چه اتفاقی می افتد اگر شما گرفتن جدید کروناویروس?

مرگ و میر از این کروناویروس جدید در چین رسید گذشته از 1300 روز پنج شنبه به پکن شدت تلاش برای درمان دهها هزار نفر از افراد بیمار و سازمان بهداشت جهانی (WHO) خواست جهان را به “مبارزه با این ویروس قبل از آن از کنترل خارج می شود”.

از آنجا که نوع جدیدی از ویروس برای اولین بار در شناسایی مرکزی چین در شهر ووهان در ماه دسامبر آن را نیز آلوده کرده است نزدیک به 60 ، 000 نفر در سراسر جهان در بیش از دو دوجین از کشورها اکثریت قریب به اتفاق آنها در چین است.

پیشروی سریع این ویروس شناخته شده به عنوان COVID-19 – تا باعث ترس در سراسر جهان با وجود تمام اما دو تا از مرگ و میر و 99 درصد از عفونت گزارش شده به عنوان اتفاق می افتد در سرزمین اصلی چین است. به عنوان ترس گسترش دانشمندان و محققان در سراسر جهان یافت تلاش برای درک ویروس جدید و چگونگی تاثیر آن بر بدن انسان است.

در اینجا چیزی است که ما می دانیم در مورد COVID-19 و چه اتفاقی می افتد اگر شما در حال آلوده.

‘سطوح مختلف شدت’

COVID-19 متعلق به یک خانواده از ویروس ها است که می تواند باعث بیماری های تنفسی در انسان مانند سرماخوردگی و بیماری های شدید مانند سندرم حاد تنفسی (سارس) و سندرم تنفسی خاورمیانه (MERS).

200205205234883

فکر می کردم برای شروع به پریدن کرد به یک انسان از این ناشناس حیوانات منبع ویروس جدید گسترش می یابد در درجه اول از طریق قطرات تنفسی مانند کسانی که زمانی ایجاد می شود که یک فرد آلوده سرفه یا عطسه. به طور متوسط طول می کشد حدود پنج تا شش روز برای کسی که برای نشان دادن علائم پس از تبدیل شدن به آلوده. با این حال برخی از بیماران را نشان نمی دهد هر گونه علائم.

تکثیر ویروس در دستگاه تنفسی است و می تواند طیف وسیعی از علائم به گفته دکتر ماریا ون Kerkhove که سر این است که بهداشت و درمان اضطراری برنامه.

“شما باید موارد خفیف که شبیه سرماخوردگی که برخی از علائم تنفسی و گلو و آبریزش بینی و تب تمام راه را از طریق ذات الریه. و وجود دارد می تواند سطوح مختلف شدت پنومونی تمام راه را از طریق چند ارگان شکست و مرگ” او به خبرنگاران در ژنو در هفته گذشته.

در اکثر موارد علائم باقی مانده خفیف.

“ما دیده ایم برخی از اطلاعات در مورد 17,000 موارد و به طور کلی 82 درصد از کسانی که خفیف هستند و 15 درصد از کسانی که در حال شدید و 3 درصد از کسانی که در حال طبقه بندی شده به عنوان بحرانی” گفت: ون Kerkhove.

تب و سرفه و ذات الریه

یک مطالعه 138 بیماران آلوده به این ویروس جدید در ووهان منتشر شده در مجله انجمن پزشکی آمریکا (JAMA) در 7 فوریه نشان داد شايعترين علايم تب و خستگی و سرفه های خشک. یک سوم از بیماران نیز گزارش درد عضلانی و سختی تنفس در حالی که حدود 10 درصد غيرتيپيک علائم از جمله اسهال و حالت تهوع.

بیمارانی که در سن از محدوده 22 تا 92 بستری شد به Zhongnan بیمارستان از دانشگاه ووهان از ژانویه 1-28. “متوسط سن بیماران بین 49 و 56 سال” JAMA گفت. “موارد در کودکان شده اند نادر است.”

در حالی که در بسیاری از موارد به نظر می رسد خفیف تمام بیماران توسعه پنومونی با توجه به JAMA.

حدود یک سوم پس از آن توسعه یافته مشکلات تنفسی شدید نیاز به درمان در بخش مراقبت ويژه. به شدت بیمار شد و دیگر بیماری های زمینه ای مانند دیابت و فشار خون بالا.

شش نفر از 138 بيمار درگذشت – یک رقم بالغ بر 4.3 درصد مرگ و میر است که بالاتر از برآورد از سایر نقاط چین است. کمتر از 2 درصد از تعداد کل افراد مبتلا فوت کرده اند از این ویروس تا کنون اما این نسبت می تواند تغییر پس از وقوع است هنوز در مراحل اولیه.

در ضمن یک مطالعه منتشر شده در تاریخ 24 ژانویه در مجله لانست یک مجله پزشکی یافت می شود آنچه که از آن به نام “cytokine طوفان” در بیماران آلوده بودند که به شدت بیمار است. بیماری شدید واکنش ایمنی بدن که در بدن تولید سلول های ایمنی و پروتئین است که می تواند در از بین بردن سایر ارگان ها.

برخی از کارشناسان می گویند این می تواند توضیح دهد که مرگ و میر در بیماران جوانتر. آمار از چین نشان می دهد برخی از مردم در 30s خود را 40s و 50s که نه شناخته شده بود و قبل از مسائل پزشکی نیز درگذشت از این بیماری است.

یک جدول زمانی از نحوه پیشرفت بیماری

با توجه به JAMA به طور میانگین مردم شد نفس در ظرف پنج روز از شروع علائم خود را. شدید تنفس مشکل مشاهده شد در حدود هشت روز.

مطالعه انجام نمی دهد یک جدول زمانی برای زمانی که مرگ و میر رخ داده است.

اما قبل از آن مطالعه منتشر شده در مجله پزشکی ویروس شناسی در 29 ژانویه گفت: به طور متوسط افرادی که مرده را در مدت 14 روز از شروع بیماری.

The New England Journal of Medicine, در یک مطالعه منتشر شده در ژانویه 31, همچنین ارائه یک نگاه چگونه coronavirus عفونت بدن تاثیر می گذارد در طول زمان است.

این مطالعه به بررسی اطلاعات پزشکی از 35 سال بود که اولین مورد از عفونت در ایالات متحده است. اولین علامت بود و سرفه های خشک, به دنبال یک تب.

در سومین روز از بیماری او گزارش تهوع و استفراغ و به دنبال آن اسهال و درد شکم در روز ششم. با نهمین روز, او تا به حال توسعه یافته و پنومونی گزارش اشکال در تنفس.

دوازدهم روز وضعیت او بهبود یافته بود و او تب داشت نشست. او توسعه یافته آبریزش بینی ، و در روز 14 او بدون علامت به جز یک سرفه خفیف. او هنوز در بیمارستان بستری و در زمان مطالعه منتشر شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>