کاخ سفید عجیب و غریب زن و شوهر: مغلوب ساختن پیشی جستن و بولتون پر سر و صدا ارتباط

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و جان بولتون همیشه یک زن و شوهر عجیب.

اغوا سیاست خارجی هاوک دهه محافظه کار و اعتبار و حضور مکرر در فاکس نیوز تهمت ستایش بولتون قبل از چیدن او را در سال 2018 به عنوان سوم او را مشاور امنیت ملی.

اما بیش از این دوره از 17 ماه تصدی بولتون وکالت برای hard-خط سیاست در کره شمالی, ایران و بین المللی دیگر flashpoints قرار داده و او را بر روی یک ثابت در دوره برخورد با رئيس جمهور.

در یک کتاب با توجه به انتشار سه شنبه, Bolton, توصیف یک رابطه است که soured به عنوان او آمد به مشاهده مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان بازیگری صرفا در منافع خود مانند زمانی که Bolton اتهام تهمت خواسته چین رهبر برای کمک به او برنده انتخاب مجدد با خرید کالا از آمریکا, مزرعه متحده است.

“واقعا وجود دارد نه هر اصل راهنما که من قادر به تشخیص غیر از آنچه را خوب است برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد,” بولتون گفت: ABC اخبار رئیس امور جهانی خبرنگار مارتا Raddatz در یک مصاحبه پخش یکشنبه شب.

مغلوب ساختن پیشی جستن است و برای سال ابراز تمایل برای بولتون از جمله به عنوان او به دنبال ریاست جمهوری است. در اواخر سال 2015 او او را به نام “tough cookie” که “می داند آنچه که او صحبت کردن در مورد.”

پس از او در زمان دفتری تهمت نگه داشته dishing از ستایش عمومی در اوایل سال 2017 فراخوانی سفیر سابق ایالات متحده در سازمان ملل “یک پسر فوق العاده” که “زیادی می داند.”

برای مغلوب ساختن پیشی جستن بولتون را به شورای امنیت ملی دهه محافظه کار سیاست خارجی لغو احکام صادره ی محبوب با رئیس جمهور پایگاه سیاسی. بولتون به نوبه خود با استفاده از فرصت به فشار یک خط دستور کار در ایران, کره شمالی و توسعه استفاده از ارتش ایالات متحده در سراسر جهان است.

“او بسیار مورد احترام و توسط هر کسی در این اتاق” مغلوب ساختن پیشی جستن, احاطه شده توسط ارشد نظامی رهبران خبرنگاران در بولتون روز اول مارس سال 2018 است.

در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن و بولتون در تراز وسط قرار دارد در برخی از سیاست ها — مانند کشیدن ایالات متحده از برخی معاهدات بین المللی و در نظر گرفتن ایران به کار بیش از برنامه هسته ای خود را — Bolton اغلب تحت فشار قرار دادند به انعطاف پذیری ایالات متحده عضله فراتر از آنچه تهمت بود مایل به معده است.

او اغلب زده شدیدتر تن از رئیس جمهور بیشتر حاضر به محکوم کردن جغرافیای سیاسی دشمنان مانند روسیه است.

برای یک رئیس جمهور که ارزش روابط شخصی با استبدادی حاکمان بولتون گاهی اوقات برای بازی نقش “پلیس بد” – مذاکرات با رهبران در حالی که برگ برنده دست خود را سعی در کار کردن یک معامله است.

“تنها چیزی که من دوست داشتم در مورد بولتون بود که همه فکر می کردند او دیوانه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفته وال استریت ژورنال در مصاحبه روز شنبه. “و رک و پوست کنده هنگامی که شما را به اتاق راه رفتن با او را به شما در یک مذاکره خوب و موقعیت. زیرا آنها شکل شما در حال رفتن به جنگ اگر جان بولتون وجود دارد. او می خواست برای رفتن به جنگ با همه است.”

در مارس 2018, بولتون گفت: در مصاحبه با رادیو فردا که ایالات متحده “به دنبال در” “مدل لیبی” برای کره شمالی اشتعال دیپلماتیک بحران زمانی که شمال — و بسیاری در واشنگتن — تفسیر این نظر به معنای مغلوب ساختن پیشی جستن اداره می خواستم برای قرار دادن آن در یک مسیر برای تغییر رژیم.

زمانی که جزئیات بولتون کتاب شروع نشت در ماه ژانویه — و به اشتراک گذاشته شد دوباره هفته گذشته-مغلوب ساختن پیشی جستن به نام سخن گفتن نادان اشتباه است. Bolton, اگر چه در کتاب خود نوشت که مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان حال شده است به خصوص ناراحت و حتی ستایش عملکرد خود را در CBS; او گفت که این مرجع به لیبی به معنای تحریم ها علیه کره شمالی خواهد بود برداشته تنها زمانی که آن را به طور کامل به پایان رسید و برنامه هسته ای آن.

در حالی که خود را ادامه قطع شد, روشن, Bolton آیا غالبا دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن در عمومی-در زمان تحسین رویکرد خود را به دشمنان. بحث در چین در ماه اکتبر 2018 گفته رادیویی محافظه کار نشان می دهد بحث میزبان هیو هویت که “آنها هرگز دیده می شود یک رئیس جمهور آمریکا این سختی قبل از.”

فراتر از خود neoconservative انداز و حمایت خود را از جنگ عراق یکی دیگر از جنبه های بولتون شخصیت های عمومی — علامت تجاری خود را سبیل انبوه — درو تهمت توجه با توجه به چندین حساب.

مغلوب ساختن پیشی جستن مشاوران رئيس جمهور گفت: بازدید بولتون موهای صورت به عنوان یک منفی — به درجه ای از آن ممکن است که تحت تاثیر و یا برای چه نقشی تهمت استخدام او با توجه به واشنگتن پست آسوشیتد پرس و مغلوب ساختن پیشی جستن شرح حال مایکل ولف.

اما بولتون در کتاب خود نوشت که تهمت به او گفت که سبیل خود را “هرگز یک عامل است.”

“من واقعا به این اعتقاد ندارم من به نظر می رسد نقش مهمی در مغلوب ساختن پیشی جستن تفکر” بولتون نوشت. “و اگر آنها خدا کمک کشور است.”

بولتون در نهایت صرف 17 ماه از ترک کاخ سفید در سپتامبر سال 2019 پس از مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به میزبان رهبران طالبان در کمپ دیوید — جمع بولتون مخالف و که در نهایت هرگز اتفاق افتاده است. مقاومت خود را آینه خود را افزایش اضطراب بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهادهای به — و تمایل برای مذاکره با — رهبران ایران و کره شمالی.

ماه زودتر بولتون به حال قلم مغلوب ساختن پیشی جستن دوم نشست با رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد — مصرف نامربوط سفر به مغولستان به جای آن و در روند ارسال خودنمایی سیگنال به رئیس جمهور.

در حالی که بولتون حفظ او تا به حال ارائه شده استعفای خود را به رئیس جمهور تهمت و گفت که او مجبور مشاور خود را.

ماه پس از ترک کاخ سفید در ماه دسامبر بولتون به waded بحرانی خاک به عنوان او به رئیس سابق خود برای دنبال کردن یک سیاست در کره شمالی سلاح هسته ای برنامه که از او به عنوان “بیشتر لفظی از یک سیاست واقعی.”

در آینده کتاب او بسیار مهم از مغلوب ساختن پیشی جستن در آخرین لحظه تصمیم به حمله به ایران در ماه ژانویه پس از یک سری از حرکت تحریک آمیز آمریکا نسبت به ایران از جمله تیراندازی کردن یک هواپیمای بدون سرنشین.

“در دولت من تجربه این غیر منطقی ترین چیزی که من تا کنون شاهد هیچ گونه رئیس جمهور انجام,” او نوشت: با توجه به پیشرفت نسخه از این کتاب به دست آمده توسط ABC News.

اما برای یک زمان تهمت نگه داشته تا خود را ستایش و حتی پس از بولتون پیچ و مهره ای-به ویژه به عنوان مشاور سابق نام مطرح شد که ممکن است شاهد در پاییز گذشته کنگره استیضاح پرس و جو در برابر رئیس جمهور است.

“من مانند جان بولتون,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در نوامبر سال 2019. “من همیشه با او همراه است.”

هفته بعد او در توئیتر خود نوشت “جان بولتون وطن پرست است.”

بولتون در نهایت حاضر به طور داوطلبانه شهادت قبل از خانه را استیضاح پرس و جو بعد از ارائه به جای آن به صحبت می کنند قبل از سنا اگر subpoenaed. اما جمهوریخواهان کنترل بدن کاهش یافته و به شنیدن از شاهدان در رئیس جمهور را استیضاح و محاکمه در بولتون به جای تمرکز بر یک کتاب در مورد زمان کار تحت مغلوب ساختن پیشی جستن.

کاخ سفید به دنبال جلوگیری از انتشار کتاب “از اتاق که در آن اتفاق افتاده است: کاخ سفید خاطرات” است که برای انتشار سه شنبه. پس از وزارت دادگستری ایالات متحده خواسته دادگاه به توقف انتشار آن یک قاضی فدرال حکم داد شنبه نشریه می تواند ادامه اشاره کرد اما بولتون انجام در انتشار کتاب “افزایش قبر نگرانی های امنیت ملی.”

وزارت دادگستری معتقد است, بولتون بود و در عین حال برای تکمیل قبل از ترخیص کالا از گمرک روند او موافقت کرده بود پس از تبدیل شدن به مشاور امنیت ملی.

مغلوب ساختن پیشی جستن به شدت انتقاد کرد و خواستار کتاب “مجموعه ای از دروغ ها و داستان تمام در نظر گرفته شده به من نگاه بد است.” او برای اولین بار رفت و پس از بولتون در ژانویه هنگامی که برخی از جزئیات این کتاب به مطبوعات درز.

“بسیاری از مسخره اظهارات او نسبت به من شد هرگز ساخته شده, خالص, داستان” تهمت نوشت: در یک صدای جیر جیر پنج شنبه. “فقط سعی کنید حتی برای شلیک او را مانند بیمار توله سگ او است!”

او نوشت: بولتون بود “wacko” که گفت: “همه چیز خوب است, درباره من, در چاپ تا روز من او را اخراج.”

“ناراضی خسته کننده احمق که فقط می خواستم برای رفتن به جنگ” مغلوب ساختن پیشی جستن است. “تا به حال هرگز یک نشانه بود طرد & خوشحالی ریخته. چه پیش بینی!”

بولتون گفت که او باور نمی کند این کتاب شامل اطلاعات طبقه بندی شده و او در حال حاضر شرکت در فرآیند ترخیص کالا از گمرک به درجه اعتقاد او مورد نیاز است. در نظرات به ABC News پنج شنبه او به نام تهمت حمله “ناخوشایند از دفتر رئیس جمهور.”

“رئیس جمهور نیست نگران دولت های خارجی خواندن این کتاب” بولتون گفت. “او نگران مردم آمریکا از خواندن این کتاب.”

لحن به “اتاق که در آن اتفاق افتاده است: ABC اخبار مصاحبه اختصاصی با جان بولتون” — ABC اخبار وبگاه ویژه پخش 9-10 p. m. ET, یکشنبه, ژوئن 21.

ABC News’ کونور فینیگان کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>