کاخ سفید فلس عقب متوسط چک

بازدید کنندگان در حال حاضر قادر به ورود به کاخ سفید پیچیده بدون داشتن درجه حرارت خود را چک برای اولین بار از اواسط ماه مارس گرچه برخی دیگر coronavirus احتیاطی در محل باقی می ماند

واشنگتن — بازدید کنندگان می توانند برای ورود به کاخ سفید پیچیده بدون داشتن درجه حرارت خود را چک برای اولین بار از اواسط ماه مارس گرچه برخی دیگر coronavirus احتیاطی در محل باقی می ماند.

کسانی که در نزدیکی جمهور خواهد شد و هنوز هم تحت حرارت چک و تست برای ویروس.

بیش از سه ماه گذشته کسانی که به دنبال دسترسی به کاخ سفید پیچیده برای اولین بار تا به حال به خود درجه حرارت بررسی و پاسخ به یک سوال در مورد اینکه آیا آنها تا به حال تجربه هر گونه علائم مرتبط با COVID-19. کاخ سفید روز دوشنبه گفت آن پوسته پوسته شدن پشت مجتمع-دمای گسترده چک به عنوان منطقه کلمبیا وارد فاز دو در آن بازگشایی.

“در علاوه بر این به اجتماعی فاصله دست ضد عفونی کننده به طور منظم تمیز تمام فضاهای کار و داوطلبانه صورت پوشش کارکنان هر عضو و مهمان در مجاورت نزدیک به رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور هنوز در حال بررسی متوسط پرسید: نشانه تاریخ و تست شده برای COVID-19” گفت: سخنگوی کاخ سفید در جاد Deere.

همان کسانی که اقدامات احتیاطی نیز همچنان به اعمال فشار استخر پوشش جمهور فعالیت های جاد اضافه شده است.

The White House Correspondents’ Association گفت: اعضای دوشنبه که محدودیت های حضور و غیاب برای پوشش جلسات مطبوعاتی و رویدادهای دیگر در این مجموعه باقی خواهد ماند و در اثر اجازه می دهد تا برای اجتماعی فاصله. همچنین این خواسته را به ادامه کار از خانه زمانی که ممکن است و برای رسیدن به کاخ سفید تنها زمانی که لازم است و برای ادامه به سایش پوشش صورت.

کاخ سفید در اواخر وفق بسیاری از طرح ایمنی آن توصیه می شود برای ملت مشتاق به پروژه یک حس عادی و حتی آن را به عنوان تکیه قوی تست ظرفیت در دسترس نیست به بقیه ملت.

کاخ سفید تا به حال دستور West Wing کارکنان به پوشیدن ماسک به جز زمانی که آنها نشستن در پشت میز خود. اما دبیر مطبوعاتی Kayleigh McEnany در هفته گذشته نشان داد که سیاست شده بود آرام در برخی از نقطه گفت “ماسک توصیه می شود اما لازم نیست” برای West Wing کارکنان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>