آنچه ما می دانیم و نمی مورد بدون علامت انتقال و coronavirus

با داستان های جدید در حال ظهور در مورد گسترش سریع COVID-19 کارشناسان بهداشت عمومی در حال حاضر هشدار عمومی به ماندن در داخل و حتی اگر آنها احساس می کنید سالم است. به چه دلیل ؟ شما ممکن است یک ناقل بدون علامت.

“بدون علامت انتقال به معنی شما می تواند مبتلا به این ویروس هیچ علائم و هنوز هم مسری” دکتر ویلیام Schaffner, استاد طب پیشگیری و بیماری های عفونی در مرکز پزشکی دانشگاه واندربیلت گفت: ABC News.

اکثر افرادی که همراه این ویروس انجام این کار در حالی که آنها بیمار معمولا به این دلیل که آنها در حال سرفه یا عطسه که میریزد بسیاری از عفونی و ویروس ها. اما هنوز هم وجود دارد تعداد قابل توجهی از افرادی که انتقال هستند که بدون علامت.

لحن به ABC در 1 p. m. ET و ABC اخبار زنده در 4 p. m. و هر روز هفته به صورت ویژه پوشش از رمان coronavirus کامل ABC اخبار تیم از جمله آخرین اخبار زمینه و تجزیه و تحلیل.

برای مثال دکتر جان ویلیامز رئیس بخش اطفال بیماری های عفونی در دانشگاه پیتسبورگ مرکز پزشکی بیمارستان کودکان اشاره کرد که “بدون علامت عفونت شایع در کودکان اتفاق می افتد در 10-30%” موارد.

کارشناسان نمی دانم چه بخشی از بزرگسالان با COVID-19 بدون علامت هستند.

“در زمانی که بسیاری از جامعه انتقال بدانند چقدر است, سکوت انتقال روی حیله و تزویر است در بهترین حالت” دکتر تاد Ellerin ارشد از بیماری های عفونی در جنوب ساحل سلامت گفت: ABC News.

اما در این هفته مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از مدیر دکتر رابرت Redfield برآورد بدون علامت انتقال می تواند به عنوان بالا به عنوان 25 درصد. و آمار اولیه از بیماری همه گیر نقاط مهم به نظر می رسد نشان می دهد که بسیاری از مردم ندارد و علائم در روز آنها مورد آزمایش قرار گرفتند.

برای مثال در میان بیش از 3,700 مسافران در الماس شاهزاده بوش کروز که تست مثبت برای COVID-19 بیش از 46 درصد نشان داده نمی شود علائم در آنها مورد آزمایش قرار گرفتند. در ایسلند در حدود نیمی از افرادی که آزمایش مثبت برای COVID-19 شد بدون علامت با توجه به یک مطالعه.

و در اینجا در ایالات متحده در طی شیوع بیماری در دراز مدت مراقبت های پرستاری ماهر تسهیلات در شهرستان کینگ واشنگتن, 23 ساکنان آزمایش مثبت با وجود 13 بدون علامت بودن آن روز با توجه به CDC.

این موضوع را می شود به قلب چرا COVID-19 همه گیر شده است سخت باشد. حتی اگر بسیاری از مردم احساس خوب آنها هنوز هم قادر به انتقال ویروس به دیگران است.

“این ویروس از یک دوره کمون طولانی تا علائم ممکن است به نظر می رسد تا زمانی که پنج تا 14 روز” دکتر سیمون Wildes, یک متخصص بیماری های عفونی در جنوب ساحل سلامت گفت. “مردم می تواند از گسترش این بیماری در واقع بدون دانستن آنها بیمار هستند.”

آنچه که در مورد این رمان coronavirus:

 • چگونه آن آغاز شده و چگونه به خودتان محافظت: coronavirus توضیح داد
 • چه باید بکنید اگر شما علائم: علائم کروناویروس
 • پیگیری گسترش در ایالات متحده و در سراسر جهان: coronavirus نقشه
 • مرکز اروپایی برای کنترل و پیشگیری از بیماری تخمین می زند که این رمان کروناویروس که باعث COVID-19 می تواند با یک متداول آزمون حدود یک تا دو روز قبل از علائم ظاهر می شود.

  این به این معنی است که-برای چند روز حداقل — مردم به اندازه کافی ویروس در بدن آنها به شناسایی توسط تست های آزمایشگاهی, اما آنها ممکن است بیمار احساس نشده است. برخی از آنها هرگز مریض که بدان معنی است که آنها کاملا “بدون علامت” در حالی که دیگران خواهد شد در نهایت پایین آمدن با علائم است که به نام “presymptomatic.”

  با تست در ایالات متحده است که هنوز هم محفوظ بیشتر برای کسانی که در حال حاضر بیمار وجود دارد هیچ راهی برای بدانید اگر شما یکی از این حامل بدون علامت. در حال حاضر این کشور به اندازه کافی ندارد آزمون به حکم تست توده در میان افرادی که احساس سالم است.

  “ممکن است یک نقش برای تست برخی از گروههای در معرض خطر برای رد کردن عفونت بدون علامت است اما در این مرحله است که می تواند یک استثنا و نه قاعده” Ellerin گفت. “که آماده است برای بار نخست.”

  اما ما درک جدید در مورد بدون علامت انتقال است کارشناسان بهداشت عمومی با وزن شایستگی از همه درخواست برای پوشیدن ماسک-و نه فقط بهداشت و درمان کارگران و افرادی که در حال حاضر احساس علائم.

  دولت فدرال توصیه های اطراف ماسک-پوشیدن به زودی می تواند به تکامل با دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفتن سی ان ان که این ایده که همه آمریکایی ها باید از پوشیدن ماسک است “بسیار فعال در نظر گرفتن.”

  “وجود ندارد توصیه که هنوز, اما اگر آن را رخ می دهد یکی از نیروهای محرک خواهد بود به کاهش انتقال از یک علامت دار یا بدون علامت فرد آلوده به مثلا افراد” Ellerin گفت.

  برای هم بودن و کارشناسان بهداشت عمومی در حال پرسیدن هر کس به فرض آنها می تواند گسترش ویروس.

  “این است که چرا اجتماعی فاصله بر اساس نیست که “به نظر می رسد بیمار'” ویلیامز گفت.

  “شما می توانید گرفتن [ویروس] از کسی که کاملا طبیعی است و هیچ علائم” گفت: Schaffner. در سمت تلنگر, او گفت:, “شما می تواند کاملا سالم و در معرض خطر به افراد دیگر به دلیل شما ممکن است عفونت می شود و مسری است و آن را نمی دانید.”

  “در خانه بماند. هیچ کس می خواهد به مخوف پخش” Schaffner گفت.

  آنجلا N. Baldwin, M. D., M. P. H., آسیب شناسی اقامت در مونته فیور نظام سلامت در برانکس و نویسندگان به ABC اخبار پزشکی واحد. سونی Salzman واحد هماهنگی تولید.

  tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

  Leave a reply

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>