آنچه گارد ملی می تواند و نمی تواند انجام دهد در مینیاپولیس

تصاویری از مسلح مینه سوتا ملی Guardsmen در خیابان مینیاپولیس و رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن بحث جیر نشان می دهد بیشتر نقش نظامی مطرح کرده اند سوال در مورد آنچه Guardsmen می توانید انجام دهید برای کنترل خشونت در مینیاپولیس و اینکه آیا وظیفه فعال نظامی است و هیچ نقشی در همه.

روز پنجشنبه رژیم صهیونیستی است. تیم Walz فعال 500 مینه سوتا ملی Guardsmen به ارائه پشتیبانی به اجرای قانون محلی در مینیاپولیس.

در حالی که Guardsmen مسلح و مجهز در لباس استتار آنها تنها در یک نقش پشتیبانی برای اجرای قانون محلی است. در یک جمعه کنفرانس خبری Walz بارها و بارها تاکید کرد که گارد ملی “است و نه یک نیروی پلیس.”

ژنرال جان Jensen یاور کلی از مینه سوتا گارد ملی گفت: در همان کنفرانس خبری که Guardsmen مسلح بودند به دلیل هوش از اف بی آی نشان داد که “تهدید” به نیروی خود را.

جنسن گفت: Walz مجاز توصیه خود که Guardsmen مسلح شود به عنوان آنها مستقر پنج شنبه شب. او کاهش یافته است به افشای آنچه که قوانین مشارکت Guardsmen شد عامل تحت, اما اشاره کرد که آنها حفظ حق دفاع از خود.

او همچنین گفت که Guardsmen ندارد قدرت را به انجام دستگیری آنها توسط پرسنل اجرای قانون است که می تواند انجام است که بازداشت است.

جنسن گفت: Guardsmen تا به حال چهار ماموریت: برای حفاظت از دولت کاپیتول ساختمان برای تامین امنیت در این شهرستان رمزی اجرای قانون مرکز برای تامین امنیت در اداره جنایی دلهره و به اسکورت آتش نشانی و پرسنل به “ناامن” و “خطرناک” مناطق.

در یک بیانیه ارائه شده به ABC News, مینه سوتا گارد ملی گفت: آنها همچنین “تشکیل خطوط بین معترضین و سایت های که در خطر آسیب هستند.”

“ما مجاز به افشای هر گونه جزئیات در مورد تاکتیک های ما و یا استفاده از زور گفت:” بیانیه است. “این Guardsmen فعال هستند برای حفاظت از زندگی و حفظ اموال و به اطمینان حاصل شود که حق مردم را به مسالمت آمیز نشان می دهد در مینیاپولیس و جوامع اطراف است.”

جنسن گفت: ماموریت های امنیتی در ساختمان های آزاد تا اجرای قانون محلی در دسترس برای پاسخ به هر گونه بالقوه اختلالات.

یک شبه رئیس جمهور تهمت توييتها اضافه شده به سردرگمی در مورد نظامی نقش. “فقط صحبت کرد و به فرماندار Tim Walz و به او گفت که نظامی است با او تمام راه را. هر گونه مشکل و ما فرض را بر کنترل اما زمانی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در توییتهایی که توییتر بعد از آن پرچم به عنوان نقض پلت فرم رسانه های اجتماعی قوانین مورد ستایش خشونت است.

هر ایالت و قلمرو در ایالات متحده دارای یک گارد ملی است که تحت کنترل مستقیم دولت فرماندار. می توان آنها را federalized ملی ماموریت اما این همان است که رئیس جمهور در نظر گرفتن بیش از یک دولت گارد.

وظیفه فعال نظامی اشاره به حرفه ای سربازی اعضای که انجام کار خود را به عنوان یک کار تمام وقت است. ملی Guardsmen بخشی از نظامی اما غیر نظامیان هستند که پس از اولیه خود و آموزش های حرفه ای همچنان به طور منظم آموزش در مدرسه چند بار در ماه.

در زیر پس از جنگ های داخلی قانون شناخته شده به عنوان پس Comitatus ایالات متحده وظیفه فعال نظامی است و ممنوع از انجام قانون اجرای وظایف. که بان تنها می تواند چشم پوشی اگر یک رئیس جمهور اعلام اضطراری ملی.

دولت ملی نگهبانان می توانید انجام انواع وظایف در پاسخ به بلایای طبیعی و در زمان بحران است که می تواند شامل کنترل جمعیت. آنها همچنین می توانند مسلح برای ماموریت های خاص اما می توانید با استفاده از سلاح های خود را در دفاع از خود درست مثل تمام پرسنل نظامی است.

ملی Guardsmen آموزش دیده در جمعیت تکنیک های کنترل و استفاده از visored کلاه سپر و باطوم — تکنیک های طراحی شده برای به حداقل رساندن هر گونه escalations در خشونت است.

1970 دانشگاه ایالتی کنت تیراندازی چهار نفر کشته و نه نفر دیگر زخمی شدند از آتش توسط گارد ملی اوهایو همچنان به امد و شد زیاد آگاهی ملی است.

که تیراندازی برجسته چگونه گارد فرماندهان شاغل مبارزه با تکنیک های برای یک غیر نظامی کنترل جمعیت رویداد. مرگبار تیراندازی موجب اصلاحات که منجر به توسعه کمتر کشنده کنترل جمعیت تاکتیک ها و آموزش های طراحی شده برای به تعویق انداختن همه پرسی توسط سازمان های اجرای قانون.

که آموزش ها همچنان ادامه دارد اما اجرای قانون محلی نیز نقل مکان کرد و به سمت به کارگیری شبه نظامی دنده و تجهیزات در آمادگی برای تظاهرات خشونت آمیز به خصوص با مگس کش زدن تاکتیکی تیم است که گاهی اوقات پوشیدن لباس استتار و استفاده از وسایل نقلیه زره پوش است که می توان در حالات مختلف.

تقویت بود که یک صدای جیر جیر در روز جمعه از مینه سوتا گارد ملی که با اشاره به این که هر کس در خیابان مینیاپولیس است که با پوشیدن یک استتار مدرسه ملی نگهبان.

“اجرای قانون لباس می تواند سخت به بگویید از هم جدا. نه هر کس شما را در استتار است بخشی از @MNNationalGuardm گفت:” صدای جیر جیر. “ما Guardsmen اند @USArmy و @ecowatch تکه و پوشیدن پرچم ایالات متحده در آستین خود برای شناسایی آنها. ما در جوامع خود را و ما در اینجا برای کمک به.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>