چه چیزی در پشت مغلوب ساختن پیشی جستن قابل برگشت در coronavirus جدول زمانی ؟

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در خوش بینانه دوشنبه اعلام کرد که “این رفتن به یک ماه از دستاورد” برای کشور و حتی به عنوان او خواسته تمدید سخت اجتماعی فاصله دستورالعمل برای یک ماه دیگر به عنوان ملت خیره پایین هوشیار واقعیت است که 100-200 هزار آمریکایی ها می میرند از ویروس.

“هیچ چیز می تواند بدتر از اعلام پیروزی قبل از پیروزی به دست آورد. خواهد بود که بزرگترین از دست دادن از همه” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: روز شنبه در باغ گل رز.

رئیس جمهور تصمیم به مبلغ قابل توجه معکوس از خود گلگون طرح هفته گذشته که بخش هایی از این کشور می تواند اجازه داده می شود به “بازگشایی” با عید پاک در روز در آوریل 12. خود را تغییر همراه بود فیگوراتیو آه امداد از ملت کارشناسان بهداشت عمومی که هشدار داده بود از احتمال مرگ و میر را افزایش می یابد اگر محدودیت بودند سست بیش از حد به زودی.

لحن به ABC در 1 p. m. ET و ABC اخبار زنده در 4 p. m. و هر روز هفته به صورت ویژه پوشش از رمان coronavirus کامل ABC اخبار تیم از جمله آخرین اخبار زمینه و تجزیه و تحلیل.
Dr. Anthony Fauci, ملت, مهمترین بیماری های عفونی متخصص گفت: رئیس جمهور تصمیم گیری در مورد آمد و پس از او “فشرده مکالمات” با اعضای coronavirus نیروی کار.

“ما او را متقاعد کرد. او گوش” دکتر Fauci گفت: ABC اخبار رئیس لنگر جورج Stephanopoulos در دوشنبه مصاحبه در “صبح به خیر آمریکا”.

“هیچ یک از ما احساس کردند که 15 روز کافی بود” گفت: Fauci گفت که Stephanopolous که داده ها میان به شدت به رئیس جمهور تصمیم به گسترش فدرال توصیه: “چیزی که ما کاملا مطمئن است که اگر ما قبل از موعد مقرر آن را انجام داد آن را به احتمال زیاد دوباره بجای اول برگشتن و این یکی از چیزهایی که شما نمی خواهید به اتفاق می افتد.”

رئیس جمهور اذعان کرد او “فکر” امکان “حذف[ing] آن را مانند یک کابوی” و نه مصرف بیشتر کاهش مراحل اما او مطلع شد که تا به 2.2 میلیون نفر می میرند اگر هیچ اقدامی گرفته شد به سرعت ویروس’ گسترش با توجه به پیش بینی.

“اگر ما می تواند نگه دارید که به ما گفت به 100,000 — که وحشتناک شماره — شاید حتی کمتر اما به 100,000; بنابراین ما باید بین 100 – و 200000-ما همه با هم باید انجام شود یک کار بسیار خوب است. اما 2.2 تا 2.2 میلیون مرگ و میر و شاید حتی فراتر از آن” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

“این قابل قبول نیست” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: پیش بینی بدترین سناریو از 2.2 میلیون مرگ و میر با انفعال. “اما وجود دارد بسیاری از مردم که گفت: — من در مورد آن فکر. من گفتم: “شاید ما باید سوار آن از طریق’.”

در حالی که در برخی از رئيس جمهور در دایره درونی به حال ساخته شده اقتصادی مبتنی بر استدلال است که رئیس جمهور باید به طور چشمگیری شل دستورالعمل در یک جدول زمانی سریع تر و در آنجا بود یک فعال بحث در مورد این مسئله در درون صفوف نیروی کار در هفته گذشته یک مقام کاخ سفید آشنا با این مذاکرات گفت: رئیس جمهور در نهایت تکیه به شدت در توصیه های خود را بالا کارشناسان پزشکی — دکتر Fauci و coronavirus وظیفه نیروی هماهنگ کننده دکتر دبورا Birx — همراه با معاون رئیس جمهور پنس در ساخت تصمیم نهایی.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin حمایت رئیس جمهور تصمیم نهایی گفت: تامین مالی از طریق اخیرا تصویب بسته محرک اقتصادی را فراهم می کند ایمنی کافی نت.

“من فکر می کنم رئیس جمهور انجام می شود درست گوش دادن به متخصصان پزشکی که ما در حال رفتن به کمی دیگر صبر کنید تا مطمئن شوید که ما — ما کشتن این ویروس. و ما در حال آماده شده است. ما یک مقدار زیادی از پول به عنوان شما می دانید بیش از 2 تریلیون دلار برای قرار دادن به کار به علاوه ما می توانیم از اهرم های دیگر 4 تریلیون دلار با فدرال رزرو.

در گسترش ارشاد به پایان مارس رئیس جمهور تهمت ابراز خوش بینی است که این کشور را در جامد-جای پا در مهر کردن ویروس در آن زمان.

“ما انتظار داریم که در ماه ژوئن 1st, ما خواهد بود و در راه ما را به بهبود است. ما فکر می کنیم, ژوئن 1st, بسیاری از چیزهایی که بزرگ خواهد شد اتفاق می افتد” مغلوب ساختن پیشی جستن پیش بینی کرد.

اما او همچنین اذعان کرد که وجود یک سناریو که در آن دستورالعمل می تواند تمدید شود.

“من با استفاده از سر من و من تصمیم گیری, اما من با تکیه بر کارشناسان. من انجام این کار است. آنتونی [Fauci] و دبورا [Birx] شده است انجام این کار برای سال های بسیاری و من قصد دارم به تکیه بر روی آنها” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

دکتر Fauci تکرار جمهور که وظیفه نیروی فکر نمی کند که آنها نیاز به گسترش فراتر از دستورالعمل مارس اما واجد شرایط که “همیشه وجود دارد که امکان بسته به کارایی و اثربخشی کاهش روش.”

“مارس ممکن است آن را انجام دهد… اما ما نگه داشته و ذهن باز” Fauci گفت.

آنچه که در مورد کوروناویروس:

  • چگونه آن آغاز شده و چگونه به خودتان محافظت: coronavirus توضیح داد
  • چه باید بکنید اگر شما علائم: علائم کروناویروس
  • پیگیری گسترش در ایالات متحده و در سراسر جهان: coronavirus نقشه
  • tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

    Leave a reply

    You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>