چه ارزش پخش: آنچه ارزش جریان در ماه فوریه ؟ ‘شکارچیان,’ جدید ‘Narcos” و “همه پسران’ عاقبت برای شروع

از آن زمان به برخی از انتخاب های دشوار در مورد آنچه شما می خواهید به پرداخت هزینه برای.

پس نسبتا آهسته ژانویه, جریان, گزینه های فراوان خواهد شد در ماه فوریه با هر عمده خدمات راه اندازی در حداقل یکی باید ببینید سری جدید. بنابراین بودجه فکر جریان بینندگان باید انتخاب کنید: آن را رام-coms یا جاسوس ؟ Sci-fi یا کمدی?

به عنوان این ستون است که قبلا ذکر شد مصرف کنندگان می تواند استفاده کامل از بند ناف-برش با سرمایه گذاری در توانایی اضافه کردن و رها کردن جریان خدمات هر ماه و تمام طول می کشد این است که خوب برنامه ریزی و زمان بندی. به یاد داشته باشید یک چرخه صدور صورت حساب شروع می شود زمانی که شما ثبت نام نه لزوما در ابتدای هر ماه.

مصرف کنندگان همچنین می توانید با استفاده از معاملات به صورت رایگان جریان محاکمات به عنوان دیزنی و اپل در تمرکز خاص بر ساختمان مشترک پایگاه های به جای رشد درآمد (برای زمان حداقل). شما هرگز نمی خواهید برای دریافت یک معامله بهتر از رایگان و ارائه می دهد نمی خواهد آخرین برای همیشه لطفا برای.

دفعات بازدید: چگونه به دیزنی+ تلویزیون اپل+ آمازون نخست تصویری یا Netflix بکشد برای ‘رایگان’ — و چه به دانستن قبل از شما ثبت نام

رایگان امکانات به کنار وقتی که آن زمان برای تصمیم گیری که در آن خود را به اشتراک دلار باید به چه ارزش جریان در اینجا خواهد بود برای کمک به. ما رای هر یک از عمده خدمات جریان هر ماه به عنوان یک “بازی” “مکث” و یا “توقف” شبیه به سرمایه گذاری تحلیلگران رتبه بندی خرید و نگهداری و فروش و انتخاب بهترین محتوا است که کمک خواهد کرد که شما را ماهانه خود را به تصمیم گیری.

در اینجا نگاهی به آنچه در آینده به بخش های مختلف خدمات جریان در فوریه سال 2020 و آنچه واقعا ارزش هزینه اشتراک ماهانه.

Netflix بکشد ($8.99 یا $12.99 قیمت یک ماه)

Netflix در حال آمدن است در ماه فوریه با فصل جدید از سه تا از بهترین سری و یک تعداد انگشت شماری از صبرانه انتظار جدید ارائه شده است.

در حالی که کمدی رومانتیک را تا حد زیادی کم رنگ از سینما Netflix NFLX, -0.74% دو برابر شده را در تلاش خود را در نوع و راه اندازی خواهد شد عاقبت به یکی از موفق ترین اصلی فیلم 2018 دبیرستان رام-com “همه پسران من دوست داشتم قبل از” فقط در زمان برای روز ولنتاین. “به تمام پسران: P. S. I Still Love You” (Feb. 12) می بیند لارا ژان (لانا شاهرخ) رو به یک مثلث عاشقانه پاره بین در حال حاضر-واقعی پسر پیتر (نوح Centineo) و له جان آمبروز McClaren (اردن فیشر) که در تصویر. اصلی بود یک ضربه سر و صدا به خصوص با نوجوانان و پیگیری خواهد شد به احتمال زیاد به دنبال کت و شلوار. اما بزرگسالان نباید ترس به نظر می رسد شیرین و جذاب و cozily یادآور John Hughes فیلم از ’80s در.

جدید سری اصلی “لاک & Key” (Feb. 7) یکی دیگر است که ممکن است با هدف اما بزرگسالان به راحتی می توانید لذت بردن از به عنوان به خوبی. بر اساس محبوب و تحسین منتقدان طنز سری “لاک & کلیدی” مخلوط سحر و جادو, رمز و راز و ترسناک به عنوان سه مصدوم خواهر و برادر حرکت بازگشت به خانواده خود را در خانه آبا و اجدادی و کشف کلید جادویی که باز قدرت — و شیاطین که می خواهید به آنها را متوقف کند. به نظر می رسد مانند سرگرم کننده و هیجان سوار است که اگر درست انجام شود می تواند Netflix بعدی “غریبه همه چیز”-نوع ضربه.

در ضمن سه قطعا بیشتر رشد کرده است تا سری با فصل است. “بابل برلین” (Feb. 28), آلمانی-زبان جرم و جنایت, درام, ممکن است بهترین Netflix سری است که شما هرگز از شنیده می شود. بنا به گزارش گران ترین آلمانی, تلویزیون سری تا به حال ساخته شده, فصل سوم است که در سال 1929 برلین و زیر یک جوان کارآگاه قتل و دوست دختر خود را یک پلیس سریع القلم به عنوان آنها بررسی یک قتل در برلین پر رونق صنعت فیلم در میان افت انجمن فساد و افزایش جزر و مد از نازیسم. این یک دیدنی ترکیبی از رمز و راز و درام تاریخی است که گاهی می شکند به اسراف کاباره سبک آهنگ-و-رقص اعداد. پرش پیش رو چندین دهه و نیمی از دنیا “Narcos: مکزیک” (Feb. 13) بازده برای فصل دوم در سال 1980 مکزیک با دیگو لونا به عنوان در زندگی واقعی شخص مهم در میان یکدسته مواد مخدر میگوئل فلیکس گالاردو. Scoot McNairy می پیوندد بازیگران به عنوان یک عامل DEA قصد عدالت و انتقام در برابر گوادالاخارا کارتل پس از قتل وحشیانه آمریکا عامل این کاربر Camarena. این سری فراهم می کند که نه تنها تعلیق اما زمینه در دهه های طولانی جنگ با مواد مخدر. و پریدن از پیش رو چندین قرن و بسیاری از جهان دور, sci-fi سری “تغییر کربن” برای فصل دوم در فوریه. 27. فصل 2, مربوط به اینده, جرم, هیجان انگیز را ببینید شخصیت تاکشی Kovacs ساکن بدن از آنتونی مکی به جای جوئل کینامن (داستان بلند اما اساسا یک آگاهی را می توان به هر یک از بدن در آینده). Kovacs خاموش است زمین این زمان در اطراف, در دور هارلان را در جهان ردیابی کردن خود از دست مربی/عاشق. اگر آن را هر چیزی مانند فصل 1 انتظار ذهن خم plotlines و تعداد زیادی (مانند بسیاری) از بلاعوض جنسی و خشونت است.

ببینید: اینجا همه چیز در آینده به Netflix در فوریه سال 2020 — و چه ترک

یک زن و شوهر از دیگر فوریه سری از توجه داشته باشید: “ملکه سونو” (Feb. 28), آفریقای جنوبی, هیجان انگیز — و Netflix را اولین سری اصلی — در مورد یک زن جاسوسی (مروارید Thusi) که جنگ بد در حالی که مرور پیچیده زندگی شخصی. این صدا نیست, به ویژه, اصلی, اما قطعا می تواند ارزش یک نگاه. و اگر شما گرسنه برای مواد غذایی داغ یک فصل جدید از “آشپز نشان می دهد” در حال آمدن است Feb. 19 با بازیگر/کارگردان Jon Favreau و آشپز روی چوی کاوش یاوه سرایی کردن-ارزش مواد غذایی در سراسر کشور با دلچسب نفر از مهمانان مشهور.

بازی مکث و یا متوقف می شود ؟ کاملا بازی. فوریه خواهد بود فوق العاده ماه برای Netflix با چیزی برای همه.

دیزنی+ ($6.99 یک ماه)

دیزنی قطع +0.94% نگه داشتن است “جنگ ستارگان” شتاب رفتن پس از موفقیت های اخیر از “این Mandalorian” سری و جعبه-دفتر آمار “Star Wars: The Rise of اسکای واکر” با بسیار پیش بینی نهایی فصل از “جنگ ستارگان: جنگ های کلون” (Feb. 21). پس از شش فصل در کابل — که آخرين پخش راه برگشت در سال 2014 — سری محبوب متحرک حرکت می کند آن فصل هفتم به دیزنی+. سری تواریخ ماجراهای جوان Anakin اسکای واکر و Obi Wan Kenobi همراه با Anakin را padawan Ahsoka Tano با ظاهر توسط فن مورد علاقه های شما مانند Yoda و Darth چکش زدن یا کوبیدن. بله, آن را برای بچه ها اما آن را نیز بسیار سرگرم کننده برای بزرگسالان است.

یکی دیگر از انیمیشن نشان می دهد از “جنگ ستارگان” جهان دوم و نهایی فصل از “جنگ ستارگان: مقاومت” که به پایان رسید و اجرای آن در کانال دیزنی در ماه ژانویه نیز به دیزنی+ on Feb. 25. که شما باید به حل و فصل خود را “جنگ ستارگان” برای رفع حالی که فصل آینده از “Mandalorian” نیست و انتظار می رود تا پایان سال آینده live-action Obi-Wan Kenobi سری, بازیگران, Ewan McGregor است و تاخیر در تولید.

پشت بر روی زمین دیزنی+ را نیز راه اندازی اصلی فیلم: “Timmy شکست: اشتباه شد” (Feb. 7). کمدی بر اساس محبوب کودکان سری کتاب در مورد سخت آب پز 11-year-old کارآگاه است که به حل رمز و راز خود را با خرس قطبی sidekick و به نظر می رسد بسیار عجیب و غریب و بزرگ است.

دیگر مارس اضافات شامل 1993 coming-of-age کلاسیک “The Sandlot” و سال گذشته متحرک ضربه عاقبت “داستان اسباب بازی 4.”

بیشتر از هر چیز دیگری در آینده به دیزنی+ در فوریه سال 2020

بازی مکث و یا متوقف می شود ؟ بازی. بچه های خود را احتمالا می خواهید دیزنی پشت فروشگاه به هر حال و اضافات از “کلون” و “Timmy شکست” باید ارزش پرداخت برای. نکته: حتی اگر شما لازم نیست که کودکان و نوجوانان این ماه شده احتمالا ارزش پرداخت برای.

آمازون نخست تصویری ($12.99 قیمت یک ماه)

Amazon.com’s AMZN, +0.51% نخست تصویری تنها یک سری جدید در فوریه, اما آن را یکی از بزرگ است.

“شکارچیان” اجرایی تولید شده توسط Jordan Peele رول کردن Feb. 21 بازیگران Al Pacino به عنوان رهبر یک گروه از نازی ها شکارچیان در سال 1977 در شهر نیویورک که کشف کادر بازمانده از جنگ جهانی دوم دوران مقامات آلمانی زندگی مخفیانه در آمریکا و توطئه را در مورد رایش چهارم. در یک کلام: انتقام خونین تحقیق و بحث. آمازون دارای یک رکورد از قرار دادن سری عمل که نیست اما فقط به اندازه کافی خوب بود و سرگرم کننده (“جک رایان” “هانا”). این باید یکی دیگر. که نمی لذت بردن از تماشای نازی ها دریافت whacked?

بهترین غیر آمازون سری اصلی اضافه شده برای فوریه “همتای” (Feb. 1) که در اصل پخش به صورت دو فصل در Starz به عنوان جرم جنایی چند از بینندگان. این بلند پروازانه جاسوسی, هیجان انگیز, مجموعه, مدرن روز در برلین دهه پس از یک گذرگاه مخفی به جهان متناوب کشف شده است با دو جهان در حال حاضر برابر یکدیگر بازمی گردد در جنگ سرد. J. K. Simmons ستارگان در دو نقش به عنوان یک خفیف ادب تحلیلگر در یک جهان و یک سخت به عنوان ناخن قاتل در تلاش برای کشف و جلوگیری از آشکار توطئه است. آن را یکی از بهترین سری در تمام تلویزیون در سال های اخیر و آن را به خوبی به ارزش چک کردن.

دیگر مارس نکات برجسته عبارتند از: خانوادگی, کمدی/درام “خداحافظی” (Feb. 12) این فیلم که Awkwafina برنده بهترین بازیگر زن گلدن گلوب.

برای اطلاعات بیشتر: در اینجا چه چیزی در حال آمدن به آمازون نخست تصویری در فوریه سال 2020

بازی مکث و یا متوقف می شود ؟ دشوار اما قابل تامل است. اگر “شکارچیان” و/یا “همتای” به نظر می رسد مانند چیزی که شما پس از آن که می تواند یک اشتراک ارزشمند خود را. اما اگر شما به بازی جاسوسی, ممکن است آن را به ارزش نگه داشتن و صرفه جویی در پول خود را برای یک ماه دیگر.

Hulu ($5.99 یک ماه یا $11.99 بدون تبلیغات)

اگر شما همه زمان بالا-5 لیست Hulu فوریه منتشر شده است “High Fidelity” راه اندازی مجدد سری (Feb. 14) بدون شک خواهد بود شماره 1 با یک گلوله. دو دهه پس از John Cusack ستاره دار در سال 2000 فیلم اقتباسی از Nick Hornby را 1995, رمان, رکورد صاحب فروشگاه و غارت بازگشته است — با پیچ و تاب است که این زمان در اطراف, دستبرد زدن یک زن است. Zoë Kravitz — که در زندگی واقعی با مادر, Lisa Bonet, بازی های برگزار شده از یک خواننده که به قلاب تا با راب در فیلم — نقش بخت برگشته-در-love pop-music-وسواس راب که پایین در افسردگی پس از خرد کردن فروپاشی و تصمیم می گیرد به او تماس بگیرید exes برای دیدن به همین دلیل او را “محکوم به رد می شود.” رام-com escapades امدن. وجود دارد امید زیادی برای این سری است اما این یک بیت از یک ناامیدی. آن را کاملا شبیه به فیلم را به دقیق گفت و گو در برخی موارد هر چند آن را موفق ترین زمانی که طرح دستگیر میشوند از مواد اصلی است. اما اغلب آن را mopey و احساس می کند مجبور و خود آگاه است. استخوان از یک نمایش خوب وجود دارد و بازیگران در حمایت اغلب دزد, هاردکور, Parker Posey با شکوه است ظاهر مهمان) اما در پایان “High Fidelity” احساس می کند مانند بسیاری از حیف و میل بالقوه است.

Hulu را نیز راه اندازی sci-fi موسیقی سریال “مدینه فاضله می افتد” (Feb. 14) که در آن یک گروه از نوجوانان در آینده dystopian استفاده از قدرت موسیقی و رقص برای کشف حقیقت در مورد گذشته خود را — و مشتعل تغییر به سوی یک آینده امیدوار. 10-قسمت سری ویژگی های موسیقی Kendrick Lamar, the Notorious B. I. G., ریشه و بیشتر و Hulu توصیف آن را به عنوان شامل “تم afrofuturism جوانان فعالیت و محیط زیست آگاهی است.” تاپیک های زیادی برای باز کردن وجود دارد اما باید آن را منحصر به فرد اگر هیچ چیز دیگری.

ببینید: در اینجا چه چیزی جدید در Hulu در فوریه سال 2020 و چه ترک

نیز وجود دارد یک دسته از فیلم های قدیمی تر از آمدن به Hulu فقط در زمان برای روز ولنتاین و یکی می تواند انجام دهد بدتر از یک رام-com ماراتن “بریجت جونز ” دفتر خاطرات”“می گویند هر چیزی”“درباره یک پسر” و “وقتی هری با سالی ملاقات کرد.”

بازی مکث و یا متوقف می شود ؟ مکث. “بالا وفاداری” است meh و انگار نه بسیار دیگری وحشتناکی قانع کننده آینده در ماه فوریه است. هنوز Hulu عظیم فروشگاه هنوز هم ممکن است ارزش آن.

به روز شده با یک mini-بررسی “High Fidelity.”

تلویزیون اپل+ (4.99$در ماه)

همانطور که با بسیاری از نسل اول اپل AAPL +1.17% محصولات تلویزیون+ هنوز هم نیست, ارزش, گرفتن, اما چهار ماه به, جدید, جریان, خدمات, آینده آن است که شروع به نگاه بیشتر و بیشتر دلگرم کننده است.

در اوایل ژانویه سرویس امضا سابق HBO مدیر عامل ریچارد Plepler و منحصر به فرد پنج سال تولید کرد. در حالی که نام او احتمالا آشنا ترین بازی گاه به گاه بینندگان Plepler اجرایی که بسیار زیبا ساخته شده HBO اعتبار شبکه که در آن است امروز greenlighting نشان می دهد از “The Sopranos” برای “بازی تاج و تخت.” بعد از آن در ماه اپل امضا بازیگر جولیا لوئیس-دریفوس که اساسا امی آهنربا و منحصر به فرد چند سال معامله است. خط پایین: اپل جدی در ایجاد یک جریان نیروگاه و شرط بندی است که Plepler و لوئیس-دریفوس را سحر و جادو خود را به جدید نشان می دهد. با سوابق خود که به نظر می رسد مانند یک شرط بسیار خوبی. و آنها خواهید بود پیوست مردمی مانند استیون اسپیلبرگ, جی جی آبرامز و اپرا وینفری که در حال حاضر تلویزیون اپل+ پردازد.

بنابراین لذت بردن از نه نیاز به پرداخت هزینه برای تلویزیون اپل+ برای هم بودن. اما در اینجا یک پیش بینی: در چند سال احتمالا کمتر شما خواهید بود با خوشحالی ثبت نام برای اشتراک.

اپل تنها یک نمایش جدید در شیر برای فوریه به عمد مضحک صدایی “اسطوره ای تلاش: ریون ضیافت” (Feb. 7). این سرویس برای اولین بار مستقیم سریال کمدی ستاره Rob McElhenney (“it’s Always Sunny in Philadelphia”) به عنوان megalomaniacal توسعه دهنده محبوب بازی های ویدئویی. این رو جدی “دره سیلیکون” vibes و تریلر, حداقل, ارائه می خندد.

بازی مکث و یا متوقف می شود ؟ توقف. هنوز هم وجود دارد به اندازه کافی محتوا ارزش پرداخت برای. در عین حال.

فردا همه دسترسی ($5.99 یک ماه یا $9.99 بدون تبلیغات)

“پیشتازان فضا” spinoff “پیکارد,” که راه اندازی در ماه ژانویه گرفتن نظرات خوب اما از شدت بودجه فکر منظر CBS VIAC, +0.76% دسترسی به همه هنوز هم نیست ارزش پرداخت برای. برای بینندگان که می خواهید به تماشای “پیکارد” به ارزش بازی به ادامه برگزاری و ثبت نام برای یک ماه در ماه مارس زمانی که همه قسمت های فصل اول در دسترس خواهد بود برای سریعتر شراب خواری-سازمان دیده بان.

بازی مکث و یا متوقف می شود ؟ توقف. وجود دارد فقط به اندازه کافی برای توجیه یک اشتراک.

مایک مورفی MarketWatch سردبیر سابق تلویزیون وبلاگ نویس که هنوز هم به تماشای بیش از حد تلویزیون است. او را دنبال کنید در توییتر @mmmmurf و یا ایمیل خود را در جریان سوال [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>