کاخ سفید پروژه های 100,000-240,000 ما مرگ و میر ناشی از کوروناویروس

کاخ سفید پیش بینی شده 100,000 به 240,000 مرگ و میر در ایالت متحده از این بیماری همه گیر کوروناویروس حتی اگر زمان اجتماعی فاصله دستورالعمل نگهداری می شوند.

پیش بینی ارائه شده در کاخ سفید جلسه توجیهی در روز سه شنبه. آنها نشان می دهد اگر هیچ اجتماعی فاصله اقدامات قرار داده شده است در محل در سراسر کشور بین 1.5 میلیون تا 2.2 میلیون نفر فوت کرده اند.

بیشتر:

دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی است که برای کمک به رهبری آمریکا تلاش می کرد گفت: “به عنوان جدی یک شماره به عنوان است که ما باید برای آن آماده شود”. اما او افزود که امیدوار است آن را نمی خواهد افزایش یابد تا بالا.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نام ما تلاش به سرعت گسترش coronavirus “موضوع مرگ و زندگی” و خواست عمومی به توجه دولت اجتماعی فاصله دستورالعمل.

مغلوب ساختن پیشی جستن به نام آمریکایی ها به بند خود را برای یک “خشن دوره دو هفته ای که” اما پیش بینی این کشور را به زودی ببینید “نور در انتهای تونل” از فاجعه ای جهانی است که بیش از کشته 3,700 آمریکایی و آلوده در مجموع 186,000 تا کنون.

“من می خواهم هر آمریکایی به آماده برای روز سخت که پیش رو” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “ما در حال رفتن به رفتن را از طریق بسیار دشوار دو هفته.”

نظرات پس از مغلوب ساختن پیشی جستن یکشنبه اعلام کرد که او به گسترش مارس 30 اجتماعی فاصله دستورالعمل که خواست آمریکایی ها برای متوقف گردهمایی های اجتماعی کار از خانه به حالت تعلیق در محل آموزش در مدارس و بیشتر در سراسر کشور تلاش برای جلوگیری از گسترش ویروس. او به طور رسمی منتشر شد تمدید دستورالعمل در روز سه شنبه.

آن را ناگهانی معکوس برای مغلوب ساختن پیشی جستن که صرف مقدار از هفته گذشته با هدف قرار دادن 12 آوریل به عنوان روز او می خواست برای دیدن آمریکایی ها “بسته pews” برای عید پاک یکشنبه خدمات.

جدید نقاط داغ

بسیاری از ایالت ها و دولت های محلی در حال حاضر سنگین تری کنترل در محل در تحرک و تجمعات.

نیویورک شده است ضربه سخت با بیش از 1500 مرگ سخن گفته است. اما جدید نقاط داغ در ادامه به ظهور در سراسر آمریکا از جمله در ایالت ایلینوی لوئیزیانا میشیگان و فلوریدا.

Drive-through testing facility for the coronavirus disease (COVID-19) in New Orleans A staff member of Odyssey House Louisiana (OHL)

یک عضو ستاد در اودیسه خانه, لوئیزیانا, اجرا می شود که یک درایو-از طریق آزمایش سایت برای coronavirus [کاتلین فلین/رویترز]

مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات در روز سه شنبه پس از دیگری مشکل بعد برای بازار سهام است که در یک سقوط آزاد به عنوان coronavirus زمین اقتصاد به نزدیکی توقف و چپ میلیون ها نفر بیکار است.

میانگین صنعتی داو جونز سقوط بیش از 400 امتیاز و یا حدود 1.9 درصد به مهر و موم بدترین سه ماهه اول پایان آن 135 سال سابقه.

منبع: الجزیره و خبرگزاری ها

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>