که در آن ما coronavirus نقاط داغ?

نیویورک باقی مانده است مرکز برای coronavirus موارد در ایالات متحده با بیش از 1500 کشته و بیش 38,000 موارد تایید شده اما کارشناسان هشدار می دهند بسیاری از دیگر شهرها و ایالات متحده به سرعت در حال تبدیل شدن به نقاط داغ برای شیوع.

در حالی که شهر نیویورک را می بیند سنبله در hospitalisations شهرستانها عمده در ایالات لوئیزیانا, ایلینوی, میشیگان و فلوریدا دیده اند یک افزایش در تعداد موارد است. که در علاوه بر این به شهرها و ایالات متحده در سواحل غرب بودند که تحت تاثیر شیوع.

بیشتر:

مقامات هشدار می دهند این احتمال وجود دارد که در نیویورک خواهد بود نه تنها coronavirus کانون در آمریکا با مقامات ایالات متحده پیش بینی است که این بیماری همه گیر می تواند کشتن بیش از 100 ، 000 در ایالات متحده

در اینجا نگاهی به برخی از ما نقاط داغ در خارج از نیویورک:

دیترویت

خانه ما صنعت خودرو و یکی از بزرگترین شهرستانها در میشیگان دیترویت مواجه رکود اقتصادی برای سال به عنوان تولید خودرو خارج از کشور نقل مکان کرد.

منطقه شهری دارای جمعیت بیش از چهار میلیون و یک نرخ فقر از 35 درصد تقریبا سه برابر میانگین ملی است. دیترویت نیز یک جمعیت بی خانمان که مقامات می گویند این است که به خصوص در معرض خطر.

میشیگان تا به حال نزدیک به 6,500 تایید coronavirus موارد به عنوان در مارس 31, با حداقل 1800 نفر از کسانی که و 50 و میر گزارش در دیترویت.

در حالی که فرماندار میشیگان گرچن Whitmer گرفته است فعال مراحل اوضاع هنوز وخیم.

“در این زمان مسیر دیترویت است که متاسفانه حتی بیشتر تند تر از نیویورک” دکتر تینا Chopra, پزشکی, مدیر پیشگیری از عفونت و بیمارستان اپیدمیولوژی در دیترویت مرکز پزشکی به نقل از به نقل از آسوشیتد پرس.

شیکاگو

بزرگترین شهر در ایالت ایلینوی چهره بسیاری از مسائل مشابه به عنوان شهر نیویورک و شیکاگو coronavirus آمار شروع به رنگ وخیم تصویر.

A ventilator is displayed during a news conference, Tuesday, March 24, 2020 at the New York City Emergency Management Warehouse, where 400 ventilators have arrived and will be distributed. Gov. Andre

هواکش در تامین کوتاه مدت هستند اما به شدت مورد نیاز [علامت Lennihan/AP Photo]

موارد را به ضرب گلوله در ایالت ایلینوی با 73 کشته و بیش از 5000 مورد از مارس 31. حداقل 2000 از آن موارد تایید شده در شیکاگو یکی از بزرگترین شهرستانها در ایالات متحده آمریکا با جمعیت شهری بیش از 9,500,000.

مقامات از جمله کسانی که در آمریکا گارد ملی و ارتش سپاه مهندسین در حال کار برای راه اندازی اورژانس بیمارستان. McCormick Place, بزرگترین مرکز کنوانسیون در ایالات متحده در حال حاضر تبدیل شده است.

فرماندار ایلینوی JB پریتزکر گفت: در coronavirus جلسه که بسیاری از مدل های او دیده می شود نشان می دهد “که ما خواهید بود در اوج و زمانی در آوریل … ما هنوز به آن”.

New Orleans

لوئیزیانا توسعه coronavirus موارد سریعتر سرانه بیش از کشورهای دیگر به گفته مقامات وجود دارد و هیچ شهری در کشور شده است ضربه سخت تر از نیواورلئان.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعطا لوئیزیانا فدرال فاجعه اعلامیه مارس 24. لوئیزیانا تا به حال بیش از 5000 موارد گزارش شده با 39 و میر در 31 مارس است.

وجود دارد 1,480 موارد در نیواورلئان به عنوان آخرین بروز رسانی در 30 مارس. در مقام عنوان کرد و گفت: 86 نفر در این شهر درگذشت COVID-19 بیماری که coronavirus باعث می شود.

New Orleans, چهره بسیاری از مسائل مشابه به عنوان دیترویت. آن نرخ فقر حدود 25 درصد با توجه به رفاه اطلاعات یک وب سایت است که کمک می کند تا مردم در پیدا کردن مزایای.

Drive-through testing facility for the coronavirus disease (COVID-19) in New Orleans A staff member of Odyssey House Louisiana (OHL)

عضو هیات اودیسه خانه لوئیزیانا (OHL) اجرا می شود که یک درایو-از طریق آزمایش سایت برای بیماری کروناویروس (COVID-19) امواج به عبور وسایل نقلیه به تلاش برای هشدار به جامعه در مورد تست گرفتن محل در OHL در New Orleans, لوئیزیانا [کاتلین فلین/رویترز]

این ارنست M Morial مرکز کنوانسیون در نیواورلئان تبدیل شده است به اورژانس بیمارستان با 1000 تخت و ظرفیت بیشتر در صورت نیاز.

این شهر همراه با دیترویت, هایلایت شده را به عنوان دلیلی برای نگرانی توسط دکتر Anthony Fauci, رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی که تبدیل به یک نماد ثبات در ایالات متحده است.

“این یک کوچکتر شهرستان بدیهی است به طوری که آنها نمی تواند کاملا قابل مقایسه است. اما پویایی شیوع در نیواورلئان هستند نگران کننده”, Fauci گفت: در 30 مارس.

جنوب فلوریدا

فرماندار فلوریدا ران DeSantis صادر کرده stay-در-خانه سفارش برای بخش جنوبی خود دولت به عنوان تعدادی از coronavirus موارد رشد می کند.

سفارش بر چهار شهرستان – Broward, Miami-Dade, پالم بیچ و مونرو – که بیش از نیمی از دولت 5,000 موارد با توجه به رسانه های محلی.

مسافران ورود دولت از Louisana و یا شهر نیویورک باید قرنطینه برای 14 روز.

فرماندار برگزار کرده است در صدور ایالت پناهگاه در محل سفارش با این استدلال که این ویروس به طور نامتناسبی تحت تاثیر شرقی بخشی از دولت است.

در حالی که این شهرستانها در حال طراحی نگرانی هر جمعیت مرکز در معرض خطر است با توجه به ماهیت این ویروس مقامات می گویند.

مقامات همچنان به تشویق اجتماعی فاصله گرفتن و نگه داشتن سفر در خارج از خانه به حداقل برساند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>