که در آن من باید بازنشسته؟: من 66 دریافت $26,300 یک سال در امنیت اجتماعی و می خواهید به زندگی می کنند در یک شهر کوچک توسط اقیانوس — تا جایی که من باید بازنشسته ؟

عزیز MarketWatch,

من 66 مجرد و امید به بازنشستگی ، من در حال حاضر در کانکتیکات زندگی می کنند که در آن مالیات بسیار بالا و به دنبال کمتر از گران قیمت و محل آن نیز گرمتر است.

من دارایی های نقدی در حدود $900,000 و شاید یکی دیگر از $200,000 در حقوق صاحبان سهام در خانه من (اما من ممکن است بخواهید به نگه داشتن خانه برای اجاره درآمد). من می خواهم من منبع اصلی درآمد بازنشستگی به من امنیت اجتماعی از حدود 26,300 یک سال است.

من می خواهم به سفر, بنابراین من نمی خواهم به صرف مقدار زیادی در مسکن و من می خواهم یک شهر کوچک بیش از 30 دقیقه از اقیانوس اطلس است. من همچنین می خواهم یک شهر که دو ساعت یا کمتر با ماشین از فرودگاه بین المللی. آن را بزرگ خواهد بود اگر آن شهر دارای یک کالج یا دانشگاه و/یا مخلوط جمعیت از جمله بازنشستگان. هر گونه ایده ها ؟

با تشکر از شما
MAM
—————————————–عزیز MAM,

شما بخشی از یک روند بزرگ: مردم heck از غرب برای ارزان زندگی و آب و هوای گرمتر — بسیاری از آنها را به جنوب. و در حالی که از جنوب به جنبه های منفی آن مانند سوزان سامرز, شما قطعا قادر به پیدا کردن یک کاهش هزینه های زندگی و عمدتا خفیف آب و هوا برای بسیاری از ماه های سال و مقدار زیادی از مواد غذایی خوب و فرهنگ است.

تعجب که در آن به صرف سال های طلایی خود را? ایمیل Catey تپه در [email protected] با لیست خواسته های خود را و او را توصیه نقاط برای شما. نامه ممکن است ویرایش شده برای وضوح و طول. نگاه برای MarketWatch خواننده پیشنهادات خود را در نظرات.

که گفت:, آن ممکن است یک بیت از یک مبارزه برای زندگی تنها در امنیت اجتماعی خود را — حداقل اگر شما می خواهید یک فوتی و فوری شهر از سمت راست توسط ساحل. اما اگر شما نیز به گرفتن برخی از درآمد اجاره از خانه خود را, شما باید قادر به آن را انجام دهد در حالی که همچنین با استفاده از برخی از پس انداز خود را برای سفر. که در اینجا برخی از نقاط مقرون به صرفه در نزدیکی اقیانوس است که باید به دیدار با بسیاری از معیارهای خود را.

نخل ساحل فلوریدا.

iStock

یک دیوار در امتداد ساحل در فلوریدا در نزدیکی پالم کست.

Nestled بین سنت آگوستین و شهر ساحلی دایتونای این under-the-رادار فلوریدا بازنشستگی نقطه — که نشسته روی 70-به علاوه مایل از کانال ها و Intracoastal آبراه — ثابت می کند که “فلوریدا هنوز هم می توان ارزان قیمت جایی برای زندگی” آنت فولر سردبیر که در آن به بازنشسته مجله می گوید MarketWatch.

هزینه زندگی تقریبا به طور متوسط در ایالات متحده متوسط خانه در پالم کست در اطراف هزینه $215,000 (با مالیات بر املاک است که پایین تر از میانگین ایالات متحده) و متوسط اجاره یک آپارتمان یک خوابه است تحت $1,000 با توجه به Sperling بهترین مکان است. (فولر می افزاید که وجود دارد این است که “بسیاری از ترکیبات فعال و بالغ مسکن” در منطقه است.) یکی دیگر از جوشیدن در فلوریدا: شما می خواهید برای جلوگیری از مالیات بر درآمد.

ساکنان اغلب به این منطقه می آیند برای اقیانوس اطلس در سواحل اما در پالم کست آنها پیدا کردن مقدار زیادی از فعالیت بیش از حد از جمله “, تنیس, گلف, pickleball و حتی بانوان,” فولر می گوید. پالم کست بیش از 125 مایل پیاده روی و دوچرخه سواری در مسیرهای همچنین ماهیگیری و قایقرانی است. و تماشای پرنده است همچنین محبوب در اینجا به خصوص در سنت جو گردشگاه و پارک خطی.

مرتبط با: افرادی که در ساحل زندگی می کنند به طور معمول شادتر از کسانی که نمی

چیزهای دیگر برای چک کردن لیست خود را وجود دارد مقدار زیادی از هموطنان بازنشستگان در اینجا و شما می توانید به دیتونا فرودگاه بین المللی در کمی بیش از نیم ساعت با ماشین.

در حال حاضر برای برخی از جنبه های منفی: تابستانهای گرم و مرطوب وجود دارد خطر طوفان و برخی از ساکنان شکایت در مورد رشد سریع و خاطره این منطقه است. به علاوه اگر شما می خواهید برای کاهش هزینه های بیشتر وجود دارد مکان های ارزان تر به بازنشسته در دولت آفتاب (به خصوص اگر شما مایل به نگاه داخلی).

با شماره های:
جمعیت: 82,350
ژانویه پایین/جولای بالا: 45°F/90°F
منبع: Sperling بهترین مکان

————————————–Summerville, S. C.

iStock

در نزدیکی چارلستون یک قرعه کشی برای ساکنان Summerville, S. C.

این شهر کوچک حدود 25 مایل از چارلستون به تازگی فرود در فوربس ” فهرستی از بهترین مکان ها برای بازنشسته با انتشار برجسته آن زمستان های بالاتر از متوسط هوایی با کیفیت پایین, نرخ جرائم جدی و “کافی پزشکان سرانه.”

بیشتر چه, آن را مقرون به صرفه: هزینه زندگی است “در میانگین ملی” فوربس یادداشت و امنیت اجتماعی درآمد مشمول مالیات نیست در کارولینای جنوبی است. متوسط خانه می تواند برای حدود $215,000 با ملک مالیات پایین تر از ایالات متحده آمریکا به طور متوسط. برای اجاره یک آپارتمان یک خوابه به طور متوسط کمتر از $1000 در ماه است.

Summerville است قابل توجه برای آن سبز است. خیابان های آن به انتظارنشسته بودند با زرق و برق دار azaleas و قوی سنبه. همچنین سرشار از تاریخچه: بخشی از این شهر در ملی ثبت اماکن تاریخی. و مقدار زیادی از آن در جنوب و طعم به اطراف: Summerville ادعا می شود زادگاه چای شیرین و جنوبی زندگی می کنند به تازگی نوشت: از آن: “دو بهترین مکان در جهان برای لذت بردن از چای شیرین در تابستان امسال عبارتند از: 1. خود ایوان جلو و 2. Summerville, South Carolina.” به علاوه شما به چارلستون که مشهور است برای آن مواد غذایی بسیار عالی و قوی فرهنگ دارای یک فرودگاه بین المللی است و یک شهر دانشگاهی.

بزرگترین حرکت نزولی برای شما ممکن است که شما کمی بیش از مورد نظر خود را نیم ساعت از محبوب سواحل اقیانوس اطلس (برای مثال حماقت ساحل در حدود یک درایو 45 دقیقه از Summerville). اما شاید نزدیکی به چارلستون و نسبی Summerville را تشکیل می دهند.

با شماره های:
جمعیت: 49,000
ژانویه پایین/جولای بالا: 35°F/90°F
منبع: Sperling بهترین مکان

—————————————Ga., منطقه

iStock

یک خانه در نیوبرانزویک.

در حالی که سنت سیمون Jekyll جزیره و دریا جزیره (که به اصطلاح طلایی جزایر) جلب بیشترین توجه در منطقه نیوبرانزویک — سرزمین اصلی دروازه به کسانی سلیمان — به شما می دهد دسترسی به سواحل شگفت انگیز در کسری از هزینه. هزینه زندگی به طور قابل توجهی کمتر از متوسط در ایالات متحده با متوسط خانه بود برای کمتر از $140,000. امنیت اجتماعی درآمد معاف از گرجستان درآمد دولت مالیات است.

مرکز شهر نیوبرانزویک آن شناخته شده است تاریخی ویکتوریا دوران معماری (آن نام یک خیابان اصلی شهر توسط National Trust for Historic Preservation) و بیش از یک دوجین تاریخی مربع. به علاوه شما یک دانش سطحی از مغازه های محلی, هنر, گالری, رستوران ها و بیشتر در این شهر در حدود 16000 نفر — و همچنین اجرای برنامه در تاریخی ریتز تئاتر.

فعالیت در فضای باز مانند تماشای پرنده بزرگ در اینجا به عنوان Brunswick احاطه شده توسط آب شور باتلاق است. و جزایر طلایی مشهور هستند برای گلف و مایل از سواحل است. به علاوه جزایر طلایی منحصر به فرد پرنیان — یک “ترکیب تشریفات و پایین صفحه اصلی سهولت” مسافرت و تفریح می نویسد. و که در آن به بازنشسته مجله ذکر شده که Brunswick/طلایی جزایر در میان آن جایی که-به-بازنشسته میدارد می نویسد: منطقه: “بر خلاف نمونه توریستی شرق مربی شهرهای ساحل گرجستان نیوبرانزویک و جزایر طلایی بیشتر متین با تمرکز بر حفظ.”

نیوبرانزویک نیز یک شهر دانشگاهی — دانشکده ساحلی گرجستان است که در اینجا — که تقریبا یک ساعت از جکسون ویل فلوریدا., که دارای یک فرودگاه بین المللی و وجود یک بیمارستان در شهر (جنوب شرقی گرجستان سیستم بهداشت و درمان).

یک حرکت نزولی این است که جرم و جنایت در اینجا این است که بالاتر از متوسط (اگرچه از نظر آماری امن تر محله و شهرک در منطقه برای زندگی در, به عنوان شما می توانید از این نقشه).

با شماره های:
جمعیت: 16,000
ژانویه پایین/جولای بالا: 42°F/91°F
منبع: Sperling بهترین مکان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>