کاخ سفید تحمیل مهمان محدودیت های جدید در میان coronavirus نگرانی

سیاست های جدید شامل چک کردن که در آن مهمانان سفر کرده اند به تازگی.

کاخ سفید روز جمعه گفت – که مانند بسیاری از محل های کار در سراسر ایالات متحده آن را به افزایش توجه به سلامت محل کار استانداردهای ایمنی نگرانی بیش رمان coronavirus و اجرای پیشرفته روش برای جلوگیری از اخلال در کسب و کار “پیشرو ملت ما.”

برخی از روش های استاندارد از جمله افزایش تمیز کردن مناطق پر ترافیک و آموزش کارکنان در بهترین شیوه های بهداشت و مرخصی استعلاجی سیاست.

اما کمتر ارتدوکس است یک درخواست است که کارکنان را به حساب مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری مسافرت در مشاوره های قبل از آوردن مهمان به کاخ سفید پیچیده و یک روش که توسط آن مهمانان باید افشا کشورهای آنها بازدید کرده اید در 30 روز گذشته یک مقام کاخ سفید تایید می کند.

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید استفانی گریشام با صدور بیانیه ای در این روش که در محل قرار داده.

“کاخ سفید پیچیده شده است و ادامه خواهد داد برای ارزیابی مجدد شرایط و اتخاذ فرآیندهای جدید و شیوه های ایمن در راستای تحول [آژانس فدرال] راهنمایی شامل: آموزش کارکنان بهداشتی بهترین شیوه های موجود به روز بیمار و telework سیاست های افزایش تمیز کردن روال برای مناطق پر ترافیک و درخواست کارکنان برای هشدار به CDC & DoS’ (وزارت امور خارجه) مجموعه فعلی بین المللی بهداشت و مشاوره های مسافرتی هنگامی که برنامه ریزی جلسات و یا سفر و دعوت مردم بر روی مجموعه” او گفت:.

“در حالی که ما در حال گرفتن هر عقل سلیم احتیاط لازم را برای حفاظت از کارمندان فدرال ما سیاست ها و روش باقی می ماند در خط با رئیس جمهور ارشاد به این کشور است برای ادامه به انجام همه چیز ما می توانیم برای جلوگیری از اختلال در به روز-به-روز کسب و کار از پیشرو ملت ما” گریشام گفت: در بیانیه ای.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>