چه انتظار از کنفرانس امنیتی مونیخ?

برلین, آلمان – جنگ در لیبی و یمن و دم تنش در جای دیگر در خاورمیانه و هند مستند کشمیر در میان اغلب با فشار دادن نگرانی های ژئوپولیتیک به عنوان رهبران و دیپلمات های آماده به مالش شانه در کنفرانس امنیتی مونیخ اغلب در نظر گرفته به عنوان داووس امنیتی و مسائل سیاست خارجی.

سی و پنج سر از دولت در میان بیش از 500 سیاستمداران و مقامات و جاسوسان برنامه ریزی برای حضور در زمستان نشست.

بیشتر:

وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo, فرانسوی جمهور امانوئل پاکسازی ناتو, دبیر کل, Jens Stoltenberg, رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelenskyy و وزرای خارجه روسیه و ایران و هند هستند و همه انتظار می رود.

این سال را به موضوع “westlessness” برگزارکنندگان می گویند نقاط به ادامه خبري در مورد هویت و هدف غرب است.

این نشان دهنده رشد شکاف در اقیانوس اطلس روابط و پس از جنگ به عنوان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری هل ایالات متحده آمریکا بیشتر از اروپا است.

امنیتی مشترک در اروپا نیز موضوع در حال رشد; قاره خود را شکسته و دنبال مبارزه با تروریسم در اروپا و در میان رشد ملی و illiberal حرکات.

200207120024803

Verging در وجودی کنفرانس برگزارکنندگان خواسته اند که شرکت کنندگان را در نظر بگیرید اگر جهان غرب خود را “تبدیل شدن به کمتر غربی” و چگونه امنیت جهانی خواهد بود به شکل اگر قدرت های غربی محو در ارتباط و نفوذ است.

“برای دهه گذشته در پاسخ به این سوال که چه شد که نگهداری غرب هم ساده بود: تعهد به لیبرال دموکراسی و حقوق بشر به یک بازار مبتنی بر اقتصاد و همکاری های بین المللی در موسسات بین المللی” خوانده شده در این سال را امنیتی مونیخ گزارش که منتشر شد قبل از این کنفرانس است.

“امروز معنای غرب به طور فزاینده ای در اعتراض دوباره.”

پلت فرم برای سوزاننده سخنرانی

کنفرانس امنیتی مونیخ تاسیس شد در سال 1963 توسط ایوالد-Heinrich von Kleist-Schmenzin سابق ارتش آلمان افسر شرکت کننده در یک تلاش ناموفق برای ترور آدولف هیتلر با هدف گردهمایی رهبران و دیپلماتیک کارشناسان به بحث در مورد وضعیت در ناتو و روابط قدرت در هر دو طرف اقیانوس اطلس.

دهه ی نشست سالانه رشد کرده است که شامل جهانی نگرانی های امنیتی مونیخ با مراجع Bayerisch هف هتل تبدیل شدن به یک مرحله برای سوزاننده سیاسی سخنرانی کردند.

در سال 2007 در مونیخ, ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه excoriated آمریکا برای “تجاوز مرزهای خود در همه حوزه ها”.

در سال گذشته آنگلا مرکل صدراعظم آلمان به درگیری با آمریکا معاون رئیس جمهور مایک پنس بیش از ایران رد و فشار آمریکا به اروپا برای خروج از توافق و با این استدلال که از آن ارائه شده بهترین راه برای حفظ نفوذ جمهوری اسلامی است.

مرکل نمی خواهد در این سال با وزیر خارجه Heiko توده به جای نمایندگی آلمان که ممکن است به دنبال ساخت نقش آن به عنوان یک تسهیل در لیبی را لرزان کرده است.

این کنفرانس این است که معمولا یک پس زمینه برای گرم درگیری بیش از روایات به جای ارائه یک فروم در واقع به حل مسائل امنیتی است.

Andreas Krieg, دستیار استاد در کالج کینگ لندن

در ژانویه عمده نشست در برلین آورده و همه حامیان خارجی به جنگ با هم برای اولین بار.

“من انتظار می رود بحث در اطراف لیبی شاید با اتحادیه اروپا و نماینده اتحادیه اروپا در نظر گرفتن یک نقش وجود دارد” سارا Bressan یک دستیار پژوهش در جهانی سیاست عمومی موسسه در این باره گفت.

آلمان سعی خواهد کرد برای ادامه این تلاش “در حال حاضر که آن را به یک صندلی در پشت میز پس از کنفرانس برلین به احزاب در واقع احترام به سلاح تحریم تسلیحاتی سازمان ملل متحد که در حال حاضر نقض شده است” او اضافه شده است.

ایران نیز به احتمال زیاد به یک نقطه کانونی یک بار دیگر پس از آمریکا ترور یکی از فرماندهان نظامی اهل ایران قاسم سلیمانی در بغداد در ماه ژانویه که موجب خشم بین المللی را به خطر انداخته عمده رویارویی نظامی است.

“ايران و آمريكا, بحران خواهد بود بسیار دستور کار گذارنده به مونیخ فراهم می کند یک پلت فرم برای هر دو ایرانی و ضد هزارهها از آمریکا و اسرائیل برای ایجاد صدای” Andreas Krieg, دستیار استاد در کالج کینگ لندن در این باره گفت.

“برای ترین بخش هر چند این کنفرانس است که معمولا در یک پس زمینه برای گرم درگیری بیش از روایات به جای ارائه یک فروم در واقع به حل مسائل امنیتی است.

“بنابراین هیچ کس انتظار دارد که آمریکا و ایران در واقع با استفاده از این کنفرانس برای باز کردن backchannels.”

با وجود چند چهره به چهره جلسات بین تهمت و رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد سال گذشته با هدف خنک کننده تنش پیونگ است همچنانd به توسعه آن بالستیک و سلاح هسته ای برنامه ها خواهد شد که اولویت برای کره جنوبی وزیر امور خارجه Kang Kyung-wha که سفر به مونیخ در این آخر هفته.

کره شمالی انجام چندین دوربرد آزمایش موشکی در ماه دسامبر به عنوان کیم تهدید ما با یک “سورپرایز کریسمس” مگر اینکه پیشرفت در رفع تحریم ها.

برگزارکنندگان اعلام کرد در اواخر ماه ژانویه که به شمال ارسال خواهد یک نماینده به مونیخ برای اولین بار معاون وزیر امور خارجه کیم پسر-gyong.

اما کره جنوبی در رسانه ها گزارش داده اند که حضور خود لغو شد با توجه به اقدامات پیشگیری مربوط به شیوع کروناویروس.

در پیش بینی از تعطیلات آخر هفته بحث در این کنفرانس گزارش برجسته روسیه گسترش نفوذ در خاورمیانه و آفریقا و آمریکای جنوبی و همچنین افزایش لینک در تجارت و سخت افزار نظامی با پکن است.

در این سند همچنین اشاره کرد چین نظامی ابراز وجود در دریای جنوب چین و رشد خود را با برتری در حال ظهور فن آوری های مانند هوش مصنوعی محاسبات کوانتومی و شبکه های 5G – همه نشانه هایی است که توازن قدرت جهانی است که به تدریج کج به دور از قدرت های غربی.

“وجود دارد تحقق است که در قرن 21 جهان غرب است تنها یکی از بسیاری از لهستانی ها برای شکل دادن به امنیت جهانی محیط زیست” گفت: Krieg.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>