آنچه ما می دانیم درباره مغلوب ساختن پیشی جستن میانه طرح

رییس جمهور ایالات متحده امریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است انتظار می رود به زودی انتشار خود را مدتها در انتظار خاورمیانه طرح – بیش از دو سال پس از دولت او شروع به تهیه پیش نویس چشم انداز خود را برای یک راه حل برای مناقشه اسرائیل و فلسطین.

سیاست پیشنهاد شده است با تاخیر چند بار و نگه داشته شده است تا حد زیادی تحت کاری ادامه داده اند.

در اینجا چیزی است که ما تا کنون می دانیم:

زمان

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که کاخ سفید منتشر خواهد شد این طرح در روز سه شنبه ساعت 17:00 به وقت تهران.

رئیس جمهور ایالات متحده برگزار می شود جلسات جداگانه ای در روز دوشنبه با بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل و رقیب خود در آینده, اسرائیل, انتخابات, Benny Gantz. رهبران فلسطینی که با رد این پیشنهاد قبل از آن است و حتی منتشر شد دعوت به واشنگتن, DC.

نشسته در دفتر بیضی در دیدار با نتانیاهو مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: طرح “حس می کند برای همه” و گفت که برای فلسطینی ها “این چیزی است که آنها باید می خواهم”.

“آنها احتمالا نمی خواهید آن را در ابتدا” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “اما من فکر می کنم در پایان آنها را … آن را بسیار خوبی برای آنها است. در واقع, آن را بیش از حد خوب به آنها. بنابراین ما خواهیم دید چه اتفاقی می افتد. در حال حاضر بدون آنها ما نمی انجام معامله و این خوب است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن افزود: “ما فکر می کنیم وجود دارد یک فرصت بسیار خوب است که آنها در حال رفتن به می خواهید این.”

پیشنهاد انتظار می رود که مطلوب به اسرائیل و آمریکا مورد ستایش قرار داد و آن را به عنوان یک فرصت برای “ساختن تاریخ” و تعریف اسرائیل را نهایی کرد. او همچنین دعوت از چند مهاجر رهبران به پیوستن به او در واشنگتن برای رول کردن این طرح است.

مغلوب ساختن پیشی جستن برگزار جداگانه بسته-درب جلسه با Gantz.

“رئیس جمهور به طرح صلح مهم و تاریخی نقطه عطف در واقع” Gantz به خبرنگاران گفت: بعد از آن.

“بلافاصله پس از انتخابات من کار خواهد کرد و نسبت به اجرای آن را از درون یک ثبات عملکرد دولت اسرائیل در پشت سر هم با کشورهای دیگر در منطقه ما است.”

طرح خواهد شد نورد به عنوان برگ برنده را بررسی استیضاح محاکمه همچنان در کاپیتول هیل و همانطور که نتانیاهو به دنبال مصونیت پارلمانی از دادستان در مورد فساد. هر دو رهبر همچنین در صورت re-انتخابات: اسرائیلی ها با توجه به عقب در پای صندوق های رای در مارس 2 و مغلوب ساختن پیشی جستن در حال آماده سازی خود برای ما انتخابات ریاست جمهوری در تاریخ 3 نوامبر.

آمریکا تلاش کرده است به انتشار این طرح چندین بار قبلا اما اسرائیل را فرا گرفته شده است در یک بحران سیاسی پس از نتانیاهو موفق به تشکیل یک دولت اکثریت دو بار در سال گذشته ایجاد عدم اطمینان بیش از خواهد بود که در اتهام به مذاکره و معامله است.

“شده اند وجود دارد چند شروع می شود نادرست توسط دولت آمریکا در رونمایی از یک طرح است که آماده شده است برای برخی از زمان در حال حاضر گفت:” لوسی Kurtzer-و صدا, مدیر اسرائیلی-فلسطینی برنامه در ایالات متحده آمریکا موسسه صلح است.

“برخی فکر می کنند که دولت در حال اجرا است از صبر و شکیبایی منتظر انتخابات اسرائیل که ممکن است دوباره نمی توان قطعی” Kurtzer-و صدا به الجزیره.

ناظران می گویند با دعوت از هر دو نامزد پیشرو ایالات متحده ممکن است امید به اسرائیل است نخست وزیر بعدی در هیئت مدیره در پیشبرد.

فلسطینی رد

فلسطینی ها در حال حاضر را رد کرد “معامله قرن” را به عنوان طرح به طور گسترده ای در دوبله گفت: به احتمال زیاد خواهد شد به شدت کج شده در اسرائیل به نفع مانند دیگر اقدامات انجام شده توسط مغلوب ساختن پیشی جستن از مصرف در ژانویه 2017.

بیش از سه سال گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به رسمیت شناخته شده اسرائیل بیت المقدس به عنوان پایتخت و مهاجرت سفارت آمریکا وجود دارد از تل آویو; معکوس دهه سیاست آمریکا با خودداری از حمایت از یک راه حل دو کشور; اعلام کرد که دیگر views شهرک سازی اسرائیل در سرزمین های اشغالی به عنوان “مغایر با قوانین بین المللی”; متوقف مالی سازمان ملل متحد پناهندگان فلسطینی سازمان “اونرا”; و کاهش صدها میلیون دلار از کمک به فلسطینی ها در میان سایر مراحل است.

تشکیلات خودگردان فلسطین (PA) قطع تمام مذاکرات با واشنگتن پس از این حرکت و یک سخنگوی فلسطینی محمود عباس گفت: این هفته که کادر رهبری فلسطینی ها تا به حال یک “روشن و تزلزل موقعیت” به رد هر گونه تهمت به رهبری طرح های.

نخست وزیر فلسطینی Mohammad Shtayyeh محکوم کرد هنوز منتشر نشده پیشنهاد در رام الله در روز دوشنبه گفت: “ما آن را رد کنیم و از جامعه بین المللی نمی تواند یک شریک به این دلیل آن را مغایر با اصول حقوق بین الملل و مسلم حقوق فلسطینی.”

Shtayyeh افزود: “آن چیزی جز یک برنامه را به پایان کردن فلسطینی ها بوده است.”

در توییتر پست های بیشتر در همین زمینه دبیر کل سازمان آزادی بخش فلسطین گفت: هر پیشنهادی که نادیده گرفته حقوق فلسطینی خواهد بود “ثبت در تاریخ به عنوان تقلب قرن”.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت دولت او صحبت کرد “به طور خلاصه” برای فلسطینی ها.

“اما ما به آنها صحبت می کنند در یک دوره از زمان,” او اضافه شده است. “و آنها مقدار زیادی از انگیزه ای برای انجام آن است. من مطمئن هستم که آنها شاید منفی واکنش نشان می دهند اما آن را در واقع بسیار مثبت به آنها.”

“ما در زمان دور پول خود را” مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده است. “این یک مقدار زیادی از پول برای آنها.”

Protest 2

اردن تظاهرات را در اعتراض به ‘معامله قرن’ پس از نماز جمعه در عمان, اردن با آگهی خواندن با توافق تحقیر و شرم ” و “اورشلیم پشتیبانی از هر کس آن را پشتیبانی’ [File: محمد حامد/رویترز]

اسرائیل و فلسطین در مذاکرات صلح با سقوط در سال 2014 و فلسطینی ها می گویند سیاست های مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ارائه شده اند واشنگتن ناتوان بودن صادقانه میانجی در هر آینده مذاکرات است.

“این طرح صلح یک تعبیری” گفت: نورا Erakat یک وکیل حقوق بشر و دستیار استاد در دانشگاه راتگرز. “وجود دارد هیچ صلح درگیر در آن است.”

“این یک سرکوبگر بالا به پایین دیکته به فلسطینی ها است که ایالات متحده با اسرائیل در مورد مهر و موم یک سرکوبگر وضعیت موجود برای فلسطینی ها” Erakat به الجزیره.

فلسطینی ها می خواهند اسرائیل را به طور کامل عقب نشینی از کرانه غزه و شرق اورشلیم – سرزمین اسرائیل شده است پس از اشغال سال 1967 جنگ. فلسطینی ها می خواهند این منطقه برای تبدیل شدن به بخشی از آینده کشور مستقل با پایتختی شرق اورشلیم. آنها همچنین به دنبال حق بازگشت برای میلیون ها نفر از پناهندگان است.

طرح اقتصادی

اقتصادی بخشی از محجبه طرح شد منتشر شده در ژوئن 22, فقط قبل از ارائه آن در یک گردهمایی در بحرین بود که تحریم فلسطینی رهبری است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در قانون و مشاور ارشد Jared کوشنر پیشنهاد $50bn صندوق های سرمایه گذاری طی یک کارگاه آموزشی دو روزه به نام صلح به رفاه با هدف تقویت فلسطینی و همسایه عرب اقتصاد با این استدلال که این رویکرد می تواند ایجاد رفاه در سرزمین های اشغالی فلسطین و اردن و مصر و لبنان.

Jared Kushner

جارد کوشنر در سخنرانی خود در صلح به رفاه در کنفرانس منامه, بحرین [فایل: جزوه طریق رادیو فردا]

این طرح شامل زیرساخت های کسب و کار و پروژه های گردشگری و همچنین ساخت و ساز از یک سفر راهرو در اسرائیل که لینک کرانه غربی و نوار غزه با یک بزرگراه است.

اسرائیل و مقامات دولتی حضور نداشت این رویداد در منامه در حالی که چند کشورهای عربی دور مانده و یا فرستاده سطح پایین نمودند.

محتویات طرح

توسعه این طرح آغاز شد و در نوامبر سال 2017 توسط یک کوشنر رهبری تیم از مشاوران و مقامات از جمله رئیس مذاکره Jason ” Greenblatt, معاون مشاور امنیت ملی دینا پاول و سفیر اسرائیل دیوید فریدمن.

طرح گزارش شده است که ده ها تن از صفحات طولانی, اما سیاسی خود را تشریح باقی می ماند محرمانه محافظت.

کوشنر گفت: این طرح را شامل عبارت “راه حل دو کشور”. قبلی ما دولت نظارت روند صلح بین دو طرف بر اساس راه حل دو کشور است که می بیند یک دولت فلسطینی ایجاد شده در ژوئن 4, مرزهای سال 1967 با پایتختی شرق اورشلیم.

“اگر به شما می گویند ‘دو دولت’ به این معنی یک چیز را به اسرائیلی ها به این معنی یک چیز را به فلسطینی ها” کوشنر گفت: موسسه واشنگتن برای سیاست های خاور نزدیک است.

David Friedman

سفیر آمریکا در اسرائیل دیوید فریدمن و کاخ سفید در خاورمیانه فرستاده Jason ” Greenblatt حضور در افتتاح جاده باستان در اشغال شرق فلسطینی در محله سیلوان [فایل: Tsafrir Abayov/استخر کرج]

“ما گفت:” شما می دانید اجازه دهید فقط آن را می گویند. اجازه دهید فقط می گویند بیایید کار بر روی جزئیات این به چه معناست.'”

در مصاحبه با تایمز اسرائیل در 2018, ” greenblatt گفت: “آن را شامل یک قطعنامه به تمام مسائل هسته ای از جمله مسئله پناهندگان و نیز تمرکز بر امنیت اسرائیل و نگرانی است.” در واقع وی افزود: این پیشنهاد را “به شدت متمرکز بر نیازهای امنیتی اسرائیل”.

“اما ما همچنین می خواهم به نمایشگاه به فلسطینی ها. ما سخت در تلاش برای پیدا کردن یک تعادل خوب است. هر طرف را پیدا خواهد کرد همه چیز در این برنامه که آنها را دوست ندارم. وجود دارد هیچ راه حل ایده آل.”

فلسطینی ها می ترسند که این طرح به دنبال استفاده از مشوق های اقتصادی به رشوه آنها را به پذیرش اشغال اسرائیل در آنچه که می تواند اسرائیل را هدف ضمیمه اکثر بانک غرب و بسیاری از بقاع استراتژیک و بارور نوار از خاک.

حمایت بین المللی تضمین شده نیست

آن ناشناخته باقی می ماند چه اثر اعلام خواهد شد و آنچه را به دنبال خواهد داشت. همچنین مشخص نیست اگر این طرح جلب خواهد شد هر گونه حمایت بین المللی. سازمان ملل متحد و بسیاری از جامعه بین المللی به مدت طولانی پشتیبانی یک مذاکره حل دو دولت به عنوان اساس هر طرح در منطقه است.

وجود دارد برخی در کاخ سفید که واقعا بر این باورند که به اندازه کافی وجود دارد در این طرح که ممکن است طرف فلسطینی دو بار فکر می کنم و پس از خواندن آن ممکن است می گویند, ‘We dont آن را دوست دارم اما اجازه دهیدs talk‘,” گفت: Hady Amr معاون سابق نماینده ویژه برای اسرائیلی-فلسطینی در دولت از مغلوب ساختن پیشی جستن سلف, باراک اوباما.

“ما نمی دانیم که دقیقا همان چیزی است که اتفاق می افتد اما ما نمی دانیم که آنها چیزی جدی است که نوشته شده تا” عمرو گفت: Al Jazeera.

“آن را نمی خواهد پاسخ هر سوال را پاسخ تعدادی از سوالات.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>