هنگامی که محرک چک فرستاده می شود ؟ در اینجا چگونه به مطمئن شوید که شما

چک برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها یک بخش کلیدی از 2.2 تریلیون دلار محرک لایحه شروع خواهد شد نورد در اوایل هفته آینده.

که پول نمی تواند به زودی به اندازه کافی برای بیش از 16 میلیون نفر که به طور ناگهانی از کار و هر کس دیگری که نگرانی در مورد چگونه به پرداخت صورتحساب خود را اجاره و مقاومت در برابر coronavirus اقتصادی با یورش.

سرویس درآمد داخلی را ارسال 1200 دلار پرداخت به افراد با درآمد ناخالص تنظیم زیر $75,000 و $2,400 برای ازدواج, ارتباط جنسی, پر کردن مالیات به طور مشترک که درآمد زیر $150,000. دولت را نیز پرداخت 500 $به ازای هر فرزند واجد شرایط.

پرداخت — به طور رسمی لقب “تاثیر اقتصادی پرداخت” — کاهش بالای $75,000/$150,000 آستانه و در نهایت در $99,000 برای indviduals و $198,000 برای زوج های متاهل.

پول خواهد شد به نظر می رسد به طور خودکار در حساب بانکی خود را اگر IRS اطلاعات حساب خود را در فایل قبلی از سال مالیاتی. اگر IRS نمی کند در حال حاضر اطلاعات حساب خود را و یا اگر شما نمی فایل مالیات در سال 2018 یا 2019 شما می توانید اطلاعات خود را در این وب سایت.

“تاثیر اقتصادی پرداخت توزیع خواهد شد به صورت خودکار برای بسیاری از افراد با شروع هفته آینده” IRS در روز جمعه گفت. این سازمان گفت: این امر راه اندازی یک ابزار ردیابی به نام “من پرداخت” توسط مارس 17. این ابزار به مردم یک ایده در زمانی که آنها می توانید انتظار سپرده و یا یک بررسی در پست IRS گفت.

IRS جمعه اعلام نمی کنید به جزئیات در آن جدول زمانی برای کاهش چک های, اما در اینجا یک برآورد جدول زمانی با توجه به قانونگذاران فدرال به هفته گذشته است.

• IRS در حال برنامه ریزی برای ارسال یک موج اول این هفته شروع می شود که آوریل 13, با توجه به سرعت و یک جدول زمانی از خانه راه و وسیله کمیته.

اقتدار مالیاتی را انتقال 60 میلیون پرداخت از طریق واریز مستقیم با استفاده از اطلاعات بانکی آن را در فایل برای مالیات دهندگان را تا سال 2018 یا 2019, اظهارنامه مالیاتی, جدول زمانی گفت.

که موج را شامل امنیت اجتماعی گیرندگان که ثبت اظهارنامه مالیاتی و شامل پرداخت مستقیم اطلاعات بر روی خود را برمی گرداند با توجه به خانه راه و روش’ برآورد جدول زمانی.

• موج دوم را به تامین اجتماعی دریافت کنندگان که فایل 2018 یا 2019 گرداند و دریافت منافع خود را از طریق واریز مستقیم.

• در اوایل ماه مه IRS شروع خواهد شد پستی کاغذ چک به خانواده ها در نرخ از 5 میلیون در هر هفته است. مقاله بررسی خواهد شد برای اولین بار به خانواده ها با بالاترین درآمد ناخالص تنظیم و در ادامه به سمت بالا.

آن می تواند تا 20 هفته به ایمیل تمام کسانی که چک با توجه به خانه راه و روش’ جدول زمانی.

محرک لایحه اختصاص داده است $290 میلیارد به پرداخت های مستقیم. متوسط پرداخت خواهد شد $1,523 هر خانوار با توجه به محاسبات از مالیات بر پایه یک راست متمایل فکر می کنم تانک.

این مهم است به یاد داشته باشید مردم هنوز واجد شرایط برای دریافت یک محرک چک کنید حتی اگر آنها واصل نشده مالیات است. ممکن است کسی نیست فایل فدرال مالیات اگر آنها را کمی بیش از حد پول به گزارش. برای مثال تک filers درآمد زیر $12,200 سال گذشته و ازدواج زوج های کسب درآمد $24,400.

پرداخت خواهد شد به هر کسی که یک شهروند ایالات متحده یا مقیم بیگانه که دارای یک مدرک معتبر شماره امنیت اجتماعی نمی تواند ادعا به عنوان یک وابسته به دیگری مالیات دهندگان و مطابق با الزامات درآمد.

افرادی که واصل نشده مالیات می تواند خود را ارسال کنید اطلاعات حساب بانکی برای ثبت نام پرداخت. این لینک را می توان در اینجا یافت نشد.

به عنوان چک در مورد آمار حساب های اجرای قانون مقامات نگران کلاهبرداران در حال رفتن به سعی کنید به حمله با چنگال.

IRS هرگز تماس های متنی, ایمیل, و یا رسیدن به مصرف کننده از طریق رسانه های اجتماعی به آن می گویند نیاز به اطلاعات بیشتر به فرایند پرداخت. همان می رود برای بانک ها و اتحادیه های اعتباری. کارشناسان می گویند آن دسته از موسسات مالی نمی خواهد تماس با مشتریان درخواست حساس اطلاعات بانکی — از آنجا که آنها در حال حاضر آن را داشته باشد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>