چه اپل, P&G, خارج شده و دیگر شرکت های آمریکایی می گویند در مورد شیوع کروناویروس

COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید که برای اولین بار شناسایی شده در اواخر سال گذشته در ووهان چین شده است یک موضوع غالب در درآمد منتشر شده و کنفرانس تلفنی از S&P 500 شرکت به عنوان سرمایه گذاران را فشار دهید برای پاسخ در مورد چگونه آن را تحت تاثیر خود financials.

یک FactSet جستجوی 364 درآمد تماس که برگزار شد در این دوره از Jan. 1 از طریق Feb. 13 یافت 38% شامل عبارت “کوروناویروس” حداقل یک بار. صنعتی و بهداشتی-مراقبت بخش اختصاص بالاترین تعداد شرکت های بحث در مورد این موضوع با توجه به FactSet.

در حالی که بسیاری از آنها خواسته به کمیت تاثیر منفی بر کسب و کار خود و 34 درصد گفته خیلی زود و را شامل نمی شود این ویروس در مالی خود را هدایت. به عنوان یک نتیجه “ممکن است که وجود خواهد داشت یک افزایش در تعداد از شرکت های صدور منفی هدایت بعد از آن در سه ماهه اول این شرکت به دست آوردن وضوح در تاثیر” FactSet ارشد درآمد تحلیلگر جان Butters نوشت: در تفسیر نوشته شده.

این چیزی است که شرکت ها شده است گفت:

• Agilent Techonologies Inc. یک -0.99% انتظار دارد درآمد از 72 سنت افزایش به 76 سنت افزایش در درآمد حاصل از $1.28 میلیارد دلار به $1.32 میلیارد دلار “پس از مقاطعه در تاثیر بالقوه” از coronavirus. آزمایشگاه ابزار ساز پیش بینی مبلغ حدود 25 میلیون دلار به 50 میلیون دلار رسید در نیمه اول به عنوان یک نتیجه از این ویروس; $10 میلیون از دست دادن درآمد در سه ماهه اول و برآورد 15 میلیون دلار به 40 میلیون دلار تاثیر در سه ماهه دوم. “عملکرد ما بود نهفته گسترش قمری تعطیلات سال جدید با توجه به coronavirus” CFO رابرت مک ماهون گفت. “این کاهش تعداد روز حمل و نقل در چین است.”

• دستگاه های آنالوگ وارز. آدی -0.91% به روز شده آن راهنمایی برای سه ماهه دوم سال درآمد حاصل از $1.35 میلیارد دلار به علاوه یا منهای 50 میلیون دلار است. “در حالی که اثرات coronavirus دشوار است به منظور برآورد و این وضعیت همچنان پویا و ما باید با کاهش درآمد ما راهنمایی توسط 70 میلیون دلار به حساب آن تاثیر بالقوه” این شرکت در بیانیه ای گفت.

• Apple Inc. AAPL -0.07% نه انتظار برای دیدار با سه ماهه دوم سال مالی ارشاد به دلیل تولید کند شده و یا متوقف شده است در چین با توجه به COVID-19 شیوع. “کار شروع به سر در سراسر کشور, اما ما در حال تجربه یک کندتر بازگشت به شرایط عادی از ما پیش بینی کرده بود” این شرکت در بیانیه ای گفت: در روز دوشنبه. اپل تولید حدود 15 درصد از درآمد خود را از چین و بسیاری از محصولات خود را تولید می شوند وجود دارد.

دفعات بازدید: همچنین: اپل coronavirus هشدار نیست در کل اما قدر جغجغه وال استریت

• بوستون علمی Corp. BSX, -0.95%, است که 600 میلیون دلار کسب و کار در چین است که در انتظار یک “منفی در نیمه اول با ضربه” در انتظارات که چینی بیماران را عقب براند انتخابی روش های پزشکی در طول شیوع بیماری است. این شرکت کاهش سه ماهه خود را راهنمایی فروش برای سه ماهه اول سال 2020 است. دستگاه ساز در حال حاضر پیش بینی یک “مقدماتی منفی فروش تاثیر برآورد 10 میلیون دلار به 40 میلیون دلار.”

• کاپری Holdings Ltd. CPRI, -1.75%, که دارای مارک های لوکس Jimmy Choo و ورساچه گفت: این شرکت انتظار دارد که سالانه درآمد حاصل از $5.65 میلیارد و تعدیل سود هر سهم $4.45 به $4.50 به عنوان ویروس می خورد به فروش. که در زیر FactSet اجماع برای درآمد حاصل از $5.78 میلیارد دلار و به ازای هر سهم درآمد از $4.87.

دفعات بازدید:همچنین: چقدر خواهد COVID-19 حاشیه آن کسی حدس می زنم در حال حاضر

• کارناوال Corp. CCL, -2.52% گفت: می تواند وجود داشته باشد یک مالی سال 2020 درآمد هر سهم تاثیر 55 سنت افزایش به 65 سنت اگر تمام عملیات ها به حالت تعلیق در آسیا را از طریق پایان ماه آوریل است. در صورتی که به تصویب می آید با توجه به کارناوال می شود مواد تاثیر بر روی کسب و کار از حالت تعلیق کشتی در بنادر چین; لغو در سایر نقاط آسیا و تاثیر در رزرو است که در تعیین طول مدت زمانی که یک رویداد را تحت تاثیر سفر.

• شرکت کوکا کولا KO +0.39% گفت: آن است که هنوز هم انتظار برای رسیدن به آن تمام سال راهنمایی هر چند COVID-19 به احتمال زیاد وزن در سه ماهه اول نتایج. Coca-Cola گفت: در حال حاضر برآورد تقریبی 2 – 3-نقطه ضربه به واحد مورد حجم 1 – 2-نقطه تاثیر آلی درآمد و 1 – 2-پنی تاثیر به سود هر سهم برای سه ماهه اول. چینی در بازار باعث می شود تا 10 درصد از کوکا کولا حجم جهانی این شرکت گفت: در ماه ژانویه است. “اقتصاد چین در محل های مختلف که آمريکا اتفاق افتاده است” مدیر عامل جیمز Quincey گفت: در ماه ژانویه است. “شایان ذکر است که اقتصاد چین است [در حال حاضر] بسیار بزرگتر و این می تواند تبدیل به بیشتر متصل به بقیه جهان است.” در آن 10-K پرونده با SEC این شرکت نیز گفت: در آن دیده می شود تاخیر در تولید و صادرات مواد مورد استفاده در nonnutritive شیرین کننده های. آن را نمی کند انتظار یک ضربه به آن کامل نتایج سال در حال حاضر.

• Domino’s Pizza, Inc. Dpz حذف شده, +1.00% گفت که کمتر از 20 از فروشگاه های آن بسته می شوند در چین و شیوع کاهش دهانه از فروشگاه های جدید در این بازار است. در سال گذشته دومینو باز 80 net فروشگاه جدید در چین است.

• Ecolab Inc. ECL, -0.58%, آب شرکت فناوری گفت: این پیش بینی 5 سنت رسید به EPS به عنوان یک نتیجه از وقوع. مدیر عامل شرکت داگلاس بیکر گفت: سرمایه گذاران که اگر COVID-19 می شود فصلی مانند آنفولانزا ممکن است تغییر برخی از رفتارها. “اگر شما فکر می کنم اگر شما برگردید به H1N1 بود که واقعا ظهور همه دست عفونی شما ببینید در لابی تمام ساختمان های تجاری,” او گفت: در یک درآمد تماس بگیرید. “قبل از آن وجود نداشت. پس از آن به وضوح تغییر تقاضا به طور دائم برای دست مطابق با اصول بهداشتی محصولات ، شما ممکن است به خوبی مشاهده کنید که در نوع خود از نتیجه به عنوان یک نتیجه از coronavirus بیش از حد.”

• این Estée Lauder Cos. ال -1.20% گفت: سه ماهه سوم خواهد بود و بیشتر تحت تاثیر این کاهش فروش لوکس زیبایی محصولات در چین است. این شرکت به روز شده فروش آن چشم انداز برای نیمه دوم سال گفت: در حال حاضر پیش بینی افزایش 1 ٪ در مقایسه با مدت مشابه سال پیش.

• Expedia Group Inc. باغ, -0.94% در انتظار یک $30 میلیون به 40 میلیون دلار تاثیر بر تنظیم EBITDA در سه ماهه اول به عنوان یک نتیجه از وقوع. همچنین انتظار دارد که “برخی از تاثیر فراتر از آن [در سه ماهه اول] در سال 2020 به عنوان” مدیر عامل Barry Diller گفت: سرمایه گذاران. “اما مقدار دقیق بستگی دارد در چه مدت آن طول می کشد برای سفر به روند عادی.”

• تازه دلم مونته تولید Inc. FDP, -0.07% مدیر عامل محمد ابو غزاله گفت: بسته شدن پورت در چین منجر به کاهش سرعت در حمل و نقل و کالا شدند انباشته در بنادر بیش از این تمدید سال جدید قمری خاموش کردن. او انتظار ندارد این شیوع به محو قبل از مارس. “معمولا این ویروس ها آنها را نمی فروکش تا زمانی که آب و هوا شروع به گرم کردن و پس از آن ما خواهد شد را به وضعیت گرفتن بهبود یافته” ابو غزاله گفت: سرمایه گذاران.

• General Mills, Inc. GIS -0.09% گفت: نیمی از آن Häagen-Dazs مغازه ها در چین بسته هستند و مغازه ها که باز باقی می ماند باید “به شدت محدود ساعت.” چین بیشتر باعث می شود تا 4 درصد از کل میلز’ فروش خالص 40 درصد از فروش خود را در منطقه در Häagen-Dazs مغازه ها و رستوران ها. این شرکت گفت: سرمایه گذاران این نمی تواند در عین حال به اشتراک گذاری چگونه بسته خواهد شد و تاثیر آن شماره به صورت مالی سال 2020 است.

• Gilead Sciences, Inc. مطلا کردن -3.64% در حال همکاری با مقامات چینی برای تست آن تحقیقاتی ضد ویروسی remdesivir به عنوان یک درمان برای افراد مبتلا به کروناویروس جدید. دارو ساز قصد دارد برای انجام یک کارآزمایی تصادفی کنترل شده در چین به عنوان بخشی از این برنامه گفت که remdesivir نشان داده است که “در شرايط in vitro و in vivo فعالیت در مدل های حیوانی در برابر پاتوژن های ویروسی” سندرم تنفسی خاورمیانه (MERS) و سارس که هر دو نیز coronaviruses.

• Hasbro, Inc. است -1.83% همچنان “به دفتر و شخص ثالث و تعطیلی کارخانه” در چین به عنوان یک نتیجه از وقوع. این شرکت اعلام کرد که چین مسئول حدود دو سوم از آن sourcing جهانی. “بزرگترین ناشناخته در حال حاضر این است که چگونه به سرعت تولید کارخانه های خود را می توانید تولید رمپ برگشت گفت: Hasbro CFO دبورا توماس. “سفر محدود است [و] مکان هنوز هم بسته است.”

• هیلتون در سراسر جهان Holdings, Inc. HLT, -2.24% گفت: حدود 150 هتل در مجموع حدود 33,000 اتاق بسته در چین به عنوان یک نتیجه از شیوع کروناویروس.

• هورمل غذاهای Corp. HRL, +0.63% انتظار خود را کسب و کار بین المللی به یک “بسیار دشوار” سه ماهه دوم به عنوان یک نتیجه از COVID-19. این شرکت اعلام شده است وجود دارد کاهش فروش در چین با بسیاری از رستوران ها بسته شده اما فروش شربت خانه اقلام مانند Skippy peanut butter و کنسرو گوشت خوک دادن افزایش یافته است. “شبیه به شرکت های دیگر در چین در تمام جنبه های ما در کشور عرضه زنجیره ای عامل بیشتر به آرامی و در هزینه بالاتر از نرمال” مدیر عامل جیمز Snee گفت: سرمایه گذاران.

• HP Inc. HPQ, +5.84% گفت که انتظار دارد تاثیر منفی به ما خط بالا و پایین خط و [جریان نقدی آزاد],” با استناد به تاخیر در تولید و ساخت جدول زمانی. فن آوری های غول پیکر و گفت: با توجه به شیوع آن در حال حاضر پیش بینی سود هر سهم 46 سنت افزایش به 50 سنت و تعدیل EPS از 49 سنت افزایش به 53 سنت.

• HSBC Holdings PLC HSBC -1.30% انتظار ضعیف در نیمه اول عملکرد در سال 2020 با توجه به رکود در هنگ کنگ و ویروس های مربوط به از دست دادن اعتبار در سه ماهه اول آن را گفت. “افراطی ترین سناریو نزولی در وجود من می گویند باعث می شود یک فرض است که coronavirus هنوز هم ادامه دارد در نیمه دوم این سال” یک مدیر اجرایی گفت: در یک درآمد تماس بگیرید. “اگر شما در آن نگاه کنید که برای تبدیل شدن به مرکزی سناریو وجود دارد خواهد بود در حدود 600 میلیون دلار از وام های اضافی و زیان مقررات مورد نیاز است.”

• InterContinental Hotels Group PLC IHG, -1.67% گفت: 160 هتل های بسته شده در چین و یا بسته به مهمان های جدید. این شرکت هزینه کسب و کار است که انتظار می رود به 5 میلیون دلار رسید و در ماه فوریه در چین به عنوان یک نتیجه از وقوع. آن چینی عملیات را تا کمتر از 10% از سود عملیاتی. مدیر عامل کیت Barr گفت: سرمایه گذاران که به تعویق افتادن و لغو کنفرانس ها تاثیر خواهد گذاشت و در آن عملیات بیش از حد. “آنچه که من دیدم در طول H1N1 و بار دیگر در چین, نکته کلیدی را به خاطر داشته باشید این است که دولت چین توانایی برای تحریک رشد اقتصادی و فعالیت است و بر خلاف هر گونه دیگر کشور گفت: در یک درآمد تماس بگیرید.

ببینید: Coronavirus اخلال tech کنفرانس ها در سراسر جهان — چه می دانم

• IQVIA Inc. IQV, -1.75%, اجرا می شود که آزمایش های بالینی از جمله در چین گفت: این انتظار 25 میلیون دلار تاثیر در سه ماهه اول به عنوان یک نتیجه از وقوع. “بیمارانی که ثبت نام در یک محاکمه به سادگی نمی خواهید به بازدید از بیمارستان که در آن تمام سایت ها در چین به دلیل این که نوع خطرناک تر نقطه در حال حاضر” مدیر عامل Ari Bousbib گفت: سرمایه گذاران.

• ITT, Inc. ITT, -1.68% به روز شده آن در سال 2020 ارشاد ارائه بدبینی چشم انداز که شامل برآورد تاثیر از وقوع. برای سال 2020 تولید کننده در حال حاضر انتظار تعدیل EPS از $3.87 و ارائه طیف وسیع تری از $3.72 به $4.02 در مقایسه با FactSet اجماع $3.99.

• Lululemon Athletica, Inc. لولو +0.07% گفت که اکثریت آن را 38 فروشگاه در چین بسته شده اند پس از Feb. 3. یوگا دنده فروشنده گفت: آن را همچنان به “نظارت بر وضعیت” و ارائه به روز رسانی در انتظار مالی و عملیاتی تاثیر آن در طول سه ماهه چهارم پست-درآمد تماس کنفرانس در اواخر ماه مارس است.

• مسترکارت, Inc. MA -2.82% گفت: این انتظار به 2 تا 3 درصد از آن در سه ماهه اول درآمد ارشاد به دلیل تاثیر COVID-19 در “مرزی سفر و به میزان کمتر مرزی e-commerce رشد است.”

• Medtronic PLC MDT, -0.83% گفت: سرمایه گذاران وجود دارد که تعطیلی و slowdowns در کارخانه تولید محصولات خود را به عنوان به خوبی به عنوان یک تاخیر در دستگاه های پزشکی روش در چین به عنوان چینی سیستم مراقبت های بهداشتی بر حاوی ویروس است. “ما انتظار داریم که این تاثیر منفی در ما سه ماهه چهارم نتایج مالی” مدیر عامل عمر Ishrak گفت: سرمایه گذاران بعد اضافه کرد: “حتی در حال حاضر حتی در مکان هایی مانند پکن و دیگران, روش تنها فقط آغاز است.” چین می سازد تا 7 درصد از Medtronic جهانی کسب و کار.

• Mondelēz Inc. MDLZ, +0.38% گفت: سرمایه گذاران انتظار “بر هر دو درآمد و حاشیه” به چین بالا است-حاشیه های کسب و کار برای اسنک ساز. همچنین گزارش های اضافی و هزینه های حمل و نقل به عنوان یک نتیجه از کمبود کامیون در چین است. “من کاملا راحت کرد و گفت که هیچ چیز وجود دارد که در موعد مقرر واقعا کامل سال در این نقطه در زمان برای ما در انتظار شاید بزرگتر تاثیر coronavirus که کاملا رک و پوست کنده ما نمی بینیم در این مرحله” CFO لوکا Zaramella گفت: سرمایه گذاران.

• Nike, Inc. NKE, -0.67% بسته شده است حدود نیمی از فروشگاه های خود در چین در حالی که باقی مانده فروشگاه ها گزارش پایین تر از حد انتظار خرده فروشی ترافیک. ورزشی-پوشاک ساز گفت: این برنامه به ارائه به روز رسانی در مورد تاثیر این ویروس بر روی آن درآمد سه ماهه سوم تماس بگیرید.

• نروژی کروز خط Holdings Ltd. NCLH, -3.62% انتظار این ویروس به اصلاح کردن 75 سنت از سود هر سهم در سال 2020 است. کروز اپراتور لغو کشتی در آسیا — که در کل 40 نفر — از طریق پایان سه ماهه سوم سال 2020 است.

• L ‘ Oreal LRLCY, -0.39% گفت: این تاثیر از شیوع خواهد شد به طور موقت بر اساس لوازم آرایشی ساز تجربه با شیوع بیماری سارس در سال 2003 و سندرم تنفسی خاورمیانه (MERS) در سال 2015. آنچه متفاوت است در مورد این بیماری این است l’oréal e-commerce فروش محصولات زیبایی در چین قوی تر هستند تا کنون در ماه فوریه از آنها در این ماه در سال گذشته است. “این بحران را حتی تقویت موقعیت e-commerce بازیکنان در چین” مدیر عامل Jean-Paul Agon گفت: سرمایه گذاران در یک تحلیلگر کنفرانس.

• Procter & Gamble Co. PG -0.22% انتظار وقوع به مادی تاثیر درآمد برای سه ماهه ژانویه تا مارس در چین و برای این شرکت به طور کلی با توجه به این که چین کالاهای مصرفی غول دومین بازار است. این شرکت دارای 387 تامین کنندگان در چین است که کشتی به آن در سطح جهان بیش از 9000 مواد تأثیر مورد 17,600 مختلف محصولات به پایان رسید.

• PVH Corp. PVH, -1.93%, صاحب کالوین کلاین و مارک تامی هیلفیگر گفت که 20 درصد از آن sourcing جهانی می آید از چین نیز که ساخته شده تا 7 درصد از آن 2019 درآمد. اکثر PVH متعلق به فروشگاه در چین باقی می ماند بسته شده است. هنوز هم این شرکت مجددا آن تعدیل درآمد هر سهم راهنمایی دلار 1.79 برای سه ماهه چهارم و حداقل $9.45 برای سال کامل.

• رالف لورن Corp. RL -1.20% گفت: مالی 2020 فروش می تواند تا 70 میلیون دلار و درآمد عامل در آسیا می تواند 35 میلیون به 45 میلیون دلار رسید که در نتیجه شیوع. دو سوم از لوکس خرده فروش را در سرزمین اصلی چین و فروشگاه ها بسته شده اند و برای یک هفته و در حدود نیمی از فروشگاه های آن بسته شد یک هفته دیگر.

ببینید: موج جدید تشخیص گفت: به آزار اعتماد به نفس در چین

• Royal Caribbean Cruises Ltd. RCL, -2.68% لغو 18 کشتی در جنوب شرقی آسیا و اصلاح چند برنامه به عنوان یک نتیجه از ویروس. کروز خط اپراتور گفت که انتظار دارد تاثیر 65 سنت در هر سهم در آن سال 2020 عملکرد مالی. اگر آن را به انصراف از کشتی در آسیا از طریق آوریل انجام می دهند تا تاثیر این شرکت در سال 2020 عملکرد مالی اضافی 55 سنت به اشتراک بگذارید.

• مشاورین Inc. سفر -2.23% گفت: ممکن است دیدن یک کم تک رقمی در صد تاثیر آن در نتایج مالی. “ما دیدن برخی از غیر منتظره و یا جدید لغو سطوح در آسیا اما ما که در معرض آسیا به عنوان یک به طور کلی بخشی از کسب و کار ما” مدیر عامل Stephen Kaufer به گفته تحلیلگران.

• Tyson Foods, Inc. TSN, -0.83% اتحاد دوباره برخی از عملیات در چین اما مدیر عامل Noel سفید گفت که این شرکت را در کوتاه مدت اثرات از وقوع حتی اگر ذرات در نهایت کمک می کند تا حمایت از تلاش های دولت چین برای “کاهش” تعداد مرطوب بازار. محققان بر این باورند که ویروس مشترک به خفاش ممکن است انتقال به انسان از طریق حیوانات دیگر به فروش می رسد در Huanan غذاهای دریایی عمده فروشی بازار یک بازار در ووهان. “ما همچنان به دیدن مدرن مواد غذایی همچنان به رشد در چین” سفید گفت. “ترکیبی از [تب خوکی آفریقایی] و coronavirus خواهد که تسریع انتقال.”

• Under Armour, Inc. UA, -2.16% انتظار برای از دست دادن بین $50 میلیون و 60 میلیون دلار در فروش به شیوع کروناویروس.

• United Airlines Holdings, Inc. UAL, -2.44% لغو درآمد سالانه خود را هدایت برای سال 2020 گفت: شیوع بیش از حد غیر قابل پیش بینی به اطمینان حاصل شود که پیش بینی آن را صادر دو ماه پیش برگزار خواهد شد. هواپیمایی اتحاد به حالت تعلیق پروازها به مقصد و از شهرستانها چینی از پکن چنگدو و شانگهای و هنگ کنگ از طریق آوریل 24. کسانی که پرواز بودند و انتظار را تا 5 درصد از ایران را در سال 2020 برنامه ریزی ظرفیت. مانند ایالات “تجربه حدود 100 درصد کاهش در کوتاه مدت تقاضا در چین و در حدود 75% کاهش در کوتاه مدت تقاضا در بقیه شرکت trans-Pacific راه.”

• VF Corp. VFC, -2.97%, که صاحب کفش کتانی برند, وانت, بسته شده است 60 درصد از آن متعلق به شریک فروشگاه در چین است. مغازه ها که مانده اند باز هستند گزارش “قابل توجهی” کاهش خرده فروشی در ترافیک.

• ویزای Inc. V -1.58% گفت: آن را خیلی زود به بگویید چگونه شیوع تاثیر این شرکت است. “اگر هواپیما در حال پرواز در داخل و خارج از چین اگر هتل ها پر بودن است که آنها نه در حال حاضر و اگر زنجیره تامین در حال نهفته است که من گمان می کنم آنها وجود دارد برای رفتن به برخی از تاثیر” ویزا اجرایی گفت: در یک سرمایه گذار بعد. “این فقط رفتن به بستگی دارد که چگونه از این می رود.”

• Walmart, Inc. WMT, +0.29% پیش بینی یک تاثیر مالی در سه ماهه اول و به طور بالقوه در سه ماهه دوم به چین کسب و کار به عنوان یک نتیجه از COVID-19. “با توجه به زمان فروش مخلوط نقطه به شدت نسبت به مواد غذایی و مواد مصرفی و همچنین برخی از افزایش هزینه های مربوط به شیوع ما می تواند یک زن و شوهر از سنت تاثیر منفی در Q1” خارج شده CFO برت Biggs گفت: در یک درآمد تماس بگیرید. در حالی که بسیاری از خرده فروشان مجبور به بستن برخی از فروشگاه های خود را در چین خارج شده گفت: تمام فروشگاه های خود را باز هستند اگر چه اکثریت را محدود کرده اند ساعت و برخی از عملیات محدود.

• والت دیزنی Co. قطع -1.36% گفت: اگر آن توقیف شانگهای و هنگ کنگ پارک بسته باقی می ماند برای سال, این امر اصلاح 175 میلیون دلار خاموش سود عملیاتی در سه ماهه جاری. دیزنی فیلم-استودیو کسب و کار نیز می تواند یک ضربه به سینما بسته شده در چین و دیزنی در حال آماده سازی برای راه اندازی live-action “مولان” راه اندازی مجدد در ماه مارس است.

• انواع پستانداران گوشتخوار دله جهان, Inc. WWW -1.08% ارائه یک بدبینی کامل-چشم انداز سال با استناد به تاثیر منفی از شیوع کروناویروس در آن کفش مارک که شامل Hush Puppies, Sperry و گام مناسک. این شرکت گزارش از دست دادن خالص $900,000 یا 1 درصد سهم در آخرین سه ماهه پس از درآمد $39.3 میلیون یا 39 سنت یک, اشتراک گذاری, در سال پیش دوره است.

• یام چین Holdings, Inc. YUMC, -0.65%, که در عمل سریع-مارک های مواد غذایی از جمله KFC و Pizza Hut, بسته شده 30 درصد از رستوران خود را. برای کسانی که هنوز هم باز همان فروشگاه فروش کاهش یافته است تا 50 درصد از سال جدید قمری. شیوع بیماری است که باعث “قابل توجهی وقفه گفت:” یام چین Holdings مدیر عامل جوی وات. پیتزا کلبه فروش تلاش کرده اند بیشتر از کسانی که از KFC, کدام یک قوی تر تحویل کسب و کار به عنوان بیشتر مشتریان چینی در حال امید بستن برای بایگانی اطلاعات در صفحه اصلی این شرکت اعلام کرد.

از دست ندهید: در اینجا آسیب پذیر بخش هایی از اقتصاد ایالات متحده است که coronavirus ممکن است آلوده

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>