چه در آلمان اضطراری coronavirus بودجه ؟

اورژانس هزینه های اقدامات برای مقابله با کروناویروس را پاکسازی مجلس و به احتمال زیاد به قانون امضا شده توسط پایان هفته. اما که در آن پول می رود ؟

وزیر دارایی اولاف شولز معروف گفت: او می تواند خود را “ضد تانک” در تلاش برای محافظت از آلمان از خطرات اقتصادی مطرح شده توسط یک coronavirus shutdown. او اضافی 2020 بودجه در حال حاضر پاک Bundestagand باید مورد تایید مجلس سنا ، Bundesrat در روز جمعه.

جدید هزینه های برنامه های پیش بینی اضافی €156 میلیارد دلار ($169 میلیارد دلار) در دولت جدید بدهی در سال جاری حدود 100 میلیارد دلار بیشتر از می شده اند مجاز تحت آلمان را بدنام سقف بدهی که محدودیت سالانه قرض گرفتن.

اما Scholz است همچنین آزاد کردن یک مراتب بزرگتر مجموع حدود €600 میلیارد دلار است که می تواند مورد استفاده برای ارائه کمک اضطراری برای شرکت های بزرگ در صورت لزوم به طور عمده در قالب دولت با در نظر گرفتن مسئولیت برای وام های پل این شرکت ها ممکن است نیاز به.

در اینجا شکست از آنچه که هزینه های جدید پیش بینی شده است.

فوق العاده پزشکی صرف بودجه برای لباس های محافظ ،

بودجه اضافی افزایش قدرت هزینه های وزارت بهداشت بیش از €3 میلیارد دلار یا حدود 20 درصد این سال است.

این است که به منظور کمک به آلمان به دنبال دو 28,000 تخت های مراقبت ويژه در حال حاضر در دسترس در کشور است.

Deutschland Coronavirus Maßnahmen in Essen (Reuters/W. Rattay)

وزیر بهداشت ینس Spahn بخش نیز با استفاده از بودجه اضافی برای کمک به بیمارستان پوشش هزینه های اضافی نیست و حداقل کسانی که تعلق با برنامه های به تاخیر غیر ضروری عملیات برای چند ماه به آزاد کردن ظرفیت برای coronavirus بیماران.

دولت نیز در کنار دیگر €3.5 میلیارد مختلف مستقیم تلاش ها برای مهار ویروس. این شامل خرید لباس محافظ و ماسک صورت وجوه به سمت تلاش برای پیدا کردن یک coronavirus واکسن اطلاعات عمومی مبارزات کمک برای آلمانی ها در خارج از کشور و آماده سازی برای هر بالقوه کمک نظامی که ممکن است مورد نیاز در صفحه اصلی.

به طور کلی آمادگی بودجه

بودجه اضافی مجموعه کنار بیشتر €55 میلیارد دلار به طور رسمی و بدون تخصیص پول است. وزارت مالیه می گوید این بودجه در دسترس خواهد بود به عنوان-و در عین حال ناشناخته اقدامات و پاسخ به دنبال مبارزه با این بیماری همه گیر. ایده این است که اجازه می دهد تا دولت به قانون انعطاف پذیری بیشتر و با سرعت بیشتری از حد معمول رفتن به جلو.

شاید ممنوعه جدید بودجه تنها فرض کاهش در آلمان 2020 مالیات بر مصرف از 33.5 میلیارد دلار کمتر از 10 درصد از کشور را قبلا پیش بینی شده در کل.

پشتیبانی مستقیم برای کسب و کارهای کوچک و خود اشتغالی

€50 میلیارد دلار بوده است در کنار مجموعه ای از سریع پشتیبانی برای خود اشتغالی و کوچکترین کسب و کار با 10 یا کارکنان کمتر.

خود اشتغالی و کسب و کار با پنج یا کارکنان کمتر خواهد بود واجد شرایط برای وام مستقیم از دولت تا €9,000 بیش از یک دوره سه ماه; شرکت با بین پنج تا 10 نفر از کارکنان اعمال می شود برای €15,000.

Deutschland Coronavirus Kontaktverbot | Friseure müssen geschlossen bleiben (Imago-Images/foto2press/O. Baumgart)

بزرگ نجات بودجه برای شرکت های بزرگتر

بزرگترین هزینه های بالقوه هستند که نگهداری کردن کتاب برای این لحظه و نه بخشی از €156 میلیارد دلار استقراض جدید به طور رسمی costed توسط دولت است.

اقتصادی صندوق تثبیت خواهد شد که قادر به گرفتن بر روی بدهی برای شرکت های که نیاز به وام های پل قادر به صدور تضمین می کند تا €400 میلیارد دلار استقراض.

وام قدرت KfW بانک دولتی توسعه نیز گسترش چشمگیری برای فعال کردن اورژانس وام به شرکت ها با مشکلات جریان نقدی.

یکی دیگر از €100 میلیارد دلار خواهد بود و در کنار مجموعه ای از یک صندوق طراحی شده برای جلوگیری از تصاحب خصمانه بزرگتر شرکت های آلمانی اگر قیمت سهم در ادامه به جست و خیز کردن و قرار دادن آنها در معرض خطر است. در موارد شدید دولت قادر خواهد بود به خرید سهام در عمده کارفرمایان برای جلوگیری از تصاحب با هدف reprivatizing شرکت در تاریخ بعد. یکی واضح نامزد در اینجا می تواند به اثبات می شود, تجاری, شرکت هواپیمایی لوفت هانزا که مبتنی اکثریت قریب به اتفاق آن پرواز.

Lufthansa Streik der Flugbegleiter-Gewerkschaft UFO (Reuters/R. Orlowski)

قوانین مالیاتی نیز در حال تغییر اجازه می دهد تا شرکت ها برای محاسبه چه آنها پرداخت و بعد از آن در سال جای خود را به پرداخت اولیه اقساط بر اساس پیش بینی درآمد به عنوان معمول است. عجز از پرداخت دیون مقررات نیز خواهد شد به طور موقت نرم.

Laxer قوانین اجاره, مزایای, وضعیت اشتغال

با اخراج یک نگرانی عمده در کشور با اجاره بازار املاک در آلمان قوانین در پرداخت اجاره بهینه سازی شده است و حداقل تا پایان ماه سپتامبر.

دلیل عدم پرداخت اجاره بها معتبر خواهد بود و زمینه را برای اخراج برای افرادی که درآمد شده است آمار coronavirus. و مقامات تحت دستورالعمل به “فرض” ارتباط بین کاهش درآمد و همه گیر به جای تعهد در افراد را به اثبات آنها مبتلا هستند. تغییرات ساخته شده بود یک مصالحه به طوری که قانونی و رسمی نیاز به پرداخت اجاره بها دست نخورده باقی می ماند با وجود این به طور موقت ،

الزامات مورد نیاز برای واجد شرایط برای دراز مدت Hartz IV بیکاری و حمایت از کودکان خواهد شد به طور موقت شل به عنوان دولت reckons با تیز چشم انداز مثبت در برنامه های کاربردی. فقط اثبات کوتاه مدت شیب در درآمد به جای نشان دادن معمول شش ماه دوره کفایت خواهد کرد به واجد شرایط.

بودجه اضافی نیز در کنار مجموعه ای از پدر و مادر مجبور به توقف کار و یا کار کمتر است فرزندان خود را دیگر نمی تواند به مدرسه یا مهد کودک.

در نهایت این دولت است که تغییر آن به بازار کار قوانین در یک پیشنهاد برای جلوگیری از ضرر و زیان کار و افزایش انعطاف پذیری. کوتاه از زمان کار در تمرکز خاص — با برنامه به آن را آسان تر برای شرکت ها برای قرار دادن کارکنان در کوتاه زمان ساعت و امن دولت کمک خود را به پرداخت باقی مانده دستمزد. شرکت ها تنها نیاز به نشان می دهد 10 درصد از نیروی کار خود را نه یک سوم به عنوان در حال حاضر تحت تاثیر قرار به منظور واجد شرایط. دولت را پوشش می دهد 60 درصد یا بیشتر از حقوق مردم در کوتاه مدت کار می کنند. تغییر حکومت نیز خواهد شد کمک به افرادی که از دست دادن ساعت خود را به طور موقت به کار اضافی با کارفرما بدون به طور رسمی خروج خود را از کار عادی.

وزارت کار را در سال 2020 بودجه نیز تقویت شده توسط €7.7 میلیارد و اگر چه که نشان دهنده افزایش کمتر از 10 درصد از اصل برنامه ریزی شده صرف.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>