود 500 میلیارد دلار در مجموع مستقیم و پرداخت نقدی به آمریکایی ها انجام می شود در دو تراشه ها جای دادند” با هدف گرفتن اولین چک از “حداقل 1 ، 000 دلار” را تا پایان مارس به گفته یک مقام ارشد دولت رسمی. دسته دوم از چک را دو ماه بعد اما تنها در صورتی که ایالات متحده هنوز هم تحت اضطراری ملی اعلام, به گفته این مقام ارشد.

لحن به ABC News Live at 1 p. m. EDT هر روز هفته از آخرین اخبار و, زمینه ها و تجزیه و تحلیل در رمان coronavirus کامل ABC اخبار تیم که در آن ما سعی خواهد کرد برای پاسخ به سوالات خود را در مورد ویروس.

جمهوری خواهان به نظر می رسید پذیرای آنها به عنوان ترک جلسه سهشنبه هر چند آنها هشدار داد که بسیاری هنوز در سنگ در مورد سوم بسته محرک

سناتور. میت رامنی جمهوریخواه یوتا که تن به تن دادن به هر آمریکایی بالغ 1000 دلار برای مبارزه با ویروس’ اثرات منفی اقتصادی گفت: “خیلی زود به بگویید که چه آن را به نگاه مانند.”

نه هر کس در هیئت مدیره با بررسی پیشنهاد ،

مغلوب ساختن پیشی جستن متحد سن. لیندزی گراهام از کارولینای جنوبی به خبرنگاران گفت: “من تمرکز دادن به مردم چک از دولت است. تمرکز من این است که مطمئن شوید که شما دریافت چک های خود را از کارفرمای خود. من مایل به شناور وام به کارفرمایان را به مطمئن شوید که حقوق و دستمزد همچنان ادامه دارد. که فاز و سه.”

سنا میچ مک کانل رهبر جمهوریخواهان به خبرنگاران گفت: روز شنبه که او در نظر گرفته شده در قانون “در پیچ و تاب سرعت” در یک سوم بسته اما سناتور و سپس مشخص شده یک فرایند است که می تواند زمان را به عملکرد یک محصول نهایی هر چند او روشن بود که هیچ کس در حال خروج از مجلس سنا تا یک سوم بسته شده است تایید شده است.

مک کانل جمهوریخواه از کنتاکی, اختصاص یک تعداد انگشت شماری از کنفرانس به سه وظیفه نیروهای خود را برای هر پیشنهاد و تکه های بعدی بسته محرک.

تخصیص بودجه سنا رئیس کمیته ریچارد شلبی خواهد راس یک نیروی کار به تمرکز بر روی خطوط هوایی, کمک, به گفته یک سخنگوی. سناتور. راجر ترکه یا چوب کوتاه R-Miss., که ریاست کمیته ای متمرکز بر صنعت حمل و نقل و سنا توافق شلاق جان Thune کار خواهد کرد با شلبی به سادگی یک پیشنهاد حساس به ایران نگرانی هایی است که هیچ صنعت “کمک مالی,” اقدامات مورد استفاده در گذشته بحران اقتصادی منفور با جمهوری خواهان.

با توجه به شلبی مشاور رئیس “موافقت با وزیر Mnuchin که بهترین راه برای کمک به شرکت های هواپیمایی آب و هوا این طوفان است که به ارائه نقدینگی از طریق وثیقه وام.”

یک گروه از اوباما به رهبری سنا کسب و کار کوچک رئیس کمیته مارکو روبیو ملاقات بعد از ظهر سه شنبه برای بحث در مورد گرفتن نقدینگی به کسب و کارهای کوچک هستند که کمبود پول نقد در بحران کنونی این حال تمرکز دوم نیروی کار.

سناتورها به دنبال در جامعه با استفاده از وام بانکی برنامه به گسترش وام با توجه به ارشد ایران aide اما “چقدر خواهد شد backstopped توسط دولت فدرال است که یک کلید سوال” در میان دیگران.

یک سوم پنل است که به دنبال در چگونه به سرعت کمک به آمریکایی ها است.

آنچه که در مورد کوروناویروس:

 • چگونه آن آغاز شده و چگونه به خودتان محافظت: coronavirus توضیح داد
 • چه باید بکنید اگر شما علائم: علائم کروناویروس
 • پیگیری گسترش در ایالات متحده و در سراسر جهان: coronavirus نقشه
 • پس از توافق بر روی یک طرح, پس از آن مذاکرات آغاز خواهد شد با دموکرات ها ،

  رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چاک شومر D-n. y. پرده برداری از یک 750 میلیارد دلار دموکراتیک طرح محرک سهشنبه, یک, که, او گفت: تمرکز بر حل مشکلات پزشکی و کمک های اولیه به طور مستقیم به صدمه زدن به کارگران و کسب و کارهای کوچک. او همچنین برای حمایت بسیج از گارد ملی برای کمک به سخت ضربه متحده است.

  شومر گفت: رئیس جمهور و واکنش بیش از حد متمرکز بر شرکت های بزرگ و به اندازه کافی در کارگران است.

  “آنها نگران در مورد کسب و کار بزرگ. آنها می خواهند به پمپ مقداری پول به اقتصاد” شومر گفت. “اما اگر شما نمی حل فوری بهداشت و درمان و نیازهای اقتصادی مردم هستند که صدمه دیده است, مشکل فقط بدتر خواهد شد و شرکت های هواپیمایی خواهد بود در شکل بدتر و اقتصاد خواهد بود در شکل بدتر.”

  شومر گفت که هر گونه پیشنهاد کمک مالی به شرکت های هواپیمایی و مسافرتی و گردشگری نیاز به “کارگر متمرکز شده است.” این رهبر حزب دموکرات گفت: این کمک ها باید تمرکز بر روی 15 دلار حداقل دستمزد برای کارگران در این صنایع و کمک به کاهش درآمد کارگران حفظ منافع خود.

  “من می دانم که رئیس جمهور این است که صحبت کردن به صنعت هواپیمایی. او را به صحبت کردن به این سفر میباشد. او در حال صحبت کردن اوقات فراغت میباشد. و ما فقط می خواهم به مطمئن شوید که هر آنچه که به کمک آنها به ما کارگران برای اولین بار می آیند” شومر گفت.

  یک معامله خوب از تمرکز بر ایران با ناهار در روز سه شنبه با Mnuchin شد و بر نگرانی ها در مورد محرک لایحه تصویب شده توسط مجلس.

  سناتور. مایک براون جمهوری خواه ایندیانا گفت: “وجود دارد یک بحث در مورد مطمئن شوید کسانی که نیاز به پرداخت می شود بیمار را ترک نمی فلج کسب و کارهای کوچک خواهد شد که به پرداخت آن است.”

  مک کانل به خبرنگاران گفت: “یک تعداد از اعضای من فکر می کنم وجود دارد کاستی های قابل توجهی در خانه بیل. وکیل من به آنها این است که تهوع و رای آن به هر حال حتی اگر آنها فکر می کنم آن را تا به برخی از کاستی ها و آدرس آن کاستی ها در این لایحه است که ما در روند گر چه هنر.

  بسیار است که هنوز معلوم نیست در مورد چه خواهد شد در نهایت تایید شود در یک سوم محرک لایحه اما یک چیز قطعی است: مک کانل قرار داده شده است به خود و جمهوری خواهان مجلس سنا در یک موقعیت به طور مستقیم مذاکره با کاخ سفید و وزیر Mnuchin در چه بسته بندی را شامل می شود بر خلاف گذشته محرک لایحه بود که تا حد زیادی با مذاکره با وزیر خزانه داری Mnuchin و مجلس نانسی پلوسی.

  ABC اخبار ارشد کاخ سفید خبرنگار جاناتان کارل کمک به این گزارش.

  tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

  Leave a reply

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>