چه اتفاقی می افتد بعدی در مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح محاکمه ؟

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع تیم پیچیده افتتاح آن استدلال روز سه شنبه به عنوان فشار نصب شده برای سنا به تماس سابق کاخ سفید مشاور امنیت ملی جان بولتون به عنوان شاهد در رئیس جمهور را استیضاح محاکمه.

“این باید پایان در حال حاضر به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است” کاخ سفید مشاور پت Cipollone اعلام دربندی دفاع ارائه شده که رنگ مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک قربانی گرفت و بی اعتنا ابجو بد و کم مایه در بولتون پتانسیل شاهد است که درهم جمهوری خواه امید برای پایان سریع به دادگاه.

بیشتر:

یک روز پس از دفاع تیم تا حد زیادی خار گذشته Bolton, وکیل جی Sekulow خطاب به جنجال سر رد مقاله خود را – گفت: به تناقض کلیدی دفاع از استدلال در مورد مغلوب ساختن پیشی جستن ارتباط با اوکراین — به عنوان “قابل پذیرش نیست”. استدلال بود به پیشدستی تماس از دموکرات ها برای شاهدان از جمله بولتون که می نویسد: در یک آینده کتاب که تهمت به او گفت که او می خواست به خودداری از کمک نظامی از اوکراین تا زمانی که آن را کمک کرد تا با تحقیقات به رقیب دموکرات جو بایدن.

تهمت بود استیضاح توسط مجلس نمایندگان در 18 دسامبر برای سوء استفاده از قدرت و انسداد کنگره است.

خانه دموکرات که مدیران به نزدیک به 24 ساعت از باز کردن بحث هفته گذشته را متهم به تهمت و سوء استفاده از قدرت خود را در دفتر سازماندهی یک فشار مبارزات انتخاباتی به اوکراین برای تحقیق معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن پیشرو دموکراتیک سیاسی رقیب و همچنین پرتاب یک راکت به یک افشا و خنثی تئوری توطئه در مورد 2016 انتخابات ریاست جمهوری.

مغلوب ساختن پیشی جستن حاضر به شرکت در مجلس استیضاح بررسی است.

آدام شیف که در خدمت به عنوان رهبری دموکراتیک دادستان در استدلال مورد در برابر تهمت و گفت: این سوال باقی ماند که آیا دادگاه می تواند به عادلانه یا ناعادلانه با جمهوری خواهان امتناع تا کنون اجازه می دهد تا هر شهادت یا شواهد جدید.

“یک محاکمه عادلانه شامل شهود و آن شامل اسناد” شیف به خبرنگاران گفت:.

با باز کردن بحث در حال حاضر بیش از, در اینجا نگاهی به آنچه انتظار بعدی:

پرسش و پاسخ

مرحله بعدی آزمون شامل سوالات از 100 سناتور که عمل به عنوان هیئت منصفه به وکلا به نمایندگی از مغلوب ساختن پیشی جستن و هفت خانه دموکراتیک مدیران که در خدمت به عنوان دادستان.

تحت قوانین قطعنامه تصویب شده در امتداد خط حزب در آغاز محاکمه سناتور خواهد شد 16 ساعت بیش از دو روز به درخواست, دست نوشته سوالات از هر دو طرف.

ما در دیوان عدالت جان رابرتز که ریاست این دادگاه را به خواندن این سوال را با صدای بلند. سوالات را به طور متناوب بین دموکرات ها و جمهوری خواهان.

یک رای در شهود?

در نتیجه سوال این دوره حزب دموکرات مجلس استیضاح تیم و مغلوب ساختن پیشی جستن وکلا خواهد شد که چهار ساعت به طور مساوی تقسیم می شود, به چه چیزی می تواند مقدار به بسته شدن استدلال. سنا خواهد شد و سپس حرکت به این سوال که آیا به تماس شاهدان منجر مهم رای.

رای گیری در مورد اینکه آیا شاهدان می تواند subpoenaed اتفاق می افتد می تواند به عنوان اوایل به عنوان جمعه.

محاکمه قوانین ارائه یک فرایند دو مرحله در مورد اینکه آیا به حکم شهود و اسناد با یک رای در مورد اینکه آیا به نظر انجام و در صورت تصویب پس از آن رای به واقع تماس شاهدان یا تقاضا اسناد و مدارک.

برخی از دموکرات ها استدلال کرده اند این روند می تواند اجازه می دهد جمهوری خواهان به رای “بله” در مورد اینکه آیا برای ادامه و سپس با رای “نه” در واقع اجازه می دهد شاهد و یا اسناد و مدارک به منظور جلوگیری از بیگانه محافظه کار یا میانه رو رای دهندگان.

در حالی که خندیدن در بولتون مقاله تهمت و جمهوری خواهان باید به شدت در برابر احضار سابق کاخ سفید مشاور شهادت در فرد مورد آنچه که او را دیدم و شنیدم به عنوان برگ برنده را بالا مشاور امنیت ملی.

John Bolton

مغلوب ساختن پیشی جستن گوش به عنوان بولتون صحبت می کند در طول ریاست جمهوری امضای تفاهم نامه در دفتر بیضی شکل کاخ سفید [فایل: Leah میلیس/رویترز]

جمهوری خواهان مجلس سنا صرف دو روز پشت درهای بسته بحث در مورد ایده ها برای جلب رضایت کسانی که می خواهید به شنیدن بیشتر در شهادت بدون طولانی کردن دادرسی و یا jeopardising رئیس جمهور انتظار تبرئه.

این ایده به نظر می رسد به از دست دادن بخار به سرعت به عنوان آنها پدیدار شود.

یک جمهوری خواه سناتور جیمز Lankford شد شناور ایده حمایت سناتور لیندزی گراهام به حکم بولتون کتاب مقاله پس از سناتورها می توانید مدارک خود را در خصوصی.

اما چاک شومر سنا را بالا دموکرات به نام این پیشنهاد که حفظ بولتون از شهادت “پوچ”.

“ما در حال چانه زنی با آنها. ما می خواهیم چهار شاهد و چهار مجموعه از اسناد و مدارک و سپس حقیقت خواهد آمد” شومر گفت.

دموکرات ها می خواهید تماس بگیرید بولتون سابق اقدام کاخ سفید رئیس ستاد میک Mulvaney ارشد مشاور اقدام کاخ سفید رئیس ستاد رابرت بلر و دفتر مدیریت و بودجه رسمی مایکل Villalpando. آنها نیاز به چهار خواهان پیوستن به آنها را در رای دادن به شهود.

برخی از جمهوریخواهان از جمله سناتور پت Toomey می خواهید متقابل – را در بولتون و یا دیگر دموکراتیک شاهد در ازای یکی از GOP طرف. برخی از جمهوری خواهان می خواهند به شنیدن از Bidens.

Mitch McConnell

مک کانل در حال سخنرانی در استیضاح محاکمه در برابر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مجلس سنا در واشنگتن [سنا تلویزیون/AP Photo]

میچ مک کانل رهبر اکثریت جمع سناتور جمهوریخواه دوباره اواخر روز سه شنبه به در نظر گرفتن گام های بعدی. خواه رهبر تشویق سناتورها به تبدیل شدن به درهم در چنین سوالات است که می تواند همه چیز. او می خواهد سریع بدون پایان جدید شهود و یا شهادت.

اما آسوشیتد پرس خبر داد که مجلس نمایندگان آمریکا گفت: جمهوری خواهان او هنوز رتبهدهی نشده است که آرا برای جلوگیری از شاهدان در مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح محاکمه.

چه اتفاقی می افتد اگر شهود به نام هستند ؟

اگر سنا احضاریه شاهد آنها خواهد بود مخلوع خصوصی قبل از سنا تصمیم بر شهادت.

جمهوری خواهان در حال هشدار داد که حتی اگر آنها موافقت خود را با تماس با بولتون به شهادت و یا سعی کنید برای دسترسی به مقاله خود را به کاخ سفید مسدود خواهد شد او ابتدا چه چیزی می تواند یک هفته طولانی دادگاه نبرد بر اجرایی امتیاز و امنیت ملی است.

که به معنی یک رای گیری در مورد اینکه آیا به محکوم کردن رئیس جمهور می تواند هفته دور.

چه اتفاقی می افتد اگر شهود نیست به نام ؟

اگر هیچ شاهد و یا اسناد و مدارک اضافی هستند subpoenaed سناتور سرگرم می تواند دیگر حرکات و یا اقدام به رای دادن در هر مقاله از استیضاح.

بدون توجه به رای شاهد تبرئه هنوز هم به نظر می رسد به احتمال زیاد با توجه به این که خواهان برگزاری یک 53-47 اکثریت در سنا و اعتقاد خواهد نیاز به دو سوم اکثریت.

اگر محاکمه آخرین به هفته آینده همزمان با روز دوشنبه آیووا قفقاز که لگد کردن انجمن و ابتدایی فصل برای سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری.

مغلوب ساختن پیشی جستن است همچنین برنامه ریزی شده به دولت از آدرس اتحادیه در 4 فوریه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>