چه تهمت را تبرئه معنی برای رئیس جمهور ؟

واشنگتن, DC – خواه به رهبری ایالات متحده آمریکا در مجلس سنا دست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خود بزرگترین پیروزی در عین حال روز چهارشنبه پس از آن تبرئه رئیس جمهور سوء استفاده از قدرت و انسداد کنگره است.

“این یک پیروزی بزرگ برای رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن” جسیکا گفت: لوینسون یک استاد حقوق و مدیر سیاست عمومی موسسه در Loyola Law School در لس آنجلس.

“او به گفتن این بود exoneration,” لوینسون به الجزیره.

بیشتر:

که در واقع کلمه ای که از کاخ سفید پس از نهایی آرا در روز چهارشنبه.

“شرم استیضاح تلاش جعل توسط دموکرات ها به پایان رسید در دفاع و exoneration از رئیس جمهور Donald J مغلوب ساختن پیشی جستن” دبیر مطبوعاتی کاخ سفید استفانی گریشام در بیانیه ای گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ریزی شده است برای ایجاد یک بیانیه عمومی در روز پنج شنبه در 12:00 بعد از ظهر (17:00 GMT). در صبحانه ملی نماز در روز قبل از آن رئیس جمهور برافراشته در برابر دموکرات ها برای استیضاح درایو.

“همه می دانند که من و خانواده ما بزرگ کشور و رئیس جمهور شما قرار داده شده است از طریق یک مصیبت وحشتناک توسط برخی بسیار نادرست و فاسد مردم” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در این رویداد سالانه است.

چهار شنبه, رای کاهش یافت و تا حد زیادی در امتداد خط حزب تنها با یک جمهوری خواه سناتور میت رامنی شکستن صفوف به رای با دموکرات ها در مقاله اول: سوء استفاده از قدرت. حتی با پشتیبانی رای کاهش یافت و به خوبی از دو سوم اکثریت لازم برای محکوم کردن و حذف یک رئیس جمهور.

پنتاگون: بازدید از این مورد در درجه اول به عنوان یک حزبی حمله دموکرات ها در خود رئیس جمهور. دموکرات ها در عین حال ادعا می کنند که مغلوب ساختن پیشی جستن را تبرئه می دهد او یک greenlight به انجام کارهای مشابه در آینده است.

“اگر مغلوب ساختن پیشی جستن می شود و انتخاب مجدد من فکر نمی کنم وجود خواهد داشت هر گونه محدودیت در آنچه او می کند” گفت: John Jackson, بازدید از سیاست استاد در پل سیمون عمومی موسسه سیاست در دانشگاه ایلینوی جنوبی.

Senate floor

سنای آمریکا رأی خود در مقاله دوم از استیضاح انسداد کنگره طول نهایی آرا در سنا استیضاح محاکمه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن [سنا تلویزیون/جزوه طریق رادیو فردا]

رئیس جمهور تبرئه در سنا اندازه گیری قدرت سیاسی خود در میان رای دهندگان جمهوری خواه و ترکیبی از تحسین و ترس که با او در نظر گرفته شده است توسط جمهوری officeholders.

مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان شارژ از خود دفاع اوایل. او را تکذیب کرد آمریکا’ اتهامات مبارزه محققان’ تقاضا برای اطلاعات و با کمک متحدان خود در کنگره برگزار شد و جمهوری خواهان هم در تبدیل کل امر به یک حزبی ورزش.

در حالی که نتیجه می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن یک پیروزی سیاسی آن را حل و فصل نیست, سوال در مورد دست زدن به او از کمک به اوکراین و پیگیری های خارجی کمک کند در آینده 2020 آمریکا انتخابات ریاست جمهوری برگزار می شود در ماه نوامبر.

و راه محاکمه انجام شد همچنین به دموکرات مهمات سعی کنید قاب تبرئه به عنوان یک پیروزی بزرگ برای مغلوب ساختن پیشی جستن اما از دست دادن این کشور, تحلیلگران می گویند.

‘پوشش’

دموکرات ها را در قاب محاکمه به عنوان یک “پوشش” و استفاده از اوکراین در مورد پرورش شک و تردید در میان ما رای دهندگان در مورد تهمت فساد و نادرستی گفت: Keith Whittington, یک استاد سیاست در دانشگاه پرینستون.

“دموکرات ها ادامه خواهد داد برای محکوم کردن نه تنها رئیس جمهور برای سوء استفاده از قدرت و همچنین توافق برای محدود کردن دامنه محاکمه” Whittington به الجزیره.

جمهوری خواهان در سنا رد دموکراتها خواستار تماس شاهدان و حفظ نظم و انضباط حزب را رد استدلال قوی توسط مجلس که تهمت و آزار او قدرت و مسدود کنگره است.

در هسته از مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح شد یک تماس تلفنی که در آن رئیس جمهور ایالات متحده خواسته همتای اوکراینی خود ولدیمیر Zelenskyy به اعلام تحقیقات به معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن و پسرش هانتر بایدن که در خدمت در هیئت مدیره از یک گاز اوکراین شرکت Burisma.

هیچ شواهدی وجود ندارد که Bidens چیزی اشتباه است.

U.S. President Trump meets with Ukraine's President Zelenskiy in New York City, New York

رئيس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelenskyy سخنرانی در دیدار با مغلوب ساختن پیشی جستن در حاشیه 74 جلسه مجمع عمومی سازمان ملل متحد [فایل: Jonathan ارنست/رویترز]

قبل از تماس تهمت مسدود حدود 400 متر در congressionally مورد تایید آمریکا برای کمک به اوکراین و کارگردانی مقامات برای گفتن Zelenskyy خصوصی پول می منتشر نمی شود تا زمانی که تحقیقات تهمت می خواستم اعلام شد و با توجه به شهادت.

خانه محققان در مصاحبه 17 شاهد برگزار شد و 35 ساعت از جلسات عمومی برای ساخت یک رکورد در حمایت از صورت خود را. اما کاخ سفید حاضر اجازه می دهد تا تهمت نزدیک ترین مشاوران به شهادت در تحقیق و نکردن ایمیل ها و اسناد و مدارک خواسته شده توسط محققان.

کلید نقطه عطفی در سنا محاکمه رسید که جمهوری خواهان رای دادند 51-49 به رد تقاضا توسط دموکرات ها که سنا تماس شاهدان از جمله تهمت سابق NSA جان بولتون که در آینده کتاب گزارش جزئیات گفتگو با رئیس جمهور که در آن تهمت و گفت: سابق کاخ سفید کمک های نظامی حمایت شد مشروط بر تحقیقات.

مسدود کردن شاهدان توسط جمهوری خواهان دموکرات ها را قادر می سازد در حال حاضر برای بی اعتبار کردن تهمت را تبرئه.

“راب این کشور از یک محاکمه عادلانه و می تواند وجود دارد هیچ نماینده ای است که حکم هر معنی و گفت:” دموکرات آدام شیف سرب مدیر خانه.

“چگونه می تواند از آن به این نتیجه پخته شد در” شیف گفت: در پایان سخنان به مجلس سنا.

Trump impeachment

شیف صحبت می کند در طول یک بحث پیش از رای در تماس شاهدان در طول استیضاح محاکمه در برابر تهمت [فایل: سنا تلویزیون/AP Photo]

در بیانیه ای پس از تبرئه خانه سخنران نانسی پلوسی گفت: “رئیس جمهور خواهد شد به رخ کشیدن که او تبرئه شده است. می تواند وجود دارد هیچ تبرئه بدون محاکمه و بدون هیچ محاکمه و بدون گواه اسناد و شواهد … رئیس جمهور استیضاح برای همیشه.”

در علاوه بر این به بولتون دموکرات ها می خواستم برای تماس با مغلوب ساختن پیشی جستن زمان رئیس ستاد میک Mulvaney و دو دیگر مقامات کاخ سفید به شهادت در سنا محاکمه.

دموکرات ها همچنین می خواستم مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به نوبه خود بیش کاخ سفید وزارت امور خارجه و وزارت دفاع ایمیل ها و اسناد که نکردن در خانه استیضاح پرس و جو.

اما دموکرات ها موفق به برنده شدن بیش از حداقل چهار خواهان آن شده اند که نیاز به تقاضای شهود و اسناد و مدارک.

رهبر حزب دموکرات چاک شومر به نام نتیجه یک “perfidy و یک تراژدی بزرگ” زمانی که سنا “تبدیل شده به دور از حقیقت”.

Senate floor

سنای آمریکا رأی خود در مقاله اول از استیضاح سوء استفاده از قدرت [فایل: سنا تلویزیون/رویترز]

در نهایت بسیاری از جمهوری خواهان گفت: صرف نظر از هر گونه اختلافات در مورد حقایق و شهود آنها اعتقاد نداشت مغلوب ساختن پیشی جستن سوء افزایش به سطح استیضاح و یا حذف به خصوص با 2020 انتخابات ریاست جمهوری تنها نه ماه به دور است.

“ما باید به یاد داشته باشید با وجود دوباره چه آقای شیف گفت: – او گفت این تغییر نتایج انتخابات – در واقع آن است” گفت: حزب جمهوری خواه و سناتور جاش هالی.

“ما موثر خواهد بود بی اعتباری انتخاب مردم آمریکا” هالی به خبرنگاران گفت: در کنگره در هفته گذشته.

“این بسیار سنگین است.” “و استاندارد اثبات می شود بسیار سخت است.”

2020 انتخابات

آن باقی مانده است دیده می شود چه پایدار سیاسی و پیامدهای قانونی تهمت را تبرئه خواهد شد. آمریکا به احتمال زیاد خواهد شد در ادامه تحقیقات خود را به اوکراین ، قضایی مجلس رئیس کمیته Jerrold Nadler روز چهارشنبه گفت: این خانه به احتمال زیاد حکم بولتون به شهادت.

هنوز هم در حالی که استیضاح حماسه است مصرف واشنگتن, DC, اکثر آمریکایی ها بازدید کرده اند آن را از راه دور از طریق خود حزبی.

به عنوان یک نتیجه, چند رای دهندگان ذهن تغییر شد در مورد تهمت, گفت:, Jim Henson, یک ناظر انتخابات و مدیر سیاست های تگزاس پروژه در دانشگاه تگزاس.

“بینندگان پایین بود برای سنا محاکمه فاز. مردم نمی شد قطع برنامه های خود به تماشای” هنسون به الجزیره.

“اکثر مردم آن را به عنوان آخرین قسمت حزبی در مبارزه است که فقط به گرفتن بیشتر و بیشتر شدید,” او گفت:.

President Donald Trump delivers his State of the Union address to a joint session of Congress in the House Chamber on Capitol Hill in Washington, Tuesday, Feb. 4, 2020, as Vice President Mike Pence an

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه دولت از آدرس اتحادیه به یک جلسه مشترک کنگره در خانه اتاق در کاپیتول هیل به عنوان معاون رئیس جمهور مایک پنس و سخنران نانسی پلوسی نگاه [فایل: Leah میلیس/AP Photo]

آیا استیضاح و بعد تبرئه تاثیر در پای صندوقهای رای یک سوال باز باقی می ماند.

“در نهایت استیضاح شد در مورد مؤثر 2020 انتخابات” Whittington گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن است تنها سومین رئیس جمهور ایالات متحده به تحمل یک استیضاح محاکمه.

هیچ رئیس جمهوری تا کنون حذف شده اند از طریق استیضاح.

و حتی اگر دموکرات خود ادامه تحقیقات “استیضاح است که احتمالا رفتن به یک مرده پس از این” ایلینوی جنوبی جکسون گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>