‘ما شده ایم بد’ Fauci هشدار از ما coronavirus افزایش

دکتر Anthony Fauci است گفت: یک کمیته مجلس در روز سه شنبه که وجود دارد می تواند یک COVID-19 واکسن بعد از این سال یا اوایل سال 2021 اما هشدار داد که چند هفته آینده حیاتی خواهد بود به چرخی پایین coronavirus نقاط داغ در سراسر کشور است.

Fauci و مقامات بهداشت همچنین گفت: آنها خواسته شده است به کم کردن سرعت تست برای coronavirus یک مسئله بحث برانگیز پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: هفته گذشته که او آنها را به انجام خواسته که فقط به خاطر آن بود کشف بیش از حد بسیاری از عفونت. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در روز قبل از آن که او شوخی نیست.

“ما انجام خواهد داد بیشتر تست” Fauci دولت بالا متخصص بیماری های عفونی گفت: یک کمیته مجلس.

Fauci است شهادت در برابر یک کمیته مجلس – همراه با روسای مراکز کنترل بیماری و پیشگیری سازمان غذا و داروی آمریکا و یک مقام ارشد در وزارت بهداشت و خدمات انسانی.

FAUCI VIRUS OUTBREAK CONGRESS

مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی دکتر Anthony Fauci شهادت قبل از یک خانه کمیته انرژی و تجارت در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در پاسخ به COVID-19 [Kevin Dietsch/استخر از طریق AP]

“ما شده ایم آمار بد” Fauci گفت. او گفت که او “بسیار نگران” در مورد افزایش جامعه گسترش در برخی از ایالت از جمله آریزونا که تهمت بود بازدید در روز سه شنبه به مشاهده ساخت و ساز از یک مرز دیوار و برای یک رالی در یک megachurch.

“بعد از چند هفته در حال رفتن به بحرانی در توانایی ما برای مقابله با آن موج” Fauci گفت.

پس Fauci گذشته در ظاهر با مشخصات بالا شنوایی بیش از یک ماه پیش که ما در حال ظهور از هفته اقامت در خانه سفارشات و کسب و کار خاموش شدن ناگهانی.

بازگشایی busineses و شل شدن محدودیت های انجام شده در یک راه ناهموار با برخی از کشورها به مراتب کمتر محتاط تر از دیگران است. سه نفر از کشور با فرمانداران جمهوریخواه که در حال صعودی در بازگشایی – آریزونا و فلوریدا و تگزاس در میان کسانی که شاهد افزایش نگران کننده بوده است.

شیب را افزایش می دهد

بیست و پنج کشور ایالات متحده گزارش جدید بیشتر موارد در هفته گذشته نسبت به هفته گذشته از جمله 10 متحده که دیدم هفتگی عفونت های جدید افزایش بیش از 50 درصد و 12 آمده است که ارسال پرونده های جدید با توجه به تجزیه و تحلیل داده ها از COVID پیگیری پروژه داوطلب اجرا تلاش برای ردیابی شیوع.

تگزاس گزارش شده یکی از بزرگترین افزایش در موارد جدید در 24,000 برای هفته منتهی به تاریخ 21 ژوئن افزایش 84 درصد از هفته گذشته است. تعداد COVID-19 آزمون که برگشتم مثبت در دولت افزایش به 10 درصد از 7 درصد است.

موارد جدید در فلوریدا رز 87 درصد در هفته گذشته به حدود 22,000 با دولت مثبت تست میزان تقریبا دو برابر به 11 درصد است.

آریزونا گزارش 17,000 جدید موارد 90 درصد افزایش با 20 درصد از آزمایشات آینده را مثبت و با توجه به تجزیه و تحلیل.

فرمانداران هر سه متحده باید نسبت به افزایش موارد جدید برای تست بیشتر و به ساکنان زیر اجتماعی فاصله دستورالعمل.

هفته گذشته معاون رئیس جمهور مایک پنس چاپ نظر مقاله در وال استریت ژورنال گفت: تلاشهای دولت باید در تقویت این کشور توانایی مقابله با ویروس و باید “یک علت برای جشن.”

Supporters participate in the Pledge of Allegiance during a campaign rally for U.S. President Donald Trump at the BOK Center, June 20, 2020 in Tulsa, Oklahoma. Trump is holding his first political ral

حامیان شرکت در تعهد و وفاداری در یک مبارزه یک مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع در Tulsa, اوکلاهما که در آن اجتماعی فاصله و ماسک صورت به نظر می رسد شده اند آزادانه در نظر گرفته [Win McNamee/گتی ایماژ/خبرگزاری فرانسه]

سپس در آخر هفته تجمع در Tulsa, مغلوب ساختن پیشی جستن به نام برای کاهش تست. مقامات کاخ سفید بعد از آن سعی کردم به راه رفتن و برگشت مغلوب ساختن پیشی جستن نظر نشان می دهد آن را به معنای واقعی کلمه گرفته شده است.

Fauci به تازگی هشدار داد که ما هنوز در موج اول این بیماری همه گیر و او ادامه داد: به اصرار مردم آمریکا به عمل اجتماعی فاصله. و در اخیر ABC اخبار مصاحبه او گفت: تظاهرات سیاسی مانند تظاهرات در برابر نژادی و بی عدالتی هستند “خطرناک” برای همه درگیر.

خواسته در صورتی که اعمال می شود به تهمت تظاهرات, او گفت:. Fauci در ادامه به رسمیت شناختن گسترده تست به عنوان بحرانی برای ابتلا به خوشه COVID-19 موارد قبل از آنها به نوبه خود به تمام شیوع بیماری در یک جامعه است.

Fauci باقی می ماند خوش بین

حدود 2.3 میلیون آمریکایی شده اند بیمار در گیر و بیش از 120 ، 000 فوت کرده اند با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

به عنوان رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی Fauci خواهد پیوست قبل از خانه کمیته انرژی و تجارت توسط CDC مدیر Dr Robert Redfield, FDA, رئیس Dr Stephen هان و سر از ما خدمات بهداشت عمومی ادمیرال برت Giroir.

Coronavirus عفونت افزایش در آمریکا جنوبی

Giroir شنود گذاشته شد توسط کاخ سفید برای نظارت بر گسترش coronavirus تست. اما او بد نامی پس از یک افشاگر شکایت پرچم او را برای تلاش به فشار یک مالاریا مواد مخدر تبلیغ با مغلوب ساختن پیشی جستن به درمان COVID-19 بدون قطعی شواهد علمی.

FDA از آن خارج اضطراری با استفاده از مجوز برای هیدروکسی کلروکین.

“شده اند وجود دارد بسیاری از تاسف اشتباه در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در پاسخ به COVID-19 pandemic” گفت: خانه کمیته انرژی و تجارت رئیس فرانک Pallone از نیوجرسی.

“به عنوان جوامع در سراسر کشور سهولت های اجتماعی فاصله راهنمایی و بازگشایی اقتصاد خود را, آن است که بسیار مهم است که هر دو دولت و کنگره باقی می ماند متمرکز شامل گسترش coronavirus و ارائه منابع و پشتیبانی آمریکایی ها باید در این زمان بحران” Pallone گفت.

وجود دارد که هنوز هیچ واکسن برای COVID-19 و وجود دارد هیچ درمان به طور خاص توسعه یافته برای این بیماری اگر چه داروی ضد ویروسی remdesivir نشان داده شده است برای کمک به برخی از بیماران و همچنین به عنوان یک استروئید به نام دگزامتازون و پلاسما از بیمارانی که بهبود یافته اند.

پس Fauci آخرین شهادت در بیمارستان پزشکان تبدیل شده اند بیشتر ماهر در درمان coronavirus بیماران با تکنیک ها و داروها را در اختیار خود.

ایالات متحده همچنان به سطح شیب دار تا تست با برخی از 27.5 میلیون نفر از شهروندان و یا بیش از 8 درصد از جمعیت مورد آزمایش تا کنون.

اما بسیاری از جوامع هنوز به اندازه کافی سلامت کارگران آموزش دیده در تماس با ردیابی این کار از شناسایی افرادی که تا به حال تعامل با یک فرد آلوده. که می تواند آن را مشکل تر برای tamp پایین شیوع بیماری های در حال ظهور.

خانه انرژی و تجارت پنل نظارت بر دارو و واکسن در میان دیگر جنبه های ما سیستم بهداشت و درمان. کمیته دموکرات شده اند به شدت انتقادی از دولت. نه همه جمهوری خواهان را به انتظارنشسته بودند تا به دفاع از کاخ سفید است. برخی از توافق اعضای در حال رشد بودند نگران در اوایل سال که دولت انجام نمی دهد به اندازه کافی برای آماده سازی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>