آنچه که در آینده برای کشور برزیل در آن coronavirus مبارزه ؟

درست به شکل یک maskless رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro سوار یک پلیس اسب از طریق جمعیت در برازیلیا, آخر این هفته, دست دادن با, حامیان دوباره اخراج اجتماعی فاصله و دیگر اقدامات در محل برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus که به کشته شدن حداقل 31,000 و آلوده بیش از نیم میلیون نفر است.

صحنه به دنبال حوادث مشابه در هفته قبل.

بیشتر:

“پس چی؟” Bolsonaro گفت: ممکن است هنگامی که پرسیده شده توسط یک خبرنگار در مورد برزیل را نصب coronavirus مرگ و میر.

“من متاسفم اما چه چیزی شما می خواهم به من در مورد آن انجام?”

Bolsonaro سابق ارتش کاپیتان که اخراج این ویروس به عنوان “کمی آنفولانزا” است تحت فشار قرار دادند در برابر انزوای اجتماعی اقدامات لازم الاجرا توسط دولت فرمانداران و خواستار استفاده گسترده تر از داروهای ضد مالاریا در درمان COVID-19 در سرپیچی از کارشناسان بهداشت عمومی هشدار خود را ممکن است خطرات بهداشتی.

او ادامه داد: برای حفظ آن حفاظت از برزیل است و اقتصاد مهم ترین نظر با وجود گسترده داخلی و بین المللی انتقاد از خود را دست زدن به شیوع بیماری و افزایش مرگ و میر.

خود را باز تمرد منجر به از دست دادن دو وزرای بهداشت – یکی از کار اخراج شد, دیگر استعفا داد و پس از آنها آشکارا مخالفت با راست رئیس جمهور Jair Bolsonaro در مورد چگونه برای مبارزه با گسترش این بیماری همه گیر کوروناویروس.

کارشناسان گفته اند که این دو تغییرات ناگهانی در رهبری در وزارت بهداشت و درمان وارد شده با Bolsonaro ادامه مخالفت با مستندات است و در حال حاضر با داشتن عواقب ویرانگر در برزیل گسترده کشور در حال توسعه با فقر گسترده و با کمبود بودجه روبرو نظام سلامت.

“دو نفر از وزرا بودند متمرکز بر اجرای سیاست های بهداشت که در راستای سلامت عمومی ارشاد از سازمان بهداشت جهانی (WHO) و همچنین از برزیل خود اپیدیولوژی و کارشناسان” گفت: آنیا Prusa ارشد کاردانی در برزیل در موسسه ویلسون مرکز.

“اما آنها فرار به یک دولت و یک رئیس جمهور بود که علاقه مند به تهیه سیاست بر اساس دستورالعمل های بهداشتی,” Prusa به الجزیره. “او یک رئیس جمهور است که با تمرکز بر اقتصاد با محرومیت از همه چیز.”

Rio de Janeiro

مردم ایستاده در مقابل یک فروشگاه در Rio de Janeiro, Brazil [پیلار الیورس/رویترز]

هفته گذشته یک دانشگاه واشنگتن در مطالعه هشدار داد که در برزیل مرگ و میر می تواند افزایش به 125,000 در اوایل ماه اوت و کشور را به اعمال سختگیرانه تر مستندات به کاهش نرخ انتقال است.

“برزیل باید به دنبال رهبری ووهان چین و همچنین ایتالیا و اسپانیا و نیویورک با اجرای حکم و اقدامات برای به دست آوردن کنترل یک حرکت سریع بیماری و کاهش انتقال کروناویروس گفت:” کریستوفر موری مدیر دانشگاه nstitute برای سلامت و معیارهای ارزیابی (IHME).

“تا آن زمان IHME است و پیش بینی مرگ و میر در برزیل ادامه خواهد داد برای صعود وجود دارد خواهد بود یک کمبود مهم بیمارستان منابع و اوج مرگ و میر رخ می دهد ممکن است تا اواسط ماه ژوئیه گفت:” موری.

مبرم هشدارها تنها مرکب از یک نظام سلامت است که با کمبود بودجه روبرو شده و تیره و تار برای سال. کارشناسان بهداشت می گویند که با تعدادی از موارد و بالاتر تقاضا برای مراقبت های ويژه (ICU) تخت, از آن خواهد شد بسیار چالش برانگیز برای بیمارستان ها برای مقابله است.

‘نابرابر سیستم’

برزیل جهانی سلامت سیستم را فراهم می کند مراقبت رایگان برای اکثریت آن 212 میلیون نفر از شهروندان. اما آلاینده سیستم است که به شدت تحت ذوات ارائه می دهد و ناهموار خدمات بهداشتی و درمانی در سراسر کشور است.

“ما باید یک سیستم که در آن هر کس حق دارد برای سلامتی همه حقوق برای برخی از خدمات بهداشت و درمان, اما به دلیل underfunding توزیع کاملا نابرابر” گفت: میگوئل لاگو, مدیر اجرایی موسسه مطالعات سیاستگذاری سلامت.

“این است که نابرابر از لحاظ جغرافیایی و از نظر اجتماعی کلاس” لاگو اضافه شده است.

Lago گفت که بیش از نیمی از جمعیت زندگی می کنند در مناطق که در آن وجود دارد یک تعداد کافی از تخت ICU – بسیار مهم در درمان موارد شدید COVID-19.

COVID-19 عفونت در برزیل ابتدا محدود به ثروتمند محلات و شهرهای بزرگ در تماس نزدیک با مسافران بین المللی اما کارشناسان می گویند این ویروس بیشتر به تازگی ساخته شده راه خود را به فقیر و بیشتر مناطق جدا شده به اثرات مخرب.

“COVID در برزیل در آمد از طریق پنت هاوس اما امروزه از آن است که رفتن را از طریق بلند آوازه شو” گفت: Ana Maria ملک استاد در دانشکده پزشکی در دانشگاه سائو پائولو.

“ناهمگونی از کشور به این معنی است که مردم در حال رفتن برای مردن به سادگی از آنجا که آنها فقیر هستند و یا اینکه آنها زندگی می کنند در کشورهای که در آن وجود دارد هیچ زیرساخت” ملک گفت: در طول یک پنل آنلاین بحث و گفتگو در برزیل بهداشت و درمان در هفته گذشته.

Brazil Hospital

یک بیمار مبتلا به کروناویروس بیماری تحت درمان در واحد مراقبت های ویژه در یک بیمارستان صحرایی در Guarulhos, سائو پائولو, دولت برزیل [آماندا Perobelli/رویترز]

در بیشتر مناطق جدا شده از برزیل از جمله در ایالت آمازوناس ساکنان تکیه بر بشردوستانه بیمارستان که در حال اجرا توسط کلیساها و یا سازمان های خیریه.

در حالی که خصوصی بخش بهداشت و درمان – که رفتار میلیون ها نفر از بیماران از یک سال و البته عمدتا در شهرهای بزرگ و مرفه تر نقاط کشور – بهتر است مجهز به آن را بیش از حد تبدیل شده است هولناک با کروناویروس بیماران زور زدن در بیمارستان ها و کارکنان است.

“ما نرخ اشغال بسیار زیاد است” گفت: Joel ولاسکو معاون ارشد رئیس جمهور در UnitedHealth Group, یکی از بزرگترین بیمارستان خصوصی گروه در برزیل.

“ما برخی از ظرفیت بیکار اما نه چندان” ولاسکو گفت: در طول یک پنل آنلاین بحث و گفتگو در برزیل بهداشت و درمان در هفته گذشته.

“همه ويژه در 80-85 درصد [ظرفیت] و در شهرستانها مانند ریو از آن است که در 90 درصد به این معنی است که وجود دارد بدون تخت که وجود دارد این است که یک لیست انتظار برای مردم به ICU,” او گفت:.

کاهش محدودیت

کارشناسان هشدار می دهند این وضعیت را lilkely تنها بدتر متحده به عنوان استراحت مستندات و ماندن در خانه ،

مراکز و مغازه های املاک و مستغلات در عملیات که اجازه بازگشایی به مدت 15 روز جمعه به عنوان بخشی از فاز دو از بازگشایی طرح در شهرستان از سائو پائولو, برزیل, بزرگترین شهر و, سخت ترین آمار شهرستان توسط COVID-19 عفونت.

ناظران گفت: Sao Paulo, مالی این کشور hub مواجه شده است در حال رشد فشار اجازه می دهد تا کسب و کار برای بازگشایی پس از دو ماه از شل اجرا قرنطينه گرفته اند تلفات در اقتصاد است.

شهردار این شهرستان برونو Covas گفت: این شهرستان ملاقات تمام دولت معیار برای حرکت رو به جلو با آرامش و محدودیت ها و حرکت خواهد بود و بر اساس روشن پروتکل در اقدامات بهداشتی و تست.

او افزود که این شهرستان می تواند تنها از طریق پیشرفت های بعدی بازگشایی مراحل اگر شاخص را نگه دارید برای 14 روز.

“اگر شماره بدتر, ما می توانیم بازگشت به فاز یک” Covas گفت: در یک کنفرانس خبری در روز پنج شنبه.

Jair Bolsonaro

رییس جمهوری برزیل Jair Bolsonaro تبریک حامیان در طول یک تظاهرات در برازیلیا, برزیل [Ueslei مرکلینو/رویترز]

کارشناسان ترس ادامه موج در موارد اجتناب ناپذیر هستند.

در هفته گذشته را اعلام کرد که آمریکا تا به حال تبدیل شدن به جهانی جدید کانون ویروس هشدار برزیل نمی خواهد شاهد همه گیر پایان در هر زمان به زودی.

“در حال حاضر زمان برای کشورها به سهولت محدودیت” Carissa اتین که مدیر برای آمریکا گفت: در یک کنفرانس ویدئویی.

فیلیپ Carvalho یک برزیل تحلیلگر گروه اوراسیا گفت: برنامه ای برای بازگشایی آمده پس از رهبران محلی مواجه مشکل در هماهنگی پاسخ به اپیدمی و در صورت عدم وجود ثبات تیم ملی با طرح.

Carvalho گفت: با تغییرات رهبری و رئیس جمهور در راس است که حاضر به رعایت توسط کارشناس بهداشت توصیه های اجتماعی فاصله اجازه دهید به تنهایی ترویج آنها رهبران محلی مواجه نبرد دشوار در تحمیل مستندات – منجر به یک تصویر متضاد در مورد خطرات ناشی از ویروس و فرسایش با رعایت قرنطینه اقدامات است.

“این خطر وجود دارد که شما را افزایش می دهد بسیار به طور ناگهانی فشار در سیستم بهداشت و درمان و دولت مجبور به تعطیل کردن دوباره” Carvalho به الجزیره. “آنها می خواهم که این غیر قابل پیش بینی توقف و رفتن سناریو که در آن شهرستانها باز است اما باید به جلو و دوباره به دلیل تعداد افزایش بیش از حد به سرعت دوباره.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>