کاخ سفید به انتشار نتایج حاصل از تهمت های فیزیکی می گوید: “رئیس جمهور باقی می ماند سالم’

این یافته ها بر اساس امتحانات بین ماه های نوامبر 2019 و 2020.

به عنوان برگ برنده دولت در زمینه های جهانی همه گیر و در سراسر کشور تظاهرات کاخ سفید بعد از ظهر چهارشنبه منتشر شد, رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آخرین نتایج فیزیکی با پزشک خود نوشتن است که مغلوب ساختن پیشی جستن “سالم باقی مانده” و با تجربه هیچ عوارض جانبی از مصرف هیدروکسی کلروکین به عنوان یک پیشگیری کننده در برابر رمان coronavirus.

در یک یادداشت ساخته شده از دکتر Sean کانلی رئیس جمهور پزشک گفت: این یافته ها بر اساس امتحانات بین ماه های نوامبر 2019 و 2020.

“شده است وجود دارد هیچ فاصله تغییر به رئیس جمهور تاریخ پزشکی” کانلی نوشت.

نتایج نشان داد که رئیس جمهور وزن در 244 پوند — تا یک پوند از آخرین گزارش فیزیکی-عبور رسمی آستانه در نظر گرفته چاقی حداقل برای سال دوم در یک ردیف.

رئيس جمهور در آزمایشگاه ارزش ها و نتایج آزمون در محدوده نرمال قرار داشت از جمله غربالگری برای دیابت (A1C) بالا کلسترول (چربی پانل) و فشار خون بالا — شرایط مهم به دنبال در یک فرد چاق به گفته کارشناسان پزشکی.

مغلوب ساختن پیشی جستن قلبی شد و همچنین نظارت از طریق یک نوار قلب یا ECG در حالی که او مصرف هیدروکسی کلروکین یک داروی رئيس جمهور بارها و بارها تبلیغ در میان coronavirus اما همه گیر است که به طور جداگانه شده مرتبط با افزایش خطر آریتمی های قلبی. بیماران مصرف هر نوع دارو است که شناخته شده قلبی عوارض به طور کلی یک EKG قبل از شروع دارو و سپس به صورت دوره ای در اختیار پزشک خود.

ABC اخبار پزشکی و کارشناسان را به توجه داشته باشید که کسی که در یک دوره کوتاه از هیدروکسی کلروکین به طور کلی نمی تناوبی EKGs بنابراین این احتمال وجود دارد نظارت از فراوانی از احتیاط.

رئیس جمهور سطح کلسترول کمی بهبود یافته به 167 از 196 سال قبل از.

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany اوایل روز چهارشنبه اعلام کرد که رئیس جمهور سالانه فیزیکی تکمیل شده و نتایج به زودی در دسترس عموم ساخته شده.

McEnany اعلام غیر عادی بود چرا که رئیس جمهور به طور معمول سفر به والتر رید ارتش ملی مرکز پزشکی برای تکمیل سالانه خود را فیزیکی., اما ساخته شده است یک سفر اخیر به بیمارستان.

مغلوب ساختن پیشی جستن را به یک سفر اعلام نشده به بیمارستان در ماه نوامبر هنگامی که در کاخ سفید گفت او تکمیل “قسمت” از خود سالانه معاینه فیزیکی در یک سفر که به طول انجامید بیش از دو ساعت است.

سابق کاخ سفید وزیر مطبوعات استفانی گریشام گفت: در آن زمان “پیش بینی بسیار شلوغ 2020 رئیس جمهور است که با استفاده از تعطیلات آخر هفته در اینجا در واشنگتن دی سی برای شروع بخش از روال سالانه معاینه فیزیکی در والتر رید.”

در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن 2018 و 2019 physicals هر دو اعلام کرد جلوتر از زمان 2020 فیزیکی نمی شد.

پس از رئيس جمهور در آخرین معاینه فیزیکی کامل در فوریه 2019 دکتر کانلی منتشر شد یادداشت گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن در “در سلامت بسیار خوب کلی” و باید باقی می ماند بنابراین “باقی مانده از ریاست جمهوری خود و فراتر از آن.”

نتایج آزمون در آن زمان نشان داد که در 6 پا 3-اینچ قد بلند تهمت بود و شاخص توده بدن از 30.4 عبور رسمی آستانه در نظر گرفته شده چاق. او وزن 243 پوند — تا هفت پوند از سپتامبر سال 2016 قبل از او رئیس جمهور شد. نتایج همچنین نشان داد که مغلوب ساختن پیشی جستن حال افزایش دوز روزانه خود را از رزواستاتین یک داروی مورد استفاده در درمان کلسترول بالا.

یک سال قبل از تهمت اولین جامع فیزیکی به عنوان رئیس جمهور نشان داد او تا به حال به صورت مشترک از بیماری های قلبی و کلسترول بالا. سپس-کاخ سفید پزشک دکتر Ronny جکسون پیشنهاد یک هدف معقول برای رئیس جمهور خواهد بود به از دست دادن 10 تا 15 پوند اما او ستایش مغلوب ساختن پیشی جستن در غیر این صورت “عالی سلامت است.”

“آن را به نام ژنتیک” جکسون به خبرنگاران گفت: در جلسه کاخ سفید در ژانویه 2018. “برخی از مردم فقط ژن های بزرگ. من به رئیس جمهور این است که اگر او تا به حال یک رژیم غذایی سالم بیش از 20 سال گذشته او ممکن است زندگی می کنند به 200 سال است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن قدیمی ترین رئیس جمهور تا کنون است. او نمی نوشیدن الکل و یا سیگار می کشید اما او شناخته شده است به لذت بردن از غذا, استیک و بستنی. گلف است که خود منبع اصلی ورزش است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>