WH نیروی کار به فاش جدی داده است که سوار تصمیم به گسترش محدودیت

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را coronavirus نیروی کار بشود تا روز سه شنبه برای توضیح جدی داده است که سوار این تصمیم به گسترش فدرال توصیه به بلانت گسترش coronavirus تا پایان ماه آوریل است.

سلامت خود را به کارشناسان بهداشت توصیه او 100,000 تا 200,000 نفر می میرند حتی اگر این محدودیت در محل باقی مانده است.

در همان زمان گفتند: مدل های پیش بینی کرد که سنگین تلفات هنوز هم می تواند به طور قابل توجهی پایین تر از 2.2 میلیون نفر تخمین زده می شود بدون کاهش تلاش.

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه نیز با اشاره به احتمالا ارائه برخی از تغییرات به دستورالعمل های فدرال با هدف کاهش گسترش این رمان coronavirus که او در ابتدا اجرا برای 15 روز دوره مجموعه به اجرا در اوایل این هفته.

لحن به ABC در 1 p. m. ET و ABC اخبار زنده در 4 p. m. و هر روز هفته به صورت ویژه پوشش از رمان coronavirus کامل ABC اخبار تیم از جمله آخرین اخبار زمینه و تجزیه و تحلیل.

رئیس جمهور گفت: روز شنبه گفت: این توصیه ها باقی خواهد ماند “بسیار به آنها” اما که آنها “ممکن است حتی سخت تا کمی.” در سراسر کشور استانداران و مقامات محلی را تصویب کرده اند اجتماعی خود را, فاصله, قوانین, اغلب اجباری و قابل اجرا بر خلاف فدرال هستند.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: روز جمعه او را توضیح این فرمت توسط های “همه از این یافته ها تمام داده ها و دلایل ما در حال انجام کارهای راه ما در حال انجام آنها است.”

کاخ سفید کاهش یافته است به شرح چگونگی این دستورالعمل می تواند سخت به عنوان رئیس جمهور طعنه. تهمت بود و انتظار می رود به آدرس خبرنگاران در یک جلسه برنامه ریزی توسط خود coronavirus نیروی کار برنامه ریزی شده برای 5 p. m.

دکتر دبورا Birx کاخ سفید را coronavirus پاسخ هماهنگ به خبرنگاران گفت: روز شنبه که در کاخ سفید انجام شده خود را مدلسازی-و مشورت یک دوجین مدل های دیگر — به تصمیم گیری آن است.

کاخ سفید “به پایان رسید تا در همان شماره” آیا به عنوان موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی در دانشگاه واشنگتن Birx گفت. فرض اجتماعی فاصله سیاست ماندن در جایی که مدل پیش بینی در سراسر کشور اوج در 15 آوریل با یک پیش بینی شده 84,000 مرگ و میر ناشی از این بیماری همه گیر را موج اول.

او گفت که برخی از مدل های پیش بینی کرد که بدون هیچ گونه کاهش نزدیک به نیمی از جمعیت ایالات متحده را آلوده و به 2.2 میلیون نفر می میرند.

“وجود خواهد داشت یک جامع قطعه ارائه شده در روز سه شنبه است که واقعا در مورد مذاکرات نه تنها تشخیص افراد, اما همچنین افزایش نظارت در حال حاضر که ما باید بیشتر تست کیت به طوری که ما واقعا می تواند در جلوگیری و شامل عفونت های جدید” Birx گفت.

به روز رسانی در فدرال ارشاد می آید به عنوان رئیس جمهور تهمت علنا ابراز میدین گسترش از دولت فدرال توصیه های استفاده از ماسک و پوشش توسط عموم.

“من می تواند چیزی شبیه به آن اتفاق می افتد برای یک دوره از زمان. اما من امیدوارم که این امر می تواند یک دوره بسیار محدود از زمان” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: زمانی که در مورد این ایده که هر کس باید از ماسک در مکان عمومی,, اما پیشنهاد این ایده به حال شده است در طول بحث شده.

Dr. Anthony Fauci, ملت, را مهمترین, متخصص بیماری های عفونی و عضو رئیس جمهور وظیفه نیروی تایید کرد و گفت دولت بود و به طور جدی بحث یک پیشنهاد برای استفاده گسترده از ماسک یا پوشش.

“ایده گرفتن بسیار گسترده تر جامعه گسترده استفاده از ماسک در خارج از محیط مراقبت های بهداشتی است که بسیار بحث فعال در نیروی کار” Fauci گفت: در مصاحبه با سی ان ان.

او سپس واجد شرایط: “ما هنوز وجود ندارد اما من فکر می کنم ما به آینده به برخی از عزم.”

هر دو سازمان بهداشت جهانی و مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری بارها و بارها گفت: تنها مراقبت های بهداشتی کارگران و افراد آلوده باید پوشیدن ماسک.

دولت قبلا نقل مکان کرد و به طور فعال دلسرد اعضای عموم مردم از خرید برخی از درجه بالا ماسک مانند N-95 ماسک در جهت حفظ منابع محدود موجود برای کارکنان مراقبت های بهداشتی در نیاز ناامید از دنده محافظ است که در حال اجرا در تامین کوتاه مدت.

“به طور جدی مردم – توقف خرید ماسک!” ایالات متحده جراح عمومی, جروم, Adams, توییتی در اواخر ماه گذشته. “آنها موثر در جلوگیری از عموم مردم از ابتلا به #Coronavirus اما اگر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی می توانید آنها را برای مراقبت از افراد بیمار آن را می دهد آنها را و جوامع ما در خطر!”

Fauci روز سه شنبه اذعان کرد که مطمئن شوید که ماسک زنجیره تامین باقی می ماند امن برای دیدار با خواسته های کارکنان بهداشتی درمانی از اولویت بالا به عنوان دولت وزن در حال گسترش ارشاد در پوشش صورت برای استفاده عمومی.

“هنگامی که ما در یک وضعیت که در آن ما به اندازه کافی ماسک به اعتقاد من وجود خواهد داشت برخی بسیار توجه جدی مورد بیشتر گسترش این توصیه با استفاده از ماسک” Fauci گفت.

آنچه که در مورد کوروناویروس:

  • چگونه آن آغاز شده و چگونه به خودتان محافظت: coronavirus توضیح داد
  • چه باید بکنید اگر شما علائم: علائم کروناویروس
  • پیگیری گسترش در ایالات متحده و در سراسر جهان: coronavirus نقشه
  • tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

    Leave a reply

    You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>