که در آن من باید بازنشسته؟: این زرق و برق دار کشور است که شماره 1 به محل بازنشسته در خارج از کشور — و شما می توانید آن را در فقط $2,200 یک ماه

منظره سواحل اندود شده با شن و ماسه طلایی جذاب سنگ فرش خیابان خیره کننده قلعه های قرون وسطی تازه و خوشمزه مواد غذایی — این تنها برخی از قدرت پردازش شما لذت بردن از در حالی که زندگی در پرتغال.

در روز پنج شنبه, بین المللی, مجله زندگی خود را منتشر 2020 لیست بهترین کشورها برای بازنشسته در خارج از کشور پرتغال snagged شماره 1 نقطه بدست آوردن نمرات بالا برای کیفیت مراقبت های بهداشتی مناسب هزینه زندگی و سهولت که با آن شما می توانید به زندگی وجود دارد (مردم پسند است و در حالی که آن را نه یک کشور انگلیسی زبان بسیاری از مردم محلی صحبت می کنند زبان انگلیسی). این صعود از شماره 7 نقطه از یک سال قبل.

Tricia Pimental, 69 که نقل مکان کرد و در آنجا از یوتا به تازگی گفته MarketWatch که زندگی در پرتغال است که “همه چیز در مورد خانواده, مواد غذایی و سرگرم کننده” — و قیمت…. زندگی بین المللی تخمین می زند که یک زن و شوهر می تواند یک زندگی خوب در $2,200 یک ماه; Tricia را برآورد شد در مورد همان. قدرت پردازش دیگر از این شبه جزیره ایبری کشور: این یکی از صلح آمیز ترین در جهان است و به عنوان مسافرت و تفریح می نویسد: یک “پویایی است که احساس تازه و متمایز” و همچنین “در طول سال آب و هوای معتدل.”

پاناما در زمان شماره 2 نقطه در لیست نمرات بالا برای منافع/تخفیف آن به بازنشستگان (آن pensionado برنامه فراهم سالمندان تخفیف بر روی همه چیز از سرگرمی به قطار و اتوبوس کرایه رستوران ها و نسخه ها) و سهولت در گرفتن ویزا و اقامت. پاناما نیز نسبتا امن با هزینه های پایین زندگی و مراقبت های بهداشتی مناسب و معقول.

زمانی که MarketWatch مصاحبه مریم تفت 63 که به تازگی به کشور از ماساچوست او raved در مورد تجربه خود را در شهر بقوت: “این یک محل زیبایی وصف ناپذیر و فرهنگ پیچیده و پر جنب و جوش” او گزارش شده است. “این یک شهر خواب آلود در کوه وجود دارد, فرهنگ و هنر, پرنده نگری, قایقرانی, پیاده روی, رستوران ها با سرآشپزها از سراسر جهان — این یک foodie بهشت. بسیار وجود دارد در اینجا.”

10 تا از بهترین کشورها برای بازنشسته در خارج از کشور
1. پرتغال
2. پاناما
3. کاستاریکا
4. مکزیک
5. کلمبیا
6. اکوادور
7. مالزی
8. اسپانیا
9. فرانسه
10. ویتنام

به رتبه این کشورها مجله خواسته خود خبرنگاران و در زمین کارشناسان در 24 کشور مختلف برای رای دادن به کشورهای خود بر مسکن, مزایای/تخفیف ویزا/اقامت سهولت استفاده در توسعه آب و هوا, بهداشت و درمان, حکومت, هزینه های زندگی و عوامل دیگر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>