چه Antifa?

مشتاق برای دشمن به سرزنش برای مبارزه با خشونت تاب ایالات متحده آمریکا رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز یکشنبه حاکی است که او در حال آماده شدن برای برچسب زدن به کسانی که در ارتباط با Antifa جنبش به عنوان “داخلی تروریست ها” و درمان آنها را بر این اساس هر چند کارشناسان حقوقی می گویند این حرکت را خلاف قانون اساسی است و حتی اگر قانونی خواهد بود برای به اجرا درآوردن.

Antifa کوتاه برای ضد فاشیست است نه یک گروه بتن به جای یک آمورف جنبش است. ضد facists جنبش تمایل به گروه بندی در چپ حاشیه از ما طیف سیاسی بسیاری از توصیف خود را به عنوان سوسیالیست ها و آنارشیست ها و کمونیست ها و یا ضد گذاران.

بیشتر:

موضوع تهمت و اجرای قانون گروه های صورت است چگونه کررل پیروان یک غیر متمرکز حرکت با هیچ شناخته شده رهبران هیچ ستاد و هیچ روشن ایدئولوژی دیگر از مخالفت با هر آنچه که پیروان خود را به عنوان جناح راست و یا فاشیستی جنبش.

در بیانیه منتشر شده در پنج شنبه, دادستان کل آمریکا ویلیام Barr متهم به “خشونت عناصر رادیکال” از ربودن صدای “صلح آمیز و مشروع تظاهرات” که ظهور در سراسر آمریکا پس از گزارشی جورج فلوید کشته شد توسط افسران پلیس در ایالت مینه سوتا در هفته گذشته.

Barr گفت: این “غیر خودی” دنبال شد و دستور کار خود را, و اضافه کرد که او آماده سازی مقامات با برخی از 56 جداگانه FBI مشترک با تروریسم نیروهای وظیفه در سراسر کشور با شناسایی دستگیری و شارژ دستگاه.

“خشونت تحریک و انجام شده توسط Antifa و دیگر گروه های مشابه در ارتباط با شورش داخلی تروریسم و درمان خواهد شد و بر این اساس” Barr گفت: بدون ارائه مدرکی برای ادعای خود.

A protester carries an Antifascist Action flag at a rally following the death in Minneapolis police custody of George Floyd, in Boston, Massachusetts, U.S., May 31, 2020. REUTERS/Brian Snyder

یک معترض حمل Antifascist عمل پرچم در یک تجمع پس از مرگ در مینیاپولیس پلیس بازداشت جورج فلوید در بوستون, ماساچوست [برایان اسنایدر/رویترز]

“سرزنش آنارشیست ها و antifa با مطلقا هیچ مدرکی است که راه را به آنچه اتفاق می افتد به نظر می رسد حاشیه و حاشیه ای که این شورش. این یک زمان از توده خشم در ناعادلانه سیستم” اسکات کلاغ از Austin, Texas, یک سخنگوی سازمان آنارشیستی تلاش روابط عمومی گفت: در آزادی.

ضد فاشیستی تاریخچه

فراتر از قانونی بودن مشکوک از مغلوب ساختن پیشی جستن بیانیه – بسیاری از کارشناسان گفت: تعیین یک داخلی گروه آن را به عنوان سازمانهای تروریستی خارجی به دلیل ایدئولوژی خواهد بود ذاتا خلاف قانون اساسی – هر گونه تلاش برای مهار Antifa طرفداران خواهد چهره ساده لجستیکی موانع مانند که در آن برای شروع.

دیگر مخالفت خود را با جناح راست ایدئولوژی کمی وجود دارد اتصال Antifa جنبش پیروان با هم. برخی از تمرکز بر علل محیطی یا حقوق گروه های بومی دیگران برای حقوق همجنسگرایان در ایران ،

در حالی که یک جنبش ضد فاشیستی می توان به آلمان و ایتالیا قبل از جنگ جهانی دوم برای اولین بار ما را به استفاده از کلمه “Antifa” در آن نام تجاری بود رز شهرستان Antifa (RCA) در سال 2007 تاسیس در پورتلند, اورگان, هر چند بسیاری از گروه های برگزار ضد فاشیستی ایدئولوژی در ایالات متحده برای چندین دهه بدون استفاده از این نام تجاری.

RCA و گروه های دیگر مانند آن ساخته شده آن را به هدف خود برای مختل – خشونت در صورت لزوم جلسات و سازمانی تلاش های سفید supremacists و خانواده خود را.

یکی از این تلاش در سال 2012 دیدم Antifa پیروان brandishing چکش بیس بال خفاش و پلیس با باطوم طوفان یک منطقه شیکاگو رستوران و حمله اعضای سفید supremacist ایلینوی میراث اروپایی انجمن جمع آوری وجود دارد. پنج تن از مهاجمان را دریافت احکام زندان برای نقش خود را در غوغا.

انتخابات دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 شاهد افزایش Antifa فعالیت ما به عنوان پیروان به طور فزاینده متقاعد شده است که فاشیسم و دیگر جناح راست ایدئولوژی بودند ساخت جدید تاخت و تاز در سیاست آمریکا است. آنها را به دست آورد خاص و برجسته در طول درگیری بین supremacists و مخالفان خود را در Charlottesville, Virginia در ماه اوت سال 2017, هنگامی که یک نئو نازی ها منفجر ماشین خود را به یک گروه ضد نژادپرستان کشته شدن یکی از معترضان.

Antifa عناوین ساخته شده دوباره در طول تظاهرات عمومی که همان سال در پورتلند اورگان و برکلی, کالیفرنیا,, جایی که آنها شکست ویندوز و پرتاب کوکتل مولوتوف به مأموران اجرای قانون برای جلوگیری از جناح راست provocateur میلو Yiannopoulos از صحبت کردن.

در حالی که ضد فاشیست بیشترین توجه خود را گاه به گاه رفتار خشونت آمیز در بسیاری از پیروان نیز مدافع ابزارهای مسالمت آمیز از گرفتن پیام خود را در سراسر مانند حلق آویز پوستر ارائه سخنرانی و راهپیمایی.

نهادی نگرانی

اف بی آی و دیگر مقامات مجری قانون باید از سال 2016 ابراز نگرانی در مورد Antifa بازیگران و خشونت است که گاهی اوقات همراه خود را ظاهر عمومی.

FBI مدیر کریستوفر Wray گفت: در کنگره شهادت در نوامبر سال 2017 که این اداره تا به حال در حال انجام عملیات تحقیقات به افرادی که متهم به ارتکاب جنایات به نام Antifa.

اف بی آی گفت: به دنبال “یک تعداد از آنچه ما تماس بگیرید آنارشیست افراطی تحقیقات که در آن ما باید به درستی منتج افراد [مردم] هستند که با انگیزه برای ارتکاب خشونت آمیز فعالیت های جنایی در نوع Antifa ایدئولوژی. بنابراین ما باید یک شماره فعال تحقیقات در فضا در سراسر کشور است.”

زبان مورد استفاده توسط Wray در سال 2017 مشابه استفاده می شود که توسط بر و دیگران در مغلوب ساختن پیشی جستن مدار بیش از آخر هفته در اشاره به خشونت های اخیر در شهرهای آمریکا.

در توییتر تهمت بدون ارائه شواهد سرزنش خشونت در “Antifa و رادیکال چپ” و مشاور امنیت ملی, رابرت اوبراین در تلویزیون ظاهر به نام اف بی آی برای نظارت و تعقیب کسانی که بخشی از Antifa جنبش است.

مقامات اجرای قانون و کسانی که مانیتور ضد فاشیست گروه می گویند که در روزهای اخیر دیده می شود نشانه ای از جمله آنارشیست گرافیتی و دستگیری برخی از معترضان دولت – که مردم با انگیزه های متفاوت ممکن است در پشت برخی از خشونت و ضد خشونت پلیس تظاهرات. آنها هم مقصر سفید supremacist گروه.

یکی Antifa گروه فعال گفته میشود یک پیام در یک تلگراف کانال در روز شنبه است که تشویق مردم به نظر مینه سوتا سرباز گارد ملی “اهداف آسان”, وزارت دفاع مقامات گفته آسوشیتد پرس اعلام کرد. پیام تشویق فعالان به سرقت “کیت” به معنی سلاح ها و زره بدن مورد استفاده توسط سربازان.

Portland Antifa

Alt سمت راست گروه نگه پایان تروریسم داخلی تجمع در پورتلند اورگان در سال 2019 [فایل: کارن Ducey/گتی ایماژ/خبرگزاری فرانسه]

آژانس آنارشیست روابط عمومی تلاش گفت: در بیانیه ای که “رئیس جمهور ایالات متحده با تحریک مردم به شوت ‘غارتگران” او در تلاش برای تقسیم کشور و تشویق نژادپرستانه و خشونت” و این که ما دولت است “legal انحصار خشونت و مسئول بیشتر خشونت در افغانستان”.

علاوه بر این جهش از تعقیب برخی از ضد فاشیست به اتهام تحریک به خشونت به اعلام یک unorganised جنبش یک “داخلی ترور” تهدیدی است که یک مدت طولانی با توجه به کارشناسان حقوقی. انجام این کار نیاز به هماهنگی در سراسر چندین آژانس های فدرال چیزی مغلوب ساختن پیشی جستن فاقد اختیارات قانونی را انجام دهد.

“تروریسم است ذاتا سیاسی, برچسب, به راحتی آزار و سوء استفاده گفت:” آیتالله امنیت ملی, مدیر پروژه gais.

مریم McCord سابق ارشد وزارت دادگستری گفت: “هیچ زمان قانونی حقی برای تعیین داخلی سازمان به عنوان سازمان های تروریستی.”

“هر گونه تلاش در چنین تعیین خواهد افزایش قابل توجهی متمم اول قانون اساسی نگرانی” اضافه شده McCord که قبلا خدمت در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>