آنچه از 2 تریلیون دلار محرک معنی برای شما — و چگونه به بازیابی ‘تخفیف’ به خانوارها محاسبه خواهد شد

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه امضا 2 تریلیون دلار محرک billthat خواهد قطع $1,200 چک برای بسیاری از بزرگسالان گسترش بیمه بیکاری پرداخت و گسترش وام به کسب و کار همه در تلاش برای مبارزه با شیوع کروناویروس تلفات در اقتصاد است. مغلوب ساختن پیشی جستن امضا لایحه ساعت پس از مجلس نمایندگان تصویب این قانون در رای دادن صدا. سناتوران با اتفاق آرا به تصویب meaure در روز چهارشنبه.

این لایحه نیز اختصاص 350 $میلیارد دلار وام به کسب و کارهای کوچک برای کمک به نگه داشتن آنها را شناور در طول هفته (یا بیشتر) که بسیاری از کسب و کار بسته شده در تلاش برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus. آن را نیز به 100 میلیارد دلار برای کمک به بیمارستان ها هستند که یا در تلاش برای مقابله با هجوم بیماران و یا آماده برای افزایش coronavirus بیماران. دولت نیز با ارائه 500 میلیارد دلار از صندوق که شامل $46 میلیارد دلار برای خطوط هوایی تجاری در میان دیگر صنایع و $454 میلیارد دلار برای فدرال رزرو به اهرم کسب و کار متحده و شهرداری ها.

به عنوان برای مصرف کنندگان خزانه داری وزیر استیون Mnuchin روز چهارشنبه گفت که پرداخت های مستقیم به بسیاری از آمریکایی ها در زیر محرک لایحه آمده است در ظرف سه هفته. دیگر مفسران گفته اند ممکن است طولانی تر از آن است. شما می توانید به خواندن متن لایحه در اینجا. در اینجا برخی از جزئیات بر روی “بازیابی تخفیف” در این لایحه:

مالیات دهندگان ساخت $75,000 و زیر دریافت خواهد کرد $1,200 بررسی کنید. ازدواج زوج های ساخت 150.000 دلار و زیر دریافت خواهد کرد $2,400. افراد و زوج در زیر این کلاه درآمد را نیز دریافت 500 دلار برای هر کودک است. “برای اکثریت قریب به اتفاق آمریکایی ها هیچ اقدام خود به قسمت مورد نیاز خواهد بود به منظور دریافت تخفیف بررسی” با توجه به لایحه تجزیه و تحلیل از Grassley ،

حدود 140 میلیون خانوار را دریافت مستقیم تخفیف, با توجه به برآورد از مالیات بر پایه یک راست متمایل فکر می کنم تانک. که حدود 93 درصد از تمام مالیات دهندگان با توجه اریکا نیویورک یک اقتصاددان در اتاق فکر. IRS دریافت 155.7 میلیون فردی بازده در طول آخرین سال مالیاتی با توجه به مالیات جمع آوری آمار.

پول به حساب نمی به عنوان درآمد مشمول مالیات. یک جمهوری خواه کمیته مالی مشاور گفت همچنین گفت: مردم تشکیل پرونده به عنوان “سرپرست خانوار” در مالیات خود را – یعنی به مجرد هستید باید فرزندان و یا وابستگان و پرداخت بیش از نیمی از هزینه های خانگی — را دریافت کنید $1,200 چک کنید اگر ساخت $112,500 و زیر.

درآمد آستانه اندازه گیری تنظیم درآمد ناخالص. است که درآمد ناخالص منهای تنظیمات. IRS را یا با استفاده از یک مالیات دهندگان 2018 بازگشت و یا خود را 2019 بازگشت که براده دلیل در زمان فصل مالیات برای تعیین اندازه از تخفیف را بررسی کنید. (در سال 2018 بازده درآمد ناخالص تنظیم تعداد در جعبه 7 در یک فرد فرم 1040. در فرم 1040 برای 2019 بازده درآمد ناخالص تنظیم شده است بر روی جعبه 8b.)

کسانی که از دریافت مزایای تامین اجتماعی خواهد بود واجد شرایطبا توجه به تجزیه و تحلیل این لایحه از سوی دیگر ، چارلز Grassley یک جمهوری خواه از آیووا. دارندگان کارت سبز علاوه بر شهروندان واجد شرایط برای بررسی جمهوریخواه کمیته مالی دستیار اشاره کرد.

کنترل فاز برای درآمد بالاتر $75,000 یک سال. که دربسته در محیط برای افراد ساخت بالا $99,000 یک سال است. برای زوج های متاهل, درآمد از $198,000 یک سال است که کلاه و برای مردم تشکیل پرونده به عنوان سرپرست خانواده آن را $146,500 از یک سال و با توجه به تجزیه و تحلیل از Grassley ،

تخفیف کاهش 5 دلار برای هر 100 دلار بالاتر از سالانه $75,000/$150,000 سقف درآمد. تخفیف کاهش می یابد در همان رای برای کودکان در خانواده ها بالاتر از آستانه نیویورک گفت.

متوسط تخفیف بررسی خواهد شد و کار به $1,523 با توجه به مالیات بر پایه تخمین می زند. اگر مالیات دهندگان قبلی اظهارنامه مالیاتی قرار داده و آنها را بالاتر از درآمد آستانه, اما در سال آینده آنها را زیر که حد نیویورک گفت: IRS را اعمال تخفیف مالیاتی بعدی فصل است. “آنها می تواند درست زمانی که آنها فایل خود را در سال 2020 اظهارنامه مالیاتی” نیویورک گفت.

همچنین نگاه کنید به: چه 2 تریلیون دلار بسته محرک اقتصادی به معنی برای شما و اقتصاد

در سمت تلنگر, فرض کنید یک مالیات دهندگان در حال حاضر واجد شرایط برای پرداخت می شود و بررسی کنید. اما پس از آن که فرد درآمد این سال تا پایان بیش از درآمد کلاه. IRS را نمی پنجه که پول آمده بعدی فصل مالیات گرفت.

IRS را انتقال و پرداخت از طریق واریز مستقیم. آن را با استفاده از بانک-اطلاعات حساب از مالیات دهندگان را تا سال 2018 یا 2019 بازگشت. فصل مالیات برای سال 2019 بازگشت باز است تا ژوئیه 15. وزارت خزانه داری را به عقب رانده هر دو مالیات بر درآمد پرداخت و مهلت تشکیل پرونده از 15 آوریل تا 15 ژوئیه برای آزاد کردن پول نقد افراد و کسب و کار ممکن است نیاز به در حال حاضر.

IRS در روز پنج شنبه ایجاد یک لینک که در آن آژانس می گوید آن را به ارائه به روز رسانی در مورد محرک پرداخت چک.

Coronavirus تا به حال آلوده حداقل 105,573 مردم در ایالات متحده به عنوان روز ناهار و کشته شدن حداقل 1,711 مردم 450 که در شهر نیویورک با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. حساب های ایالات متحده در 17 درصد از بازار جهانی در مجموع در حالی که ایالت نیویورک حدود 50 درصد از کل ایالات متحده. در سراسر جهان وجود دارد 621,636 تایید موارد ویروس ها و 28,658 و میر گزارش شده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>