چه اتفاقی می افتد اگر آنگلا مرکل نمی تواند کار کند ؟

اعظم آلمان است که در قرنطینه پس از دیدار یک پزشک بود که قرارداد coronavirus. او هنوز هم قادر به انجام وظایف خود. اما باید این وضعیت تغییر plan B لگد به عمل است.

آنگلا مرکل در قرنطینه! اما این به خودی خود هیچ چیز به نگرانی در مورد. آن را به عنوان اگر آلمان به طور ناگهانی تبدیل به یک rudderless کشتی. نه آن را رندر رهبر اگر صدراعظم تست مثبت برای COVID-19. در بهترین سناریو مورد مرکل را می توانید در ادامه مسئول دولت تا زمانی که او احساس می کند به آن. در صورتی که او می شود بیش از حد بیمار به کار کابینه خود را ادامه خواهد داد به تابع بدون او. وجود دارد در حال برنامه ریزی برای چنین رویدادی ،

ماده 69 قانون اساسی و یا قانون اساسی, ویژگی های یک جمله ساده است: “صدراعظم فدرال نامزد وزیر از کابینه به عنوان معاون.” در حال حاضر که معاون مالی وزیر اولاف شولز. اجتماعی دموکرات نیز مخفف صدراعظم زمانی که او در سلامت کامل است اما وجود ندارد. یک نمونه مثال می توان یک سفر رسمی به خارج از کشور. در چنین مواردی معاونت صندلی کابینه جلسات که معمولا در روزهای چهارشنبه.

ادامه مطلب: پیگیری آخرین تحولات در نورد پوشش

مرکل معاون: وزیر دارایی اولاف شولز

“معاونت ها” است که یک اصطلاح غیر رسمی است که ذکر شده در قانون اساسی. بیان ساخته شده راه خود را به استفاده روزمره اما آنچه به معنای این است که هر چند “معاون”. در نظریه مرکل توانست نامزد دریافت جایزه کسی که از خود حزب اتحادیه دموکرات مسیحی (CDU) و یا آن باواریا, خواهر, پارتی, مسیحی اتحادیه اجتماعی (CSU). در عمل معاون صدراعظم همیشه می آید از دومین حزب در ائتلاف حاکم. در لحظه ای که حزب سوسیال دموکرات (SPD) که اولاف شولز تعلق دارد.

ادامه مطلب: شرایط اضطراری و حوادث حکومت: کسی که تصمیم می گیرد چه در آلمان ؟

Finance Minister Olaf Scholz can stand in for the chancellor for as long as it takes 

احتمال این که وزیر دارایی می تواند ایستادن برای قرنطینه صدراعظم برای هفته ها یا حتی ماه نیز تحت پوشش در بند 8 از دولت آلمان سفارشات ایستاده. در صورتی که صدراعظم “به طور کلی مانع از انجام وظایف خود” Scholz خواهد نشان دادن رئیس خود را “در همه زمینه ها از دولت است.” در این مورد, اما مرکل حق دارد برای تعیین میزان که او ممکن است deputize.

همه دیگر اعضای کابینه باید نمایندگان

نیز وجود دارد برنامه های احتمالی برای این نیست بنابراین بعید است مورد — با توجه به گسترش سریع از coronavirus — که هر دو صدراعظم و معاون از عمل در همان زمان. هر دولت عضو یا خود او معاون.

در صورتی که اولاف شولز نمی تواند در انجام وظایف خود او خواهد بود ارائه شده توسط وزیر اقتصاد پیتر Altmaier (CDU).

ادامه مطلب: نظر: شوک از coronavirus

چنین توسعه خواهد بود برای اولین بار در تاریخ جمهوری فدرال آلمان است. هیچ صدراعظم تا به حال شده است قادر به انجام کسب و کار دولت برای مدت قابل توجهی از زمان.

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>