چه قیام عمل می کنند و چرا به آن استناد شده است قبل از ؟

زمانی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تهدید دوشنبه به استفاده از این خدمت فعال نظامی برای مقابله با سراسر کشور تظاهرات خشونت آمیز در طول هفته گذشته او نشان می دهد او ممکن است به استناد قانون بیش از 200 سال است.

“اگر یک شهرستان و یا دولت حاضر به اقدامات لازم برای دفاع از زندگی و اموال خود را از ساکنان آن من خواهد شد استقرار نظامی ایالات متحده و به سرعت حل این مشکل برای آنها گفت:” در کاخ سفید به باغ گل رز.

در واقع انجام این کار او نیاز به استخدام آنچه شناخته شده به عنوان قیام عمل 1807.

در اینجا اصول اولیه:

چه قیام کنند ،

به قانون امضا شده توسط رئیس جمهور توماس جفرسون در سال 1807 به قیام عمل سبب آمریکایی رئیس جمهور و فرمانده کل قوا برای استقرار نیروهای نظامی در ایالات متحده در شرایط خاص اگر آنها باور دارند که لازم است برای سرکوب یک “قیام” را تهدید می کند که یک دولت و یا ساکنان آن است.

این اصل قانونی کلید که آنلاک درب به استفاده از فدرال نیروهای نظامی-آیا از طریق federalizing گارد ملی و یا تماس در “Title X نیروهای” برای حل و فصل ناآرامی های مدنی.

استثنا به قدرت Comitatus عمل 1878 که ممنوع فعال-سربازان وظیفه از اعزام به آمریکا برای استفاده روزمره به عنوان نیروهای پلیس مهم است و گسترده قدرت اعطا شده به رئیس جمهور.

هنگامی که به آن استناد شده است?

قیام قانون به ندرت مورد استناد در 213 سال از آن شده است در کتاب — اما در دوران مدرن رئیس جمهور باید به طور معمول فرض بر این قدرت به مقابله با آمریکا عذاب نژادی درگیری حتی با تکیه بر ارائه به رعایت فدرال حقوق مدنی در جنوب عمیق.

در سال 1957 رئیس Dwight D. Eisenhower به نام در ارتش ایالات متحده را لشکر 101 هوابرد با خیال راحت اسکورت نه دانش آموزان سیاه پوست به لیتل راک دبیرستان مرکزی پس از بینالملل ارول Faubus با استفاده از آرکانزاس گارد ملی تحت پوشش حفظ صلح تلاش برای جلوگیری از دانشجویان از ورود به مدرسه است.

رئیس جمهور جان اف کندی استناد قیام قانون در سال 1962 و 1963 به ارسال فدرال آمريکا به می سی سی پی و آلاباما برای به اجرا درآوردن حقوق مدنی ، در سال 1967 رئیس جمهور لیندون جانسون فرستاده 82 و لشکر 101 هوابرد بخش به دیترویت زمانی که شورش را شکست بین پلیس و ساکنان و دوباره به استناد قانون در سال 1968 در پاسخ به اعتراضات برانگیخته توسط ترور مارتین لوتر کینگ جونیور

و در سال 1992 رئیس جمهور جورج دبلیو بوش در پاسخ به یک درخواست از رژیم صهیونیستی است. پیت ویلسون کالیفرنیا برای کمک به سرکوب شورش در لس آنجلس پس از تبرئه از چهار افسران پلیس لس آنجلس که به طرز وحشیانه ای به ضرب و شتم رادنی کینگ.

قانون تجدید نظر شده بود پس از حملات یازدهم سپتامبر ، 11, 2001 حملات به گسترش قدرت ریاست جمهوری و اینکه فکر برای استفاده در پس از طوفان کاترینا در سال 2005 دولت بوش مورد استفاده مقامات دیگر به ارسال هزاران نفر از سربازان وظیفه فعال به نیواورلئان.

چگونه می توانید آن را به استناد?

قیام قانون می توان استناد در یک دولت درخواست. دولت قوه مقننه یا فرماندار می تواند درخواست کمک از رئیس جمهور به “سرکوب [یک] قیام.”

 • قانون می گوید: “اگر این قیام در دولت, رئیس جمهور, بنا به درخواست دولت از قوه مقننه یا فرماندار اگر قوه مقننه نمی تواند برگزار ممکن است تیم های ملی کشورهای دیگر به سرویس فدرال و همچنین استفاده از فدرال نظامی برای سرکوب قیام.”
 • دو دیگر قیام قانون مقررات اجازه می دهد یک رئیس جمهور به استناد آن بدون در نظر گرفتن از دولت بخواهد.

  یکی از ارائه مجوز به آن استناد می شود اگر رئیس جمهور لازم بداند “به سرکوب یک شورش خشونت غیر قانونی ترکیبی و یا توطئه است.”

 • قانون می گوید: “هر زمان که رئیس جمهور معتقد است که غیر قانونی انسداد ترکیب یا nbsp یا شورش علیه اقتدار ایالات متحده باعث می شود آن را غیر عملی به اجرای قانون ایالات متحده در هر ایالت یا قلمرو قضایی رسیدگی رئیس جمهور ممکن است به خدمات فدرال شبه نظامیان از هر کشور و با استفاده از فدرال نظامی برای به اجرا درآوردن قوانین و یا سرکوب شورش.”
 • گزینه سوم — ترین تعمیم ارائه — می گوید رئیس جمهور می تواند با استفاده از نیروهای مسلح است که از دخالت دولت فدرال یا دولت قانون است.

 • رئیس جمهور ممکن است استفاده از ارتش برای سرکوب شورش به خشونت غیر قانونی ترکیبی و یا اگر توطئه “(یک) از آن پس مانع اجرای قانون است که دولت و ایالات متحده و از آن محروم کردن شهروندان از حقوق اساسی (به عنوان مثال با توجه روند); یا (ب) آن مخالف یا مانع اجرای قوانین و یا مانع اجراي عدالت. در صورت محرومیت از حقوق دولت فرض را رد شهروندان خود را در برابر حفاظت از قوانین.”
 • اما در ابتدا یک اعلام به پراکنده:

  قبل از استناد به قیام عمل رئیس جمهور و دادستان کل باید برای اولین بار موضوع “اعلام به پراکنده است.”

  اگر وضعیت پاک است رئیس جمهور ممکن است پس از صدور یک فرمان اجرایی به ارسال نیروهای نظامی با توجه به یک سال 2006 گزارش سرویس پژوهشی کنگره.

  اتحاد مغلوب ساختن پیشی جستن به استناد آن ،

  کاخ سفید است و نه صدور بیانیه متن و رئیس جمهور تهمت نمی استفاده از واژه “قیام عمل” را شنبه شب در بیانیه ای.

  اما حداقل یک جمهوری خواه است و در حال حاضر آن را توصیه می شود: ایالت آرکانزاس تام پنبه سرسخت محافظه کار طرفدار در توییتر که تهمت استخدام لشکر 101 هوابرد.

  قابل توجه ترین زمان لشکر 101 هوابرد در پنبه صفحه اصلی امور خارجه بود در سال 1957 زمانی که آیزنهاور با استفاده از این قیام به نیروی لغو تبعیض نژادی مشخص و با خیال راحت اسکورت نه دانش آموزان سیاه پوست به لیتل راک مرکزی دبیرستان.

  فرماندار ایلینویز J. B. پریتزکر یک دموکرات بود سریع به اختلاف مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات رد این ایده که دولت می تواند ارسال نیروهای نظامی خود را به حوزه قضایی است.

  “من رد این تصور که دولت فدرال می توانید با ارسال نیروهای خود را به ایالت ایلینویز” پریتزکر سی ان ان گفت. “او می خواهد به تغییر موضوع از شکست خود را بیش از coronavirus شکست بدبختی و در حال حاضر یک لحظه ای که وجود دارد ناآرامی به دلیل بی عدالتی های که انجام شد به جورج فلوید است که او در حال حاضر می خواهد برای ایجاد یک موضوع و چیزی که در آن او می تواند نظم و قانون رئیس جمهور.”

  یک تجزیه و تحلیل ABC:

  جان کوهن سابق اقدام وزارتخانه برای هوش در وزارت امنیت داخلی که در حال حاضر یک ABC News نویسندگان اشاره کرد ارتش آمریکا به عنوان نیرومند آن را به عنوان نه به طور خاص آموزش دیده برای مقابله با نا آرامی های مدنی در آمریکا

  “قرار دادن پرسنل نظامی ایالات متحده در موقعیت بالقوه با استفاده از نیروی مرگبار علیه دیگر شهروندان ایالات متحده چیزی است که باید انجام شود در یک cavalier شیوه” کوهن گفت.

  “تجربه آن استقرار در لس آنجلس شورش رو بسیاری از ارتباطات لجستیکی و عملیاتی چالش ها” اضافه شده کوهن همچنین یک افسر سابق پلیس که مشغول به کار در لس آنجلس. “آن را به عنوان یک عملیات موفق توسط بسیاری از افراد است.”

  خواندن متن اصلی:

  متن اصلی قانون که اصلاح شده است چندین بار پس از آن برای اولین بار تصویب و در تاریخ 3 مارس 1807 بار خوانده شده به شرح زیر است:

  “قانون اجازه استخدام زمین و نیروهای دریایی ایالات متحده در موارد insurrections. بود آن تصویب شده توسط سنا و مجلس نمایندگان ایالات متحده آمریکا در کنگره مونتاژ که در همه موارد از قیام و یا انسداد به قوانین یا ایالات متحده یا هر فرد ایالتی یا منطقه ای که در آن قانونی است برای رئیس جمهور ایالات متحده به جلو تماس شبه نظامی به منظور سرکوب چنین قیام و یا ایجاد قوانین به موقع اجرا آن باید قانونی برای او به استخدام برای همان مقاصد از جمله بخشی از زمین یا نیروی دریایی ایالات متحده به عنوان باید در نظر گرفته شود لازم است و اولین مشاهده همه پیش نیازهایی از قانون در آن احترام بگذارند.”

  یک چیز بیشتر:

  زمانی که قیام عمل استفاده شد در سال 1992 دادستان کل ویلیام بار بود که در خدمت به عنوان دادستان کل در George H. W. Bush administration.

  یادداشت سردبیر: این داستان درست شده است تا منعکس کننده که رئیس جمهور لیندون جانسون استناد قیام قانون در سال 1967 و 1968 و که رئیس جمهور جان اف کندی را در سال 1962 و 1963.

  ABC News’ مارتا Raddatz لوئیس مارتینز تری مورن و تریش تیونر کمک به این گزارش.

  tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

  Leave a reply

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>