در حالی که کنفدراسیون مجسمه پایین آمده نمادهای دیگر را هدف قرار

تماشاگران در کارولینای شمالی پایتخت را تشویق می کردند صبح روز یکشنبه به عنوان خدمه کار به پایان رسید و این کار آغاز شده توسط معترضان شب جمعه و حذف یک مؤتلفه مجسمه از بالای 75 پا بنای تاریخی

رالی N. C. — تماشاگران در کارولینای شمالی پایتخت را تشویق می کردند صبح روز یکشنبه به عنوان خدمه کار به پایان رسید و این کار آغاز شده توسط معترضان شب جمعه و حذف یک مؤتلفه مجسمه از بالای 75 فوت (232 متر) بنای تاریخی است.

در سراسر کشور در ابتدا یک اعتراض مسالمت آمیز در پورتلند اورگان در برابر نژادی و بی عدالتی و خشونت تبدیل شد زود یکشنبه: Baton-دارای حق اعمال پلیس با استفاده از فلش-انفجار نارنجک برای متفرق کردن تظاهرکنندگان پرتاب قوطی و بطری و سنگ در کلانتر نمایندگان در نزدیکی مرکز شهر را به مرکز عدالت.

رسانه های خبری گزارش دادند که خدمه کار اقدام در دستور دموکرات کارولینای شمالی رژیم صهیونیستی است. Roy کوپر حذف مجسمه صبح روز یکشنبه و شروع به مصرف پایین ستون هرمی شکل سنگی که بر روی آن ایستاد.

روز یکشنبه کار به دنبال حذف, دو, دیگر مؤتلفه مجسمه در دولت غیرقانونی در رالی در روز شنبه.

کوپر دستور داد مجسمه های حذف شده پس از معترضان سرنگون دو متفق مجسمه های شب جمعه, نخ کشیدن برگهای توتون وامثال یکی از گردن و حلق آویز آن را از یک نور قطب.

“آثار تاریخی به برتری تعلق ندارند در اماکن وفاداری و از آن زمان گذشته است که این خاطرات دردناک بود نقل مکان کرد و در یک حقوقی امن راه” کوپر گفت: در آزادی مطبوعات روز شنبه.

یک 2015 قانون میله حذف مجسمه بدون تصویب دولت تاریخی کمیسیون اما کوپر گفت که او بازیگری تحت عمومی-ایمنی استثنا برای این قانون از نگرانی برای خطر ارائه شده که معترضان به دنبال سرنگونی مجسمه های خود را.

کوپر حمایت مجسمه’ حذف برای سال. جمهوری خواهان هر چند او را سرزنش برای سفارش پلیس به یک سخت تر ایستاده شب جمعه برای حفاظت از بنای یادبود.

در ویلمینگتون, N. C., دموکراتیک, شهردار, لایحه عزم سففو اعمال مقررات منع رفت و آمد در یک ناحیه باریک اطراف دو متفق آثار سعی کنید برای خنثی کردن هر گونه خرابکاری و یا تخریب. حکومت نظامی از ساعت 7:30 بعد از ظهر از طریق 7 صبح آغاز شد و شنبه شب طول می کشد و پنج شب.

در بالتیمور یک مجسمه و یادبود جورج واشنگتن در پارک شهر تخریب شد با رنگ قرمز. The Baltimore Sun گزارش داد که این یادبود در دروید هیل پارک در شمال بالتیمور نیز تا به حال عبارت “از بین بردن نژادپرستان” و حروف به صورت سیاه و سفید زندگی مهم جنبش نوشته شده در پایه.

پلیس گفت: صبح روز یکشنبه که آنها تا به حال دریافت هر گونه شکایت در مورد خرابکاری.

بالتیمور برداشته چندین مجسمه و بنای یادبود مربوط به کنفدراسیون در سال 2017.

در St. Augustine, Florida, ملت, قدیمی ترین شهر بحث بر تاریخچه بلندی است بیش از یک بنای تاریخی واقع در این شهر تاریخی مرکزی پلازا یاد ده ها تن از شهر پسران که فوت مبارزه برای کنفدراسیون در طول جنگ داخلی.

برگرد. ران رالز یک کشیش در کلیسای سنت پل آفریقایی Methodist Episcopal Church, تماس, بنای تاریخی بی احترامی و می خواهد آن حذف شده است. کمیسیون شهرستان است که انتظار می رود به تصمیم می گیرید که آیا به توجه است که در روز دوشنبه.

به عنوان مجسمه ها و بناهای یادبود به کنفدراسیون هدف قرار گرفته اند و در سراسر جنوب باعث مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس به معترضان همچنین در زمان هدفمند پدران موسس بودند که slaveholders از جمله واشنگتن است.

در نیویورک آمریکا موزه تاریخ طبیعی حذف خواهد شد برجسته مجسمه تئودور روزولت از ورودی آن پس از سالها اعتراض که این نماد استعمار و گسترش تبعیض نژادی, شهردار, بیل د Blasio روز یکشنبه گفت.

این مجسمه برنزی که ایستاده بود در موزه مرکزی پارک ورودی غربی پس از سال 1940 به تصویر می کشد روزولت سوار بر اسب با یک بومی آمریکایی و آفریقایی مرد ایستاده در کنار اسب.

“آمریکا موزه تاریخ طبیعی خواسته است به حذف تئودور روزولت مجسمه به دلیل آن را به صراحت به تصویر می کشد سیاه و مردم بومی به عنوان اسیر و نژاد پست تر” د Blasio گفت: در یک بیانیه نوشته شده است. “شهر پشتیبانی از موزه درخواست. این تصمیم درست است و زمان مناسب برای حذف این مشکل مجسمه.”

در کالیفرنیا معترضان بیش از آخر هفته هدفمند مجسمه ها و رکود رئیس جمهور سابق Ulysses Grant که فرمان ارتش اتحادیه که شکست کنفدراسیون; Francis Scott Key نوشت که “The Star Spangled Banner;” و اسپانیایی missionary Junipero Serra است که با اعتبار آوردن مذهب کاتولیک رومی به غرب ایالات متحده است. گرانت و کلیدی هر دو صاحبان برده در نقطه در زندگی خود را.

در یک مورد دیگر در کالیفرنیا نمادهای Black Lives Matter جنبش قرار داده شده اند در هفته های اخیر با خرابکاری. سه نفر از جمله کارمندان یک کلانتر اتاق و دفتر دادستان منطقه دستگیر شدند در ارتباط با خرابکاری های زندگی موضوع ثبت نام.

پورتلند پلیس و Multnomah County sheriff نمایندگان بازداشت چندین نفر از معترضان را پایین کشیده حصار cordoning کردن مرکز پرتاب اشیاء از جمله آتش بازی در افسران و نادیده گرفته هشدارهای مکرر برای متفرق کردن پلیس در بیانیه ای گفت. آن گفت: برخی از مردم تابیده لیزر به چشم نمایندگان.

پلیس سیاتل در روز یکشنبه دنبال تحقیقات خود را به یک تعطیلات آخر هفته از تیراندازی در این شهر در اعتراض به منطقه که به کشته شدن یک جوان 19 ساله و زخمی شخص دیگری. هیچ دستگیری تا به حال ساخته شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>