آنچه از 2 تریلیون دلار محرک را برای شما معنی

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و سناتورها درهم از 2 تریلیون دلار محرک شد که قطع $1,200 چک برای بسیاری از بزرگسالان گسترش بیمه بیکاری پرداخت و گسترش وام به کسب و کار همه در تلاش برای مبارزه با شیوع کروناویروس تلفات در اقتصاد است.

کاخ سفید و سناتورهای توافق رسیده است در اوایل صبح روز چهارشنبه و یک رای گیری مجلس سنا می تواند در روز بعد با توجه به رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل. این لایحه هنوز در انتظار یک رای به عنوان چهارشنبه شب اما اختلاف بر بیکاری کمک کرده است تاخیر در این لایحه. مجلس نانسی پلوسی نیز متعهد به سرعت عبور و اندازه گیری در خانه.

“برای اکثریت قریب به اتفاق آمریکایی ها هیچ اقدام خود به قسمت مورد نیاز خواهد بود به منظور دریافت تخفیف بررسی” با توجه به لایحه تجزیه و تحلیل از Grassley ،

محرومیت تغییرات آخرین لحظه در اینجا برخی از جزئیات در چک لقب “بازیابی تخفیف” در این لایحه است. مالیات دهندگان ساخت $75,000 و زیر دریافت خواهد کرد $1,200 چک کنید در حالی که زوج های ازدواج ساخت 150.000 دلار و زیر دریافت خواهد کرد $2,400. افراد و زوج در زیر این کلاه درآمد را نیز دریافت 500 دلار برای هر کودک است.

پول به حساب نمی به عنوان درآمد مشمول مالیات. یک جمهوری خواه کمیته مالی مشاور گفت همچنین گفت: مردم تشکیل پرونده به عنوان “سرپرست خانوار” در مالیات خود را – یعنی به مجرد هستید باید فرزندان و یا وابستگان و پرداخت بیش از نیمی از هزینه های خانگی — را دریافت کنید $1,200 چک کنید اگر ساخت $112,500 و زیر.

درآمد آستانه اندازه گیری تنظیم درآمد ناخالص. است که درآمد ناخالص منهای کسر. (تنظیم درآمد ناخالص تعداد در جعبه 7 در یک فرد 1040 شکل.)

کسانی که از دریافت مزایای سوشال سکیوریتی واجد شرایط خواهد بود. که با توجه به تجزیه و تحلیل این لایحه از سوی دیگر ، چارلز Grassley یک جمهوری خواه از آیووا. دارندگان کارت سبز علاوه بر شهروندان واجد شرایط برای بررسی جمهوریخواه کمیته مالی دستیار اشاره کرد.

کنترل فاز برای درآمد بالاتر $75,000 یک سال. که دربسته برای افراد ساخت بالا $99,000 یک سال است. برای زوج های متاهل, درآمد از $198,000 یک سال است که کلاه و برای مردم تشکیل پرونده به عنوان سرپرست خانواده آن را $146,500 از یک سال و با توجه به تجزیه و تحلیل از Grassley ،

IRS را با استفاده از بانک-اطلاعات حساب از مالیات دهندگان را تا سال 2018 یا 2019 بازگشت و IRS را انتقال و پرداخت از طریق واریز مستقیم. فصل مالیات برای سال 2019 بازگشت باز است تا ژوئیه 15. وزارت خزانه داری را به عقب رانده هر دو مالیات بر درآمد پرداخت و مهلت تشکیل پرونده از 15 آوریل تا 15 ژوئیه برای آزاد کردن پول نقد افراد و کسب و کار ممکن است نیاز به در حال حاضر.

سناتور. چارلز شومر از نیویورک گفت که او می خواهم پول برای شروع نورد توسط مه 6. پول می تواند به خارج “ظرف چند هفته” هر چند آن را می تواند حتی به کاغذ چک کردن برای مالیات دهندگان که نمی ارائه مالیات خود را به صورت الکترونیکی خواه دستیار اضافه شده است. IRS است که به دنبال به امکان صدور از قبل لود شده دبیت کارت دستیار اشاره کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>