آنچه امریکا را — و نه — یادگیری از چین در آن بحرانی در اوایل روز از coronavirus

به عنوان COVID-19 همچنان سکوت و گاهی اوقات مرگبار مارس در سراسر جهان چه می توان آموخت از آن نامشخص اوایل روز هنگامی که آن را برای اولین بار در ظاهر در یک بازار مواد غذایی در ووهان چین ؟ مردم طبعا سوالی.

شما coronavirus? آن را به شما را بکشند ؟ به همین دلیل است که مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و دولت ایالات متحده گرفته تا به موضوع تست کیت بنابراین افرادی که بدون علامت و/یا خفیف سیستم می توانید تست شده ؟

به عنوان COVID-19 همچنان سکوت و گاهی اوقات مرگبار مارس در سراسر جهان چه می توان آموخت از آن نامشخص در اوایل روز است ؟

Coronavirus تا به حال آلوده 155,227 مردم در سطح جهان و کشته 5,802 که از شنبه شب با توجه به اطلاعات آخرین تجمع از پایگاه داده از دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سیستم های علوم و مهندسی; این پایگاه همچنین گزارش داد 72,590 بهبود. ایالات متحده تا به حال حداقل 2,572 تایید coronavirus موارد و 51 مرگ و میر.

رئیس جمهور تهمت و معاون رئیس جمهور مایک پنس در روز شنبه نشان داد که او ممکن است اقدامات مشابه به چین و تحمیل داخلی و ممنوعیت سفر در ایالات متحده به ویژه به/از مناطقی است که به خصوص ضربه توسط COVID-19. “ما در حال همکاری با ایالات متحده و ما با توجه به محدودیت های دیگر,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر اعمال ماه سفر بان کی مون در 26 کشور اروپایی و در روز شنبه تمدید شده است که بان کی مون به انگلستان و ایرلند. شهروندان ایالات متحده سبز-دارندگان کارت و دیگران هنوز هم مجاز به بازگشت به ایالات متحده, اما خواهد شد به کارگردانی طریق 13 فرودگاه و باید به انجام نمایش های بهداشتی و قرنطینه.

همچنین نگاه کنید به: آنفلوانزا جان مردم بیش از آنفلوآنزا تا همه زیاده درسته ؟ اشتباه — اینجا چرا

سکوت و اطلاعات غلط کمک ویروس گسترش

مراکز کنترل بیماری شده است نگه داشتن یک مسیر از تعداد موارد و محل سکونت خود و دولت گرفته است نسبتا سریع عمل در تضاد به بحران ایدز در 1980s.

چین به نظر نمی رسد به زود اقدامات پیشگیرانه. آن را به مراتب کمتر تمایلی به گفتن شهروندان خود را مورد مشکوک به ویروس در آن روز در اوایل ماه دسامبر گذشته. اولین فرد شناخته شده گزارش شد که قرارداد این ویروس در دسامبر. 1 در چین با توجه به یک مقاله در مجله لانست.

اوایل گسترش این بیماری به احتمال زیاد با کمک آماده سازی برای چین قمری تعطیلات سال جدید, زمانی که مردم, سفر برای دیدار اقوام. ووهان شهردار ژو Xianwang گفت: 5 میلیون نفر در حال ترک این شهر قبل از سفر از محدودیت های تحمیل شده بود پیش از سال جدید قمری.

همچنین نگاه کنید به: ‘صدها نفر از مردم فرار کرد, جنوب, طوفان قطار شب’: ایتالیایی ها در تلاش برای تنظیم به حالت عادی در میان coronavirus مستند

در ماه دسامبر گذشته Yaxue کائو بنیانگذار سیاسی گروه فشار ChinaChange.org نوشت در توییتر TWTR, +9.37% که یک ووهان دکتر تا به حال ارسال شده در WeChat برای گفتن وجود دارد, هفت مورد از سارس متصل به بازار مواد غذایی. او بدحجابی توسط حزب انضباطی و مجبور به عقب که کائو گفت. که دکتر بعد از درگذشت COVID-19.

در میان ترس و سردرگمی اولیه روز از این ویروس در چین برخی از خانواده ها وجود داشته ابراز نگرانی و نا امیدی است که بستگان خود را’ علت مرگ مشخص شده بود به عنوان “شدید پنومونی” یا “ذات الریه ویروسی” خود گواهی مرگ وال استریت ژورنال گزارش شده است.

‘چالش که ما داریم این است که خیلی زود نیمکره جنوبی را به حرکت در زمستان هنگامی که ما حرکت به تابستان است.’

—جف Goad, استاد و رئیس دانشکده داروسازی در دانشگاه چپمن

چنین شیوه ممکن به تعویق افتاد, اخبار و/یا آگاهی از شیوع این است که چرا رسانه ها و بهداشت عمومی مقامات ramping تا تلاش ها برای تشویق مردم برای شستن دست های خود را برای 20 ثانیه و پوشش دهان خود را اگر آنها عطسه و سرفه.

“COVID-19 به سرعت در حال گسترش از یک شهر به کل کشور فقط در 30 روز” یک Feb. 24 مقاله در نرخ مرگ و میر این بیماری در کارشناسی مجله پزشکی JAMA یافت. “مطلق با سرعت از هر دو گسترش جغرافیایی و افزایش ناگهانی در تعداد موارد شگفت زده کرد و به سرعت غرق سلامت و بهداشت عمومی خدمات در چین است.”

“این جای تعجب نیست که این اتفاق افتاد در فصل زمستان گفت:” جف Goad, استاد و رئیس دانشکده داروسازی در دانشگاه چپمن یک دانشگاه خصوصی در اورنج کالیفرنیا. “بیماری است که در حال تنفسی در طبیعت تمایل به گسترش سریع تر در محیط های سردتر. مردم در داخل خانه و در اغلب موارد آنها جمع بیشتر است.”

Coronavirus اعتقاد بر این است که منشأ در یک بازار مواد غذایی در ووهان چین. در ماه ژانویه ژو Xianwang شهردار ووهان گفت: 5 میلیون نفر در سمت چپ این شهر قبل از سفر از محدودیت های تحمیل شده بود پیش از سال جدید قمری.

ایالات متحده گرفته شده است که رویکرد: رستوران ها بسته شدن. جشنواره های موسیقی و, رویدادهای ورزشی باید لغو شود. برادوی رفته تاریک است. مردم گفته بودن برای کار از خانه و عمل اجتماعی “فاصله” از حداقل شش پا و شستن دست های خود را به طور منظم با آب و صابون به مدت حداقل 30 ثانیه است.

چین معرفی تلفن مراکز تست در سراسر کشور است. دولت ایالات متحده شده است برای انتقاد نمی نورد تست در سراسر کشور هر چه زودتر.

برخی از منتقدان میگویند که دولت چین انجام داده اند می تواند بیشتر در اوایل آن روز به هشدار مقامات برای هر دو وجود ویروس و تایید می کنند که انسان به انسان انتقال به احتمال زیاد به ویژه هنگامی که بیمارستان ها در ووهان شاهد بیشتر و بیشتر مردم پس از رسیدن به درهای خود را به شکایت در مورد علائم مشابه.

اما چین پس از قرار دادن بسیاری از شهرستانها در مستند و معرفی تلفن مراکز تست در سراسر کشور بنابراین افرادی که ممکن است سرفه و تب و گلو درد و یا علائم دیگر را آزمایش و جلوگیری از گسترش این ویروس و عزت قرنطینه اگر در این آزمون می آید و مثبت است.

دولت ایالات متحده شده است برای انتقاد نمی نورد تست در سراسر کشور هر چه زودتر. “آمریکایی ها نیاز به دسترسی سریع تشخیصی تست” ریک روشن مدیر دولت در پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه اقتدار NPR گفت در روز جمعه.

“هر چه زودتر به پزشکان و بیماران و مقامات بهداشت عمومی دانم که آیا کسی از شما با این رمان coronavirus هر چه زودتر آنها می توانند اقدام به کاهش گسترش COVID-19. “سریع تست های تشخیصی مهم در این بهداشت عمومی پاسخ,” او اضافه شده است. “ما در حال کار با بخش خصوصی در یک فوری سرعت به این آزمون در دسترس به عنوان بسیاری از سیستم عامل های تشخیصی به عنوان ما می توانیم در هفته های آینده.”

با این حال سازمان بهداشت جهانی تصمیم به اعلام COVID-19 یک بیماری همه گیر در سراسر جهان تایید اکثر عفونی-بیماری پزشکان بدترین ترس این است که در حال حاضر یک ماده مهار به جای پیشگیری است.

“متاسفانه این ویروس بسیار موثر است فقط مانند ویروس آنفلوانزا” Goad گفت. “چالش ما این است که بسیار به زودی نیمکره جنوبی را به حرکت در زمستان هنگامی که ما حرکت به تابستان” او گفت:. “اگر ما برخی از محدودیت های مسافرتی در محل در ماه های تابستان ممکن است امیدوارم محدود کردن برخی از گسترش بین نیمکره.”

“ممکن است آن را” او افزود: “اما این بعید است به آن را متوقف کند.”

در اینجا یک جدول زمانی حوادث در مراحل اولیه COVID-19 شیوع

Dec. 1: اولین بیمار شناخته شده به قرارداد این ویروس شناسایی شده است در ووهان با توجه به یک چکمه بر روی زمین بررسی توسط گروهی از محققان چینی منتشر شده در مجله پزشکی لانست. “هیچ یک از اعضای خانواده خود را توسعه تب و یا هر گونه علائم تنفسی. هیچ اپیدمیولوژیک لینک بين بیمار برای اولین بار و بعد از آن موارد” آنها نوشت.

Dec. 18: Ai مرداب سر از اورژانس در ووهان بیمارستان مرکزی می گوید shenoticed یک مرد مسن با یک ریه, عفونت, تب بالا و علائم شبه آنفولانزا.

اواخر دسامبر: یک ووهان, دکتر, نوشته های یک WeChat گروه وجود دارد که هفت مورد از آنچه او را توصیف به عنوان سارس متصل به بازار مواد غذایی. در دستور محلی حزب کمونیست دفتر او بعد از آن نشانه هایی از یک سند در یک ایستگاه پلیس محلی گفت او خطا ساخته شده است.

یک غذای مختصر ضیافت برگزار شد Jan. 20 برای 40,000 خانواده از یک حوزه در ووهان کانون شیوع.

Dec. 31: مقامات اطلاع که چین کشور از موارد ذات الریه با علت ناشناخته (علت ناشناخته) شناسایی شده در ووهان.

Jan. 1: بازار مواد غذایی در ووهان کانون coronavirus شیوع بسته برای محیط زیست بهداشت و ضد عفونی. که درخواست اطلاعات بیشتر از چین است.

Jan. 7: دانشمندان چینی می گویند آنها به شناسایی یک ویروس جدید است که مانند سارس و سرماخوردگی, متعلق به خانواده کروناویروس. رئیس جمهور چین مسائل مربوط به سفارشات شامل جدید coronavirus با توجه به Qiushi رسمی حزب کمونیست مجله; گزارش قبلی با رسانه های دولتی به Jan. 20 به عنوان تاریخ رئيس جمهور با صدور این دستور.

Jan. 11: چین اعلام کرد برای اولین بار شناخته شده مرگ و میر ناشی از کوروناویروس: 61 ساله که تا به حال خریداری مواد غذایی در ووهان بازار است. که دریافت “اطلاعات دقیق” از مقامات چینی که وجود دارد این است که “هیچ شواهد روشنی از انسان به انسان انتقال” مربوط به کروناویروس موارد یافت می شود.

Jan. 15: ووهان سلامت کمیسیون انتشار یک بیانیه گفت: “امکان محدود انسان به انسان انتقال نمی توان رد کرد.”

Jan. 18: سالانه غذای مختصر ضیافت برگزار می شود برای 40,000 خانواده از یک شهر حوزه در ووهان.

ووهان شهردار گفت: 5 میلیون نفر در سمت چپ این شهر قبل از سفر از محدودیت های تحمیل شده بود پیش از سال جدید قمری.

Jan. 20: مقامات چینی می گویند coronavirus که در ابتدا از یک حیوان یا حیوانات را به مردم منتقل می شود از طریق انسان به انسان تماس بگیرید.

Jan. 23: حمل و نقل عمومی در اتوبوس و قطار و کشتی در ووهان معلق از ساعت 10 صبح به وقت محلی برای کمک به جلوگیری از گسترش ویروس.

Jan. 24: چه کسی می گوید آن را خیلی زود به اعلام “عمومی-بهداشت و درمان اضطراری بین المللی نگرانی” بالاترین هشدار. Coronavirus خود رسمی ظاهر در اروپا با مقامات فرانسوی تایید سه مورد از ویروس. استرالیا تایید چهار نفر با این ویروس.

Jan. 25: مقایسه به پایین قمری جشن های سال جدید آغاز خواهد شد با بسیاری از جشن لغو شد.

Jan. 29: جدید مجله پزشکی انگلستان می گوید: “شواهدی وجود دارد که انسان به انسان انتقال داده میان تماس نزدیک از اواسط دسامبر 2019.”

Jan. 30: به عنوان ویروس گسترش می یابد در سطح بین المللی که Tedros اعلام coronavirus عمومی-بهداشت و درمان اضطراری از نگرانی های بین المللی.

Feb. 2: مقام اول مرگ و میر ناشی از COVID-19 در خارج از چین است که در فیلیپین: 44 ساله چینی که وارد مانیل از ووهان.

Feb. 7: دکتر لی Wenliang, 34 دکتر که برای اولین بار با صدا زنگ در ویروس در چت آنلاین با پزشکان دیگر می میرد. این بیمارستان که در آن او کار می کرد باعث می شود اعلام خواهد شد.

چگونه COVID-19 منتقل می شود

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>