چه معنای مخلوط al-Qadr این جنش شب در ماه رمضان دارید ؟

معنای مخلوط al-Qadr یا شب از قدرت در نظر گرفته شده است توسط مسلمانان به جنش شب از ماه رمضان, اسلامی, مقدس, ماه روزه.

تاریخ دقیق معنای مخلوط al-Qadr مورد مناقشه است اما اعتقاد بر این است که رخ داده است در یکی از 10 روز گذشته از ماه.

بسیاری از مسلمانان بر این باورند که هر شب از 27 روز از ماه مبارک رمضان و یا یکی از شماره عجیب و غریب در طول شب نهایی 10 روز از ماه.

بیشتر:

پس هیچ کس نمی داند دقیقا همان است که شب مارکس معنای مخلوط al-Qadr بسیاری از مسلمانان مشاهده تمام از آخرین 10 شب از ماه مبارک رمضان با حضور در نماز و قرائت قرآن است.

شب بیست و هنگامی که قرآن برای اولین بار نشان داد به حضرت محمد. با توجه به سنت پیامبر استفاده می شود به عقب نشینی به مدت یک ماه هر سال به غار Hira که واقع در یک کوهستان در خارج از شهر مکه است.

اعتقاد بر این است که جبرئیل در بازدید از پیامبر در غار یک شب و الهام بخش او را به تلاوت اولین آیات قرآن بود به او نشان داد.

پس از آن شب پیامبر اعتقاد بر این است که در ادامه به دریافت آیات قرآن بیش از 23 سال دوره.

200422110654018

هر سال این شب ها شاهد صدها هزار نفر از مسلمانان به رهبری نسبت به مساجد برای شرکت در نماز جماعت.

در فلسطین دهها هزار نفر از مسلمانان بازدید از مسجد الاقصی اسلام سوم-جنش سایت به دعا در معنای مخلوط al-Qadr امنیت.

برای چندین سال در ارتش اسرائیل اجازه داده است که زنان فلسطینی بیش از 30 سال و مردان بالای 50 سال به وارد اورشلیم از اشغال کرانه به رعایت نماز.

در اسلام مقدس شهرهای مکه و مدینه صدها هزار نفر از مردم از سراسر جهان حضور در نماز جماعت در مسجد اعظم از مکه و مسجد پیامبر در مدینه – دو جنش سایت برای مسلمانان است.

اما در این سال بسیاری از مساجد در سراسر جهان بسته شده اند برای چندین ماه پس از دولت تحمیل مستندات, حکومت و دیگر coronavirus مربوط به محدودیت برای جلوگیری از گسترش مرگبار بیماری همه گیر. این ویروس به کشته شدن بیش از 310,000 مردم و آلوده به 4.6 میلیون نفر دیگر.

مانند خطبه های نماز جمعه و پنج نماز روزانه است که ممنوع شده برای هفته نماز جماعت در معنای مخلوط القدر را نیز منع می شود. بسیاری از افراد انتظار می رود به رعایت شب از خانه های خود.

اما در ایران که در آن نماز تجمعات از سر گرفت و در هفته گذشته در به عنوان بسیاری از 180 شهرستانها و شهرهای کوچک دیده می شود به عنوان کم خطر سرایت معنای مخلوط al-Qadr مشاهده شد توسط بسیاری از ایرانیان در شب یکشنبه با حضور در نماز در مساجد و تلاوت قرآن است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>