که در آن من باید بازنشسته؟: ما بازنشسته در 60 با حدود 2.5 میلیون دلار است و می خواهید به خندق بالا مالیاتی کالیفرنیا — اما هنوز هم می خواهید طول سال آب و هوا. که در آن ما باید بازنشسته ؟

عزیز Catey,

من و همسرم در حال 53, ما بچه ها از خانه خارج هستند و ما در حال زندگی در سان خوزه ، ما 1.5 میلیون دلار در investible دارایی ها و صرفه جویی در حدود $100,000 در سال است. ما می خواهیم به بازنشسته در هفت سال یا بیشتر. ما آن را دوست دارم اما نمی خواهم به خودمان گران شدن مسکن و مالیات. همسر من می خواهد بازنشسته جایی که در آن او می تواند کار در خارج (در مزرعه یا باغ) در طول سال و نه خیلی گرم و نه خیلی سرد. من ویولن (اگر چه نه به عنوان یک حرفه) و تنها شرط این است که این محل را پر جنب و جوش موسیقی کلاسیک و اپرا صحنه و مردم با آنها من می تواند موسیقی بازی در یک کوارتت. که در آن ما می تواند بازنشسته ؟ با تشکر از شما.

بهترین
S. M.

عزیز S. M.,

شما به من ارائه با یک سوال سختی دیدن به عنوان بسیاری از مناطق در کالیفرنیا شناخته شده به بهترین آب و هوا در امریکا است. اما من می دانم که آب و هوا مهم است برای بسیاری از خوانندگان (و آنها را به یک نقطه: آب و نشانی از تاثیر خلق و خو ما تحقیقات نشان می دهد) به عنوان یک هزینه زندگی پایین تر, بنابراین من با خوشحالی می پذیریم مقابله با سوال شما. (من برای اولین بار به می گویند, آن را سخت به ضرب و شتم می گویند سن دیگو آب و هوا — برخی از مردم می گویند آن را به بهترین در جهان است — اما زمانی که شما در حال پرداخت یک تن کمتر, شما احتمالا می تواند مقابله با کمی سرما یا رطوبت گاهی اوقات.) در اینجا برخی از پیشنهادات:

iStock

رنگارنگ گلدان گل خط منطقه مرکز شهر از Medford, Oregon.

اگر شما می خواهید چیزی نزدیک به خانه: Medford سنگ.

مدفود آب و هوا کامل نیست, اما آن را بسیار خوب: همسر شما خواهد بود قادر به کار در خارج بیشتر از سال در اینجا (درجه حرارت به ندرت صعود بالاتر از 93F یا زیر 32F) — و مدفود می شود باران کمتر از بسیاری دیگر از نقاط اورگان و کمتر از ایالات متحده آمریکا به طور متوسط.

سرکش منطقه دره که شامل Medford همچنین دارای مقدار زیادی به انجام در راه هنر و موسیقی است. سرکش دره سمفونی شده است در اطراف برای بیش از 50 سال نشان می دهد که در هر دو مدفود و در نزدیکی اشلند (تقریبا یک درایو 20 دقیقه) و مدفود خود opera شرکت. اشلند نیز ارائه می دهد یک مشهور شکسپیر جشنواره است.

اگر آن را ارزان به زندگی در مدفود آن گریه به دور از قیمت شما احتمالا پرداخت در سن خوزه. هزینه زندگی است که تنها کمی بالاتر از ایالات متحده, متوسط و متوسط خانه های تحت $300,000. به علاوه مالیات بر املاک و معقول هستند و هیچ مالیات بر فروش در اورگان. جایزه اضافه شده: Medford دارای یک فرودگاه بین المللی اگر به من گزارش شده در اینجا “برخی ممکن است قرار دادن کردن با مدفود عدم تنوع.

iStock

Reynolda باغ در وینستون-سیلم

اگر شما می خواهید خود را به کشش دلار بیشتر: Winston-Salem, N. C.

این پیشنهاد از آنت فولر سردبیر که در آن به بازنشسته مجله که می گوید: او “صمیمانه” توصیه وینستون-سیلم “برای برتری در موسیقی اپرا و هنر به طور کلی.” در واقع این خانه به دانشگاه کارولینای شمالی دانشکده هنر, مشهور است که برای آن برنامه های موسیقی (و ارائه می دهد بیش از 200 رسیتال و کنسرت و اپرا در هر سال) و شامل Chrysalis موسیقی مجلسی موسسه UNCSA و A. J. فلچر Opera موسسه. و شما می خواهید برای دیدن مقدار زیادی از کنسرت های مرکز شهر در Stevens مرکز است که اولیه عملکرد فضا برای UNCSA و وینستون-سیلم سمفونی ناحیهای در شمال غربی اپرا و تئاتر منطقه ای دیگر موسیقی و هنر برنامه های.

آب و هوا خیلی خوب است در وینستون-سیلم است که واقع در مرکز کارولینای شمالی, بیش از حد: “آن عمدتا خفیف چهار فصل آب و هوا; آن برف اینجا اما نه اغلب اوقات و به ندرت بلیزارد مانند. معمولا چند اینچ و آن ذوب می شود در یک یا دو روز. این منطقه ندارد شدید گرما و یا رطوبت” توضیح می دهد که فولر. آن را کمی بیشتر باران از میانگین آمریکا

شما می توانید زندگی در اینجا بسیار کمتر از هزینه می کنیم و در حال حاضر به عنوان هزینه زندگی در زیر به طور متوسط در ایالات متحده با متوسط قیمت خانه در آینده در زیر $150,000. قدرت پردازش دیگر: شما لذت بردن از یک مرکز شهر شده است که “شادابی با نقاشی با آبرنگ روی گچ ناهارخوری و مغازه های صنایع دستی, کوکتل” فولر می افزاید. شما می توانید جزئیات بیشتر در مورد وینستون-سیلم در اینجا.

iStock

بندر مالاگا, اسپانیا

اگر شما برای یک ماجراجویی: مالاگا, اسپانیا

آب و هوا در اینجا است که خیلی ایده آل با درجه حرارت است که به طور معمول متفاوت از 45°F 88°F و وجود دارد مقدار زیادی از قدرت پردازش دیگر به مالاگا.

“اگر شما فکر می کنم کاستا دل سل است بی روح شما به وضوح نبوده است به مالاگا. لود شده با سابقه و پر از یک جوان, قدرت که با افتخار اذعان خود چند لایه گذشته این شهر که به جهان پیکاسو تبدیل کرده خود را در مد های دیدنی و جذاب با نیم دوجین جدید گالری های هنری اساسا افکار بندر منطقه و نوپای هنر منطقه به نام سوهو” می نویسد: تنها سیاره. به علاوه وجود صحنه موسیقی شما امیدوار بودند با اپرا و سمفونی انجام شده در نقاط محبوب مانند تئاتر سروانتس, زرق و برق دار قرن 19 در تئاتر است.

نیز وجود دارد یک غذای خوب صحنه — که “شامل هر دو ستاره میچلین و سلیقه tatty ماهی حاجت” می نویسد: Lonely Planet — و دوستانه ساکنان. “اگر شما لذت بردن از بزرگ-شهرستان زندگی با عقب گذاشته و جذابیت یک طرف ساحل دریا به مالاگا غلغله. شما حتی می توانید با زبان انگلیسی” می نویسد: بین المللی زندگی می کنند. آنها اضافه کنید که شما می توانید به احتمال زیاد با صرف حدود 2,300 یک ماه. یک حرکت نزولی برای شما است که آن را به دور از ایالات متحده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>