آنچه که در مورد سایه, Inc., فروشنده پشت آیووا دموکرات حزبی برنامه

به عنوان نتایج: از روز دوشنبه اول سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری مسابقه در آیووا زمین به توقف تبدیل همه چشم ها به سمت مرموز دیجیتال توسعه دهنده نرم افزار با یک اندازه و مات نام: سایه, Inc.

سایه Inc. کوچک بود برای سود tech راه اندازی قرارداد توسط آیووا حزب دموکرات برای ساخت یک برنامه برای ضبط و گزارش آن جلسه نتایج. اما آن را به سرعت افزایش یافت به ملی, سیاسی, ویژه صبح روز سه شنبه زمانی که از مقدار پیش بینی نتایج قفقاز تاخیر شد پس از حزب در بر داشت آنچه از آن به عنوان “تناقضات” در این گزارش از نتایج تا حدودی با توجه به “برنامه نویسی موضوع” در برنامه گزارش سیستم.

بسیاری از آنچه رفت را اشتباه دوشنبه شب و چه چیزی باعث آن هنوز نامشخص باقی مانده است.

در یک سری از توییت در روز سه شنبه, سایه, Inc. اصرار داشت که این مسائل با برنامه “تاثیر نمی گذارد اساسی حزبی نتایج داده ها” و شرکت “مشغول به کار به عنوان به سرعت به عنوان احتمالا یک شبه به حل و فصل این موضوع است.”

“ما صمیمانه تاسف از تاخیر در گزارش از نتایج شب گذشته آیووا قفقاز و عدم اطمینان ناشی از آن است به نامزد خود مبارزات و دموکراتیک حزبی را برانگیخت” سایه توییتی. “به عنوان حزب دموکرات تایید کرده اساسی داده و مجموعه فرایند از طریق سایه تلفن همراه انجمن برنامه صدا و دقیق اما ما روند انتقال که حزبی نتایج داده های تولید شده از طریق نرم افزار به [آیووا حزب دموکرات] بود.”

یک سخنگو در وزارت امنیت داخلی امنیت سایبر و زیرساخت های آژانس امنیت نوشت: در بیانیه ای که “در این زمان ما هیچ گزارش هر گونه مخرب سایبری فعالیت است.”

“ما را تشویق انتخابات ما همکاران به ایجاد انعطاف پذیری را در برنامه ریزی و اجرای روش های برای آماده شدن برای مسائل است که ممکن است در طول انتخابات پروسه” سخنگوی نوشت. “آیووا حزب دموکرات است که بهترین منبع برای کسب اطلاعات در قفقاز و ما همه را تشویق به نقد و بررسی خود را به روز رسانی و گزارش دهی.”

سایه Inc. راه اندازی شد در اوایل سال گذشته توسط لیبرال متمایل غیر انتفاعی مخفف که دارای تخصص در ارائه خدمات دیجیتالی برای مبارزات دموکراتیک و کمیته ها به عنوان بخشی از تلاش های خود برای ساخت آنچه که از آن به نام”دقیق” فن آوری زیرساخت برای مبارزات دموکراتیک و کمیته.

در سایه راه اندازی, مخفف مدیر عامل شرکت تارا McGowan که قبلا دیجیتال تهیه کننده برای باراک اوباما 2012 کمپین در توییتر نوشت که در سایه قابلیت های گنجانده شده است همگام سازی داده ها بین یک داوطلب مدیریت پلت فرم و یک ابزار اس ام اس-صرفه جویی در مبارزات انتخاباتی سازمان از دستی ورود اطلاعات و کاهش خطر ابتلا به اشتباهات.

سایه اجازه می دهد مبارزات به “استفاده از موثر ترین ابزارهای جدید در راه دقیق,” McGowan توییتی در آن زمان است.

سایه مدیر عامل شرکت است که جرارد Niemira که مخفف را افسر ارشد عامل قبل از پیوستن به سایه. او همچنین قبلا هیلاری کلینتون در مبارزات انتخاباتی مشاور در انتخابات ریاست جمهوری 2016 با توجه به مشخصات مربوط به خود را.

و در حال حاضر به عنوان پرسش در سایه Inc. بوجود می آیند با شکست در آیووا قفقاز مخفف است و به دنبال فاصله خود را از برنامه.

در بیانیه ای که اواخر دوشنبه شب ارسال شده در توییتر مخفف سخنگوی Kyle تارپ نوشت که مخفف یک “سازمان غیر انتفاعی و نه یک شرکت فن آوری و آن ارائه نشده هر فن آوری به آیووا حزب دموکرات است.” تارپ گفت: در سایه این است که فقط یکی از متعدد برای سود شرکت های این گروه سرمایه گذاری کرده.

“ما در حال خواندن تایید گزارش سایه را با حزب دموکرات آیوا در توییتر و ما مثل هر کس دیگری در حال مشتاقانه منتظر اطلاعات بیشتر از حزب دموکرات آیوا با توجه به آنچه اتفاق افتاده است” تارپ اضافه شده است.

مخفف نیز گرفته از وب سایت خود را در یک پست وبلاگ به قلم Niemira در سایه راه اندازی شده که شرح سایه, Inc. به عنوان یک “شرکت فن آوری است که وجود دارد در زیر مخفف چتر.” Niemira جزئیات بیشتر “به عنوان بخشی از سایه تکنولوژی مجموعه مخفف ادامه خواهد داد به مجوز Groundbase فن آوری به مبارزات و سازمان ها در سراسر جنبش مترقی.” این معلوم نیست که دقیقا صفحه پایین گرفته شده است.

حزب دموکرات قبلا کاهش یافته است به انتشار اطلاعات در مورد فروشندگان آن برای اوایل قفقاز و تنها اثری از سایه دخالت در Hawkeye دولت تا به حال شده است که حزب کمیته پرداخت به شرکت در مجموع $63,183 در ماه های نوامبر و دسامبر برای “توسعه وب” با توجه به یک کمپین سرمایه گذاری افشای گزارش.

خانه اداره کمیته رتبه بندی عضو Rep. رادنی Davis, R-Ill., نوشت: در بیانیه ای که روز پنجشنبه در آیووا حزب دموکرات نمی دریافت هر گونه کمک های فنی موجود از وزارت امنیت داخلی به بازرسی برنامه قبل از استفاده از آن.

“دیروز ما شاهد یک شکست از حزب دموکرات آیوا فناوری که می توانست به راحتی قابل پیشگیری” دیویس نوشت. “نه تنها در وجود و عدم وجود مقررات در اطراف این انتخابات جدید, تکنولوژی, اما آنها را با استفاده از منابع وزارت امنیت برای بررسی امنیت و قابلیت های این برنامه جدید است.”

انتخابات کارشناسان امنیتی گفت: ABC News در حالی که یک کاغذ دادگاه باید در نهایت قادر به تولید نتایج دقیق دوشنبه شب افتضاح می افزاید: به نگرانی های موجود در سراسر کشور را برعهده گرفت.

“من فکر می کنم این یک هشدار به کسانی که در حال اجرا ما مقدماتی و کلی انتخابات است که آنها باید آماده برای سیستم گسترده شکست” لارنس Nordern مدیر از انتخابات برنامه اصلاحات در دانشگاه نیویورک را Brennan Center for Justice گفت: ABC News.

“آن را تضعیف می کند اعتماد مردم است زیرا مردم انتظار دارند که انتخابات در حال رفتن به قادر به تولید برندگان و انجام این کار به شفاف راه” پروفسور ریچارد هانسن, انتخابات, قانون محقق در دانشگاه کالیفرنیا در ایروین گفت: ABC News. “آنها از دست داده اند و هر دو شفافیت و قطعیت در این نقطه است. و این بسیار نگران کننده است.”

در سال گذشته کمیته ملی حزب دموکرات را رد کرد آیووا و نوادا قصد دارد برای برگزاری “مجازی” قفقاز با استناد به نگرانی های امنیتی باعث دو دولت احزاب به تقلا با هم تجدید نظر فقط برنامه های ماه جلوتر از اوایل مقدماتی. امنیت و فن آوری نگرانی همچنان به طاعون احزاب دولت اما حزب دموکرات گفت: آن را به حال به طور کامل بررسی فن آوری آن است.

نوادا در حزب دموکرات است که میله میله برای نگه داشتن خود را دموکرات قفقاز در اواخر این ماه در فوریه. 22 بود, همچنین پرداخت, سایه, Inc. $58,000 برای “خدمات فناوری” در ماه اوت سال گذشته یک FEC ضبط را نشان می دهد.

دولت حزب دموکرات اعلام کرد صبح روز سه شنبه که آن را “نمی خواهد با استفاده از همان نرم افزار و یا فروشنده مورد استفاده در آیووا انجمن.” معلوم نیست اگر تصمیم به استفاده از همان فروشنده ساخته شده بود در روز دوشنبه نشان می دهد.

FEC سوابق نشان می دهد که تعداد دیگری از مبارزات و دولت کمیته نیز پرداخت شده شرکت از جمله $42,500 از مبارزات انتخاباتی سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg در ماه جولای برای “نرم افزار حقوق و اشتراک” FEC سوابق نشان می دهد. این Buttigieg کمپین گفت: ABC اخبار پرداخت شد و برای فروشنده ارسال پیامک خدمات.

انتخاباتی سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن و نیویورک بهداشت ، کریستن جیلیبرند و همچنین دولت حزب دموکرات کمیته در ویسکانسین و تگزاس نیز استخدام سایه آن “جمع آوری کمک های مشاوره” “متن پیام” و “نرم افزار” خدمات در اوایل سال گذشته است.

چرا که مخفف است غیر انتفاعی وضعیت نیاز ندارد دهنده افشای بسیاری از آن منبع مالی ناشناخته است ،

اما FEC سوابق نشان می دهد که مخفف super PAC PACRONYM طراحی شده برای کمک به دموکرات ها در سال 2020 است bankrolled توسط یک میزبان از لیبرال megadonors.

در سال گذشته تحت رهبری McGowan که قبلا نیز مدیر استراتژی با اولویت های ایالات متحده آمریکا و یکی از بزرگترین دموکراتیک تراز خارج از گروه PACRONYM مطرح شده بیش از 7 میلیون دلار دریافت یک سری از هشت رقم چک از حامیان ثروتمند از جمله سرمایه ست Klarman و دونالد Sussman و همچنین به عنوان $500,000 از استیون اسپیلبرگ.

آیووا حزب دموکرات است شروع به انتشار آن حزبی نتایج اواخر روز سه شنبه بعد از ظهر. با 62 درصد از حوزه, گزارش, سابق, South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg بود 27 درصد آرا و ورمونت بهداشت ، برنی ساندرز تا به حال 25 درصد با توجه به آیووا حزب دموکرات است. ماساچوست ایالت الیزابت وارن به حال 18% سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن به حال 16 درصد و ایالت مینه سوتا ctq به حال 13 درصد آرا.

سناتور. علامت هشداردهنده D-Va., نوشت: در بیانیه ای در روز سه شنبه بعد از ظهر که “ادامه هرج و مرج در آیووا است که گویا از ما به طور کلی شکست را کافی مراحل برای محافظت از یکپارچگی سیستم انتخابات.”

“ما نیاز به نگاه همه جانبه در حفاظت از امنیت و یکپارچگی و انعطاف پذیری سیستم انتخابات – از ثبت نام سیستم های e-نظرسنجی کتاب های رای گیری ماشین آلات نامزدها ماشین آلات و شب انتخابات گزارش سیستم” وارنر نوشت.

ABC اخبار ” متی Vann, Fergall گالاگر لوسین Bruggeman و علی Dukakis کمک به این گزارش.

ترجمه تخصصی مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>