کاخ سفید می پرسد دانشمندان به بررسی ریشه های کروناویروس

Coronavirus کشته شدن صدها نفر از مردم در چین است.

کاخ سفید روز پنجشنبه خواسته آمریکا دانشمندان و محققان به بررسی علمی ریشه های رمان coronavirus به عنوان اطلاعات غلط در مورد شیوع گسترش آنلاین.

مدیر کاخ سفید از سیاست علم و تکنولوژی (OSTP) در نامه ای به آکادمی ملی علوم مهندسی و پزشکی درخواست شده است که کارشناسان علمی “به سرعت” نگاه به ریشه های این ویروس به منظور پرداختن به هر دو زمان گسترش و “به اطلاع آینده شیوع تهیه و بهتر درک حیوانات/انسان و محیط زیست انتقال جنبه های coronaviruses.”

ملی آکادمی شامل خصوصی غیر انتفاعی و موسسات متهم با ارائه پشتیبانی های علمی به دولت فدرال است.

مدیر OSTP Kelvin Droegemeier نوشت: در نامه ای به رئیس جمهور از آکادمی ملی علوم مارسیا McNutt که به طور گسترده ای مورد مناقشه مقاله در مورد ریشه های — پس از آن خارج — تا به حال نشان داده شده است ضرورت برای اطلاعات دقیق در مورد پیدایش شیوع.

به نام او برای یک “نشست کارشناسان به خصوص در سطح جهانی ژنتیک ، coronavirus کارشناسان و زیست شناسان تکاملی.”

در پاسخ رئیس جمهور از آکادمی به اشتراک گذاشته شده در یک نامه خلاصه ای از تحقیقات خود را تا کنون تماس درخواست “به موقع با توجه به اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی و بالقوه برای اطلاعات غلط به رسوا پاسخ.”

این حرکت به عنوان دولت ها و رسانه های اجتماعی شرکت های مبارزه با گسترش اطلاعات غلط در مورد این ویروس که پس از آن برای اولین بار شناسایی شده در دسامبر آلوده بیش از 28000 نفر کشته و بیش از 560 تقریبا به طور کامل در چین است.

در ایالات متحده 12 تایید موارد گزارش شده در ویسکانسین, کالیفرنیا, واشنگتن, آریزونا, ماساچوست و ایلینوی. سازمان بهداشت جهانی اعلام کرده است که شیوع جهانی بهداشت اضطراری است.

ایالات متحده تخلیه آمریکایی ها از چینی ها در شهر ووهان شیوع این بیماری را در کانون و اعمال دقیق محدودیت در ورود مسافران که به تازگی به صرف زمان در چین است.

یک coronavirus نیروی کار به رهبری بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر در دیدار با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در پنج شنبه, با توجه به کاخ سفید گفت که رئیس جمهور شده است دریافت به روز رسانی روزانه.

این OSTP همچنین از ارائه گسترده تر دسترسی به مطالعات علمی در coronavirus.

ABC اخبار ارشد پزشکی خبرنگار دکتر جنیفر اشتون خواسته مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی در مورد نگرانی هایی که بنیادی از اطلاعات آنلاین که رمان coronavirus می تواند طراحی شده است و یا به عمد منتشر شد.

“همیشه وجود دارد که نگرانی” دکتر Anthony Fauci گفت. “و یکی از چیزهایی که مردم در حال انجام در حال حاضر است که بسیار با دقت به دنبال در توالی برای دیدن اگر وجود دارد هر گونه احتمال بسیار کمتر احتمال که که می گذرد. و شما در نهایت می تواند تعیین کند که. بنابراین مردم به دنبال آن, اما در حال حاضر تمرکز بر روی آنچه که ما می رویم به انجام مورد آنچه که ما را.”

واشنگتن پست گزارش داد که برخی از سناتور ایالات متحده آمریکا شده اند نا امید با فقدان اطلاعات ارائه شده توسط دولت فدرال ایالات متحده آنها را نمایندگی کند.

در پنج شنبه, آذر گفت: در یک سخنرانی در سازمان مرکزی است که او با افتخار این کار توسط بخش کارکنان از جمله سریع توسعه یک تست برای مقامات محلی به تایید موارد است.

“هنوز هم وجود دارد بسیاری از سوالات پاسخ داده نشده در مورد این ویروس که همکاران خود سخت در حال کار برای حل و فصل” او گفت:. “اما همه در اینجا باید افتخار به بخشی از یک گروه و سیستم مراقبت های بهداشتی است که قادر به نصب سریع و علم محور پاسخ است که ما دیده ایم.”

ABC News’ آن فلاهرتی, کمک, گزارش, به این مقاله است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>