چه چیزی می تواند یک COVID-19 آزمایش پادتن به ما بگویید ؟

چه چیزی می تواند یک COVID-19 آزمایش پادتن به من بگویید

چه چیزی می تواند یک COVID-19 آزمایش پادتن به من بگویید?

یک تست آنتی بادی ممکن است نشان می دهد اگر شما تا به حال COVID-19 در سالهای اخیر که بسیاری از کارشناسان فکر می کنند که برخی از حفاظت از ویروس. آزمون های مختلف را از بینی تست های گرد است که تعیین اگر شما در حال حاضر بیمار است.

اما مطالعات هنوز در جریان است برای تعیین سطح آنتی بادی مورد نیاز خواهد بود برای ایمنی. همچنین هنوز شناخته نشده چه مدت هیچ گونه ایمنی ممکن است تاریخ و زمان آخرین. در حال حاضر آزمون های مفید برای محققان در تلاش برای پیگیری چگونگی پخش ویروس در جوامع است.

ده ها تن از شرکت های در حال ساخت سریع آنتی بادی آزمایش برای کمک به شناسایی افرادی که به این ویروس و ممکن است توسعه یافته برخی از ایمنی آن است.

سازمان غذا و دارو در ابتدا اجازه شرکت برای راه اندازی آنتی بادی آزمایش با حداقل نظارت. پس از گزارش های نادرست و نتایج و تقلب های ظهور, آژانس معکوس دوره است و در حال حاضر نیاز شرکت ها نشان می دهد که آزمون خود را کار می کنند.

AP است پاسخ دادن به سوالات خود را در مورد کوروناویروس در این سری است. ارسال آنها را در: [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>